register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT videoteemast ära, GTR   .. 9 10 11 12 13 14 15  
Poster Message
lauri911
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
wirx: ... eilses EVOs oli uusim 911tt(0-100 3.2 märjal) ...

Kas see mitte polnud 0-60 miili (0-96.5km) ja 3.6sek? Äkki sul on mingi viide allikale?
15.01.2010 at 11:53
devilc
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Taavi: Hinnavõrdluses ma vaatasin Soome turu maksude eelseid hindasid. 911 Turbo PDK on 154562 EUR ja GTR on 83672 EUR.
Krooni-eest-enim-pauku pakkuvat igapäeva/OT autot leida nii lihtne ei olegi.
Lisa veel see, et Porsche baashind on suht mõttetu näitaja, hinnale lisavarustusega 15-20% otsa lisada pole mingi probleem ja pigem suisa hädavajalik, kui autot pärast mõistliku hinnaga müüa tahad. Ja see hinnavahe on siiski selline, et paneb mõtlema. Võib-olla mitte seda inimest, kes vabalt ka Italia osta suudaks, aga jõukaid lihtsurelikke küll ;)
15.01.2010 at 12:03
devilc
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
quote:
lauri911:Kas see mitte polnud 0-60 miili (0-96.5km) ja 3.6sek? Äkki sul on mingi viide allikale?
Viimane EVO, kiirused miilides:

GT-R
0-60: 3.9
0-100: 8.4
0-120: 11.7
0-140: 17.2
1/4 miil: 12.1 @ 121.1 mph

R8 V10
0-60: 3.9
0-100: 8.4
0-120: 11.7
0-140: 16.4
1/4 miil: 12.1 @ 121.2 mph

911
0-60: 3.2
0-100: 7.3
0-120: 10.4
0-140: 14.7
1/4 miil: 11.3 @ 125.5 mph

Rada seisukord: 911 märg, R8 niiske, GT-R kuiv
Testis olnud autode kaalud (tehaseandmed/tegelik): Porsche 1570/1594, Audi 1620/1679, GT-R 1740/1791
15.01.2010 at 12:09 2 edits. Last edited 15.01.2010 at 12:13 by devilc
lauri911
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
devilc:
quote:
lauri911:Kas see mitte polnud 0-60 miili (0-96.5km) ja 3.6sek? Äkki sul on mingi viide allikale?

911
0-60: 3.2
Rada seisukord: 911 märg, R8 niiske, GT-R kuiv


...see teeb siis 0-100 ilmselt 3.4, midagi pole teha, peab hakkama raha koguma :)
15.01.2010 at 12:14
Ivalo
 
OT videoteemast ära, GTR
2 miljonit Eesti tingimustes suvalise auto alla panna, selleks peab kas püstirikas olema või pisut rumal- täielik autofänn :).
Sõita pole ju praktiliselt kusagil, Saksamaal ma saan veel asjast aru.
15.01.2010 at 12:44
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Üks võimalus on, et sellise auto ostja teadvustab fakti, et me kõik viibime selles reaalsuses teo- ja nautimisvõimelistena vaid piiratud aja jooksul. ;)
15.01.2010 at 13:14
imre
OT videoteemast ära, GTR
Tegin foto kiirenduse/pidurduse andmetest.
15.01.2010 at 13:25
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
Taavi, ma ei ütleks, et see odav plastik igal pool kohustuslik peaks olema.
Võtame näiteks Lotus Elise ja Exige autod.
Neile pole seda jubedat plastikut topitud. Lihtsalt on plastik ära jäetud.
Oleks saanud vabalt loomungulisemalt läheneda ning seda plastikut kõvasti vähemaks jätta.
Kõige hullem plastik oli GTR-il siis näha kui pakiruumi avasid.
Seal ääres olev plastik oli ikka tõsiselt õudne.

Ja no ekraan. Kui poed on täis digitaalseid pildiraame, mis on palju parema pildiga
ja suurt tuhkagi ei maksa, siis miks see ekraan ei võiks ka vähemalt "normaalse" kvaliteediga olla.

