register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : "Merevaigust Volga" järelkaja   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
PlyVal64
"Merevaigust Volga" järelkaja
quote:
rustang: Midagi Peugeot Spider 207 sarnast on Sul vaja. Pärisvormeli rooli inimesi tänavalt ei ole vist ilus lasta (kui rattad vaheliti satuvad siis lennatakse liiga kõrgele) aga auto võiks olla midagi tänavaautost kardinaalselt erinevat. 2-kohalisus oleks muidugi eelis, saaks kõrvalistme-elamust ka pakkuda.
Ok, see rattateema on küll päris kõnekas fakt. Aga igasugused suured "spaiderid" tuleb ikkagi juba eos ära unustada: nende hinnaklass on sama mis Radicalil ehk üüratu (isegi absurdne). Lisaks ei ole meil siiani sellist rada, kus selliste autodega oleks midagi väga teha.
OK, 2 kohta on ka põhjendus aga hinnaklassis saame rääkida millestki sellisest: Global GT. See on GT1 ehk pisikese baigi pajaga aga samas keres oli ka mudel GTS Ford Duratec 2-liitrise katlaga. Kahjuks tundub, et ka see tootja või asi on välja surnud/suremas, vähemalt Inglismaal? Iirimaal igal juhul sõideti 2009-2010 nendega veel usinalt.

Jällegi tegu ju toruraamil ülikäbeda putukaga, kus Jesperi rõõmuks jäsemed välja ei tolkne ;) Ju ikkagi on sellistel asjadel suur mõte, kui nendega sõidetakse väga suurtes ja võimsa/pikaajalise autosporditraditsioonidega maades. Asja tõelisest odavusest/praktilisusest annab kujutuse ju see pilt:


06.10.2010 at 16:44 1 edit. Last edited 06.10.2010 at 16:45 by PlyVal64
Lembit
"Merevaigust Volga" järelkaja
quote:
serõi:
4. atraktiivsed ja ilusad vaadata - keskmine tibi tänavalt peaks selle klassi sõitjat "tegijaks" ja Reporter tuleks sõite kutsumatagi kajastama ;)
Muud punktid on ka insenerile lahendatavad, aga selle konkreetse punktiga peaks keegi vastava ala spetsialist tegelema. Kuidas - ma ei kujuta ettegi.
Teha ööklubides tibide hulgas küsitlus?
06.10.2010 at 19:07
BlueStang
 
"Merevaigust Volga" järelkaja
quote:
Lembit:
quote:
serõi:
4. atraktiivsed ja ilusad vaadata - keskmine tibi tänavalt peaks selle klassi sõitjat "tegijaks" ja Reporter tuleks sõite kutsumatagi kajastama ;)
Muud punktid on ka insenerile lahendatavad, aga selle konkreetse punktiga peaks keegi vastava ala spetsialist tegelema. Kuidas - ma ei kujuta ettegi.
Teha ööklubides tibide hulgas küsitlus?

kui keskmine tibi tänavalt on kriteeriumiks, miks siis üldse mingit uut klassi aretada;)

aga tõsisemalt ka - sellest ma küll hästi aru ei saa, et igal sügisel hakkab üks benchracing ja virtualtuning 325Cup sarjaga seoses pihta - kui nüüd mõni mees on mõtte sarjaga liitumisest suve jooksul idanema saanud, siis sügisel võetakse igasugu isu ära sellega, et reegleid muutma kiputakse - kunagi sarja alguses sai minumeelest kokkulepe, et tehakse suht väha kulukaid modimisi välistavad ja võimalikult võrdset võimalust pakkuvad reeglid, mida siis enam ei muudeta
(pole muidugi minu asi siin sõna võtta, sest minu mõte pole idanemisest kaugemale jõudnud veel...)
06.10.2010 at 21:19
Henri_
 
"Merevaigust Volga" järelkaja
Kui benchracing ning arutelu ajavad hirmu nahka, siis ma ei kujuta ette, mis tunne veel rajal võib sellistel inimestel olla :-)

Aga tõsiselt rääkides, siis minuteada küll mingeid kardinaalseid muudatusi pole plaanis kellelgi, eriti veel selliseid, mis teeksid sarja oluliselt kallimaks. Ning ükski REAALNE muudatusettepanek ei tohiks küll üheltki REAALSELT ehitajalt võtta isu seda teha.
Vähem kisa, rohkem villa.

