register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT videoteemast ära, GTR   .. 9 10 11 12 13 14 15  
Poster Message
Ivalo
 
OT videoteemast ära, GTR
Kas te tõesti lootsite, et saate pea poole odavama raha eest sama performance ja viimistluse?
Kui Nissanil jääb oma hinna juures vajaka, siis uskuge mind, Porschel jääb oma hinna juures samuti vajaka.
Kokkuvõttes on küsimus ikkagi rahas, kui seda oleks piisavalt, ei ostaks mina näiteks neid kumbagi, on oluliselt paremaid autosid.
Kui raha nii palju pole ja tahaks milli eest saada kahe millist, siis tekivadki sellised probleemid nagu praegu siin. :)
16.01.2010 at 01:04
wirx
  
OT videoteemast ära, GTR
samas tekib küsimus, et kas need suured GTRi kummardajad, ise seda mujal ka näinud on, kui piltidel ja ehk ka sõitnud sellega...kui ei siis milleks üldse vaielda inimestega, kes ei tea asjast midagi...teemal internetis vaidlemine on nagu invasport...sa võid ju võita, aga ikka oled vigane ;)
Mis need 1-2millised oluliselt paremad autod siis ka on Honda?

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
16.01.2010 at 01:20
kivialune
OT videoteemast ära, GTR
Jaotame kolme hinnaklassi superautod: odav (1 miljon eek), keskmine (4mil), kallis (10 ja rohkem). Muidugi odav superauto pole õige superauto. Aga odava superauto kandidaat on nissan oma GTR'ga küll. Odavat sektorit on kõige raskem rahuldada, müü kui odavalt tahes. Hea müügimees teeb selle ruttu kliendile segeks, mis klassis ta ostma hakkab, et ei tekiks valesi ootusi:)
16.01.2010 at 01:48
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
Pimeda pildi pealt võib see GTR-i interjöör isegi suht ok paista. Arusaadav miks te aru ei saa millest me räägime.

Selle pildi pealt ei tundu jah suurt häda olema:
http://www.carbodydesign.com/archive/2007/11/09-nissan-gt-r/Nissan-GT-R-interior-1-lg.jpg

Igaljuhul loodame, et mõni väiketootja võtab GTR-i tehnika ja ehitab selle peale korraliku keskmootoriga superauto,
siis teate mida mina silmas pidasin, mida võinuks teha. Mainisin ka seda, et sel juhul võinuks hoopis F430-ga võrreldavaks saada.

GTR-ist on võimalik teha umbes 50k eest ilus auto.
Uued nahad, võltscarbon päris carboni vastu vahetada ja siis ongi suht-koht nii nagu üks sellise hinnaga auto peaks olema.
Paljud tuuningfirmad pakuvad igasugu asju sellele autole.
Ma lihtsalt arvan, et kõik need väikesed detailid, mis autost terviku teevad võinuks selle suure hinna sees juba olla.
Olen kindel, et siis võiks ostujärjekorrad veelgi pikemad olla.
Palju ikka neid inimesi on, kes tuliuut garantiiga autot kohe tuunima tahavad hakata. Tahaksid, et kõik oleks kohe olemas.
Lisadena ka neid asju tellida ei saa.
Sellise hinna puhul poleks mu meelest eriti suurt vahet, kui auto baashind 50k kallim oleks.

Müügimees ütles, et paljud ongi nahatööd kohe lisaks tellinud.
Näiteks WALD pakub GTR-ile suht korralikku interjööri.

http://www.autoworldblog.net/2008/09/wald-nissan-gtr.html
16.01.2010 at 02:05 1 edit. Last edited 16.01.2010 at 02:06 by -XR-
Antti22
OT videoteemast ära, GTR
quote:
wirx: samas tekib küsimus, et kas need suured GTRi kummardajad, ise seda mujal ka näinud on, kui piltidel ja ehk ka sõitnud sellega...kui ei siis milleks üldse vaielda inimestega, kes ei tea asjast midagi...teemal internetis vaidlemine on nagu invasport...sa võid ju võita, aga ikka oled vigane ;)
Mis need 1-2millised oluliselt paremad autod siis ka on Honda?

Olen, ja kindlasti märgatavalt rohkem kilomeetreid selle rooli taga läbinud kui Sina või Teie (-XR- + wirx)
Siin tekib pigem küsimus, kas Teie olete liiga kriitilised ja kallutatud oma arvamusega, või olen mina ja auto reaalne omanik niivõrd pimestatud ja tolerantne?
Võrdlusmaterjali erinevatest uutest luksusautodest peaks nagu olema, kuid sellist arvamust kohe kindlasti ei ole kui Teil. Samas võib-olla me oleme imelikud ka, kuna oleme nõus nädalavahetusel istuma vägagi lärmakasse ja arhailisse Mitsubishi EVO-sse, et sõita kiiresti erinevatel pinnastel.
Aga no mingit tulist vaidlust pidada ei ole mitte mingisugust mõtet, igalühel on oma arvamus ning omad kriteeriumid. Keegi ei keela Teil ostmast Porschet.
16.01.2010 at 02:34
lauri911
 
