register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Mis on parim auto ringrajasõiduks?   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Indrek_S
 
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Hiljuti oli müügis aasta 2000 kõige käradam Fiesta hinnaga 600.-
Tikutoos seest tühjaks, kerge iste sisse, vähe vedrustust sättida ja laias laastus 1000.- eest on auto olemas mida rinkal mõnuga hoorata, nii et esmaspäeva hommikule mõtlema ei pea.

____________________________
not done until it's done
22.11.2014 at 23:51
anryo
  
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Mulle pakuti just müügiks suht korralikku Renault 5GTE'd, turbomootoriga ja MS ajuga. Kui kellegil on huvi, siis võin kontaktid anda.
Võiks ju ka rinkapill olla?

(mitte sama auto mis pildil)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
25.11.2014 at 12:14
-XR-
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Uus Eesti Aasta auto tundub ka hea toorik. Mootor õiges kohas nagu 911-l :D
25.11.2014 at 12:56
hall
 
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Müügil kaks rajaautot:
auto24ring BMW 325 #10: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1889988&rhash=d9ec



auto24ring BMW 325 #14: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1889993&rhash=3bea


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
25.11.2014 at 16:44
peep
 
Moderator
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Kui juba piltide viskamiseks läks, siis meil täiesti tundmatu mark aga olen ise sõitnud ja see on väga lahe auto - hea juhitavus, fun, vastupidav, odav. Muidugi on ta aeglane aga ringiaeg ei ole hea rajapäevaauto puhul ainus näitaja.



Loe siit selle auto kasutuskogemuste kohta. Minu arust ebareaalselt vastupidav masin. Eelarvepiirangutega algajana ma kaaluks seda varianti tõsiselt.
26.11.2014 at 18:51 3 edits. Last edited 27.11.2014 at 14:59 by peep
MESHUGGAH
  
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Lisaks ka pikema jutu. Utlen kohe, et mu eesti keel koige parem vist ei ole. Ise igatsen samasuguse auto jargi mis sobiks ni rajale kui ka igapaevaliiklusesse. Peres on kaks last, valik piirdub 4a uksega ja 5e!!! istekohaga. Naiteks Clio RS ja Civic Type-R on passis 4 kohalised, keskmist turvavood neil ei ole. Kui sellist piiramist ei oleks, siis valik oleks laiem. Kui see oleks teine auto peres... siis ka. Nendest autodest mis esimeses postituses olid ma valiks Civicu. http://www.auto24.ee/used/1889251 Kuna ta on koige sportlikum, see sama "feeling", jah-ta ei ole koige kiireim, tal ei ole konditsiooneri, tal on soltumata vedrustus, ta on koige kergem, juppe saab vabalt. Ja teine variant on ka uuem Type-R (UFO), http://www.auto24.ee/used/1756610 mulle isiklikult selle balanss meeldib isegi rohkem kui eelmise oma. Proovida tuleks molemaid, siis otsustada. LSD on pea et kohustuslik, aga seda saab ka hiljem lisada, pidureid tuleks molemal ule vaadata, modida. Standardid peavad kolm-neli kiiret ringi, siis saavad otsa. BMW M3 e46 on raske ja glamuurne + kallis ulalpidamine (minu arust), elusat eksemplari on raske leida, aga tal on Mootor, pidurid ja oige kaalujaotus, balanss, samas mulle ta tagavedrustus ei meeldi (pehme, liigub, aga teistmoodi oleks ta narvilisem nagu Z350 naiteks) Saugale ja kiirtele radadele sobib, aga naiteks Tabasalu, Rapla ja muud vaiksed tehnilised rajad on tema jaoks liiga vaiksed. Meil on uks modifitseeritud muugis http://www.auto24.ee/used/1816774 Nissan on narviline nagu ulal mainiti (mitte mina)), raske, juppide kattesaadavus ja maksumus on ka kahtlane, samas kogenud juht saab sellest pillist monu ))) Uks on muugis http://www.auto24.ee/used/1682803 AUDI A3 3.2, TT3.2 ja GOLF R32 ma jataks kohe korvale, nad rajale ei sobi, rasked ninad viivad alajuhitavuse jargmisele tasandile, nendega vorreldes 330dA on rajal monusam)) Golf GTI 5-6 sobib, ainult et mootori kaane viskaks korra maha et vaadata mis seisukorras on sisselaskeklappid, otsepritsungi mootorid ei puhasta klappe bensiiniga, siina jaavad olijaagid. Renault Megane 2 RS on eksootiline, mina sellega soitnud ei ole. Ford ST (225hj) sobib ka hasti, mulle tundub et ta on natuke pehme vedrustusega, pidurid... noh, neib saab modida. Esimene Focus RS (215 hj) on ka mingi eksootika, kus seda parandada, palju see maksab, ma ei tia? Minuarust nimekirjas on puudu veel Mazda 3MPS, sellel on kohe 265HJ ja diffrilukkustus! http://www.auto24.ee/used/1830017 Kui kokkuvote teha, siis ma soojalt soovitaks vaadata esisillaveolistest: CLIO RS 3 (kui veab, siis CUP versioon), Civic Type-R (UFO) ja 3 MPS ja tagasillaveolistest: minu lemmiku M3 E36? )) 10ga saab vaga korraliku. E46 M3 sellise raha eest korraliku ei saa, investeerida tuleb palju. Praegu tuli muuki ka uks huvitav Megane RS http://www.auto24.ee/used/1857166 PEEP mainis siin ka Suzuki Swift'i uks on Eestis muugis http://www.auto24.ee/used/1715620 MINI Cooper S on ilus, pidurid, vedrustus - on super (saab ka difrilukkustuse lisada, see neil lisana oli), ma isiklikult tahaks rohkem emmotsioone, ta on kuidagi liiga "oige", neutraalne, soola tahaks rohkem ja piprat http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/501/auto_php-id=1787501-view=10-www_auto24_ee.html Enda jaoks otsustasin, et ootan ara viimast Type-R'i ja siis valin kas teda, voi Seat Leon Cupra't 280, voimalik et varsti (loodan et 2015) naeme ka uut Megane RS'i

