register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Lemons   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
peep
 
Moderator
Lemons
Lugesin üle pika aja nende kodulehte

http://www.24hoursoflemons.com/faq.aspx

Minu arust kannataks mõelda, kas meil ka selline asi saaks toimida ? Tegu pole ju otseselt autospordiga, vaid tehnika ja sõiduhuviliste ajaviitega.

Täpsemad reeglid on siin ja need on päris harivad lugeda enne kui arvamust avaldada.

http://www.24hoursoflemons.com/pricesandrules.aspx

Kontseptsioon kindlasti töötab, meie oludes on pigem küsimus, kuidas saada kokku 4-6 mehe tiimid mis tooks osalemise hinna piisavalt madalale ? Kõik ju tahavad ise asju teha.
13.02.2013 at 15:55
Raceboy
 
Lemons
quote:
peep:
Täpsemad reeglid on siin ja need on päris harivad lugeda enne kui arvamust avaldada.




quote:
•2.4: Whiner Eligibility. Whiners are not eligible to compete. If you believe that you might be a whiner, please check with a domestic partner, guardian, or health-care professional before getting the rest of your team kicked the hell out of the race.




:D

____________________________
www.vems.ee
13.02.2013 at 16:26
Jesper
 
Lemons
Peep, meie riigis on isegi 300 krooni rajal oma autoga tiirutamise eest virisemist väärt ahnus, ja sa räägid suurusjärgus 500€ ühekordsest kulust inimese kohta (auto, osavõtutasu, rehvid, kütus, õlu) et sõita ringi a'la Sierras millel puudub igasugune eputamisväärtus :)

Ma muidu isiklikult pooldaks küll mingisugust lõbutsemise üritust kasvõi kord aastas, Uunikute Taliralli oli selline mõned ajad tagasi, aga minu jaoks on juba täiesti arusaamatuks muutunud et missuguseid autosid ja inimesi sinna siis tegelikult oodatakse ja mida neilt tegelikult oodatakse. Üks suur egode ja poliitika möll käib. Mingi teine kestvussõidu idee oli ju ka kunagi jutuks, et kuidagi täpselt sõidetakse ühes graafikus vms?

Iseasi, kas Audrus üldse see aasta mõnda vaba nädalavahetust veel on :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
13.02.2013 at 17:08 1 edit. Last edited 13.02.2013 at 17:13 by Jesper
BlueStang
 
Lemons
Üks väike vastuolu on nagu - Auto võib maksta max 500usd koos soetusmksu ja ettevalmistusega, mis ei sisalda safety featuure, pidureid ja rattaid. Samas pead 500usd eest auto maha müüma, kui organizer seda peaks soovima. Et kas safety, pidurid ja rattad peab organizerile tasuta andma?:p

Edit: Krt, seal on päris mitmeid masinaid, mille isegi kohe 500 rahaga eest ära ostaks - mõne masina intake maksab üksi juba 500 raha.
13.02.2013 at 20:16 2 edits. Last edited 13.02.2013 at 20:44 by BlueStang
peep
 
Moderator
Lemons
Nagu reeglites kirjas, kui ei saa aru mis tegema ja kuidas käituma peab, siis see on osaleja probleem. Eriti äärmuslikel juhtudel võetakse auto käest. Ja kui midagi ei meeldi, korralda ise selline võistlus nagu soovid.

Meie oludes toimiks kui rajale paar shikaani panna, et kannataks ilma puurita sõita, sest puur ajab sisuliselt ühekordselt kasutatava tooriku hinna üles. Nii palju vabadust pidurite ja kütusepaagiga ei peaks samuti andma kui nemad teevad.

Tegelikult mina usun, et ei jääks see meil raha taha aga korraldus on keerulisem teema - keegi peab selle asja lihtsalt teha võtma. 4 tundi võistlus, minimaalselt neli sõitjat oleks paras.

Mul on juhuslikult sobiv toorik hetkel õue peal, ehk oleksin stardis kui asi toimuks.:)
14.02.2013 at 10:38
Raceboy
 
Lemons
quote:
peep:
Mul on juhuslikult sobiv toorik hetkel õue peal, ehk oleksin stardis kui asi toimuks.:)


Sama siin, paar sõpra oleks käpp sõitjaks ka lisaks tulema.

