register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT videoteemast ära, GTR   .. 9 10 11 12 13 14 15  
Poster Message
uzzac
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
silver: Radicalist olen täiesti teadlik.
See tabel iseloomustab seda mida Soomer tegi.
55 sek aeg on sõidetud sisuliselt standard m3-ga millel on lihtsalt suur tagatiib.

ja m5 kone ja suured pidurid ja laiem rööbe ja laiemad rattad ja paremad rehvid ja tühi kere jne
31.12.2009 at 13:50
silver
OT videoteemast ära, GTR
quote:
uzzac:
quote:
silver: Radicalist olen täiesti teadlik.
See tabel iseloomustab seda mida Soomer tegi.
55 sek aeg on sõidetud sisuliselt standard m3-ga millel on lihtsalt suur tagatiib.

ja m5 kone ja suured pidurid ja laiem rööbe ja laiemad rattad ja paremad rehvid ja tühi kere jne

2006 oli m3 mootor
2007 linnaringil tuli esimest korda välja m5 mootoriga ja pärnus sõideti sellega juba 54 sek aega
31.12.2009 at 14:52
imre
OT videoteemast ära, GTR
Pane täpne spec, muidu on raske uskuda.
31.12.2009 at 15:02
MESHUGGAH
  
OT videoteemast ära, GTR
http://www.autoreview.ru/archive/2009/21/r8v10_gallardo_gtr_911turbo/
Siin on vordlus uundamata 997t'ga, millel olid tavarehvid MPS, keraamilised (hiljem lisatud) pidurid, nii et ABS tootas imelikult.
GTR oli kiirem, aga kusimusi jai palju. Piloodid mis soitsid ja testisid utlesid, et on kiir, kuid IGAV.
Uuendatud 997t DSG'ga on kindlasti kiirem kui eelmine http://www.autoreview.ru/archive/2009/21/porsche/ artikli lopus on jutt ka Nissani rekorditest. Millegiparast ma usud seda juttu. Oleks mul endal valikuvoimalus GTR vs Porsche - ma valiks sama hinna eest 911 Carrera S DSG'ga

____________________________
www.angelar.ee
31.12.2009 at 15:41
I.V.B
OT videoteemast ära, GTR
quote:
silver:See tabel iseloomustab seda mida Soomer tegi.
55 sek aeg on sõidetud sisuliselt standard m3-ga millel on lihtsalt suur tagatiib.

Sisuliselt ei olnud see 2004. Riias maha kantud M3 standard, pigem väliselt. Sellisega teeks Soomeri taoline juht veel päris pikka aega enamikele tänava super- ja hüperautodele tuule alla ilmselt. Muidugi täisslikiga GT-R ja Soomer roolis oleks ka huvitav näha ja aega võtta Saugal, aga arvata võib, et see e36 M3 on kiirem:)
31.12.2009 at 21:44
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Olen oma autodega NS peal võrreldes "ametlike" tulemustega hinnanguliselt ca. 30-35 sek aeglasem. Umbes sinnakanti võiks jääda ka keskmise juhi riskitaluvus ja võime oma tänavaauto ringraja potensiaali kasutada. Kaugel sellest, mis ajakirjades trükitud ja netifoorumites emotsioone kütavad.
02.01.2010 at 23:17
wirx
  
OT videoteemast ära, GTR
Sel aastal tuleb uuendus, hetkel järjekord 7 kuu kandis

Here is a list of changes to occur on the MY’10:

Changes in the performance
As a result of complying to Euro 5 emission certification level the CO2 emissions will be slightly
lowered to 295g/km (current 298) and the combined fuel consumption will be 12.5 l/100km. The change will
not however affect the maximum power output of the car.

Changes in the technical features

Suspension
By changing the front spring and damper rates, the ride comfort is improved, while handling
becomes even more dynamic thanks to improved responsiveness and more accurate control of
suspension movements.