PS: Tibid on lahutamatu osa võidusõidust ning peaksid alati olema üks kriteerium!
06.10.2010 at 21:46 1 edit. Last edited 06.10.2010 at 21:48 by Henri_
amblik
 
"Merevaigust Volga" järelkaja
quote:
Lembit:
quote:
serõi:
4. atraktiivsed ja ilusad vaadata - keskmine tibi tänavalt peaks selle klassi sõitjat "tegijaks" ja Reporter tuleks sõite kutsumatagi kajastama ;)
Muud punktid on ka insenerile lahendatavad, aga selle konkreetse punktiga peaks keegi vastava ala spetsialist tegelema. Kuidas - ma ei kujuta ettegi.
Teha ööklubides tibide hulgas küsitlus?
no ma ei tea, kas on veel rohkem võimalik teha, siin on juba neid tibisid küll ja veel, kes mitte ainult ei tea sõitjaid, vaid suudavad ka reegleid teha ja teavad täpselt, mis on õige ja mis on vale;)
Samas, mulle isiklikult meeldivad need klubide omad rohkem, jutt on umbes sama tark, aga silmailu on palju rohkem;)
06.10.2010 at 22:24 1 edit. Last edited 06.10.2010 at 22:34 by amblik
Umbertto
 
"Merevaigust Volga" järelkaja
quote:
amblik:
quote:
no ma ei tea, kas on veel rohkem võimalik teha, siin on juba neid tibisid küll ja veel, kes mitte ainult ei tea sõitjaid, vaid suudavad ka reegleid teha ja teavad täpselt, mis on õige ja mis on vale;)
Samas, mulle isiklikult meeldivad need klubide omad rohkem, jutt on umbes sama tark, aga silmailu on palju rohkem;)
Amblik - ten points ! Liitun sinu klubiga ;-)))) Ja reeglid (loe soovid) on neil seal klubis ka lisaks juba sajandeid suht samad olnud..... Kuigi unistavad 3L turbost, lepivad siiski ka kokkujooksu äärel stock 1,6L -ga
06.10.2010 at 23:35
BlueStang
 
"Merevaigust Volga" järelkaja
quote:
Henri_: Kui benchracing ning arutelu ajavad hirmu nahka, siis ma ei kujuta ette, mis tunne veel rajal võib sellistel inimestel olla :-)

Aga tõsiselt rääkides, siis minuteada küll mingeid kardinaalseid muudatusi pole plaanis kellelgi, eriti veel selliseid, mis teeksid sarja oluliselt kallimaks. Ning ükski REAALNE muudatusettepanek ei tohiks küll üheltki REAALSELT ehitajalt võtta isu seda teha.
Vähem kisa, rohkem villa.

PS: Tibid on lahutamatu osa võidusõidust ning peaksid alati olema üks kriteerium!

krt - kes aru ei saanud, siis keskmise tibi kriteerium on ju täidetud - või olen ma valesti aru saanud, et keskmise tibi(tänavalt) magnet on 3-ne bmw?

Edit: tänavatibimagnet -> tibi(tänavalt) magnet
(sai vähe politiliselt ebakorrektne jah)

Edit2: Henri - tee mõned 1.07.1xx tiirud stock 95 gt mustangiga Saugal, siis saad teada, mis tunne sellistel inimestel on:)
07.10.2010 at 11:04 3 edits. Last edited 07.10.2010 at 11:13 by BlueStang
uzzac
 
"Merevaigust Volga" järelkaja
quote:
BlueStang: tänavatibimagnet


kõlab nii kaunilt :)


____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
07.10.2010 at 11:07
kivialune
"Merevaigust Volga" järelkaja
No tglt pole ju hullu, e36 ei seostu tavakodanikule 15 aastat vana suitseva panniga, mis liikluses jääb silma oma rohelise lehe ja olematu tehnilise olukorraga ;)
07.10.2010 at 11:09
rolantsik
"Merevaigust Volga" järelkaja
E46 kere arutelu tõesti mõistlik järgmine aasta,igasugu GT-SUPERCAR-turbu-murbu-slikid-satsid tegelastele soovitan mõne auto valmis ehitada ja reaalselt ka sellega võistelda - siis võiks hakata sõna võtma.
08.10.2010 at 00:55
tsrk
 
