register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT videoteemast ära, GTR   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Poster Message
Gsinut
OT videoteemast ära, GTR
Ma ei usu, et devilc üldistus päris paika peaks. Olen sõita saanud nii Techarti kui ka Gemballa asjadega ja Gemballa jättis küll parema mulje, sest kogu pakett tundus parem olevat - pidurid, mootor, vedrustus ja kast töötasid kõik ilusti ühes rütmis. Techart oli kuidagi liialt bling ja selline eputamisriist ning kast ja vedrustus olid unustatud. Gemballa on selle looja Uwe Gemballa näol ju rinkalt väljakasvanud asi ja seal osaletakse minuteada tänapäevani. Gemballaga ka selline tore legend, et inimene soovis osta masinat, aga hind oli jube krõbe ja prooviti seda siis soodsamaks kraapida ja lõpuks jõuti selleni, et pidurid on jube kallid ja originaalid peaks käima küll, mille peale keelduti sellele kodanikule üldse autot müümast.
Rufi ja 9ff-ga pole õnne olnud sõita saada kahjuks.
02.01.2009 at 20:36
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Lahe teema see Nissani teema.:D Nii palju kui mina sellest tuuninguärist aru saan, ei tee nad neid autosid ringraja jaoks. Selle hinnaklassi auto ostja eelistab ringrajal ikka spetsiaalautot.
02.01.2009 at 20:56
Gsinut
OT videoteemast ära, GTR
quote:
peep: Lahe teema see Nissani teema.:D Nii palju kui mina sellest tuuninguärist aru saan, ei tee nad neid autosid ringraja jaoks. Selle hinnaklassi auto ostja eelistab ringrajal ikka spetsiaalautot.

Tõsi ta on, et need masinad on olnud kaunistatud kõikvõimaliku nänniga :D
02.01.2009 at 21:17
Märt
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Raceboy: 911 Turbost on TechArtid, 9ff-id jm enamasti ikka kiiremad, kuid tehase GT3-dele ja GT2-dele jäävad tihti alla.

Mootorist lisajõu võtmine on köömes võrreldes rajal kiiruseks vajaliku arendustööga ja nö väiketuunijatel ei ole Weissachi testirada koos suure hulga spetsialistidega kasutada.

Teistest ei tea, kuid RUFil on Bahreini F1 rada vabalt saada. Nende tehas on täpselt F1 väravas ja kuningriik oli mingil määral osanik.


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
02.01.2009 at 23:55
Raceboy
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Märt:

Teistest ei tea, kuid RUFil on Bahreini F1 rada vabalt saada. Nende tehas on täpselt F1 väravas ja kuningriik oli mingil määral osanik.


Ruf pole päris tavaline Porsche tuunija ka kui täpne olla.


____________________________
www.vems.ee
03.01.2009 at 01:24
wirx
  
OT videoteemast ära, GTR
ja, et mitte päris teemast mööda rääkida, siis mõne kobedama RUF-i eest saab 5-6tk neid datsuneid :P

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
03.01.2009 at 02:33
Taavi
OT videoteemast ära, GTR
Suht mõistliku hinnaga (ca $5700) ja väheste detailidega komplekt mainekalt firmalt nagu HKS teeb lõpuks GTR-i hääle heaks (video lõpus) ja jõunumbrid veelgi suuremaks.

http://www.gtrblog.com/index.php/2008/09/03/hks-gt570-racing-package-dyno-d?blog=4

Nismo'lt olemas ka Club Sport pakett:

http://www.gtrblog.com/index.php/2008/08/29/nismo-gt-r-tuning-parts-packaged-parts-s?blog=4



03.01.2009 at 11:10 1 edit. Last edited 03.01.2009 at 11:51 by Taavi
SiimFeldmann
OT videoteemast ära, GTR
The Nissan GT-R US price starts at $69,850 for the base version and goes up to $ 71,900 for the Premium version


While you can opt for the Nismo Club Sport package at 5,460,000 yen there is also the an option to go with the sub packages themselves. Especially handy if you don’t have the full $50k lying around.