Cooling
To improve cooling around the rear of the car, two additional NACA cooling ducts have been
added to the carbon fibre underfloor diffuser which will provide additional cooling to the exhaust
and gearbox.

Transmission
The logic controlling torque distribution between the front and rear axles when the GT-R is
manoeuvring at low speeds just after start-up, when fluids are cold, has been altered to reduce
rear-axle ‘binding’. Furthermore, the logic in the gearbox has been changed to give a later
downshift from 6th to 5th when being driven in automatic mode, but a more aggressive downshift
pattern is adopted when changing down from 4th to 3rd and from 3rd to 2nd gear.

Brake system
The balance of the electonic brakeforce distribution bias has been moved slightly rearwards,
giving greater braking stability in dry conditions, while a change in design of the rear brake cross
spring has reduced noise and a modified air deflector increases rear brake cooling.

Battery
The battery capacity has improved from 45 Ah for 20 hour to 52 Ah for 20 hour, which also
increased the battery weight by 500g.

Other changes
• Wider navigation screen (from VGA type to wide VGA)
• Gun metallic finish added around speedometer and rev counter
• Darker finish to Nissan & GT-R emblems and wheel centre caps
• Double clear coat on front and rear bumpers (previously single coat) giving a deeper colour
finish
• Head rests shape changed slightly
• Additional rear seat insulation for improved noise and vibration inside the vehicle

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
04.01.2010 at 16:33
kivialune
OT videoteemast ära, GTR
Huvitav, kuidas oskab Nissan GT-R elektroonika meie lumega hakkama saada? Korraks sõitsin avensesega (al 2004 mudeliga) ja paksus lumes gaasiga mängides suri kogu aeg välja. Mootor oli nõrk aga minuarust see elektroonika jamas midagi mootori pööretega ka. Lihtsalt tekkis küsimus kuipalju lihvitakse talvetingimustes seda elekroonika sekkumist.
07.01.2010 at 22:55 1 edit. Last edited 07.01.2010 at 22:57 by kivialune
matukas
  
OT videoteemast ära, GTR
No kuulge! Kes nüüd sellise autoga talvel riskida tahaks?
Kui minul selline auto oleks, siis ei ole tal talvel õues käimine lubatud.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
07.01.2010 at 23:48
Ivalo
 
OT videoteemast ära, GTR
Julgen uskuda, et GT-Ri elektroonika toimetab ilmselt väga hästi ja ei sekku liialt seal kus pole vaja.
OT. Toyota on oma veojõukontrolliga üle pingutanud ning pidurite ja mootori juhtimise elektroonikaga koostöös tapabki paksus lumes mootori täiesti ära. Väljasuremine on tavaline (ma ei tea kas kõigil mudelitel aga auristel ja avensistel kindlasti, prantslastel veel hullem, seal läheb veojõukontroll üle 40km/h uuesti ise peale). Veelgi enam, toyota veojõukontrolli mahavõtmine ei võta maha stabiilsuskontrolli, mis tähendab et käsipiduritrikid või pikad lumedriftid võib vähemalt uuemate mudelitega ära unustada. Muidugi keskmise liikleja jaoks ongi igasuguste kontrollidega turvalisem.
07.01.2010 at 23:55 1 edit. Last edited 07.01.2010 at 23:59 by Ivalo
Ivalo
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
matukas: No kuulge! Kes nüüd sellise autoga talvel riskida tahaks?
Kui minul selline auto oleks, siis ei ole tal talvel õues käimine lubatud.
Autod on ju sõitmiseks, ma avan et kui sellise auto osta jaksad, küll siis talvel sõidaksid ka. :)
07.01.2010 at 23:59
matukas
  
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Honda: ...Autod on ju sõitmiseks, ma avan et kui sellise auto osta jaksad, küll siis talvel sõidaksid ka. :)