"Merevaigust Volga" järelkaja
quote:
Umbertto:
quote:
amblik:
quote:
no ma ei tea, kas on veel rohkem võimalik teha, siin on juba neid tibisid küll ja veel, kes mitte ainult ei tea sõitjaid, vaid suudavad ka reegleid teha ja teavad täpselt, mis on õige ja mis on vale;)
Samas, mulle isiklikult meeldivad need klubide omad rohkem, jutt on umbes sama tark, aga silmailu on palju rohkem;)
Amblik - ten points ! Liitun sinu klubiga ;-)))) Ja reeglid (loe soovid) on neil seal klubis ka lisaks juba sajandeid suht samad olnud..... Kuigi unistavad 3L turbost, lepivad siiski ka kokkujooksu äärel stock 1,6L -ga

Oot-oot! Võiks nagu ridade vahelt lugeda,et tibid lähevad klubisse bemmimehi nillima,kuid masu ajal lepivad ka Super1600 meestega:)
See oli nüüd küll kaalukaim argument 1,6L Golf2 müüki panna:):):)
08.10.2010 at 09:26
uzzac
 
"Merevaigust Volga" järelkaja
Meile jäävad need viimased riismed, mis bemmimeestest maha jäävad?:)

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
08.10.2010 at 09:37
Umbertto
 
"Merevaigust Volga" järelkaja
quote:
Oot-oot! Võiks nagu ridade vahelt lugeda,et tibid lähevad klubisse bemmimehi nillima,kuid masu ajal lepivad ka Super1600 meestega:)
See oli nüüd küll kaalukaim argument 1,6L Golf2 müüki panna:):):)
Eks igaüks püüa siit endale sobivaid variante välja lugeda, aga kas sa mõtled ennast või võidusõitjat sellesse klubisse mineja all ? Tule parem ise "Volgaga" ja läheme Postipossi, seal ei rebita meid lausa tükkideks ;-)))))
08.10.2010 at 10:29
kivialune
"Merevaigust Volga" järelkaja
Kunagi algklassides saime kätte jänestega jawa (voshod 2). Päevad lendasid nagu linnulennul, missiis, et me isegi kuu aega teda käima ei saanud. Mis teha viga oli ka absurdne, üks dielektrik seibi vahel oli säde ja madalpinge pool. Olime paljad nagu püksinööbid. Kõige parem lõhn maailmas oli bensiini lõhn. See tähendas, et bensiini on!:) Järmisena tulid IZ ja pannonia ja mingid isetehtud väiksed raketid jne. Kõik sai kuidagi tehtud. Öösel mootor laiali ja koidikul kimasid ringi. Siis tuli mosse jne. Tähtis oli protsess ja kui sõita sai veidike, siis oli väga hästi.
08.10.2010 at 10:49
tsrk
 
"Merevaigust Volga" järelkaja
quote:
Umbertto:
quote:
Oot-oot! Võiks nagu ridade vahelt lugeda,et tibid lähevad klubisse bemmimehi nillima,kuid masu ajal lepivad ka Super1600 meestega:)
See oli nüüd küll kaalukaim argument 1,6L Golf2 müüki panna:):):)
Eks igaüks püüa siit endale sobivaid variante välja lugeda, aga kas sa mõtled ennast või võidusõitjat sellesse klubisse mineja all ? Tule parem ise "Volgaga" ja läheme Postipossi, seal ei rebita meid lausa tükkideks ;-)))))

No-noh! Kui me ikka Volgaga läheme,siis ikka rebitakse tükkideks küll ja mitte ainult Postipoisis,vaid ka Sansetis,kui see veel töötab:)
Rebijateks on küll mitte tibid,vaid nende emad ja vanaemad:)
Aga tibidele peaks juba klubisse sisenedes fuajees näitama seda vilmi,et ka 1,6L meestel oleks kasvõi teoreetilisi shansse peale bemmimeeste "reha" :)

08.10.2010 at 11:23
uzzac
 
"Merevaigust Volga" järelkaja
Eks superi mehed ole ju tiba kiiremad ka kui bemmimehed, ehk õnnestub siiski paremad kehad ennem ära rebida...

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
08.10.2010 at 12:41
rustang
  
Moderator
"Merevaigust Volga" järelkaja
Selles lõimes on jutt nii mitmesse teemasse laiali kiskunud, et ma ei suuda seda mõistusepäraselt ära lahterdada ega splittida, grid girlidest võob vaba teema all minupoolest edasi rääkida aga siin on Dzintara Volgast asi ikka liiga kaugele triivinud :)
08.10.2010 at 12:46
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : "Merevaigust Volga" järelkaja   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.