Istme asendist ma ei saanud ka üldse aru.
Miks ta peab nii kõrgel olema, et suht igal inimesel pea laes ja välja ei näe.
Sportauto iste võiks ju suht "põrandal" olla, kas te ei arva?
Istmed ise olid ka väga suured, paksud ja kohmakad. Meenutavad väga Subaru STI istmeid, aga veel paksemad.
Oleks võind istmesoojendused ja elektri loovutada, sellega saavutaks madalama isteasendi ja jääks tagaistujatele ka rohkem ruumi.
Kuigi ega ma eriti aru ei saa, kes sinna taha ronida tahab.
Luukpärana võiks GTR-i kogu tagumine osa ja pakiruum palju praktilisemad olla.

See ongi kõige naljakam, et nagu oleks mingit varustust, aga nagu ei oleks ka.
On mingid elektriistmed ja ekraanid ja muud elektrijurad küll sisse topitud, aga elementaarsed asjad on ära unustatud.
Ja need mis on, need on ka alla keskmise.

Te vist enamus olete ka GTR-i dokumentaali vaadanud, kus Nissani boss tuleb Prantsusmaalt(!)
istub rinka ääres GTR-i, teevad sõidu ära, peale seda istub Nissani tehase poolt ostetud 997 Turbosse ja ka sellega sõitu.

Ainuke asi, mida nad pimesi teha proovisid on see,
et sõiduomadused oleks täpselt nagu Porsche 911 Turbol ja kõik numbrid paremad (loomulikult ka NS-i ring ning kiirendus jne jne.)
Muu kõik on unarusse jäetud.

Kui sama tehnoloogia oleks välismõõtudelt väiksemas ja loomulikult kergemas autos ja poleks rõhku liiga valedesse kohtadesse pandud,
siis see auto oleks ikka kõvasti kõvasti parem.
Tal oli ruumi igalt poolt üle, ta ei peaks selline koljat olema.
Caymani suuruses keres, keskel asetseva mootoriga ning ilusa sisu ja välimusega oleksid nad võinud vbl isegi F430 ette võtta.

GT auto mõiste nad on ka millegiks muuks keeranud. GT auto ei ole see, kus sa sõidad pea laes ja vahid koledat plastikut.
Tavaline ilma S-ita 911 on palju rohkem GT, kuid ka mitte päris õige. Continental GT, DB9, 612 Scaglietti on GT-d, nende autodega tahaks pikki maid ja kiiresti sõita.

GTR-i mehel on peas vist umbes selline mõte: "Oi GTR, ai rsk kus see on alles kiire, sellega teeks ju Porschele ära. Saaks aint rajale,
seal leiaks kõik Porsched üles ja teeks neile ära. Kui ikka kasvõi ühe ringi teeks sekundi võrra kiirema, siis oleks ikka jube kift tunne,
ikkagi Porschest sekund kiirem ju!"
Pärast mõnda kiiret ringi (näidikud näitavad, et kõik ja garantii kaotamine hirmutab) raputavad ja kolistavad ennast koju oma koljatis,
sest isegi comfort mode on ülijäik, mille kompenseerib väga suur müra salongis.
Porsche mees võib aga päeva lõpuni NS-i rõõme nautida.

Oleks ju võinud kohe 1,3MEEK-i (see on väga suur raha) eest endale näiteks uus 911 osta ja ise Porsche mees olla,
aga näe pidi üritama hoopis Porsche meestele ära teha.

GTR-i hind peaks olema 600 000EEK-i ja mitte sentigi rohkem, siis võiks öelda küll, et assa kus nüüd saab alles kiirust "selle" raha eest.
Siis võib ju muu koleduse ära unustada.
1 300 000 (lugege nullid kokku) pole "selle" raha eest. See on VÄGA KALLIS auto!
"Selle" raha eest saab juba tuliuue S-klassi Mercedese. Ma ei ütleks, et seal tehnoloogiat vähem on :P
Odavast plastikust pole ka haisugi ning värv on uutel Mersudel lausa fenomenaalne.

See tõsiasi, et GTR-i kahjumiga toodetakse ja nad üritavad developmenti investeeritud raha kõikide esimese põlvkonna mudelite
vahel ära jagada ei tee seda autot veel odavaks.
Las nad siis müüvad kahjumiga, ostjat see ei huvita.

