register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Poster Message
Cardo
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Tean üht juhtumit näiteks Keila vallas, kus maa kruntideks jagamine on kestnud 6 aastat. Asi oleks aammu teoks saanud, kui oleks koheselt makstud altkäemaksu mida sooviti ütleme siis kõigest 20 kilo eesti raha, kuid kuna koheselt kiiret ei olnud, otsustati puhtalt edasi minna. Mõnest aastast on saanud juba 6, paras Pealtnägija teema, kui kannatus katkeb, eks saab näha. Samas kõikjal kohtab selliseid nn juhuseid ja kui miskit on kellegi taha seisma jäänud tekib minul vähemalt alati selline kahtlus, et loobuti altkäemaksust. Ma ei seosta seda mitte mingil juhul selle Maanteeameti piduriga. Ma ei mäleta mitme tasandiline see viadukt pidi sinna tulema, aga vähemalt hea, et Sauga vallas liiguvad asjad palju mõistlikumalt.
12.03.2012 at 17:38
rustang
  
Moderator
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Hetkeseisuga on vist nii, et mida vähem inimesi homsele "konverentsile" kohale läheb seda parem.
13.03.2012 at 17:35
uzzac
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
And the saga continues..

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
13.03.2012 at 18:43
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
ET tegevust asjade maksimaalselt viimasele hetkele jätmisel kirjeldavad väga hästi faktid, et tema pöördumine minu ja paljude teiste tema kutsutute (valla juhid jne) poole leidis aset eile õhtul, so vähem kui kaks päeva enne "konverentsi" toimumist ning avaliku pöördumise avalikustamine leidis aset ca üks ööpäev enne "konverentsi" toimumist. Mis paneb härrat arvama, et kõik inimesed sarnaselt temaga mitte millegagi ei tegele ning saavad oma tegemisi nii väikese etteteatamisega muuta või miks on mõistlik eeldada, et on viisakas sellist muutmist nõuda?

Mul isiklikult on näiteks homme kell 1230 Tallinnas oluline rajateemaline kohtumine. Ma pole kindel, kas ma sealt "konverentsile" jõuan, kuigi seda karnevali külastamata ka nagu jätta ei saa :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.03.2012 at 19:22
täpp
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Keegi võiks seda "konverentsi" otseülekandena refereerida :)

____________________________
http://tarmotomson.net
13.03.2012 at 19:29
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
ET tahab "konverentsile" maksimaalselt palju meedia tähelepanu. Võimalik, et see tal ka mingil määral õnnestub.

Samas seda ta ei mõista, et kui praegune paadikene ümber keerata võibki kogu projekt aastateks seiskuda. ET usub, et praeguse paadi kummuliajamise järgselt hakkab projekt sujuvalt tema plaanide kohaselt edasi liikuma. Selles ta paraku tugevalt eksib.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.03.2012 at 19:39 2 edits. Last edited 13.03.2012 at 19:48 by hall
Jesper
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Meeleavaldused, kommentaarid, puudub ainult ajaleht "Audrunädal" ja vaata et sa Andres tihastele peki panemisel ettevaatlik oled :D

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
13.03.2012 at 19:51
PlyVal64
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Kurb võitlus käib, kus kõigil osapooltel on tegelikult omamoodi "õigus" ja ka õigus.
See on surnud ring: ringrajasporti põhimõtteliselt pole enam olemas (see on tegelikult ju naljategu, mis paar aastat osalejaskonna arvu ja tehnika kohalt toimub) aga see jälle ei saa paraneda, kui pole rada. Ei ole paremas seisus ka tsiklisport: totaalamatööride kehval tasemel lõbutsemine.
Drag: sureb tasapisi korraliku liimiraja puudusel. (Minu arust on 1/8 küll ja enamgi aga ma olen alati ka selle mõtte eest vastu pead saanud ;) )
Drift: tohutu huvi aga kauaks seda jagub? Lisaks liiga subjektiivne, et seda tõsispordiks lugeda. Seega jälllegi selline lõbustus, mitte sport. Samas neile kõlbavad heaste ka parklad.

