register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Lemons   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Joel
 
Lemons
quote:
Joel: Tuleks kehtestada iga võistluse lõpus koos autasustamisega nö kohustuslik turg kus kõigil võistlejatel on kohustus oma auto müüa max 500€ eest. Võistlusaeg 4h ja hooajal 3 võistlust.
Tegelikult ma mõtlesin selle peale veel ja see turg peaks olema enne võistlust. See välistaks olukorrad, kus jõukamad tiimid lihtsalt vaheraha kulusse kannavad, olles eelnevalt võistluse pika puuga kinni pannud. Kui tead, et Sult auto enne võistlust juba uuele omanikule võib minna, siis on motti sinna raha kulutada märksa vähem.


____________________________
2xV8
22.09.2014 at 11:15
Jesper
 
Lemons
quote:
peep: kuid sellel võistlusel pole hullu kui pidurid liig agressivse sõidu tõttu poolel distantsil üles ütlevad
Ma ei tea, eks inimeste taluvuslävi on erinev, aga minuarust see pidurite ära kadumine on kõige hullem asi üldse. Erilist vahet pole mis kiirus on, auto jookseb pärast seda kaua-kaua ja kaugele-kaugele :)

Inimesi, kes kardavad et äkki läheb hirmsaks ehitajate ja rahakottide võiduajamiseks võin kohe rahustada - nagunii läheb :) See on inimloomusesse nii sisse programmeeritud et ikka kuidagi tahaks kavaldada, näiteks kodanik Joel muretseb kuuptaalrite pärast ja siis samas kohe tahab sõita 1300 kuubikulise masina asemel 3000-sega :) Pullikaka komitee on seega möödapääsmatu element, asjade "tasuta" olemine kipub ka olema nii et noh näiteks Lembitule on custom õõtsa kokku keevitamine "tasuta", ta läheb garaaži ja keevitab, samas reaalselt kulus ju tööaega ehk raha.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.09.2014 at 11:41
BlueStang
 
Lemons
quote:
Joel: Tegelikult ma mõtlesin selle peale veel ja see turg peaks olema enne võistlust. See välistaks olukorrad, kus jõukamad tiimid lihtsalt vaheraha kulusse kannavad, olles eelnevalt võistluse pika puuga kinni pannud. Kui tead, et Sult auto enne võistlust juba uuele omanikule võib minna, siis on motti sinna raha kulutada märksa vähem.


Just - selline ENNE SÕITU korraldatav oksjoni variant taandaks jõukuse ja ehitajate eelise väga efektiivselt.

Samas võiks selle ka enne sõitu tehtava loosimisega lahendada nagu ma eelnevalt oma pakutud versioonis kirjutasin.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
22.09.2014 at 11:49
peep
 
Moderator
Lemons
USA sarjas on auto ostu õigus ainult korraldajal ja nad on seda väidetavalt aastate jooksul vaid kaks korda kasutanud. Kui anda sama õigus kellele iganes, siis ma ise ei hakkaks küll vaeva nägema auto hankimise ja ette valmistamisega. Arvan, et keegi ei hakkaks, kui saab kohapealt valmis auto osta sama hinnaga. Ja 500 (või mistahes number) ei ole auto lubatud max. väärtus starti minemise hetkel. Reeglid näevad ette mõned erandid.
22.09.2014 at 12:07
peep
 
Moderator
Lemons
quote:
Jesper: asjade "tasuta" olemine kipub ka olema nii et noh näiteks Lembitule on custom õõtsa kokku keevitamine "tasuta", ta läheb garaaži ja keevitab, samas reaalselt kulus ju tööaega ehk raha.

See olukord on reeglites selgelt kirjas.
22.09.2014 at 12:10
Henri_
 
Lemons
Mitmed härrased siin on kogu ettevõtmise eesmärgist valesti aru saanud. Siin ei loe kiiruslik võit. Loeb see, et tavapärase laupäevase grilli ja õlle asemel jätavad võidusõitjad õlle ära ja grillivad raja ääres. Vahepeal hüpates autosse, kärutades tunni, et saaks kiirelt liha sussutamise ja möla juurde tagasi. Kui laguneb, siis visatakse vardad käest ja remonditakse.