70% auto hinnast on väga jabur küsida Nismol Club Sport paketi eest kui aus olla.
03.01.2009 at 20:05
Taavi
OT videoteemast ära, GTR
Nissan GT-R to race in GT1

http://www.drivers-republic.com/first_look/news/details.cfm?articleid=cac04abf8a4b4466a7d47161684f5840

Huvitav on, et 90'datel Nissan on torkinud Euroopa ringradasid JDM only R32 GTR-iga: In 1991 Nurburgring 24 hour endurance race (First participation) Skyline GT-R won the Group N class. At the Spa Francorchamps 24 hour endurance race 1991 the GT-R won overall beating Group A, and Group N1 cars. http://www.racingsportscars.com/etcc/1991/Spa-1991-08-04-025.jpg

Eks ole näha kuidas seekord läheb. Teised ajad, teised reeglid, oluliselt suurem erinevus rajaauto ja tänavaauto vahel jne.

27.02.2009 at 23:38
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Taavi: Nissan GT-R to race in GT1

http://www.drivers-republic.com/first_look/news/details.cfm?articleid=cac04abf8a4b4466a7d47161684f5840

Huvitav on, et 90'datel Nissan on torkinud Euroopa ringradasid JDM only R32 GTR-iga: In 1991 Nurburgring 24 hour endurance race (First participation) Skyline GT-R won the Group N class. At the Spa Francorchamps 24 hour endurance race 1991 the GT-R won overall beating Group A, and Group N1 cars. http://www.racingsportscars.com/etcc/1991/Spa-1991-08-04-025.jpg

Eks ole näha kuidas seekord läheb. Teised ajad, teised reeglid, oluliselt suurem erinevus rajaauto ja tänavaauto vahel jne.



GT-R sõidab ju SuperGT sarjas väga edukalt.
Pakun, et ta on ka GT1 sarjas edukas.
27.02.2009 at 23:44
Taavi
OT videoteemast ära, GTR
SuperGT autod on veidi teistmoodi elukad ja sõidavad Aasias - seal on Nissan läbi aegade edukas olnud, Euroopa ja GT1 on teine teema.
28.02.2009 at 00:35 2 edits. Last edited 28.02.2009 at 01:13 by Taavi
rustang
  
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
GTR Hitleri-video, kes selle käigukastide garantii ja Launch Controli teemaga kursis on nendele on see päris naljakas.

14.04.2009 at 12:52
devilc
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Irwwww, ma pidin ennast surnuks naerma selle peale :D:D:D
14.04.2009 at 13:37
matukas
  
OT videoteemast ära, GTR
Ei mäleta, mis firma selle viimase käigukad tegi. Oli vist Getrag äkki. Aga probleem on õhus. Tahaks loota, et see lastehaigus suudetaks välja ravida uuema ja tugevama süsteemiga. Praegu on paraku tarkvaraline stardikontrolli tehasest keelamine kõige lihtsam meetod. Mis muidugi ei välista isehakanute möödahiilimisi sellest.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
14.04.2009 at 22:18
devilc
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Pakun, et tegu pole "lastehaiguse", vaid lihtsa füüsikaga: 1740 kg + juhi kiirendamisel 3.x sekundiga sajani on auto sõlmedele mõjuvad jõud ikka päris arvestatavad. Kindlasti saaks selle palju töökindlamaks, aga see tooks veel kaalu juurde: asi, mida sellele masinale kindlasti vaja pole.
15.04.2009 at 11:02
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
Täna linnavahel GTR-i nähes tuli see video meelde ning hakkasin südamest naerma :P
vbl see oli kuidagi ka sellega seotud, et olin Porge roolis :)
16.04.2009 at 00:54
matukas
  
OT videoteemast ära, GTR
quote:
devilc:...Kindlasti saaks selle palju töökindlamaks, aga see tooks veel kaalu juurde: asi, mida sellele masinale kindlasti vaja pole.
Väljaspool raame tuleb mõelda. Kui kaal on probleemiks, tuleb tegeleda kaalu vähendamisega :) Olen igatsorti dokfilme ja YouTube klippe vaadanud GTR-ist ja annan endale täiesti aru, et seda kaalu allapoole saada on väga raske. Raske all mõtlen seda, et see hinnale tohutut põntsu ei paneks. Kui rahas poleks takistusi kaalulangetamisele, siis olen ülimalt veendunud, et selle auto saab 1200 kg kaalu sisse nii, et kasutaja jaoks visuaalne pool ei muutu.


