register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Poster Message
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Jesper kurat, jälle 12 punkti :D:D:D
Kunagi kui me oleme vanad, saab anda välja raamatu Jesperi postitustest OT foorumis :D

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
08.03.2012 at 00:09
Jesper
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Ilmselgelt on probleem selles, et mul pole naist, kes raha koju tassiks ja laseks mul täie tõsidusega postitamisele keskenduda. Maht kannatab selle all rängalt, vanameistrid rebivad ette.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
08.03.2012 at 00:33 1 edit. Last edited 08.03.2012 at 00:35 by Jesper
uzzac
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Andres, kuidas streik kulgeb? Ma lähen ka kohe streikima ja lasen ühe jutiga 8:15-ni.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
08.03.2012 at 00:33
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Väga hästi kulgeb. Ühtegi streigimurdjat ega riiklikku lepitajat pole näha. Paras hetk hambaid pesema minna.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
08.03.2012 at 00:49
Kaido
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Pagan, mina tahaks Jesperile ulatada kohtukutse - rebestasin Norra jutu peale kõhulihased. Teppand paistis juba raja ärasaatmispeol sellise näoga olevat, "et mina seda asja nii ei jäta" - aga mis pagana valemiga ta Mõsovski enda paati sai? Eemalt vaadates peaks too olema ju mõistlik mees? Vägisi hakkab tunduma, et raja territooriumi all asub ennenägematult rikkalik uraanimaardla ning Andres ehitab piduliku avamise puhuks teed, millel sõidab roosa rong puhkpilliorkestriga - investorite lõbustamiseks näiteks. Rahaeraldisest tingitud kadedus tekitas riigipöörde autospordiliidus ning nüüd see komejant - kas jälle paistab biiiiiiiiiiiig business štoli?
08.03.2012 at 00:52
Jesper
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Ma ei suuda tsiteerimata jätta, see materjal on liiga hea. Ehk siis põhjendus, miks on kindlasti vaja 1/4 miilist dragirada:

"Kellele ikka pakuks täit rahulolu vaadata rajal korraga umbes 40 hääletult liikuvat elektriautot, mis küll võib-olla kiired ja kirevad, aga suurimaks müraks, mis näiteks tribüünil omavahel juttupuhuvaid pealtvaatajaid paneks pilku uuesti raja poole pöörama, oleks helid nende omavahelisest kokkupõrkest...

Mulle küll mitte."

Ja natuke hiljem:

"Me oleme omavahelise sidepidamise nii korraldanud, et teistele piisavalt märkamatuks jääda. "

Nii, minuga on nüüd jokk, see viimane lause võttis nii auti ära et peab kohe toibuma. Pean hoiatama, et naistele, lastele ja nõrganärvilistele on selle proosapõimiku läbi töötamine sügavalt vastunäidustatud.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
08.03.2012 at 01:05 2 edits. Last edited 08.03.2012 at 01:16 by Jesper
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Selle dragirajaga on see lugu, et ei mahu ta olemasoleva maatüki piiridesse ära ei praeguses projektis ega teppandi projektis. Igal juhul on vajalik saada selleks juurde kõrvalasuv kinnistu. Kui see on olemas, saab dragiraja ehitada juurde nii teppandi projekti kui praeguse lahenduse korral.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
08.03.2012 at 01:18
Jesper
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Jep, see kõrvaloleva kinnistu võimalus oli tegelikult vist enamvähem ainus sisukas info, mida seni pole väga laialt teada antud. Soovitaks sul seda dragi huvilistele (mitte ainult alakomiteele, sest tont teab mis marki seemneid nemad seal söövad) väheke aktiivsemalt kommunikeerida. Võtaks ehk avaliku arvamuse liinis väheke pingeid maha, kui selgub et veerandmiil on siiski perspektiivis teostatav.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
08.03.2012 at 01:28
täpp
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Loed lehte, mõtled - noojaaa, meedia, mis seal ikka...
Mitte, et ma Härra Mõsovskist varem just väga hästi arvanud oleks...

Püha pe*se ja palju muid trükimusta mittekannatavaid lõpuni mõtlemata mõtteid.
Kas tõesti on Eesti tehnikaspordi vedajad jõudnud nii kaugele, et kui te ei tee nii nagu mulle meeldib, siis ma lükkan teile luua poole varre jagu sinnasamusesse, murran kaheksa sõrme ja itsitan kõrval, et ei saa sina ka!?