____________________________
www.angelar.ee
27.11.2014 at 12:44 5 edits. Last edited 27.11.2014 at 16:22 by MESHUGGAH
peep
 
Moderator
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
quote:
MESHUGGAH: voi Seat Leon Cupra't 280

Sain seda proovida Pärnus ja võrreldes minu endise Mk 3 Megane´ga on tegu rohkem tänavasõidu ja vähem kiirestisõidu autoga. St kõik mis tänaval oluline tundus Cupral parem, samas juhitavus ning sõidutunnetus on tal natuke läbi vati. Megane on toorem, teravam, annab rohkem valikuid ja infot. Tõsi igapäevaselt ei tahaks kogu aeg teada mis täpselt esirataste all toimub, sest meie teedel on sealt häid uudiseid vähe tulemas. :D Mootori võimsus oli Cupra´l muljetavaldav esiveolise pereauto kohta. Ehk Cupra on hea kompromiss, Megane on sportlikum oma plusside, miinustega. Ma arvan, et uus Megane RS tuleb pehmem ja tsiviliseeritum, nagu Clioga juhtus.
27.11.2014 at 18:11
H.E
  
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Kas on mingi hea põhjus miks Subarud on mängust välja jäänud?

____________________________
Raketibaas
27.11.2014 at 18:31
Kaido
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Paljudele Subarud tänaval ei meeldi - liiga õhukesed, mürarikkad ja seest lohaka koostekvaliteediga. Eelarvesse mahtuva auto seisukord eeldab varem või hiljem suuremat remonti ning mina eelistaks suure hulga rajakilomeetrite korral igal juhul vabalthingava mootoriga autot. Pidurid tuleb asfaldi jaoks üle vaadata, sest tavaseade kustub rajal kiiresti. Hea oleks ka lühema käiguga jäigem vedrustus. Asfaldile jäävad muud mudelid alla STI pisut lahjaks, samas on ka erandeid - täna on Eestis pakkuda näiteks 7000 eest üks roheline classic, mida on arendatud just asfaldil kihutamise suunas ja see tundub eemalt vaadates nüüd küll lollikindel ost olevat.
27.11.2014 at 19:11 1 edit. Last edited 27.11.2014 at 19:13 by Kaido
HoCi
  
