register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT videoteemast ära, GTR   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Poster Message
HrHunt
OT videoteemast ära, GTR
Okei okei, su autoke on väga kiire ja nunnu :)
Edit: 350Z juures ma pidasin tegelt silmas tavalist Boxsterit mis siiski on mõnevõrra alamõõduline...

____________________________

10.10.2008 at 14:37 1 edit. Last edited 10.10.2008 at 14:39 by HrHunt
Jesper
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
devilc:
Jesper, AFAIK Nissan plaanibki Infiniti (btw, i-ga, mitte y-ga) globaliseerida.

Seda jah, aga GTR on ju ikka Nissan edasi? St kui nad nimetaks selle riistapuu Infiniti GTR-iks, topiks eraldi müügisaalidesse koos nende SUV-ide ja asjadega ja siis läheks Porschet õrritama, siis see oleks vastava kliendigrupi võitmiseks tõesti loll teguviis ilmselt. Aga hetkel Porsche kommunikeerib tänu Nissani torkimisele umbes sellist sõnumit et "eiei, Porsche on kiirem kui Nissan", mis on asjade suures plaanis umbes sama naljakas kui Värnik ütleks et ta jookseb tegelt ka kiiremini kui Baruto.

Ok, ma vist hakkan juba ennast nõmedalt kordama, lähen mõneks päevaks arvutist eemale igaks juhuks :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
10.10.2008 at 15:35 1 edit. Last edited 10.10.2008 at 15:37 by Jesper
devilc
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Õigus jah, kuskilt tuleb nüüd mullegi meelde, et GTR oli just Nissani brändi promomiseks mõeldud.
10.10.2008 at 17:03
matukas
  
OT videoteemast ära, GTR
Lõunanaabrite Nissan lehel on hinnaks 1,3 Eesti krabisevasse ümber arvutatuna :rolleyes

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
10.10.2008 at 19:21
Raceboy
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
matukas: Lõunanaabrite Nissan lehel on hinnaks 1,3 Eesti krabisevasse ümber arvutatuna :rolleyes

Kui ma POLEKS Porsche-fänn ja kui ma otsiks 1,5 mln kroonises hinnaklassis sportautot, isegi siis ilmselt ei ostaks ma seda kahel põhjusel. Üks on Peebu poolt juba väljaöeldud saatuse sarnasus 300ZX-ga, teine GTR-i üüratu mass, mis on rohkem keskklassi pereautole, kui sportautole sobiv.

Ja samamoodi mõtleb enamik Porschede ostjaid, kes oma autot ka sõitmiseks, mitte niisama poosetamiseks kasutavad. See väike mõte oli lihtsalt vastukaaluks HrHunt'i konkurentsi-jutule.

Need, kes ostavad Porsche, need ostavad selle niikuinii. Täpselt sel samal põhjusel, miks mina näiteks ei ostaks kunagi endale esiveolist autot ringrajasõiduks.


____________________________
www.vems.ee
10.10.2008 at 19:52
HrHunt
OT videoteemast ära, GTR
No aga kui tegemist on enam vähem tavalise inimesega kes natuke poosetab, sõidab palju normaalseid teid mööda ja <1% rajal... :) Selleks on GTRi sugune tank millega on *lihtne* kiirelt sõita "kak rass". Esiveoga ja ringrajaga on sama lugu, hu keers see esivedu kui maanteel teeb 80-120 3.5 sekiga. Mulle see GTRi kontseptsioon selles mõttes täiega meeldib - reaalne masin reaalsetele inimestele reaalsetesse oludesse. A ok aitab, peab vist ka arvutist eemale minema mõneks ajaks :D



____________________________

10.10.2008 at 20:23 4 edits. Last edited 11.10.2008 at 17:50 by HrHunt
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
Maailmas on teisi autosid ka peale Porge ja GT-R-i, aga hoolimata meie jutust neid mõlemaid ostetakse ikkagi kõvasti.
GT-R-i järjekord on vääga pikk ja Porgel on alati hästi läinud.
Stuttgartis nägin kuidas treilerite ja treilerite täite viisi viidi 911 Porgesid laiali.
Neid läks sealt ikka jube palju liikvele iga natukese aja tagant.
Aga olen kindel, et 911 omahind on kindlasti madalam kui GT-R-i oma.
10.10.2008 at 20:28
matukas
  