Kui ma nii väidan, siis nii ka mõtlen. Suvel piinaksin kindlasti täie raha eest :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
08.01.2010 at 00:26
kivialune
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Honda:
OT. Toyota on oma veojõukontrolliga üle pingutanud ning pidurite ja mootori juhtimise elektroonikaga koostöös tapabki paksus lumes mootori täiesti ära. Väljasuremine on tavaline (ma ei tea kas kõigil mudelitel aga auristel ja avensistel kindlasti, prantslastel veel hullem, seal läheb veojõukontroll üle 40km/h uuesti ise peale). Veelgi enam, toyota veojõukontrolli mahavõtmine ei võta maha stabiilsuskontrolli, mis tähendab et käsipiduritrikid või pikad lumedriftid võib vähemalt uuemate mudelitega ära unustada. Muidugi keskmise liikleja jaoks ongi igasuguste kontrollidega turvalisem.

Offtopic: Hea, et ütlesid. Mul suht sant tunne. Sõidetud igasugustega ja järsku ei saa hakkama :D
08.01.2010 at 01:57
wirx
  
OT videoteemast ära, GTR
no mis mõte oleks 4veolisel autol, kui libeda ilmaga seda garaazhis hoida?
Suvel ju kiirused suuremad ning mõlgid tulevad samuti suuremad, mis see talv ikka nii väga erilist on...korralik rehv alla ja tuld...ees paistab hea stange ka olevat - lükkab lume minema ning ei jää põhja peale kinni nii lihtsalt :)

btw, seda launch control mida kõik kiidavad ja maapõhja kiruvad ei ole üldsegi ametlikult nissani poolt olemas, nissan pidas ise silmas just lumme kinnijäämist ning siis veojõu välja lülitamist nupu abil...nupp mis sai kiirelt nimeks ajakirjanike poolt launch control. 2010 mudelil pidi olema alles launch control, kuigi reaalsuses lihtsalt safemate näitajatega traction controlli välja lülitamine (ala enne said startida 6000rpm, nüüd piirati 2500 peale ära) 0-100ni ei pidavat sellest eriti muutuma

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
08.01.2010 at 01:58
matukas
  
OT videoteemast ära, GTR
quote:
wirx: no mis mõte oleks 4veolisel autol, kui libeda ilmaga seda garaazhis hoida?...
Küsimus ei ole libedas, vaid talves. Ja kui võimalik, siis ostaksin "roogitud" GTR-i.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
08.01.2010 at 10:37
raix_
OT videoteemast ära, GTR
quote:
matukas:
quote:
...Autod on ju sõitmiseks, ma avan et kui sellise auto osta jaksad, küll siis talvel sõidaksid ka. :)

Kui ma nii väidan, siis nii ka mõtlen. Suvel piinaksin kindlasti täie raha eest :)

Milleks üldse niisama siin fantaseerida ja heietada asjadest? Kui midagi tarka öelda pole siis võib teinekord ju lihtsalt niisama ka foorumit lugeda ilma kommenteerimata.
08.01.2010 at 14:07
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Sõidab ilusti lumes:

11.01.2010 at 21:02
Silwer
OT videoteemast ära, GTR
Ma arvan et GTR talvel kasutamise lõbu rikub ära see, et sellises mõõdus nagu vaja oleks, ei leia lihtsalt normaalseid põhjamaa talverehve. Need Saksamaa kiirteedel kerge miinuskraadiga kasutamiseks mõeldud talverehvid on aga päris tagasihoidliku pidamisega meie talveoludes.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
12.01.2010 at 12:04
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Muide, kui lumel/jääl palju sõitmist ei ole, siis sportlikule või muidu võimsale autole on saksa spec rehv täitsa arvestatav valik. Asfaldil on nad tunnetatavalt konkreetsemad ja parema pidamisega.
12.01.2010 at 13:16
kivialune
OT videoteemast ära, GTR
Mina olen sõitnud nende saksa talverehvidega. Continentali toode. Meile kindlasti ei soovita neid. Närvid ütlevad üles, sest nii kiiresti ei saa sõita, kui teised ja samakiiresti on eluohtlik. Jää oli kõige hullem, pool kilomeetrit oli vaja ette mõelda (ma ei tee nalja).
12.01.2010 at 15:13
wirx
  