Et üritada mitmekümnete aastate jooksul arendatud 911-le kannale astuda on vaja palju rohkemat!
Ma tean, et nad on rinkal kiired, aga me räägime ikkagi väidetavast GT autost, mis on mõeldud tänavatele.
Nissani mehed tahtsid, et neid Porschega võrreldaks. Ma nüüd tegin seda.
15.01.2010 at 14:31
lauri911
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
peep: Üks võimalus on, et sellise auto ostja teadvustab fakti, et me kõik viibime selles reaalsuses teo- ja nautimisvõimelistena vaid piiratud aja jooksul. ;)

Täpselt :)
Ma kujutan ette, et näiteks mingil 55-aastasel saksa härral, kes on äsja ostnud punase Ferrari, on esimene mõte: "kuram, mis see põhjus küll oli, et ma seda aparaati ei ostnud siis kui ma 35-aastane olin?????"
15.01.2010 at 14:57
wirx
  
OT videoteemast ära, GTR
vot see läks meelest ära jah...rehvi müra on salongis meeletu ja ka tuule müha, kuigi mitte nii häirivalt ja suve rehvid pidid olema veelgi mürarikkamad
Ei ole neil tegelikult väga suurt nõudlust ka, uuele mudelile on küll 6-7 kuud Soomes järjekord, aga 09 mudelit oli neil 2tk laos vabu ning lisaks veel 1 testi auto...Soome oli vist müüdud 6tk ja Eestisse 8tk(siit need muidugi reisisid edasi mujale)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
15.01.2010 at 14:58
Ivalo
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
peep: Üks võimalus on, et sellise auto ostja teadvustab fakti, et me kõik viibime selles reaalsuses teo- ja nautimisvõimelistena vaid piiratud aja jooksul. ;)
Peep, selle loogika järgi peaks minema mingi ägeda auto kohe ära tellima. :)
Ma päris nii ei arva, muidugi kui just ei kuulu sinna esimesse kategooriasse, mida ma nimetasin.

Mis puutub XRi ja wirxi, siis ma ei saa aru mida te päris täpselt taotlete? Kõik on vist juba aru saanud, et te olete paadunud Porsche mehed, las see GT-R nüüd olla, saate südamerahuga Porsched ära tellida. :)

15.01.2010 at 15:17
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Honda:
quote:
peep: Üks võimalus on, et sellise auto ostja teadvustab fakti, et me kõik viibime selles reaalsuses teo- ja nautimisvõimelistena vaid piiratud aja jooksul. ;)
Peep, selle loogika järgi peaks minema mingi ägeda auto kohe ära tellima. :)
Ma päris nii ei arva, muidugi kui just ei kuulu sinna esimesse kategooriasse, mida ma nimetasin.

Mis puutub XRi ja wirxi, siis ma ei saa aru mida te päris täpselt taotlete? Kõik on vist juba aru saanud, et te olete paadunud Porsche mehed, las see GT-R nüüd olla, saate südamerahuga Porsched ära tellida. :)



Kuskil polnud selliseid asju kirjas enne kui me neid kirjutasime.
Eks kirjutatakse ikka sellepärast, et teised ka teada saaksid ja loeksid.
15.01.2010 at 15:20
Ivalo
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
-XR-: Kuskil polnud selliseid asju kirjas enne kui me neid kirjutasime.
Eks kirjutatakse ikka sellepärast, et teised ka teada saaksid ja loeksid.

Nõus, eks ma ise nopin siin samuti enda jaoks olulist infot välja, lihtsalt teie vaatenurk on pisut liialt Deutschlandi poole kaldu. :D
15.01.2010 at 15:25 1 edit. Last edited 15.01.2010 at 15:25 by Ivalo
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Honda:
quote:
-XR-: Kuskil polnud selliseid asju kirjas enne kui me neid kirjutasime.
Eks kirjutatakse ikka sellepärast, et teised ka teada saaksid ja loeksid.