Samas kui nüüd meelde tuletada, siis on see seltskond varemgi hädaldanud ja avalikult pöördunud - kui sul perekonna nõusolekut ei ole, siis sa ikka otsesõidu üritust läbi ei vii.

____________________________
http://tarmotomson.net
08.03.2012 at 11:24 1 edit. Last edited 08.03.2012 at 11:29 by täpp
vvt
  
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Mõtlesin, et panen ka oma 5 senti siia sisse.
Ikkagi ju ise kah 4a euro-infraprojektidega tegeletud, rahasid saadud ja valmis ehitatud asju.

Tead, mis mu tasuta nõuanne on selliste tarkade suhtes, kes poolel teel tulevad oma surematut tarkust jagama?
JUST IGNORE.
Vaata ainult, et sa suudaks end kaitsta rahastaja juures (opositsioon ujub varsti sinna oma petitsioonidega).
Ma näen igapäevaselt igasugu isehakanud või 30 aastat pensionil olevaid kõvasid planeerijaid ja insenere, kelle tarkust kuulates tahaks küsida, et kus te 2 aastat tagasi olite, kui veel jooniseid tehti.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
08.03.2012 at 13:19
rustang
  
Moderator
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Hakkab tunduma, et demokraatia tingimustes ja avalikku raha kaasates ringraja ehitamine on sisuliselt võimatu ülesanne ja kui keegi peaks sellega siiski hakkama saama, tuleb talle püstitada ausammas või anda medal või midagi veel vägevamat. Isegi nõukaajal leidus geeniusi, kes Muuga projekti üsna väikese vaevaga põhja lasid ja omale selle asemele palju toredama naftasadama suvilanaabriks said. Mis siis praeguse sõna, ajakirjandus- ja kommenteerimisvabaduse aegu - hea tahtmise, fanaatilisuse, piisava vaba aja ning kergeusklike mõttekaaslaste jõul võib peaaegu iga projekti põhja lasta.

Ühesõnaga Andres, kui vaja anna märku ja me ajame end sinna "konverentsile" kohale või anname kuskile allkirja või misiganes moel on mõistlik konstruktiivselt projekti toetada.
08.03.2012 at 15:09
Umbertto
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
rustang: Ühesõnaga Andres, kui vaja anna märku ja me ajame end sinna "konverentsile" kohale või anname kuskile allkirja või misiganes moel on mõistlik konstruktiivselt projekti toetada.
Ise mõtlesin seda sama - kui see "konverents" peaks aset leidma, siis tuleksin meeledi ka kaema ja vajadusel toetama. Kui sa omade leeri tahad "sama suureks" saada kui oponendil, siis olen ka käsi. Anna soovi korral meile ka teada mis kell ja kus (muidugi kui sind üldse kutsutakse :D)

08.03.2012 at 15:39
vvt
  
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Kas keegi on kinnistusraamatust kontrollinud selle "dragi kinnistu" ja muude ümbruskaudsete kinnistute omanikke, vahest on asjal Eesti infraprojektidele igiomane "buzinezz-plän" saada mingi summa raha?
Või annab keegi selle ringi kinnistu katastritunnuse, vaataks natuke kui aega saab?
Kui sul on ehitusluba juba olemas ja see pole mingi valskuse abil hangitud, siis mina laseks sellistest avalike kirjade grafomaanidest üle.
Selliseid asjamehi on igas projektis, küse lihtsalt selles, kas elluviija tegemised on veatud ja kas tema närvid on piisavalt tugevad.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
08.03.2012 at 15:52 2 edits. Last edited 08.03.2012 at 15:57 by vvt
rolantsik
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
quote:
Umbertto:
quote:
rustang: Ühesõnaga Andres, kui vaja anna märku ja me ajame end sinna "konverentsile" kohale või anname kuskile allkirja või misiganes moel on mõistlik konstruktiivselt projekti toetada.
Ise mõtlesin seda sama - kui see "konverents" peaks aset leidma, siis tuleksin meeledi ka kaema ja vajadusel toetama. Kui sa omade leeri tahad "sama suureks" saada kui oponendil, siis olen ka käsi. Anna soovi korral meile ka teada mis kell ja kus (muidugi kui sind üldse kutsutakse :D)