OT videoteemast ära, GTR
Vahepeal olin aja puuduse tõttu GTRi proovisõidu tegemise lähiajal maha matnud, aga eilses EVOs oli uusim 911tt(0-100 3.2 märjal) vs r8 v10 vs gtr mille ajakirjaniku väitel võitis kindlasti gtr
Käisime täna XR-iga Soomes GTR-iga proovisõitu tegemas...
...Esmamulje välimusest mustavärvi black editionil oli hea, palju kenam, kui piltidel ning tunduvalt suurem, kui oodata oskaks
...Lähemalt vaadates väljast, midagi eriti häirivat silma ei hakanud, kui muidugi värvi kvaliteet 1.3M kroonisel autol - apelsiin siit ja sealt
...Naljakas, et nissan oli esistangesse projekteerinud piduri jahutused, aga need oli pimedaga kinni pandud - ilu asjad lihtsalt
...Seest oli interjöör nissani kohta väga hea kvaliteediga, kuid siiski liiga palju odavad plastikut hakkas silma 1.3M auto kohta
...Isteasend oli hea, kuid minu pea oli laes, kuigi olen kõigest 185cm pikk
...Taga on umbes sama palju ruumi, kui 911TT-s oli, ehk siis lapsed mahuvad sinna kenasti ära...audi tt-sse ei mahu
....Pagass on hiiglaslik sportauto kohta, kuid midagi suurt vedada ei saa, kuna ava on tilluke
....Playstation stiilis ekraan kuvab küll palju erinevat infi, kuid millegipärast oli selle pildi resolutsioon halb - tekst kandiline
...Sõitma minnes hääl mingeid emotsioone ei tekitanud...seda ei tekitanud ka Porsche originaal sumps
....Auto on väga hästi juhitav, kindlasti paremini, kui 911tt, keerates on selline tunne, et keegi laob rööpaid auto ette ja gtr hakkab mööda neid sõitma
...Käiguvahetus väga kiire...lausa uskumatult kohe
...4wd autol sai 3kesi autos sõites 130 pealt kenasti tracktioni tööle kui gaas põhjas sõita...asfalt oli märg, jääd polnud
...Väljavaade autost oli tiba parem, kui Audi TT-st, ehk siis väga halb - istud kõrgel, katus jäi silmadele ette, piilarid paksud, peeglid keskpärased
Peale sõitu 1h pärast oli täitsa mõte, et võiks ära osta...vigu küll leidub, aga saab täitsa uue auto 3a garantiiga....

...see mõte püsis täpselt nii kaua, kuni me Porsche esindusse jõudsime...
...911 997 interjöör oli hoopis teisest puust, väga kena ja viimistletud
...Värv väga hea kvaliteediga peale pandud
...iste asend mugav hindele 5+
...välimus ise ka kenam IMO
ja no siis olid seal kõrval veel F430, panamera turbo ja aston db9...gtr nägi nende kõrval välja nagu nissan :)
Kahjuks pean oma auto otsinguid edasi jätkama...

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
14.01.2010 at 21:06
Taavi
OT videoteemast ära, GTR
Eks hinnavahe kuskilt peab tulema. Nagu teada, siis sooritusvõime ei ole ca kaks korda madalama (vs 997 TT) maksumuse all eriti kannatanud ;)
Porsche salongi kvaliteediga on ükskõik kellel raske konkureerida. Kasvõi Panamera lööb sama kalleid konkurente (näiteks MB S-klass) selles osas minu meelest päris tugevalt.
14.01.2010 at 22:05
kivialune
OT videoteemast ära, GTR
Nissan oli esimene, kes tehnoloogia julges kasutusele võtta (Näiteks Prodrive rääkis, et neil on tehnoloogia, aga tootmisse see lähe). Küll tuleb aastate jooksul ka sama tehnoloogiat teistesse markidesse. Saab huvitav olema :) Eks igal tootjal on asju, mida arendatakse, aga tootmiseks pole läinud. Nüüd õige aeg parimad trumbid varrukast välja võtta :D
15.01.2010 at 00:10
wirx
  