Nõus, eks ma ise nopin siin samuti enda jaoks olulist infot välja, lihtsalt teie vaatenurk on pisut liialt Deutschlandi poole kaldu. :D

Loe mu teksti viimast rida uuesti.
Nissan ju on ise algusest peale koguaeg GTR-i Porschega võrrelnud.
Täiesti otseselt. Nad ostsid vist isegi mitu 911 Turbot selle jaoks.
Nad tahtsidki, et neid võrreldaks.

Ma üritasin oma postituses just sellele vihjata, et poleks pidanud nii väga üritama just 911 Turbole ära teha,
oleks võinud lihtsalt ühe hea ja ilusa ja loomulikult kiire Nissani teha.
15.01.2010 at 15:28 1 edit. Last edited 15.01.2010 at 15:28 by -XR-
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
911 Turbole on ennegi Jaapanist "ära tehtud", konkreetsemalt meenub vähemalt kaks autot, Mitsu 3000 TT ja Supra Mk. IV Turbo. Omal ajal estlustel ja kõikvõimalikes ajakirja testides postisioneeriti neid otseselt 911 Turbo vastu. Kusjuures, nad olidki paremad autod, sest 911 Turbo oli õhkjahutusega ja väga arhailine. Samamoodi positsioneeris Honda oma NSX'i otse Ferrari vastu, mis oli ühest küljest väga julge samm aga teisest küljest oligi NSX niipalju parem (kuigi mitte odavam) auto, et Ferrari pidi oma masinate kvaliteeti kõvasti parandama seepeale. Kui mälu ei peta, oli see 328 ja vastus NSX'ile oli 355 ? Ehk sealne konkurents on kindlasti neid marke sundinud tõsiselt pingutama ja ega seekord teisiti pole, vaadake uue Turbo kiirusnäitajaid.;)
15.01.2010 at 16:19
Ivalo
 
OT videoteemast ära, GTR
Autosid paratamatult võrreldakse, teeb seda tehas või hiljem omanikud, mis vahet sel on? Ma saan aru, et performance osas need autod ongi võrreldavad, lihtsalt viimistlus on viletsam. Samas on arvestatav erinevus ka hinnas olemas.
15.01.2010 at 16:31
wirx
  
OT videoteemast ära, GTR
quote:

Mis puutub XRi ja wirxi, siis ma ei saa aru mida te päris täpselt taotlete? Kõik on vist juba aru saanud, et te olete paadunud Porsche mehed, las see GT-R nüüd olla, saate südamerahuga Porsched ära tellida. :)

Mhm ja lihtsalt sellepärast, et saaks foorumis GTR-i maha teha, maksin 2000 krooni ning raiskasin terve päeva oma kiirest elust ära maailma igavamal maal vedeledes Soomes...rääkimata sellest, et tavapärase kella 11 asemel pidin ärkama kell 6....ehk siis mõnitund hiljem, kui tavaliselt magama heidan... :)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
15.01.2010 at 17:00
Taavi
OT videoteemast ära, GTR
quote:
GTR-i hind peaks olema 600 000EEK-i ja mitte sentigi rohkem, siis võiks öelda küll, et assa kus nüüd saab alles kiirust "selle" raha eest.

Halloo, maa kutsub! :) 600tuh eest saad sa riidest sisuga 320i kupee bemmi.
Tundub, et olete pärast suurt proovisõidutuhinat ennast veidi autoajakirjanikeks mõlenud kui juba pagasiruumi plastiku kallale lähete.

Tore ju, et japsid aastate jooksul on vahetevahel performance autode turgu raputanud. Muidu oleks ehk siiani 911 Turbo keres "ainult" 400hj.
Peebu point õige, mul jäid ka selle Evo testi uskumatud 997T 3.8 numbrid silma, põhjusi ei pea kaugelt otsima :)
15.01.2010 at 17:16
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Taavi:
quote:
GTR-i hind peaks olema 600 000EEK-i ja mitte sentigi rohkem, siis võiks öelda küll, et assa kus nüüd saab alles kiirust "selle" raha eest.

Halloo, maa kutsub! :) 600tuh eest saad sa riidest sisuga 320i kupee bemmi.
Tundub, et olete pärast suurt proovisõidutuhinat ennast veidi autoajakirjanikeks mõlenud kui juba pagasiruumi plastiku kallale lähete.