OT videoteemast ära, GTR
Olen palju kordi mõelnud vanema generatsiooni Skyline soetamisele, aga siiani on see mõtteks jäänud. Rajaautona pole põhimõtteliselt vahet, kummal pool see rool asub, kuid lisanduvad kulud sellise masina sõidutamiseks radadele on mind seni tagasi hoidnud.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
11.10.2008 at 19:06
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Ma olen mitmete vanemate Skyline'de omanikega rääkinud ja ausalt öeldes pole nad tema kui rajautoga eriti rahul. Standardis aeglane, modituna kapriisne ja üldiselt liiga suur ning kulukas aktiivse rajakasutuse jaoks. Tema tugev külg on pigem feelgood factor tänaval ja minek sirgjoonel, see on mis omanikele meeldib, suured hj numbrid.
11.10.2008 at 20:56
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Just vestlesin ühe Sveitsi tüübiga, kes mul siin maja ees oma GTR'i poleerib enne rajale minekut. Tal on USA versioon Black Edition ehk vasakul rooliga ja loomulikult mees kiitis autot nii kuis suutis. Eks ma hiljem vaatan, kuidas rehv ja pidur kestavad, juhul kui ta sellega kiiresti sõidab... Välimuse järgi on pidur selgelt lahja. Kui see masin USA's müügil on, siis küllap varsti meilgi mõni liikumas, majanduslangus kindasti soodustab just selliste odavamate autode müüki.:D
12.10.2008 at 09:53
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
peep, kuidas siis rehv ja pidur kestsid?

National Geographic tegi dokumentaali GT-R-ist täiesti otsast peale.
http://www.viddler.com/explore/NAGTROC/videos/17/

Downloaditavad versioonid on ka olemas torrentisaitidel.
22.10.2008 at 11:54
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
quote:
-XR-: peep, kuidas siis rehv ja pidur kestsid?

National Geographic tegi dokumentaali GT-R-ist täiesti otsast peale.
http://www.viddler.com/explore/NAGTROC/videos/17/

Downloaditavad versioonid on ka olemas torrentisaitidel.

Nad on selle maha võtnud.
Muidu hea video. Ei teadnudki enne, et Nissani CEO on ka Renault CEO.
Ja tema mõte oli üldsegi see 911 Turboga võrdlemine.
Igal pool, kus nad teste tegid neil oli 911 Turbo ka alati kaasas :D
Kellel võimalik seda kuskilt tõmmata, siis soovitan tõmmata!
23.10.2008 at 17:16
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Lugesin just kuidas tavainimesed (st. mitte Nissani töötajad, kuid rada hästi tundvad juhid) sõitsid ühe päeva Nordschleifel GTR'iga. See oli rajapäev, avatud peasirgega. Kokkuvõtteks: auto on kiire, võimas, vinge, sõidabki Porschedest mööda. Ainult päevaga lõppesid rehvid, pidurikettad ja klotsid (kokku ca. €4200), ning lisaks ühe paagitäiega sõidab see masin seal tervelt kolm ringi...paagi maht on 71 liitrit.

Seega tõesti soodne pakkumine ja see NS ringiaeg on väga oluline teema, mille üle foorumites lõpmatult vaieldud on... :lol
14.11.2008 at 21:40
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
quote:
peep: Lugesin just kuidas tavainimesed (st. mitte Nissani töötajad, kuid rada hästi tundvad juhid) sõitsid ühe päeva Nordschleifel GTR'iga. See oli rajapäev, avatud peasirgega. Kokkuvõtteks: auto on kiire, võimas, vinge, sõidabki Porschedest mööda. Ainult päevaga lõppesid rehvid, pidurikettad ja klotsid (kokku ca. €4200), ning lisaks ühe paagitäiega sõidab see masin seal tervelt kolm ringi...paagi maht on 71 liitrit.