____________________________
www.vems.ee
14.02.2013 at 10:56
peep
 
Moderator
Lemons
€500 per nägu tundub reaalne neljaliikmelise võistkonnaga, pluss ajakulu auto ettevalmistamiseks. Vaatsin huvi pärast, mida auto24.ee's pakutakse selles hinnaklassis, 83 sõidukit. Muidugi peaks reegleid lihvima ja alguses tuleks teha katse-eksituse meetodil aga ma olen päris kindel, et huvilisi on piisavalt.
14.02.2013 at 16:40
Jesper
 
Lemons
Vaatasin just ka, http://www.auto24.ee/used/1216934 :smokin

Ma igaks juhuks mingeid veksleid välja ei käiks kuna garaažis üks punane lemon juba nõuab tähelepanu, aga kui keegi asja ära orgunniks siis mine tea...

Tegelt kui ma aasta lõpus endale autot otsisin siis pani ausalt öeldes imestama, et Eesti inimene vist on nii rikkaks saanud et juba saab täiesti ulmelisi püsse alla 1000€ hinnaklassis - mõnele kasutatud autode müügisaidile või -firmale võiks see ju täiesti okei reklaam olla, kui mingi seltskond ostabki "reality show" formaadis selle saidi kaudu endale need nn "lemonid" ja nendega edukalt tükk aega kihutab. Vastukaaluks sellistele artiklitele. Pean küll tunnistama, et ei tea marketingist endiselt midagi...

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
14.02.2013 at 16:50 1 edit. Last edited 14.02.2013 at 16:59 by Jesper
peep
 
Moderator
Lemons
quote:
Mootor ei käivitu!
:D

Numbrilist kiirust võib ju olla aga neli tundi rajal püsimiseks on vaja eelkõige vastupidavust. Turbopillid selles hinnaklassis ei näi suuremat potensiaali omavat.
14.02.2013 at 17:29
Jesper
 
Lemons
Nojah, juba hakkab vaimne töötlemine... :D kui ma saaks ühe euro iga korra eest kui keegi on mulle öelnud et "ei, see ei tööta" ja hiljem asi siiski töötanud on, siis mul oleks juba sama palju autosid nagu kodanik Walkeril. Ja kõik Fordid!

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
14.02.2013 at 18:24 1 edit. Last edited 14.02.2013 at 18:25 by Jesper
BlueStang
 
Lemons
teeme siis ära või? - minu sidrun on siin
14.02.2013 at 22:23
peep
 
Moderator
Lemons
Tõenäoliselt on edukam see tiim, kes osaleb sõitva autoga.
14.02.2013 at 22:23
rolantsik
Lemons
Kui keegi orgunnib,siis ka meilt tuleb 1 auto kindlasti sõitma :-D
14.02.2013 at 23:56

Moderator
Lemons
Tegelikult toimub sarnane üritus ka üle lahe, nimelt Rootsis - http://www.skrotbilsrejset.nu
Sõidud nõnda populaarsed olema, et kui tahta seal sõita, siis on see võimalik alles 2014. aastal - eelnevatel sõitudel on kohad lihtsalt täis.

Mõningad reeglid
1) Auto peab maksma vähem kui 10 000 SEK ehk ~1200 EUR v.a ohutusvarustus. Auto väärtust hindavad vastavad ametnikud.
2) Autol peab olema kehtiv ülevaatus.
3) Maksimaalselt 4 sõitjat, juhiloa ja kiivri olemasolu nõutud.
4) Raadio olemasolu nõutud - selle teel edastatakse õigel sagedusel võistlusjuhtimiskeskusest teadaandeid.
5) Ohutusvarustus soovitatav.
15.02.2013 at 10:29
BlueStang
 
Lemons
siin on päris mitu korda üles tulnud erinevaid ettepanekuid OT kõrvale pärisvõidusõidu moodi asja algatamiseks - samas aga osapooli on niipaljude erisoovidega, et ühiselt sobivat varianti õieti pole - kellel valitud automark ei sobi, kes ei taha turvasüsteeme autosse, kes tahab ehitada, kes ei taha ehitada, kellele on kallis, kellele liiga tihe ajagraafik jne, jne.