Nii, nagu enamik võrrimeestest "võistleb." Paar kogenumat meeskonda on võidu peal väljas, ülejäänude jaoks on sõpruskonna jaur või firmapäevad. "Sponsorreklaam" saab auto peale mõnel varasemal natukene liiga pikale läinud grillipeol erksavärviliste spreipudelite abil.

On ju sealseteski reeglites öeldud, et elementaarne auto korrastamine ja turvalisus ei kuulu esialgse $500 sisse. Võtate mingi rimaka, vahetate õlid-vedelikud, puhastate pidurid, viskate uued mansetid sisse ja klotsid alla. Kinnitate tulekustuti ja voila - võidusõiduauto valmis. Igaks juhuks logistate läbi ja vaatate, kas šarniirid-rooliotsad liigselt ei mängi.

Kaspar viskas PH pundi poolt välja kindla "jah" sõna. Ma täpsustaks veidi, et kui see muu võistluskalendriga liigselt ei kattu ja autoehitusele ei pea kulutama, siis ma ei näe põhjust, miks mitte osaleda. Mingisugusele auto järelväärtusele ei tahaks küll üldse mõelda. Kui laguneb ära, siis võiks korraldaja poolt olla organiseeritud ka vanaraua äravedamise auto. Kui jääb terveks, kasutaks ehk veel korra.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
22.09.2014 at 12:27
Garfield
  
Lemons
Kust sellise Relianti kätte saaks? Ehk see hall auto, mis Mr. Beani klippides tavaliselt kummuli käib. Sobiks sellele üritusele ideaalselt.

____________________________
Focus RS
22.09.2014 at 13:05
Lembit
Lemons
quote:
peep:
quote:
Jesper: asjade "tasuta" olemine kipub ka olema nii et noh näiteks Lembitule on custom õõtsa kokku keevitamine "tasuta", ta läheb garaaži ja keevitab, samas reaalselt kulus ju tööaega ehk raha.
See olukord on reeglites selgelt kirjas.
Niipalju, kui ma USA reeglitest aru sain, siis sellises oukorras maksaks õõts selle tiimi autole, milles ise osalen a'la 2m toru ja kahe uniballi hinna. Kui kellelegi teisele tiimile sellise õõtsa kokku keevitan, siis maksab sellele teisele tiimile materjalid + see, mis ma töö eest küsisin (a'la 2m toru, 2 uniballi + kast õlut :)).

Seda threadi lugedes jääb mulje, et on 2 seltskonda:
A. Sõidaksid odavate autodega pikamaasõitu aga siiski võisluslikult (ilma shikaanita rada, puuriga autod mis tehtud oskuste ja eelarve raames maksimaalselt kiireks)
B. Sõidaks mingite autodega 4 - 6 tundi ringi ilma puurita, grilliks ja tšilliks.
USA reeglites on küll kõigil puurid, aga võidusõitjad ja tšillijad erinevates klassides.

Need, kellega mina olen rääkinud mõttest, et sõidaks järgmisel hooajal LeMons'it, on pooldanud seda A varianti. Ma ise kah ei tahaks ilma puurita autoga ringi kihutada. See, kui endal näpust ära läheb pole vast nii hull pauk, aga kui läheb mingi kiire kohapeal risti ja keegi juhiuksest sisselendab kasvõi 70 km tunnis, on ilma puurita ikka väga hirmus.