Pigem pisem aga korralik, et "suremas" alad uuesti eluvaimu sisse saaks ja mina kavatsen küll "ulmeplaane" boikottida. Toredad plaanid küll aga üle oma varju hüpata pole vist mõtet. Ikka tasapisi ja kindla suunaga, suuremaks saab asju peaagu alati ehitada.
PS: teeks midagi tulevikkuvaatavat ka ja bronniks 23.02.2013 Sauga hommikuks 7:00 kuni 10:00 ära. Mittespordiks aga selle eest massiliseks meelelahutuseks sisepõlemismootorite kaasusel ;) Tahaks saada suurt platsi ja ~1km ohutut katset suurusjärk 120'le jõuvankrile. Hinnas jõuame kokkuleppele.
13.03.2012 at 20:01
tmac
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Njah. kurb tõesti. Kui praegu pooleli jätta ,siis suvel mis saab. Elame hooaja üle ? Peale Ahvenisto ja Kiedenai polegi rada sõita kuskil, sest kuuldavasti on Lätis ka mingid imelikud teemad selle ringraja sõiduga, mis puudutab just nö. tänavalegaalseid autosid. Dragi saame sõita veel Tartus, Haapsalus ja Pärnus. Drifti koha pealt on muidugi Sauga täielik maasikas. Kõik kes sõitnud kiidavad. Ma siiralt loodan,et need igasugu kaikad Serõi ja company kodaratesse ei takista raja vähemalt osalist valmimist selleks suveks. Kui on vaja kuskil plakatitega vehkida ja kära tõsta, siis teeme selle ka ära.

____________________________
Team Ilms-Motorsport
Carbon Destroyer 8.56@274km/h
13.03.2012 at 20:29
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
tmac: Ma siiralt loodan,et need igasugu kaikad Serõi ja company kodaratesse ei takista raja vähemalt osalist valmimist selleks suveks.

Kui kaikad takistavad, siis ei valmi midagi, kui kaikad ei takista valmib kõik plaanipäraselt.


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.03.2012 at 20:35
zeke
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Nendes pöördumistes pole ju mitte ühtegi rahalist numbrit välja toodud. Kas või seegi võiks olla välja toodud palju hetkel eelarve on ja palju läheks tegelikult vaja, et seda "õiget" rada ehitada. Sama hästi võib ju iga üks meist hakata tegema Estonian Airile tegevuskava ja soovitada osta B747 ja Hiinasse lendama hakata, sest mulle tundub et jumala tulus äri. Ilma ühtegi summat näitamata nii moodi avalikuse ees paugutada küll viisakas pole eriti viidates kõigi ringraja sõitjate heakskiidule ET plaani suhtes.

quote:
Oleks väga kahetsusväärne, kui praegune perspektiivitu projekt jääks muutmata, jätkataks samamoodi ning Eesti peaks paljudeks aastakümneteks leppima rajatisega, mille ehitamiseks kulutatakse küll väga palju raha, kuid mis lõpuks paljusid ikkagi ei rahulda. Arvame, et samamoodi mõtlevad kõik eesti spordisõbrad.
Küsimused ET'le
Kus on summad??? Ei ole mõtet ju uut pokumaad ehitada. Suurel rajal on ju suuremad ülalpidamis kulud kes see neid kinni hakkab maksma??? Kas või OT poole pealt vaadates ei tunduks OT enam väga ahvatlev kui rajapäeva hakkaks maksma 250euri per auto.