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
quote:
MESHUGGAH:Nendest autodest mis esimeses postituses olid ma valiks Civicu. http://www.auto24.ee/used/1889251 Kuna ta on koige sportlikum, see sama "feeling", jah-ta ei ole koige kiireim, tal ei ole konditsiooneri, tal on soltumata vedrustus, ta on koige kergem, juppe saab vabalt. Ja teine variant on ka uuem Type-R (UFO), http://www.auto24.ee/used/1756610 mulle isiklikult selle balanss meeldib isegi rohkem kui eelmise oma. Proovida tuleks molemaid, siis otsustada. LSD on pea et kohustuslik, aga seda saab ka hiljem lisada, pidureid tuleks molemal ule vaadata, modida. Standardid peavad kolm-neli kiiret ringi, siis saavad otsa.

Hei Nikita, long time no see :)

ma pidurite osas 2002-2005 Type-R'i puhul vaidleks natuke vastu, kuna olen sellega tiba ringrada sõitnud (ufo puhul ei tea kommenteerida). Mul olid originaal piduritel(300mm) ees DS3000 klotsid ja kange pidurivedelik ning võis vabalt kuuma anda ilma, et pidurid teist nägu oleksid teinud. Sai seda proovitud nii vanal audru rajal kui ka soomes Ahvenistos. Ühesõnaga pidurite upgrade esialgu pole vajalik, lihtsalt pidurid ja vedelik midagi korralikumat panna. Loomulikult, kui sõitja juba kõrgema taseme saavutab ja on vaja saavutada paremat ringiaega aga jääb asi juba rohkem auto tehnilise poole taha, siis kindlasti pidurite upgrade'imisel saab ka ajast maha näpistada rinkal.

Type-R'i puhul tuleb kindlasti leida hea isend aga see ei pruugi just lihtne ülesanne olema. Mina endale otsisin korralikku isendit tükk aega, millel poleks sillad alt ära sõidetud nii, et kerekinnitused paigast ära või kere poleks mõnda suurt litakat üle elanud. Kui praegu saaks mingi 5-7k euriga ühe korralikuma facelift isendi (2004-2005) ja sinna panna natuke veel alla (2-3k), siis võib väga ägeda ja emotsioonirikka pilli saada. Tulevikus 2,4 mootoriplokk kapoti alla ja saab mõnusat lisajõudu ja väänet ka veel juurde, millega omakorda rajal aega näpistada.


____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
27.11.2014 at 20:51
uzzac
 
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Uuel rajal on minuarust just pidurid need mis kõige rohkem vatti saavad. Vana audru ja ahvenisto ei ole adekvaatsed võrdlused, sest seal ei ole niipalju suuri mahapidurdusi.

Lihtsalt minu 2senti.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
27.11.2014 at 20:58
Ivalo
 
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
quote:
Kaido: .... Eelarvesse mahtuva auto seisukord eeldab varem või hiljem suuremat remonti ning mina eelistaks suure hulga rajakilomeetrite korral igal juhul vabalthingava mootoriga autot. Pidurid tuleb asfaldi jaoks üle vaadata, sest tavaseade kustub rajal kiiresti. Hea oleks ka lühema käiguga jäigem vedrustus. Asfaldile jäävad muud mudelid alla STI pisut lahjaks, samas on ka erandeid - täna on Eestis pakkuda näiteks 7000 eest üks roheline classic, mida on arendatud just asfaldil kihutamise suunas ja see tundub eemalt vaadates nüüd küll lollikindel ost olevat.
Mina hääletaks ka vabalthingava poolt. Või siis mõni kangem juba tehasest rajale mõeldud turbokas.
Imprezaga saab ilmselt sõita küll aga selleks et kiiresti sõita on päris palju vaja muuta ja ka siis ei pruugi midagi välja tulla. :D
Aga selle autoga peaks alustuseks päris põnev olema, peaks 1:33 kanti aega sõitma ja kõik rinka jaoks vajalikud asjad on tehtud, ainult võimas mootor puudu.
http://subaruclub.net/foorum/viewtopic.php?f=8&t=9313
27.11.2014 at 21:47
Kaido
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Ma sedasama silmas pidasingi, Sponge on ka selle foorumi kasutaja.
27.11.2014 at 21:55
Ivalo
 