Selle A variandi puhul on eelarves niikuinii see auto eest väljakäidav hind suhteliselt väike osa eelarvest. Minul tuli esialgne väga jämedalt võetav eelarve umbes selline:
Auto: 500.- (ca 300.- soetusmaksmus + 200 mingid parendused a'la sidur, poolteljed või selle vea kõrvaldamine, mispärast auto odav oli + "tuuning")
Puur: 600.- (selle raha eest saab materjali + kõverad torud väänatud. Ise keevitaks sisse)
Turva: 500.- (Iste, rihmad, rool, kustuti:)
Muu: 500.- Auto korrastamine selliseks, et 4-6 tundi sõitu kannatab vastavalt LeMons'i reeglites lubatule (veljed, pidurid, õlid, voolikud, filtrid, šarniirid, rooliotsad, summuti jne.) Ilma neid kulutusi tegemata nelja tundi eriti ei sõida. Kasvõi siinsamas OT ürituste teemades on lugeda, kuidas paljud tükkmaad kallimadki hobiautod ei saa kümmet ringi järjest täiega lasta, kuna midagi kuumeneb üle vms.
sõidukulu: 500.- Bensiin, rehvid
Osalustasu: xxx
söök, jook, ööbimine 100.-/nägu
Isiklik turvavarustus: 900.- Mul vaja hankida, aga ühekordne kulutus. Need, kellel on, ei pea arvestama

Garfield: Relianti nii ettevaatlikult külje peale keeramine, et katus vastu maad ei käi, on vist keeruline. Katuse mahapanek on USA reeglite järgi automaatne bänn 12 kuuks katuse maha pannud juhile.
22.09.2014 at 13:20
Jesper
 
Lemons
Mulle on ka see variant B arusaamatu jah. Igasuguse võistlemise point on ju mingite piiride (kas tehniliste või isiklike) otsimine, ma saan aru et need ei pea tingimata olema samad mis EMV-l näiteks, aga igasugu piiridest kilomeetri kaugusel puhta ja kuivana lihtsalt tund aega töristada... Audrusse sõidu käigus ma saan selle "laksu" ju kätte ja maastik on põnevam. Mulle isiklikult on juba 5 ringi safety cari taga selline katsumus et viskaks kiivri aknast välja, kui see ongi mõte siis nojah, omamoodi piiride otsimine seegi jah :D

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.09.2014 at 15:11
peep
 
Moderator
Lemons
quote:
Is this, like, real racing?
Yeah, it's real racing. That said, between the thick scrum of crapcans in front of you and our aversion to long, flat-out straightaways, you're not going to set any speed records. It's kinda like a loud, hot, noisy version of driving to work. For a really, really long time. Without actually getting anywhere. And it's a lot harder to drink coffee through the helmet. Oh, and, you know, it's more dangerous.

Mis versiooni A puutub, siis kas petavad silmad või on selline võimalus juba aastaid eksisteerinud ?



Kui te Eristega kokku lepite ja toote piisavalt autosid rajale, siis kindlasti ta teeks lisaks veel 4 tunni sõidu.

Muidu Lembitul on selles osas õigus, on kaks seltskonda. Esimesed kes idee arutelu ajal aktiivselt sõna võtavad aga kunagi starti ei jõua ja teised kes midagi ei kirjuta aga sõitma tulevad. Ma ei välista, et ka ise esimesse kuulun antud teemas. :)

22.09.2014 at 15:20 2 edits. Last edited 22.09.2014 at 15:45 by peep
Jesper
 
Lemons
No nii ei ole ka nüüd ilus öelda, superkrossi autosid küll keegi pärast võistlust kaalu peale ei lükka...

Täiendus: vaatasin videot, ilmselgelt on siin mingi möödarääkimisega tegu, mina küll nii tööle ei sõida :) Tegelt ma arvan et "real racing" on USA ja Eesti kontekstis suht erinevad mõisted - meie EMV oleks seal umbes mingi "club racing" tasemega üritus ja USA grillipidu on meie skaalas ikka tõsine kupatamine :D

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.09.2014 at 15:49 3 edits. Last edited 22.09.2014 at 16:00 by Jesper
peep
 
Moderator
Lemons
Mille poolest siis versiooni A autod erineksid Supekrossi omadest ? Kaalu peale lükkamine ei ole kohustuslik.
22.09.2014 at 16:05
RS013
Lemons
Aga sellele Peep ju minu meelest vihjaski, et kui läheb täispuuritamiseks ja täisvarustamiseks, siis on tegu juba natuke rohkem spordiga, kui niisama pullamisega.