Seega tõesti soodne pakkumine ja see NS ringiaeg on väga oluline teema, mille üle foorumites lõpmatult vaieldud on... :lol

Evo peab vastu nagu noorundikoer nagu ma aru saan?
14.11.2008 at 21:51
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Evo on rämedalt kulukas seal sõitmiseks, kuid ta on 300 kg kergem ja 140 hj. lahjem, ca. 40 sekundit aeglasem, ning GTR'iga võrreldes öko pill. 8-11 liitrit ringi peale olenevalt kiirusest.:)
14.11.2008 at 22:01
matukas
  
OT videoteemast ära, GTR
quote:
peep: Evo on rämedalt kulukas seal sõitmiseks, kuid ta on 300 kg kergem ja 140 hj. lahjem, ca. 40 sekundit aeglasem, ning GTR'iga võrreldes öko pill. 8-11 liitrit ringi peale olenevalt kiirusest.:)
Aga kiirusel ongi ju oma hind. Tuleb see õhumolekul ju kuidagi eest ära tõugata. Olgugi, et GTR on aerodünaamilisem.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
14.11.2008 at 22:23
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Seda minagi et on oma hind ja kuna ta kaalub koos sõitjatega kaks tonni, siis on see päris soolane. Eelpoolmainit GTR'i pidurid ja rehvid kestsid siis 50 ringi, neist osa aeglased ja osa märjal rajal. Bilsteini amordid kuumenesid üle ja lõpetasid töö kolme kiire ringiga. Peale jahtumist toimisid jälle.
14.11.2008 at 23:44 2 edits. Last edited 14.11.2008 at 23:49 by peep
devilc
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Ringi hinnaks tuleb siis ainult kulumaterjale arvestades 1800 krooni? :D
15.11.2008 at 17:25
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
EVO ajakiri valis GT-R'i aasta autoks 93,3 punkitga LP560-4 (92,5) ja GT2 (92,4) ees. See on väga kõva sõna minu arvates, ajakiri on sportautodele hinnangu andmisel küllalt lähedal meie eelistustele ja siiani on vist ainult Honda (NSX Type-R) suutnud premium brändide vahele kiilu lüüa ?

Pole veel kogu teksti läbi lugenud aga diagonaalis on kokkuvõte selline, et masin on superauto tasemel juhitavusega ja sooritusvõimega, kuid samas mahukas ja piisavalt mugav GT ning maksab sealjuures kordades vähem kui autod millega teda võrreldi. Just see viimane punkt saigi määravaks lõpphinnangu andmisel, puudu jäi tal eelkõige "feelgood factorist" võrreldes eksootikaga. Ehk tänavaautona on see pill vägagi arvestatav tegija.
18.11.2008 at 21:52
devilc
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Krt, Peep, ära pane siia spoilereid. :lol Ma just rõõmustasin eile EVOt lugema hakates, et polnudki juhtkirjas ära öeldud, kes võidab, aga lõpuni ei jõudnud ja nüüd tuled Sina ja rikud ikkagi põnevuse ära. :D
19.11.2008 at 14:09
rustang
  
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
http://jalopnik.com/5094212/2010-nissan-gt+r-to-lose-troublesome-launch-control
20.11.2008 at 22:03
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Nii, hakkab sõltumatuid rajateste ka tulema:

The Truth.

Väga põhjalikult on lahti kirjutatud, mida teeb rajal Nissan ja mida GT2
22.11.2008 at 17:15 1 edit. Last edited 22.11.2008 at 17:32 by peep
Raceboy
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
peep: Nii, hakkab sõltumatuid rajateste ka tulema:

The Truth.

Väga põhjalikult on lahti kirjutatud, mida teeb rajal Nissan ja mida GT2


Väga põhjalik test. Kui vahe Nissani väidetava 7.29-ga oleks olnud alla 10 sekundi, võinuks selle ulmeaja võimalikkust tehaseseades autoga isegi uskuda, kuid nii suur vahe paneb asja suhtkoht paika.

____________________________
www.vems.ee
24.11.2008 at 11:49
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Tegelikult tahaks veel ära märkida, et see oli minu jaoks esimene autotest veebis, mis polnud lihtsalt paberkandja elektrooniline koopia, vaid kasutab ära veebi tugevad küljed ja on seetõttu paberkandja versioonist üle. Väga hea töö drivers-republic'u tiimi poolt ja ma loodan, et meestel selle projektiga kõik hästi läheb ! Vähemalt eeldused on olemas.
24.11.2008 at 12:29
Cardo
 
OT videoteemast ära, GTR
vahest peab ka selliseid asju meelde tuletama :

24.11.2008 at 23:15
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT videoteemast ära, GTR   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.