____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
16.04.2009 at 13:23
Jesper
 
OT videoteemast ära, GTR
Ma ei ole küll väga pingsalt jälginud, aga minu arust pole see mingi eriline uudis et superautodel vahel probleeme on, mingitel ilma turbota 911-tedel olid ju hiljuti mingid õlituse hädad, kui mu mälu mind ei peta? Lõppkokkuvõttes see firma kes neid toodab on ju... Nissan. Nissan nagu Micra, Primera, Sunny jne :) Arvestades seda, et nende sportautotoodang on olnud suhteliselt kõikuv nähtus ja sellise klassi autot pole nad kunagi teinud, pole vast kõige hullem möödalask. Pigem on garantii inimesed lihtsalt Sunny taustaga ja ei saa täpselt aru, mismoodi selle auto sihtgruppi teenindada tuleb.

Eks see launch control oli muidugi natuke sellise maiguga feature, et ajakirjadesse häid numbreid saada.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
16.04.2009 at 14:25 1 edit. Last edited 16.04.2009 at 14:31 by Jesper
Raceboy
 
OT videoteemast ära, GTR
Õlitusprobleem on puudutanud vaid M96 mootoreid (vabalthingavad 996-d ja Boxsterid v.a. GT3). GT2, GT3, Turbod jm kasutavad veel vana M64 õhkjahutusega mootoritel baseeruvaid plokke.

EDIT: Lugesin valesti ja parandasin ennast,sry :)

____________________________
www.vems.ee
16.04.2009 at 15:51 2 edits. Last edited 16.04.2009 at 15:58 by Raceboy
rustang
  
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Netist loetud andmete põhjal tuleb GTR-l iga 20000 miili tagant vahetada difrite ja käigukasti mingi eriti spetsiifiline õli ehk see hooldus maksab esinduses kokku ca $2000.- Kui käigukast "lendab" siis uus müüakse lähes $20 000.- eest. Need asjaolud ilmselt kahandavad GTR järelturuväärtust lähiaastatel mehiselt.
16.04.2009 at 16:25
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Nissani insenerid ei ole võlurid, kuigi auto väljatulemise ajal paljud nii kippusid arvama. Nad on lihtsalt head tööd teinud kuid eks igal mündil ole kaks külge. Ma arvan, et see on väga vinge auto sellegi poolest, lihtsalt nõuab omanikelt teatud sümpaatiat.
16.04.2009 at 17:58
Gsinut
OT videoteemast ära, GTR
Saaga jätkub: uus aeg GTR-ilt

Ma ei saa aru, miks nad seda praegu tegema peavad, kui selline käigukastisaaga samal ajal käib. Väga tobe tundub see Nissani poolt. Pigem ootaks ikkagi uudiseid, mis kavatsetakse ette võtta nende krdi käigukastidega. Ma arvan, et mingid ameeriklased seda nii ei jäta ja hakkab kohtusaagade rida pihta.

Edit: ma ei tea miks ma nii palju saaga ütlesin :D
16.04.2009 at 18:26 1 edit. Last edited 16.04.2009 at 18:27 by Gsinut
Jesper
 
OT videoteemast ära, GTR
Rustang, selliste autode puhul ongi need arved suht koledad. Võrdluseks jälle Porsche, kuna nad on sõbralikult need hinnad netti riputanud: http://www.porschehost.com/servicepricing911997.asp?opc=1 , aga teised margid on sarnased.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
16.04.2009 at 19:04
I.V.B
OT videoteemast ära, GTR
Lisan siia puht silmaringi laiendamise mõttes ühe Euroopa odavaima kuid parima Ferrari teeninduse hindade lingi:

http://www.verdi-ferrari.com/servicing.htm

Hindadele lisandub veel käive. Ametliku esinduse hinnad on päris tükk maad kõrgemad:)
16.04.2009 at 19:46
memphis
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Gsinut: Saaga jätkub: uus aeg GTR-ilt


Kas seal artiklis mitte väike faktiviga ei ole?

7.29 oli n.ö vana aeg. Uus rekord väidetavalt 7.27.
16.04.2009 at 22:18
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT videoteemast ära, GTR   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.