Olen nõus, et ohutus on tähtis, aga mina näeksin antud sarja enda jaoks just sellise vahepealse etapina, kus oma E36 ei taha/ ei oska/ ei jaksa Cupi reeglitele teha, aga teistega koos tahaks proovipärast sõita küll, liigselt kuludele mõtlemata.

Asja mõte peaks olema ju päris ringraja sõit nii odavalt kui võimalik. Senini on selleks vist 325Cup?

Mina pooldaksin pigem rohkem sikaane ja vähem puuri :) Sikaanid teevad keskmist kiirust küll aeglasemaks, aga tõstavad jällegist möödasõiduvõimalusi, mis teebki ürituse lahedaks ja kuna kiirused on väiksed ja rammimine keelatud, siis piisaks ehk ainult ohutuskaarest?
Samas kuna endal võimalused/ oskused/ aeg ehituseks puuduvad, siis ei tahaks teps mitte seda, et auto peale võistlus kaalule või kellelegi teisele läheks. Pigem tahaks ikka veel sõita, kui ainult korra. Siit tuleb lihtsalt jälle vahe sisse, et kui keegi tahab kangemat amorti panna, siis kus sa piirad eksole mis on lubatud vahetada ja mis mitte...

edit. Peep jõudis ise ka vastata juba.


____________________________
XC70 T6 AWD Polestar & 242 B230FT "GrA"
22.09.2014 at 16:12 1 edit. Last edited 22.09.2014 at 16:12 by RS013
Henri_
 
Lemons
Müüsin just natukene aega tagasi ühe puuritatud ja sõitva E30 (kui ma väga ei eksi, siis on Peebu postitatud pildi peal olev hall isend) ära 1000€ eest, mis nüüd osaleb Superkrossi rahvakrossi klassis. Kus olid kõik need kõvad võidusõitjad, kes sõidaks küll, kui odavalt auto tuleks ja osaluskulud hästi madalad oleks?

Sealjuures on tihti ka müügis sarnase raha eest igasugu puuriga Samaraid, Golfe jms masinaid, millel elementaarsed tööd selliseks võidusõiduks juba tehtud.

Kas tõesti leidub inimesi, kes on valmis sellest Superkrossi sisenemislävest rohkem raha panustama? Okei, tõenäoliselt saab selle läve jagada näiteks nelja või viie mehe vahel, kes kõik siis mõne tunni sõita saavad. Mul pole väga suurt usku, et meil tuleb selline kriitiline mass (15-20 autot/45-80 inimest) kohe kokku, kes on valmis panustama ja ehitama ja mingil imelikul põhjusel seda juba varasemalt teinud pole. Loodan, et eksin muidugi ja asi läheb samamoodi käima nagu võrrivõidusõit (seal ei pea palju ette valmistama, putitad paar õhtut võrri ja tõmbad munakoore pähe).

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
22.09.2014 at 16:28 1 edit. Last edited 22.09.2014 at 16:42 by Henri_
Jesper
 
Lemons
Superkrossi autod on täpselt samasugused võidusõiduautod nagu kõik teisedki, nende küljes ei ole (vähemalt normaaloludes) mingeid juhuslikke juppe või teibi ja traadiga kokku keeratud lahendusi. Kui rattakoopasse või kapoti alla vaadad siis asjad läigivad jne. Lemonil on kõik tehtud teibi ja traadiga, välja arvatud need asjad mille feilimisel juht reaalselt haiget saab?

Igaks juhuks mainin et ma otseselt ei poolda midagi või ole millegi vastu, lihtsalt mingid asjad tunduvad nagu loogilisemad kui teised.