Selles mõttes müts maha BMW325Cup meeste ees - et asi tehtud sai, kahjuks aga praegu mitmed masinad miilegipärast müügis.

Tegelikult äkki toimiks asi hoopis selliselt paremini, kui ringrada nö ownib (osalejad võivad ka finantseerida) teatud arvu mingeid sarnaseid lemoneid - sõitja veeretab ennast rajale maksab rajatasu, auto renditasu ja kindlustuse ning mees-mehe vastu sõit võib alata. No umbes nagu kunagi tqhq.ee-s oli OKC. Keegi ei nurisenud lõpuks auto ja raha üle. Osalejaid piisas ja mot oli ka olemas.

15.02.2013 at 11:03 1 edit. Last edited 15.02.2013 at 12:31 by BlueStang
peep
 
Moderator
Lemons
See ei ole võidusõit vaid seltskondlik meelelahutus tehnikahuvilistele. Meelelahutuse tähtis osa on auto valimine, ettevalmistamine, tema hinna kaitsmine kohtunike ees, disain, kostüümid jne. Nagu lehel kirjutati: "see on kui hommikul tööle sõitmine aga ebamugavam ja kestab väga palju kauem". Ringrajasõiduga asi liiga palju ei sarnane.
15.02.2013 at 11:47
Jesper
 
Lemons
Peaasi et keegi liiga tõsiselt võtma ei hakkaks. Paraku sikkude lammastest eraldamise töö jääb kohtunike õlule ning ausalt öeldes seda positsiooni väga ei kadesta. Silma kinni pigistamise eest altkäemaksudena laekuv kesvamärjuke võib maksale hakata, lisaks muud mured.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
15.02.2013 at 13:33
hall
 
Lemons
Idee on huvitav ja ma saaksin raja poolelt ehk mingit sisendit anda kui tekiks aktiivgrupp ürituse ärategemiseks.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
15.02.2013 at 13:46
BlueStang
 
Lemons
midagi sellist siis?


Edit: Part 2 on vähe lahedam
15.02.2013 at 20:45 1 edit. Last edited 15.02.2013 at 21:00 by BlueStang
hall
 
Lemons
Ma olen nüüd paar kuud uuesti seda LeMons sarja mõtet peas loksutanud. Pärast võrride võistlust, mis muide oli äärmiselt lahe asi, sain hoogu veelgi juurde. Seega küsin foorumlaste arvamust: kui sarnast odava autoga kestvussõidu asja korraldada, kas võiks sellele olla kohta ja osalejatel huvi?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
12.09.2014 at 17:28
uzzac
 
Lemons
Petrolheads.EE paneks kindlasti oma meeskonna välja! Kui seda teemat drifijatele ka tutvustada võib vabalt sealt ka mõne pundi kokku saada. Kas plaanid veel see aasta midagi teha?

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
12.09.2014 at 17:34
Joel
 
Lemons
Uunikute talveralli Team Transistor oleks kindlasti käpp (mingi sobilikuma sõidukiga).

____________________________
2xV8
12.09.2014 at 23:51
Siiiim
 
Lemons
Igati käpp sellisel teemal, auto ja 2 sõitjat oleks meil olemas.

____________________________
www.premiumprojekt.eu
13.09.2014 at 09:49
H.E
  
Lemons
Sõltuvalt reeglitest ja eelarvest lisaks ühe pundi siia veel.

____________________________
Raketibaas
15.09.2014 at 10:41
zeke
Lemons
quote:
H.E: Sõltuvalt reeglitest ja eelarvest lisaks ühe pundi siia veel.
Oleks ka huvi 1 meeskond valja panna.
Vaatasin auto24 ja hetkel myygis 265 manual kkastiga autot hinnaga kuni 700eur.

____________________________
MX-5, 116
18.09.2014 at 11:58 1 edit. Last edited 18.09.2014 at 12:20 by zeke
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Lemons   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.