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Sain aru jah et seda mõtlesid, sellepärast lingi paningi. :)
27.11.2014 at 22:03
HoCi
  
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
quote:
uzzac: Uuel rajal on minuarust just pidurid need mis kõige rohkem vatti saavad. Vana audru ja ahvenisto ei ole adekvaatsed võrdlused, sest seal ei ole niipalju suuri mahapidurdusi.

Lihtsalt minu 2senti.

Jah, üldiselt oleks nõus, kuid minu enda praeguse civicuga töötas see kompott täpselt sama moodi ilusti (auto24ringil). Pidurid on ainult 262mm ees ja kiirused lähevad kindlasti suuremaks, kui type-r'il. Auto muidugi u. 200kg kergem ja sellest üldse ei räägi, et kahe rajapäevaga on klotsid läbi :)

Point lihtsalt see, et alati pole vaja panna palju raha piduritesse, kui olemasolevatest piduritest pole veel kõik võetud.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
28.11.2014 at 00:36
MESHUGGAH
  
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
HoCi Tervist Veiko! Ma ei moelnudki et tuleb kohe suuri racing pidureid ja klotse panema, esialgu piisab natuke kangemast klotsist ja vedelikust )) Standard kuumeneb, ei toimi. Ostan auto-kohe naeme!

____________________________
www.angelar.ee
28.11.2014 at 21:13
Hry
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Fwd-gurude seisukohalt..,et Cupra 280-l on taga väändetala või fishbone,pole täna nii oluline? Topautol on ilus broshyyr Leoni kohta ,kuniks jõudsin rear suspensionini somehow.
29.11.2014 at 17:01
MESHUGGAH
  
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Seat Leon Cupral 265 ja 280hj on taga sõltumatu vedrustus. 265l: puudub difrilukk, adaptiivne vedrustus DCC (Dynamic Chassis Control), rehvimõõt on 225/40 R18. 280l on kõik see olemas, ja rehvimõõt on 235/35/19. Ma ei saanud aru kas Nürburgringi rekordi tegi kolme 280hj DSG (lühema baasiga), või viieukseline 280hj DSG (pikkema teljevahega, ta on vist raskem ka). Küsimus Peebule: Peep, mis rezhiimis oli Cupra? Vahe erinevatel rezhiimidel pidi olema suur.