Kui vihased talupojad kootide ja vikatidega relvastunult ümarlauale õigust läheb nõudma,siis ei saa ka mina eemale hoida :D:D:D
08.03.2012 at 16:10
Ivalo
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
15904:003:1385 selle tüki omanik on Audru vald igatahes.
Audru vald 6.11.2006 kinnistamisavalduse alusel sisse kantud 4.12.2006.Kohtunikuabi Pille Zäär kehtiv
08.03.2012 at 17:14
amblik
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
See nähtamatute välismaiste sõpradega (tegelikult kõlab pigem nagu maaväliste sõpradega) läbiarutatud totakas unistus ei saa kunagi teoks. Ja need dragivõistlustelt kohe kohe saabuvad miljonid jäävad samuti ulmevaldkonda. Alastaro on täielikul tühermaal ja seal on erandkorras lubatud aastas kolm päeva topfueli käivitada, praktiliselt keset elurajooni ei tule see mitte mingil juhul kõne alla, ka nnn peaks sellest aru saama. Lisaks on tänaseks kiirendajad sujuvalt driftimeesteks hakanud. Andres risti parem mõni kurv või käimla lootustandva noore kirjaniku järgi, äkki rahuneb maha ;)
PS. Mul ka kuni kevadeni aega priipäralt käes, nii, et olen ka käsi, kui massiga vaja peale minna.
08.03.2012 at 20:02 2 edits. Last edited 08.03.2012 at 20:14 by amblik
Kaido
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Olen nõus samuti piketil osalema, ahne Andrese leeris :-)
08.03.2012 at 20:37
Jesper
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Status quo poolt piketeerimine võib valesid signaale anda. Seega peab tegema umbes sellises stiilis plakatid nagu see seal.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
08.03.2012 at 20:43 1 edit. Last edited 08.03.2012 at 20:46 by Jesper
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
On mul meelde jäänud kuskilt kellegi teadmata autori ütlus: koertele vastu ei hauguta, hullu peale ei karjuta ja arst suhtub patsienti mõistvalt.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
08.03.2012 at 21:25
hall
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Ma väga härra tegevuse peale ei stressa, sest omalt poolt olen teinud kõik korrektselt ja seaduslikult. Seega pole mul ka probleemi kui keegi kuskil urgitseb, olgu siis ehitusloa või "EASis oleva sugulasest otsustajatädi" teemal. Samas pean tunnistama, et ringkonna inimeste toetusest on ikka abi, tegelikult päris palju kohe. Ja ma olen selle eest väga tänulik.

Selle projekti vedamise käigus on tulnud lahendada palju erinevaid ülesandeid. Praegune on üks neist. Kui siinselegi rahvale tuttava Tarmoga juriidilistel teemadel veidi nõu pidasin, andis ta väga hea nõu kasvatada paksem peanahk. Täiesti õige.


