register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Mis on parim auto ringrajasõiduks?   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Umbertto
 
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
quote:
ICE:
quote:
Jesper:
quote:
serõi: bmw ... pereautoks sobivaks igapäevaliikuriks ... manuaal ... msport vedrustus
ma siiralt ei saa aru inimestest kes nende m-sport-tech-pakett pukkidega on nõus linnaliikluses põrkama ja sellesse protsessi veel oma pere kaasavad

Hirmul on suured silmad? :D


Jesper, sul on õigus, et MEID "m-sport-tech-pakett pukkidega" liiklejaid on vähemus ja meie pered on vaikimisi nõus seda "põrkamist" taluma...
Valdavale enamusele inimestest meeldib pehme ja sujuv liikumine, nad on ettenägelikud inimesed ja teavad, et rooli tuleb pöörata päris mitu sekundit enne kui kurv sinuni jõudmas on :D Kes hiljaks jääb see otse lääb.... "Põramisküla vanasõna"...
07.04.2015 at 16:34
hall
 
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Tule proovi, see msport on tänaval väga ok sõita ja ei põrka ta kuskilt otsast. Isegi mitterajameelestusege pere jaoks peaks ta täiesti normaalne olema.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
07.04.2015 at 18:09
Joel
 
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
quote:
serõi: üleeile jõudis mul kohale talvel ostetud Z4M Coupe, mis E46-ga teatavasti tehnikat jagab
Kas need ongi ainult manuaalid? SMGga pole mobiles ühtegi.


____________________________
2xV8
08.04.2015 at 10:45
Taavi
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Z4M tuli tõesti ainult manuaaliga. Väga äge auto selle raha eest, ainuke asi mille üle üldse nuriseda saaks on kaal. Suht väike auto aga 1500kg umbes.
Neid M-vedrustusi parandab meie teedel sõitmiseks hea pehme külgseinaga rehv (nt Pilot Supersport) ja üks suurus kõrgem mõõt. Minu Z4 3.0si igatahes transformeerus täielikult.
09.04.2015 at 13:46 1 edit. Last edited 09.04.2015 at 13:48 by Taavi
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Mis on parim auto ringrajasõiduks?   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.