____________________________
www.angelar.ee
01.12.2014 at 11:42
sponge
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
quote:
Ivalo:
quote:
Kaido: .... Eelarvesse mahtuva auto seisukord eeldab varem või hiljem suuremat remonti ning mina eelistaks suure hulga rajakilomeetrite korral igal juhul vabalthingava mootoriga autot. Pidurid tuleb asfaldi jaoks üle vaadata, sest tavaseade kustub rajal kiiresti. Hea oleks ka lühema käiguga jäigem vedrustus. Asfaldile jäävad muud mudelid alla STI pisut lahjaks, samas on ka erandeid - täna on Eestis pakkuda näiteks 7000 eest üks roheline classic, mida on arendatud just asfaldil kihutamise suunas ja see tundub eemalt vaadates nüüd küll lollikindel ost olevat.
Mina hääletaks ka vabalthingava poolt. Või siis mõni kangem juba tehasest rajale mõeldud turbokas.
Imprezaga saab ilmselt sõita küll aga selleks et kiiresti sõita on päris palju vaja muuta ja ka siis ei pruugi midagi välja tulla. :D
Aga selle autoga peaks alustuseks päris põnev olema, peaks 1:33 kanti aega sõitma ja kõik rinka jaoks vajalikud asjad on tehtud, ainult võimas mootor puudu.
http://subaruclub.net/foorum/viewtopic.php?f=8&t=9313
Hey hey, antud autoga sai Timeattack demo võistlusel jah 1.33 sõidetud. Sõit jäi katki kuna originaal jahutuslõdvik lahkus. (nüüd on sellised X probleemid ka kõrvaldatud,antud auto on aja jooksul audrut sõitnud ca 700km jagu) Sellest ajast oleks veel 1-1.5s julgelt maha pigistanud. Hakkasin alles siis pidurdusmaid paika sättima, kurvid olid enamvähem paigas. Eelmine hooaeg ma selle autoga kahjuks audrusse kordagi ei jõudnud, aga rapla rajal oli masin ca1s jagu kiiremaks läinud, kusjuures kehvamate rehvide juures. Seal sai ka vaid 1x käidud. Usun,et ideaalse ringiga ja parema rehviga kui federal pole 1.29:99 sõitmine probleem. Keegi masinat selle hinnaga ära ei osta ja kui ma seda talvel juppideks ei tõmba jätkan projektiga. Järgmine aasta tõotab rahaliselt tulla parem kui eelmine, ehk saab natuke sõitmas ka käia. Ma julgen mürki võtta, et see auto on kiirem kui bemmicupi bemm, auto kevadel alles peaks mõnele kiirestisõidu gurule auto näpuvahel andma, kui ise hakkama ei saa.

quote:
H.E: Kas on mingi hea põhjus miks Subarud on mängust välja jäänud?
Originaalis väga alajuhitav, tahab kõvasti $$$ ,et alajuhitavusest lahti saada. Suhteliselt kapriisne auto, st vale hoolduse juures on tükid kerged tulema. Orig seades STi sobib pigem jää/kruusarajale, asfaltil on see auto suhteliselt kehv.
02.12.2014 at 15:34 5 edits. Last edited 02.12.2014 at 19:17 by sponge
peep
 
Moderator
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Lugejate autode statistika:

28 x BMW

... tükk tühja maad. ;)
02.12.2014 at 19:50
randomere
 
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
quote:
Juled: Küsimus. Euroopas on hästi palju kuulutusi, kus pakutakse Mazda RX-8 (töökorras) hinnaga alates 3000.
Nagu aru saan - nii atraktiivsed hinnad on puhtalt mootori pärast? Ja seda remontida on ilmselt väga kallis lõbu...?

Märkasin su teemat alles nüüd.

Mul on RX-8 olnud juba mitu head aastat (ja sel sügisel, korraks, õnnestus ka selles sees istuda ning nupust starterit vajutada) kui ka jälle järgmisesse töökotta edasi liikus.

Point lühidalt: Kui sa oled valmis igapäevaseks keskmiseks kütusekuluks ~25l/100'le (maanteel võid saavutada isegi 14l/100'le kui vääääääga rahulikult sõidad), valmis selleks, et sa PEAD iga jumala kord kui autoga sõidad seda mootorit piirajasse laskma ning valmis selleks et iga autofanatt sulle ütleb kuidas see on mõttetu auto sest mootor ei pidavat kestma siis mina täiesti ausalt ei oska sulle etteantud hinnaklassis küll midagi paremat soovitada.

RX-8 puhul on lihtne, kui "sellega on sõitnud kirikuõpetaja ainult pühapäeval poodi" siis hoia eemale, kui selle eelmine omanik on klassikalises mõistes "rullnokk" siis osta.
Vastutasuks saad sa auto mis on ehitatud ringrajale, mille mootor tänab sind iga kord kui ta redlinele viid ning mis tänu oma neljale (ja seal ei ole isegi mingit varianti viite inimest sisse mahutada) kohale on tegelikulit isegi midagi sellist mida võib nimetada praktiliseks. RX-8 täispauk mootori vahetus maksab midagi suurusjärgus 3K€, remont ~2K€ igaks juhuks võid selle sisse arvestada auto hinnale.