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
08.03.2012 at 21:36
Andrus BHRA
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Võib küll tõesti jääda mulje, aga enne kui põhjapanevaid otsuseid teete lubage öelda!
Mõtlesin, et kas teen Teile sellise „ametliku” kõne või lihtsama – otsustasin lihtsama kasuks.
Ma olen vist veel üks vähestest kellel säilinud natukenegi austust inimese vastu kes selle raja olemasolule üldse aluse ja järjepidevuse loonud. Kole kiiresti on kõigil ununenud selle raja saamislugu ja ajalugu, millel Te alles eelmisel hooajal võistlesite. Mäletatakse muidugi ainult negatiivseid asju, positiivseteks sõnu paraku enam ei jätku. Eriti kurvaks teeb, kui lugeda ja kuulata mingeid targutusi noortelt ja ka mitte väga noortelt mootorisportlastelt, kelle sportlaskarjäär alles nii lühike, et vähe vanemaid inimesi üldse ei tea ega tunne. Jah, ma olen kunagi ka ise korduvalt Enn Teppandit kirunud pidevalt sooritatud „suurepäraste” liivatööde eest ja siis muidugi need asfaldijamad ja igasugused rahajamad, aga ega see pole mind sundinud inimest veel vihkama. Ta on sellesse maalappi ikka ladunud rohkem, kui Teie kõik kokku (ma ei räägi lihtsalt rahast, ma räägin ELU`st laiemalt) ja see väärib vähemalt mingisugustki austust. Temal oli ka siis raja arengust ja seal tehtavatest töödest oma nägemus ja meil, sõitjatel teine, aga see ei anna meile õigust ainult negatiivsust välja pritsida! Kes meist võib omale rusikaga rindu taguda ja öelda, et: „ma ei eksi kunagi!” Seega kustkohast niipalju viha? Ah jaa, ta ju torpedeerib püha üritust! Nii püha üritust, et mitte kellelgi ei ole õigust üldsegi selles kahelda, „lolle” küsimusi esitada ega oma arvamust avaldada. Vabandage minu sarkasm aga nii ma seda paraku näen. Te olete siin ju enamuses kõik autosportlased, seega eeldan, et Te ei saa ju arvata et maailm on ainult must ja valge. Te ei saa arvata ju ometigi et see kes pole Teiega on ilmtingimata Teie vastu?
Aga nüüd asjast kaa.
1. Olen absoluutselt päri nendega, kes ütlevad et mis nüüd siis veel! Kus sa ennem olid? Need samad küsimused esitasin ka Ennule ........ aga Tal on omad põhjused ja oma nägemus. Oma aktsiooni ajastusega on Enn ilmselgelt „väheke” puusse pannud. Ta küll seletas mulle neid põhjuseid ja uskuge, need olid päris kaalukad, aga ma jätaks Talle õiguse need ise Teile esitada.
2. Ausaltöelda mina ka ei tea, kes on need Ennu teoses pidevalt figureerivad saladuslikud, välismaised „meie”, kes on Talle abiks ja toeks. Mina ka ei tea kellega Ta oma läbirääkimisi peab ja kuidas seda teeb. Ma ei tea kas ma tahangi teada ja seepärast üritan võtta seda asja nii rahulikult kui võimalik. Ühte ma igaljuhul tean, et mina ei ole neid pilte joonistanud ega kirju kirjutanud. Näinud olen küll jah, sellest „patust” ma ennast puhtaks ei pese!
3. Pildid ja pöördumised olin nõus panema BHRA kodukale jällegi austusest Ennu vastu, seda esiteks. Teiseks mind natuke häirib see, et seda informatsiooni ei ole varem kuskil keegi avalikult välja pannud ega arutanud, kuigi see on kõigil asjaosalistel ja ma ei tea kellel veel ammuilma olemas ning kahtlemata sisaldab see küllalt olulisi nüansse, mida võiks justkui arutlusele võtta. Miskipärast ei ole seda vajalikuks peetud. Nagu mina aru saan, siis kogu see informatsioon on juba mingi aastakene või rohkem vana.
Ja kolmandaks, keegi teine ju ei julge Ennu asju välja panna!
Mõned kindlasti küsivad, et miks neid ülepea kuskile ülesse peaks riputama? Teisest küljest – aga miks mitte, kui ma olen õigesti aru saanud, siis on need ju täiesti ebapädevad ja mittetehtavad anyway? Seega mingit kahju nad ju teha ei saa?
4. Ma arvan et see pole kuupäevaliselt praegu oluline, aga umbes aasta tagasi kui Enn esitles oma ideid ja tutvustas projekteeritava ringraja puudustega kiirendajaid nende koosolekul, siis ringrajameeste esindaja, Henri (loodan, et ei eksinud nimega) , poolt tuli konkreetne palve, et ärge jumala eest nüüd midagi rumalat korda saatke. Me ei saatnud vist muud midagi korda kui kirusime omavahel (nagu ikka)! Ahjaa, me võtsime vastu ka ühe otsuse või sõnumi, kuidas seda nüüd nimetadagi, mille edastasin personaalselt Andresele ja Arnole. Ei, selles ei olnud midagi vulgaarset! Mispeale Arno jagas minuga kiirendusmeeste muret ja lubas igati meid aidata, et kiirendajad ei peaks tulevikus ilmtingimata ainult välismaa publikule oma oskusi näitama. Noh, tore seegi!
5. Seda, et see kiirendusrada sellele kinnistule mahtuda ei taha ei pea küll enam meile kordama, see peaks vist nüüd kõigile selge olema! Minule oli see selge juba mingi 6-7 või rohkem aastat tagasi, kui esmakordselt seda sinna sobitada üritati. Võib-olla mu mälu ka petab mind praegu natukene, aga kunagi siis see oli! No kui see joonlaud ei mahu sinna paberile, siis ta ei mahu ja polegi miskit teha. Vot kui saaks selle kõrvaltkrundi juurde, siis juba hakkab looma. Ja siis tuligi välja selline vana asi, ütleksin et nagu avalik saladus või nii - seda kõrvalkrunti on aastaid vald kõigile rajahaldajatele pakkunud, aga kuna otseselt seda ringraja jaoks vaja pole, siis las ta olla! Nüüd, selle, praeguse projekti käigus (ammuilma enne Andrese mängu tulekut), me olime Kassiga jälle selle joonlauaga sellel samal paberil aga vahepeal polnud kahjuks muutunud midagi, joonlaud ikka sama suur ja paber ikka sama väike! Kuna Kassil oli lähteülesandeks antud konkreetse kinnistu piirid, siis on ju siililegi selge, et sinna õiget rada teha ei saa. Hiljem, mingi aastake tagasi tuli korra möödaminnes see kõrvalkinnistu uuesti Arnoga jutuks ja tema seisukoht oli, et sellel teemal pole mõtet spekuleerida, kuna keegi seda tükki juurde taotlema ei hakka ja hea, kui olemasolevaga hakkama saadakse. Kõik! Ja sinna paika see ka jäi! Ja kuni eilse õhtuni pole mitte keegi sellest kiirendusrajast ega kõrvalkrundist juttu teinud!
Nüüd, kui ma Ennu materjalid lasin meie kodulehele panna, hakkas meeletu paanika, et dräägimehed tahavad ringrada kangutada. Teate, see on küll juba Teie ettekujutuse vili. Enn ajab oma ringraja rida, s.t. et pole turvaline, on aeglane, tsiklimeestele koguni eluohtlik ja nii edasi. Öelge millise nurga alt Te minu „teenet” selles näete? Seda kiirendusrada ju niikuinii sinna ei tule! Nüüd eile siis sain teada, et tulevikule siiski on mõeldud! No väga tore, tänan!