OT videoteemast ära, GTR
...aruta kuidaspidi tahad, mitte autod pole kallid vaid sissetulek on väike :D

Wirxi ja XRi ülevaade oli väga hea.
16.01.2010 at 11:05
kivialune
OT videoteemast ära, GTR
Parem üldse aston martin db9. Sellega pole vaja üldse sõita, paned tooli parajale kaugusele ja libistad õlut ning vaatad :D Ja vaevalt tuleb keegi mölisema, et mida kuradit sa nüüd oled ostnud. Ja kui lähedki sõitma, siis lastakse sind läbi.. kasvõi sellepärast, et autot tagant ka näha.
16.01.2010 at 11:08
lauri911
 
OT videoteemast ära, GTR
Hindadest veel niipalju:
Kuna 2-3 toaline korter maksab 1,3 milj, siis sellega võrreldes antakse GT-R kätte ju puhtmuidu --- ei saa võrreldagi millist know-howd on vaja korteri ehitamiseks ja millist GT-R tegemiseks.

Eks igaüks jaurab oma "rikutustasemelt" :D, üks tavaline "rikkumata" kodanik ei saa üldse aru, miks on vaja mingit Porschet või GT-Ri või Aston?? Mis asi see GT-R see üldse on? VW Passat '86 diisel-universaal on ju parem! Mahutab palju, kütet võtab vähe, keegi ei varasta, jupid odavad.... Ja uus universaal Avensis on lihtsalt märg unenägu...

Häda selles, et iga järgmine positiivne emotsioon on oluliselt kallim kui eelmine... :D
16.01.2010 at 11:24
silver
OT videoteemast ära, GTR
Miks on vaja viriseda plasti ja naha pärast kiiresõiduautos?
Keda kiiresõiduautos riie ja plast ei sega, ostab odavama, keda riie segab ja tahab nahka ostab kallima auto.
Raha eest saab ainult kindla hulga tehnoloogiat mugavust ja elegantsi, kui sulle pakutakse midagi odavamalt on kuskilt midagi järgi antud millegi arvelt see ju peab tulema.
Soomeri autol oli standard autole külge pandud suur tagatiib, suured pidurid.(alguses pani lihtsalt parema klotsi, pärast vahetas ka kettad)
eisalgu olid isegi amordid bilsud ja lihtsalt mingid tugevad vedrud all.
Rehvid olid ka muidugi slikid.
16.01.2010 at 12:10
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
silver, see ei ole mingi kiiresõiduauto (rinkaauto), see peaks olema GT auto, millega pikki maid kiiresti läbitakse.
Ta ei ole rinkal sõitmiseks mõeldud. Garantii kaob ära ja tekib veel sada häda kui seal liiga kaua sõidad.
Must kast salvestab kõik, mis sa teed ning pärast hoolduse mehed ütlevad, et osta nüüd oma raha eest uus käigukast.

Muidu selle talvel sõitmise kohta. Rehvid olid tal küll enam-vähem, aga kui mitu talve järjest soolastel ja blögastel teedel sõita,
siis tema õhukesest ja niigi väetist värvikihist ei jää just eriti palju järgi. Loomulikult väärtus ka langeb kolinal.

Minu arvamusel oleks parem GTR kohe alguses enne sõitma hakkamist üleni ära kiletada.
Siis see apelsiinikoorevärv ei riiva nii palju silma ja võib ka talvel vabamalt võtta.

16.01.2010 at 12:57 1 edit. Last edited 16.01.2010 at 12:57 by -XR-
Ivalo
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
wirx: samas tekib küsimus, et kas need suured GTRi kummardajad, ise seda mujal ka näinud on, kui piltidel ja ehk ka sõitnud sellega...kui ei siis milleks üldse vaielda inimestega, kes ei tea asjast midagi...teemal internetis vaidlemine on nagu invasport...sa võid ju võita, aga ikka oled vigane ;)
Mis need 1-2millised oluliselt paremad autod siis ka on Honda?
Wirx, üldse mitte paha pärast aga argumenteerimaks nende asjade üle, mis teie siin välja tõite, ei pea isegi autot mitte nägema, rääkimata sõitmisest. Mind lihtsalt teie poolt välja toodud asjad ei morjendaks selle auto puhul.
Ja mis oluliselt parematesse autodesse puutub, siis ma ei rääkinud kusagil samast hinaklassist, vaid sellest, mis auto võiks osta juhul kui raha poleks probleem.
Minu valik oleks tõenäoliselt Koenigsegg CCmisiganes täht, unistada ju võib. :)