Tore ju, et japsid aastate jooksul on vahetevahel performance autode turgu raputanud. Muidu oleks ehk siiani 911 Turbo keres "ainult" 400hj.
Peebu point õige, mul jäid ka selle Evo testi uskumatud 997T 3.8 numbrid silma, põhjusi ei pea kaugelt otsima :)

Arvamuse avaldamiseks ei pea vist ajakirjanik olema?
Ma räägin, et plastiku oleks võinud kasvõi üldse ära jätta nagu Lotus oma autodes teinud on.

Kiiruse poolest loomulikult tore, et konkurentsi tekitatakse. Kahju lihtsalt, et numbreid taga ajades kõik muu ära unustatakse.
Ütlesin ju, et see GTR võiks olla väiksem, kergem, vähema plastikuga ja selle kõige arvelt veelgi kiirem ;)

Need Veyroni "konkurendid" on ju põmst sama teema. Numbrite poolest vbl saaks konkurent olla, aga mitte ühegi teise asja poolest.
Võrdlemist alustavad tavalised need samad tootjad ise.

Ja see kirjeldatud 320 kupee on ka loomulikult üle hinnatud ;)

edit: mõtelge nüüd, kui kiireks GTR siis saab, kui ta jubedast kaalust 300kg maha võtta.
15.01.2010 at 17:27 1 edit. Last edited 15.01.2010 at 17:33 by -XR-
kivialune
OT videoteemast ära, GTR
Tuleb teil leppida, et GTR on noore või noorusliku inimese auto, kes ei hooli "pisiasjadest" ja kes hiljuti veel mägis iga õhtu playstation'i. :D
15.01.2010 at 17:30
devilc
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
- XR -, Elise ja Exige interjööris on plastikut vähe, aga see, mis on, on kah jube. ;)
15.01.2010 at 22:02
devilc
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Honda:
Peep, selle loogika järgi peaks minema mingi ägeda auto kohe ära tellima. :)
Ma päris nii ei arva, muidugi kui just ei kuulu sinna esimesse kategooriasse, mida ma nimetasin.
Sa veel noor kah. :D
15.01.2010 at 22:03 1 edit. Last edited 15.01.2010 at 22:04 by devilc
wirx
  
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Taavi:
quote:

Tundub, et olete pärast suurt proovisõidutuhinat ennast veidi autoajakirjanikeks mõlenud kui juba pagasiruumi plastiku kallale lähete.

No miks ma ei või foorumis oma arvamust avaldada ja täitsa õiges teemas ka veel...ja tõesti see pagass oli samasugustest materjalidest nagu lada omagi...

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
15.01.2010 at 22:47
Jesper
 
OT videoteemast ära, GTR
Minuarust on GTR-i üks suur puudus see, et sigaretisüütaja pistik on väga viletsas kohas. Sinna Tomtomi laadijat pistes jääb too pidevalt põlvele ette. Sedasi võib ju Saint-Tropez' ja Monaco vahelisel teel suisa ära eksida!

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
15.01.2010 at 23:16
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Jesper: Minuarust on GTR-i üks suur puudus see, et sigaretisüütaja pistik on väga viletsas kohas. Sinna Tomtomi laadijat pistes jääb too pidevalt põlvele ette. Sedasi võib ju Saint-Tropez' ja Monaco vahelisel teel suisa ära eksida!

Saint Tropez ja Monaco vaheline tee on vägagi lihtne, aga ma olen näinud seal ühte Ferrarit "ära eksimas".
Sõitis vist mingi 5 korda õigetest teeotsadest mööda, sest tal oli lihtsalt liiga suur hoog.

Aga näete Shuanghuan CEO on ka ju peaaegu sama ilus nagu X5 ja Land Cruiser kokku,
numbrilistelt omadustelt äkki ülegi neist mõlemist. Plastik on küll natuke halvem kui Trabandil, aga sellegi poolest hea auto ju ;)

Loomingulisest lähenemisest on head näited väikesed superautode tootjad nagu näiteks Noble.

Eks see ole maitse asi ka, kes mida saada tahab 1 300 000.- eest.

16.01.2010 at 00:21
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT videoteemast ära, GTR   .. 9 10 11 12 13 14 15  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.