____________________________
MX-5, 116
13.03.2012 at 22:34
tomcat
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
Jesper: Meeleavaldused, kommentaarid, puudub ainult ajaleht "Audrunädal" ja vaata et sa Andres tihastele peki panemisel ettevaatlik oled :D

Mul tuli veel aukohus meelde ja siis ma hakkasin tõsiselt mõtlema. ET tegevus kvalifitseerub minu meelest täiesti üheselt autospordi mainet kahjustavaks ja EAL ei peaks seda lihtsalt niisama, näpp suus pealt vaatama. Samas muidugi - formaalselt pole ETl vist mingit seost EALiga.
Kui ta niisama edasi spämmib, siis aitab ehk Serõi paksem peanahk, aga kui asi tõsiseks läheb...

P.S. Ma tean, et ET üritas sel nädalal (vähemalt) kahte üleriigilisse väljaandesse sokutada oma "arvamuslugu", aga mõlemad saatsid ta pikalt.
13.03.2012 at 23:30
Jesper
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Noh, Lätis näiteks aeti vahepeal kapoga taga neid, kes julgesid avalikult ennustada lati devalveerimist. Eks ilmselt kuluks EAL-ilegi ära üks turskete kõrilõikajate bande, kes eksinud lambukesi vastuvaidlemist mittevõimaldaval moel veenaks õige kiriku rüppe tagasi astuma :)

Tegelt tõsiselt, selliste asjade puhul kühveldab misiganes ametlik reaktsioon just pasa ventilaatorisse. Ega see autospordi maine ja Andrese projekt nüüd nii savijalgadel vast ka ei seisa, et iga juhuslik artikkel või kõhutuule puhang selle uppi lennutab.

Ma ikka panustaks sellele, et olla konstruktiivne ja lasta käokellal ise maha käia. Reaalselt ei ole võimalik status quo poolt protestida, aktsioone korraldada, jne.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
14.03.2012 at 01:01 1 edit. Last edited 14.03.2012 at 01:11 by Jesper
PlyVal64
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
Jesper: Ega see autospordi maine ja Andrese projekt nüüd nii savijalgadel vast ka ei seisa, et iga juhuslik artikkel või kõhutuule puhang selle uppi lennutab.
Jesper, see ongi kõige s...tem, et tegelikult seisab hetke Eesti mootorisport peale autoralli täielikult savijalgadel... Need, kes mäletavad veel hiilgeaegasid, on liiga vähe ja nende hääl väga ei loe. Hetkel võib mootorispordi olemasolu eest eestimaalaste ajudes tänada Tänakut (Märtinit) ja vähesel määral Korjust. 20 aastaga on tekitatud ulmeline mäluauk, sellest 21. sajandil enamus august. Ja täna on peaaegu olematut spordiala uppi lüüa kordi ja kordi kergem, kui kunagist Muuga GP raja projekti. See oli ju veel ajal, kus mootorisport oli liidulise tähtsusega ja üks mõnest üleriiklikult eelistatud (poliitilisest) spordialast...
Kurba meelt teeb see, et täiesti tähelepanuta on jäänud: koolitus, koolitus, koolitus! Kogu aur läheb siiski väga väikese käputäie inimeste enese lõbustamise vajaduse tõestamisele, mida täna Eestis on igasugune drift, drag ja ringrada. Nendest kõige jõulisem on drift... ja teatud õige PR-tööga võib tavainimene sellest isegi aru saada. Tänaval kihutamine ja külg ees sõitmine = paha, seda kinnisel rajal spordilaadsena tehes = hea.
Ma olen seda juba ammu välja öelnud - rõhuda tuleb koolituse võimalusele. Nii algajate koolitamisele kui eelkõige operatiivsõidukite juhtide õppele, sest ringrada matkib kõige enam tavaliiklust. See on nüüd reaalne tegevus, mille vajadusest saab peaaegu iga kodanik aru. Kiirabi pani paugu - koolituse viga. Politsei auto tegi avarii või ei saanud huligaani kätte - nõrk koolitus. Jne. Täpselt nii, nagu on autokoolid tagunud täiesti ebavajaliku ja totra libedasõidu koolituse rauda ja saavutanud selle, et neile veetakse tonnidega läbi kohustusliku seaduse sularaha. Kuni 4 aastat võid sõita talvel kuidas ise tahad (poiss mul sõitis alates 16'st eluaastast) ja siis äkitselt pead tõestama, et sa saad talvel hakkama... seejuures on igasugune "ralli"sõidu oskuse õpetamine igale suvalisele ettejuhtuvale pigem kuritegelik, kui kasulik. Eks neid "koolitatud ässasid" me näeme iga talv teedel!