16.01.2010 at 13:20 2 edits. Last edited 16.01.2010 at 13:21 by Ivalo
uzzac
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
kivialune: Parem üldse aston martin db9. Sellega pole vaja üldse sõita, paned tooli parajale kaugusele ja libistad õlut ning vaatad :D Ja vaevalt tuleb keegi mölisema, et mida kuradit sa nüüd oled ostnud. Ja kui lähedki sõitma, siis lastakse sind läbi.. kasvõi sellepärast, et autot tagant ka näha.

kusjuures minu 188cm kasvu juures tundsin end db9 roolitaga väga ebamugavalt. kuidagi ei tahtnud ära mahtuda. mitte et see nüüd oluline oleks väga, kuid ka parimatel on vigu, siis ei jäägi muud üle kui vaadata distantsilt seda kena käsitööd, sest sõita on füüsiliselt võimatu. :)
16.01.2010 at 13:54
kivialune
OT videoteemast ära, GTR
quote:
uzzac:
quote:
kivialune: Parem üldse aston martin db9. Sellega pole vaja üldse sõita, paned tooli parajale kaugusele ja libistad õlut ning vaatad :D Ja vaevalt tuleb keegi mölisema, et mida kuradit sa nüüd oled ostnud. Ja kui lähedki sõitma, siis lastakse sind läbi.. kasvõi sellepärast, et autot tagant ka näha.

kusjuures minu 188cm kasvu juures tundsin end db9 roolitaga väga ebamugavalt. kuidagi ei tahtnud ära mahtuda. mitte et see nüüd oluline oleks väga, kuid ka parimatel on vigu, siis ei jäägi muud üle kui vaadata distantsilt seda kena käsitööd, sest sõita on füüsiliselt võimatu. :)


See on selle masina probleem küll, mingi elektroonika on sinna istme alla mahutatud. Eelmise põlvkonna Jaguar XKR jääb pisut alla välimuselt, aga ehk pole seda pikkade meeste probleemi ;)
16.01.2010 at 14:29
kivialune
OT videoteemast ära, GTR
Kui mul oleks võimalused, siis ma meie oludesse võtaks Audi r8. Igati kasutajasõbralik, erilistest probleemidest pole kuulda olnud. Lisavarustuse valik ka korralik. Superauto, millega on võimalik ka igapäevaselt sõita.
16.01.2010 at 17:01
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
quote:
kivialune: Kui mul oleks võimalused, siis ma meie oludesse võtaks Audi r8. Igati kasutajasõbralik, erilistest probleemidest pole kuulda olnud. Lisavarustuse valik ka korralik. Superauto, millega on võimalik ka igapäevaselt sõita.

Poleks paha valik, ainuke praktilise poole puudujääk on väike pakiruum ja salongis pole kohta isegi pisikesele kotile ehk soidule kaasavoetavat tuleb hoolega planeerida. Juhitavus on väga hea, olen soitnud Riia rajal.
16.01.2010 at 18:48
I.V.B
OT videoteemast ära, GTR
Uus Jaguar XKR on väga viis auto!:)
16.01.2010 at 19:17
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
See võib ikka väga kick-ass võitjaauto olla (kõik on täpselt õige koha peal. Eriti carbonjupid):
http://www.motorauthority.com/pictures/1041630_nissan-releases-new-specs-images-for-fia-gt1-gt-r-race-car_gallery-1#100203409

Küll Nissan ka varsti "RS" versiooni teeb oma autost.

GTR on väga kiire ja hea auto.
GT500 klassis ta on ennast juba tõestanud.
Ta pole lihtsalt eriti hea tänavaauto.
17.01.2010 at 01:19 1 edit. Last edited 17.01.2010 at 01:22 by -XR-
SilverGTi
OT videoteemast ära, GTR
Näeb välja täpselt nagu aston martini moodi välja see gtr i racecar variant, ei muidu ikka pro, ja väga meeldiv et ikka porsche kandadele astub
17.01.2010 at 18:03 1 edit. Last edited 17.01.2010 at 18:03 by SilverGTi
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Porschel ei ole GT1 klassi autot. Järgmisel hooajal on konkurendid Aston Martin, Corvette, Ford, Lamborghini ja Maserati.
17.01.2010 at 23:19
Taavi
OT videoteemast ära, GTR
http://jalopnik.com/5494734/why-chuck-norris-drives-a-nissan-gt+r

If you Google search "GT-R getting its ass kicked" you will generate zero results. It just doesn't happen. jne :)

18.03.2010 at 14:46
Taavi
OT videoteemast ära, GTR
Nissan GT-R inherits Silverstone victory
http://gt1world.com/news/article/silverstone-results-shuffle-
03.05.2010 at 13:18
silver
OT videoteemast ära, GTR
http://www.gt1world.com/gt1tv
Nädalavahetus ja Paul Ricard tulemas!
Viimased sõidud on küll nii põnevad olnud et kuku pikali.
29.06.2010 at 08:23
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT videoteemast ära, GTR   .. 9 10 11 12 13 14 15  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.