Tegelikult võiks ju kirjutada veel aga ma ei hakka Teid väsitama järgmise eeposega.
Jah, ja see on nüüd minu kirjutatud!


Lugupidamisega,
Andrus Mõsovski








____________________________
BMW M1 Turbo Sauber Group 5
´57 Chrysler 300 Promod
´13 Chevy Express AWD
´87 Chevy Fleetside 454
Paar Ameerika uazikut
08.03.2012 at 22:23
amblik
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Ma tänapäevastest tsiklitest enam liiga palju ei tea, aga siin ühe tsiklimehe arvamus
http://www.motoringrada.ee/index.php/2011/hanno-velt-hindab-korgelt-uue-ringraja-arendaja-tood/
20 aastat tagasi hakkas Enn Teppand ringrada läbi hädade ja vaevade arendama. Kui Teppand poleks seda tööd teinud, kas ringrajasõitjatel oleks Pärnu külje all üldse olnud kohta, kus kihutada?

Audru raja eestvedaja ja hing Enn Teppand on selle ajaga ära teeninud nii kiidukõnesid kui hulga kriitikat. Kindlasti tunnustan tema tehtut kõrgelt. Alustasin ringrajasõiduga 1997. aastale ja seetõttu ei ole ma väga hästi kursis Pärnu raja varasema ajalooga.
Enn näis toona innuka entusiastina, kes tõi siia Venemaa ja teiste riikide sõitjaid. Võistlejaid oli rajal palju ja see väärib vaid kiidusõnu. Hiljem veidi taandus osalejate hulk, sest rajakatte kvaliteet jättis paremat soovida.
Liivamägede kokkuvedamine oli kindlasti ressursside raiskamine, ta oleks võinud hoopis rajakattesse investeerida. Rada on kõige alus, siis tulevad sõitjaid ja kui on sõitjaid, tulevad ka pealtvaatajad. Kõik muu nagu olmeruumid, boksid, ja liivamäed on teisejärguline.
Teppandi ajal oli ka prohmakaid, aga kellel neid pole. Intriigide ja jäärapäisuse tõttu lahkusid toonased võtmesponsorid. Liiga optimistlikult ja arvestamata teiste arvamust ettevõtlust edukalt ei vea. Emotsioonid tuleb tähtsate otsuste juures maha suruda.

Teppand esitas kevadel 40 leheküljel oma nägemuse, milline peaks tulevane rada olema. Mida te selle kohta ütlete?