Ka praegu tuleb asjaomastel teha jõuline PR-vastukäik just läbi koolituse! Ka selle ET imeilus projekt ei sisalda konkreetset koolitusrada, selleks eraldatud ja mõeldud rajatisi/ehitisi etc. Tsiteerides toda avalikku kirja, siis:
quote:
Aastakümneid on meil olnud aga üheks suuremaks „murelapseks“ sellise auto-motoringraja puudumine, mis sarnaselt Lääne-Euroopa radadega võiks aidata „toota“ ringrajasõitjaid, kellel oleks lihtsam maailma võidusõidu-karussellis läbi lüüa.
Meil ei ole mitte ühteainsamat ringrajasõitjat tegelikult vaja "toota", sest neid pole ju põhimõtteliselt riiklikus plaanis vaja!
Aga meil on vaja "toota" paremaid autojuhte nii operatiivsõidukitele, bussidele, veokatele, taksodele aga ka tavaliklusesse erajuhtidena. Ja sealtkaudu selekteerub välja andekate seltskond, kes siis näiteks autospordis tippu jõuavad. Sellest võib tavakodanik juba aru saada, kuigi ikka veel ei pruugi.
Sellel sajandil on Eesti ringrajasporti elus hoidnud mis-kes? Paari parimas mõttes hullu mehe idee pakkuda tavakodanikule enese koolitamise võimalust läbi Open Trackide! Ilma OT'de ja nende paari hulluta poleks täna mingit ringrajasporti enam ammu olemas. Ehk trumpäss tagataskus on koolitus ja reaalsed osalejanumbrid! Kuna hetkel oponent rõhub sellele, et rada on "aeglane" ja liiga "lühike", siis tuleb see läbi PR'i neile otse vastu keerata: just täpselt seda Eesti vajabki esimeses järjekorras! Kuna Sauga vana rajakate oli otsakorral ning vajas igal juhul tõsist investeeringut, siis praegu tehakse ära nii see kui lisaks uued võimalused kedagi koolitada, harjutada ja vajadusel Eesti tasemele piisaval rajal ka võidusõite korraldada. Kui on sile rajakate, võid seal kasvõi rulluisu maratoni teha: suletud rajal teisi segamata!

PS: alati tuleb selliseid asju võtta kõige lollima aga sellejagu kõige aktiivsema kodaniku järgi! Ja need aktiivsed lollid on tänaseks persse keeranud: Muuga, Viimsi, Rae, minu teada on jäänud seisma ehk surnud seisus Vasalemma arendamine, igaveseks surnud Pirita rada, ära hävitati Tallinringi sõidud linnas jne. Mootorisport ei ole Eestis kahjuks poliitiline sport, kus täiesti tuima maetakse Tehvandile 64M eeku debiilusesse.
14.03.2012 at 03:58 1 edit. Last edited 14.03.2012 at 04:05 by PlyVal64
Marvin
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
Hetkel võib mootorispordi olemasolu eest eestimaalaste ajudes tänada Tänakut (Märtinit) ja vähesel määral Korjust.
Ma söandaks meelde tuletada, et ka kaherattalised liiguvad mootorijõul ning peale Märtini/Tänaku on miskit ette näidata ka näiteks Leokitel. Märtini-järgsel ning Tänaku-eelsel ajal olid Tanel ja Aigar (no korraks Juss Laansoo kah) eestimaalaste ainsad kokkupuutepunktid 'päris' mootorispordiga.
See kõik muidugi ei tähenda, et asi savijalgadel ei seisaks :)