OT videoteemast ära, GTR
nojah...täiesti potensiaalse ostjana ei näe mina pointi selles, et on kiirem, kui 911tt...150k maksev estfield on ka kiirem, kui 911tt või gtr ja sõidumõnu on rinkal samuti parem...
samas nissanil ei oleks muidugi raske lisada hinnale 200k ning korralik interjöör ja välimuse apsakad ära lihvida...samas toob see jällegi grammi võrra hinda lähemale 911tt hinnale
90% gtr-i ostjatest ei kasuta nagunii seda sihipäraselt, ehk siis rinkal(kus muideks garantii kaob...nimelt vaadatakse mustast kastist mõne detaili purunemise järel, kas sõitsid rinkal ja kui detail purunes samal ajal või natuke hiljem, siis võid arvatavasti oma 3a 100k km garantiile headaega öelda) kiirenduses jääb ta uuele 911tt alla tuntavalt...ja jääb ka vanale kui võrrelda seda osa, kus põhiliselt kiirendus käib, ehk siis kiirustel 100+
IMO müüb hetkel lihtsalt uudsus ja tehnoloogia, 911tt kandadele astub ta ainult ajakirja testides, kus võrreldakse numbeid, kui ostjal silmad peas ning rahakott puuga seljas valib enamus siiski 911tt :)
Ja päris 2x hind ju kallim pole - gtr maksab 1.3m 911tt 2m
Sellest hinna-kvaliteedi-välimuse-imago värgist saab kenasti aru nii

gtr 1.3m
911tt 2m
gallardo 2.5m
ferru italy 3.5m
murcielago 4m

Kui loeks ringiajad ning uudsus, siis ei ostetaks ühtegi autot peale gtr-i sest rinkal ta neist kõigist kiirem ja kiirenduses ka enamusest, aga suht kahtlen, et keegi kes 3m auto endale saab lubada valiks kiirema ja seega ka "parema" gtr-i...rinkasõitjatest miljonäre pole just palju, enamusel on 1m+ maksev auto siiski iluaksessuuaar ja staatuse näitaja...nissan seda kahjuks pole

Aga eks see üks porsche mehe hala ole ning vabanduste leidmine, miks ikka porsche parem on...ala stiilis, et ometi ei ole võimalik, et 7:28 gtr sõidab, mingi vale video, tuunitud auto jne...ja kui tõestatud sai, siis tuleb jutt teemal, et ei see auto vastu pea, garantii lõpetatakse poole pealt, nissan maksab peale tootmisele ning salong on bs kvaliteediga 1m autode seas(mida ta ka on)

Üks lahe video ka, kuidas gtr lutib Lotus Exige Cup 260 vs Audi R8 V8 vs Audi R8 V10 vs Lamborghini Gallardo LP 540-4 vs Nissan Skyline GTR R35 Shadow...lõpu poole tuleb muidugi väike püänt teemal 3500rpm :)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
15.01.2010 at 02:41 1 edit. Last edited 15.01.2010 at 02:50 by wirx
Taavi
OT videoteemast ära, GTR
Hinnavõrdluses ma vaatasin Soome turu maksude eelseid hindasid. 911 Turbo PDK on 154562 EUR ja GTR on 83672 EUR.
Krooni-eest-enim-pauku pakkuvat igapäeva/OT autot leida nii lihtne ei olegi. Evo X + ecu flash ja sirge sumps on vähemalt numbrite järgi umbes sama kiire kui stock GTR.
15.01.2010 at 10:53
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT videoteemast ära, GTR   .. 9 10 11 12 13 14 15  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.