Olen Teppandi nägemusega põgusalt tutvunud. Kõik on kena, aga kui lähtuda tema argumentidest ja analüüsidest, siis olemasolevate vahenditega ei saaks ringrada iial valmis. Oleme realistid, praegu töösse rakendunud tegevusplaan on parim, mis tagab järgmiseks kümneks või kahekümneks aastaks ringrajasõidu edenemise. Meile piisab tekkivast rajast küll ja veel.
Las rada hakkab kõigepealt end ise samm-sammult majandama.
08.03.2012 at 22:38
amblik
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Andrus.
Kui ma sulle täna näkku sülitan, siis, kas sul homme tuleb esimesena meelde tänane päev, või hoopis see aastatetagune päev, kui sulle oma viimased kümme rubla andsin?
Ja mis puutub mäletamisse, siis enamus mäletab, või on kuulnud Ennu tegemistest.
Aga lugupidamist on tema viimase aja käitumise järgselt raske säilitada.

08.03.2012 at 22:42 2 edits. Last edited 08.03.2012 at 22:59 by amblik
uzzac
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Üks lühikese sportlaskarjääriga noorsportlane siinpool. Ei ole väga ilus näidata näpuga Ennu aastate jooksul tehtud meeletule tööle ja siis öelda, et teie pole pooltki seda teinud. Ilmselgelt pole, sest pole pooltki nii kaua siin ilmas elanud kui tema. Iga rajal käiv võistleja annab mumeelest väga suure panuse raja arengusse. Samuti on Andres viimased paar aastat oma elust sinna maatükki ja sellega kaasnevasse paberimajandusse matnud. Super, et on Eestimaal sellised mehi ja naisi kes oma vabast ajast enamuse on nõus ohverdama, et asi edasi liiguks paremuse poole. Seni olen Ennu poolt tehtud meeletule tööle kuulnud pigem positiivset kui negatiivset vastukaja. Ei väsi keegi kordamast kui palju on tema "süüdi", et meil üldse praegu rada on. Tuhat ja rohkem tänu talle selle eest veelkord.

Nüüd siis praegusest jamast. Andrus miks te olete ühes paadis ET-ga kui taotlete erinevaid asju? Kas poleks õigem olnud asja otse Andresega edasi ajada ja omapoolset eeltööd ümbritsevate kruntide omanike väljaselgitamise näol teha? Vahest oleks me nüüdseks hoopis teistsuguse tulemuse saavutanud? Ennu sehkendamine ja pidev sapi pildumine on juba nii ära tüütanud, et see pole enam isegi naljakas. Kas ta ei saa siis aru, et see rong on läinud ja oleks õigem kaotust tunnistada. Miks peab asja nii kaugele viima ja oma nime ära määrima praeguste totrate avalduste ja tegudega.

Kui ma olen õigesti aru saanud viimastest arengutest, siis kõrvalkrunte liites mahuks 400m kiirendurada sinna ära? Kui jah siis väga äge. Äkki hüppate siis Ennu uppuvast paadist välja ja ajate oma asja ise edasi? Ei jää teie asjale kehva mekki juurde ja Enn las pusib oma tupikus ise.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
08.03.2012 at 23:14
Henri_
 
Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus
Ma küll ei olnud mingi ringrajasportlaste esindaja vaid üks autosportlane, kes juhuslikult sattus sinna koosolekule.

Andrus, minu praegunegi mõte on veel sama - ärge keegi palun mingeid rumalusi tehke.

Rumaluse all pean silmas ka ajakirjanduses poriga loopimise. Mina tahaksin siiski autospordi mainet parandada. Auto-motosportlased on kõik üks väike seltskond, kes ei tohiks kiskuda ja süüdistada vaid reaalselt lahendus pakkuda. Praegu kisub aga suusaliiduks ära, isegi üks sama mees juhtkonda sattunud.

Ma loodan, et lepingud on tehtud ja seniste investorite, sponsorite ning muidugi EASi otsuseid küll ükski ümarlaud või artikkel ei mõjuta.

Sina võid muidugi õige asja eest väljas olla, kuid kuulates seda, kuidas Teppand on pannud võõraid nimesid pöördumistele alla, kutsunud kokku ümarlaudasid-üritusi raja arendajate (kes ju tegelikult on nagu kõige olulisemad) selja taga, kaotab aktsioon igasuguse lugupidamise.

Muidugi tekitas Teppandi tekst mõtteid ja tundus, et on asju, mida saaks paremini teha. Mõistlikke soovitusi on ju senimaani arvesse võetud.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
08.03.2012 at 23:55 1 edit. Last edited 09.03.2012 at 00:21 by Henri_
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Audruring - virtuaalreaalsuses ja päriselus   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.