14.03.2012 at 08:55
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Tundub, et ET on võtmas meediasõda väga tõsiselt, sest ilmunud on järjekordne lugu
http://www.ohtuleht.ee/468655#comment-form

Täiendus: sel korral minult kommentaari isegi ei küsitud :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
14.03.2012 at 10:28 1 edit. Last edited 14.03.2012 at 10:30 by hall
Garfield
  
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
serõi: Täiendus: sel korral minult kommentaari isegi ei küsitud :)
Kui küsitakse, siis ütle, et sa ei ole ET projekti eelarvet näinud ja ei oska kommenteerida.


____________________________
Focus RS
14.03.2012 at 10:39
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
;)



Annan siinkohal pildi autorina nõusoleku kõigil seda teost vabalt kasutada :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
14.03.2012 at 10:52 1 edit. Last edited 14.03.2012 at 10:57 by hall
amblik
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Jeemeni naisõiguslasi ei karda? need on isegi Nobeli rahupreemia saanud, nnn on nende kõrval poisike :D
14.03.2012 at 11:07
tomcat
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
serõi: Tundub, et ET on võtmas meediasõda väga tõsiselt, sest ilmunud on järjekordne lugu
http://www.ohtuleht.ee/468655#comment-form

Täiendus: sel korral minult kommentaari isegi ei küsitud :)

Nojah, kaks väljaannet ei võtnud N-i jutule, aga kolmas jäi kõike uskuma ja peksis niukse pasatormi üles...
14.03.2012 at 11:32
rolantsik
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
serõi: ;)



Annan siinkohal pildi autorina nõusoleku kõigil seda teost vabalt kasutada :)


See on üks igavesti ilus logo,kaunistamaks minu võidusõidu autot :)
14.03.2012 at 12:13
PlyVal64
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
Marvin: Ma söandaks meelde tuletada, et ka kaherattalised liiguvad mootorijõul ning peale Märtini/Tänaku on miskit ette näidata ka näiteks Leokitel. Märtini-järgsel ning Tänaku-eelsel ajal olid Tanel ja Aigar (no korraks Juss Laansoo kah) eestimaalaste ainsad kokkupuutepunktid 'päris' mootorispordiga.
See kõik muidugi ei tähenda, et asi savijalgadel ei seisaks :)

Sul on õigus ja see on ju ka materjaliseerunud veel ühe paraja totruse, kui Adrenaliin-Arena näol totaalsesse karupersse ehitatuna. Aga no olgu ta siis olemas, sisehallile saab vajadusel leida tuhat muudki rakendust kasvõi rockikontserdite näol (lõpuks võib sinna ju ka tehase sisse panna...), kasutule suusahüppetornile vaid vaatetorni funktsiooni...
Ennist jäi üks hävitatud ringrada veel märkimata - Raadi. Plusspoolele saab panna muidugi Laitse, Misso ning Piiroja ja eelmise aasta lõpul totaalse uuenduskuuri läbinud ning vajalikus mahus asfaltkatte saanud Kulbilohu aga neist keegi pole ju ringrajaspordiks mõeldud objekt. Muuseas, oma sõitu tehes käisin ju mitmeid kordi läbi Laitsest ja absoluutselt iga kord (nii tööpäevadel kui isegi rallipäeval endal) oli Laitse aktiivses kasutuses operatiivsõidukite juhtide poolt! Ehk oli silmaga näha reaalne vajadus.
Mingitest FIA/FIM asjadest pole mõtet rääkida, see on massile täiesti "seosetu jutt". No ja sisimas saab ju iga inimene aru, et Pärnu-Sauga-Audru vahelisele inimeste elamise alale mingi mürakeskuse tekitamine on pikas perspektiivis nurisünnitus. Hetkel on ta parim võimalik, mis oli mingil moel olemas ja kuhu sai euroraha taodelda aga korralik pikk ja rahvusvaheline rada tuleb siiski totaalselt mujale ehitada. Sinna, kus on looduslikud ja (elu)keskkonnalised eeldused olemas. Audruring jääbki arengu- ja treeningkeskuseks, tõsist tippsporti tehakse kaugemas tulevikus kusagil mujal kohas.