Minu isiklik valik oleks muidugi sama mis paljudel teistel soovitajatel, ehk omada kahte autot või 5-10 korda aastas rentida sõidukit (sest see tuleb niikuinii palju-palju odavam kui eraldi auto omamine). Aga kui tõesti otsid kompromisslahendust siis tõenäoliselt RX-8 on selles mõistes kõige parem kompromiss, et ta on antud hinnaklassis kõige rohkem ringraja auto mida on võimalik ka igapäevaselt kasutada. Kõik teised mis valikus toodud on siiski igapäevaautod mida on võimalik ringrajal kasutada.
18.12.2014 at 03:52
-XR-
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
quote:
randomere:
quote:
Juled: Küsimus. Euroopas on hästi palju kuulutusi, kus pakutakse Mazda RX-8 (töökorras) hinnaga alates 3000.
Nagu aru saan - nii atraktiivsed hinnad on puhtalt mootori pärast? Ja seda remontida on ilmselt väga kallis lõbu...?

Märkasin su teemat alles nüüd.

Mul on RX-8 olnud juba mitu head aastat (ja sel sügisel, korraks, õnnestus ka selles sees istuda ning nupust starterit vajutada) kui ka jälle järgmisesse töökotta edasi liikus.

Point lühidalt: Kui sa oled valmis igapäevaseks keskmiseks kütusekuluks ~25l/100'le (maanteel võid saavutada isegi 14l/100'le kui vääääääga rahulikult sõidad), valmis selleks, et sa PEAD iga jumala kord kui autoga sõidad seda mootorit piirajasse laskma ning valmis selleks et iga autofanatt sulle ütleb kuidas see on mõttetu auto sest mootor ei pidavat kestma siis mina täiesti ausalt ei oska sulle etteantud hinnaklassis küll midagi paremat soovitada.

RX-8 puhul on lihtne, kui "sellega on sõitnud kirikuõpetaja ainult pühapäeval poodi" siis hoia eemale, kui selle eelmine omanik on klassikalises mõistes "rullnokk" siis osta.
Vastutasuks saad sa auto mis on ehitatud ringrajale, mille mootor tänab sind iga kord kui ta redlinele viid ning mis tänu oma neljale (ja seal ei ole isegi mingit varianti viite inimest sisse mahutada) kohale on tegelikulit isegi midagi sellist mida võib nimetada praktiliseks. RX-8 täispauk mootori vahetus maksab midagi suurusjärgus 3K€, remont ~2K€ igaks juhuks võid selle sisse arvestada auto hinnale.

Minu isiklik valik oleks muidugi sama mis paljudel teistel soovitajatel, ehk omada kahte autot või 5-10 korda aastas rentida sõidukit (sest see tuleb niikuinii palju-palju odavam kui eraldi auto omamine). Aga kui tõesti otsid kompromisslahendust siis tõenäoliselt RX-8 on selles mõistes kõige parem kompromiss, et ta on antud hinnaklassis kõige rohkem ringraja auto mida on võimalik ka igapäevaselt kasutada. Kõik teised mis valikus toodud on siiski igapäevaautod mida on võimalik ringrajal kasutada.


Kui ta nii palju kütet võtab, siis mitu ringi sa siis teha jõuad enne kui paak tühjaks saab? Vaevalt tal paak eriti suur on.
Ma arvan, et pole ka väheoluline see, et ta on üks parema välimusega auto, mille saab päris hea raha eest. Välimus pole ju vähem oluline ;)
23.12.2014 at 10:34
ICE
  
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
Päris huvitav, RX8 näitas Ahvenistos keskmiseks mingi 12-13L...

____________________________
Petrolheads.ee
24.12.2014 at 13:16
-XR-
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
See peaks päris hea valik olema:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1922207

Sama mootor on ka WTCC autodel kasutusel:
http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_3_Series_%28E90%29#320si_.282006-.29
15.01.2015 at 12:29
Chillbill
 
Mis on parim auto ringrajasõiduks?
quote:
-XR-: See peaks päris hea valik olema:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1922207

Sama mootor on ka WTCC autodel kasutusel:
http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_3_Series_%28E90%29#320si_.282006-.29

15.01.2015 at 14:49
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Mis on parim auto ringrajasõiduks?   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.