Aga üks asi on mind juba kaua "närinud": meil ehitatakse igavesi uhkeid ja kohati kasutuid sõlmpunkte a'la Mäo või siis uus ja vajalik Tallinn-Maardu vaheline ala jne. Kas kordagi pole asjaomastel instantsidel tulnud mõtet seda koos projekteerijatega nii teha, et seda saaks aastas mõned korrad ilma suuremat segadust tekitamata ka tõsise pika ringrajana kasutada? Ulmelised kergliiklusteed, mida kõike ei tehta. Või on see täiesti välistatud Eesti riikliku suhtumise tõttu mootorisporti? Muidu oleme küll kõvad teiste riikide järgi "ahvijad".
14.03.2012 at 12:15
amblik
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
Aga üks asi on mind juba kaua "närinud": meil ehitatakse igavesi uhkeid ja kohati kasutuid sõlmpunkte a'la Mäo või siis uus ja vajalik Tallinn-Maardu vaheline ala jne. Kas kordagi pole asjaomastel instantsidel tulnud mõtet seda koos projekteerijatega nii teha, et seda saaks aastas mõned korrad ilma suuremat segadust tekitamata ka tõsise pika ringrajana kasutada? Ulmelised kergliiklusteed, mida kõike ei tehta. Või on see täiesti välistatud Eesti riikliku suhtumise tõttu mootorisporti? Muidu oleme küll kõvad teiste riikide järgi "ahvijad".
Eelmisel suvel Palanga 1000 km võistlusel osaledes mõtlesin sama. Palanga-Klaipeda kiirtee oli tavaliikluseks suletud nädal aega ja kohalikud inimesed kohtlesid võidusõitjaid kui üliinimesi. Rääkimata ametivõimudest, kes tegid kõik selleks, et kõik sujuks. Võrdluseks, kui meil hakati nõudma e kat juhilube, seisid meie korrakaitsjad Audru raja sissesõidul ja Raadi lennujaama väravas ja nautisid olukorda. Olgu, seadus on seadus, aga selle täitmise jälgimine sellisel moel on masendav. Samas, teades, kui palju kisa tuli ühepäevasest Laagna tee sulgemisest on meil avalike teede sulgemine ilmselt välistatud. Kunagi on mul küll õnnestunud üheks päevaks seoses kiirendusvõistluse korraldamisega sulgeda osa Rapla ümbersõidust. Sel korral kohalik omavalitsus oli väga vastutulelik. See oli muidugi sada aastat tagasi ja turvalisusele mõeldes hakkab veel tänagi häbi. Kardan, et kui täna minna mnt jutule, et sulgeme nädalaks maardu viadukti ja ühe poole peterburi maanteest (ilma milleta on saadud hakkama kuni tänaseni) kutsutaks ilmselt kiirabi. Aga kindel olla ei saa, peaks ikka korra küsima, muidu on ju vastus kindel ei.
14.03.2012 at 12:34 1 edit. Last edited 14.03.2012 at 12:43 by amblik
Jesper
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
PlyVal64:Kiirabi pani paugu - koolituse viga.
Olles praktiliselt olnud olukorras, kus tuleb püsida tsiviilautos koju kiirustava kiirabiauto juhi sabas, leian ma et koolitusvõimalust (rada) vajavad häbisse jäämise vältimiseks pigem ringrajasõitjad :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
14.03.2012 at 12:37
raimo_r
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Kui teha väljaspool sm. Burešini valdusi ja mõistlikud ümbersõiduvõimalused on olemas, siis Maanteeamet annab ilmselt loa küll. Pappi tahab saada ainult ja liikluse ümberkorraldusprojekti, mis pole ka odav.

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
14.03.2012 at 12:41
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.