Loogilised asjad:
- kui kari juhte juba ringrajale lahti lastakse, siis vajutatakse ka gaas põhja
- kui lubatakse võistluslikke möödasõite, siis koliseb ja mitte vähe (mulle tuli kallis konkurent tänavu "kõigest" 70km/h juhiuksest sisse, puur oli kõver ja pärast oli üsna sodi olla - palju õnne ja töökorras kaitseinglit kõigile naiivitaridele kes arvavad et "minuga seda ju ei juhtu" )
- kui rajal on betoonplokid ja enne neid peab pidurdama, siis pidurite üles ütlemise korral... oeh

Ebaloogilised asjad:
- mingi reeglite komplekti või kõrgtehnoloogiaga õnnestub saavutada olukord, kus külg-külje kõrval kurvi läbinud, sama kohta ihaldavad võistlejad ei vajuta sirgel gaasi põhja vaid töristavad ilusti viisakalt "nagu tööle"
- võistluslik möödumine ilma puurita mingis a'la Fiestas või Omegas või muus paberist autos on ohutu
- et ilma pullikakakomisjoni hirmuta ei torma kari helgeid päid kohe nuputama kuidas reeglite piires mingeid kosmoserakette kokku keevitada

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.09.2014 at 16:32 2 edits. Last edited 22.09.2014 at 16:34 by Jesper
Henri_
 
Lemons
Mul tegelt pole puuri ja turvavarustuse vastu midagi, nagu üldse.

Aga kuidas hoida seda autode ettevalmistamise töömahtu minimaalsena ja sealjuures saades siiski kokku vajalikud ~80 inimest, kes jooksutaksid neid ~20 autot?

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
22.09.2014 at 16:40
Jesper
 
Lemons
quote:
RS013:
Asja mõte peaks olema ju päris ringraja sõit nii odavalt kui võimalik. Senini on selleks vist 325Cup?

Mis puudutab võidusõidu kulusid, siis näiteks mina põletasin sel hooajal konservatiivselt hinnates 1000€ eest bensiini, 700€ eest rehve (ühe jooksu pruugitud rehve sain lisaks tasuta) ja 500€ eest piduriklotse. Sellest odavamalt ei ole lihtsalt võimalik sest lemon võtab u sama palju kütust jm, punkt. Miskipärast on levinud arvamus et võidusõidu kulud lõppevad kui auto valmis saab, halloo, siis alles need õiged kulud algavad :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.09.2014 at 16:46 1 edit. Last edited 22.09.2014 at 16:56 by Jesper
peep
 
Moderator
Lemons
quote:
Jesper: Superkrossi autod on täpselt samasugused võidusõiduautod nagu kõik teisedki, nende küljes ei ole (vähemalt normaaloludes) mingeid juhuslikke juppe või teibi ja traadiga kokku keeratud lahendusi. Kui rattakoopasse või kapoti alla vaadad siis asjad läigivad jne. Lemonil on kõik tehtud teibi ja traadiga, välja arvatud need asjad mille feilimisel juht reaalselt haiget saab?

quote:
Jesper: Miskipärast on levinud arvamus et võidusõidu kulud lõppevad kui auto valmis saab, halloo, siis alles need õiged kulud algavad :)

Ehk mis siis on Superkrossi ja Lemons'i sarjas võistlemise vahe arvestades, et esimeses sõidad sama autoga hooaja või rohkemgi, teises lükkad auto kaalule peale sõitu ?
22.09.2014 at 17:12 2 edits. Last edited 22.09.2014 at 17:17 by peep
charger
Lemons
quote:
Jesper:- võistluslik möödumine ilma puurita mingis a'la Fiestas või Omegas või muus paberist autos on ohutu
Igapäevaliikluses on päriselt ka palju paberist autosid, näiteks sai ühe ürituse käigus Ford Ka väikse kõksu vastu B-piilarit ja pmst terve külg tuli autol küljest ära...
Pole vist kõige tervislikum seda nende rontide peal uuesti katsetama hakata :)
22.09.2014 at 17:12
charger
Lemons
quote:
peep: Ehk mis siis on Superkrossi ja Lemons'i sarjas võistlemise vahe arvestades, et esimesega sõidad hooaja või rohkemgi, teise lükkad kaalule peale sõitu? Ja teisel on sealjuures uuendatud kõik need asjad mis Lembitu eelpool kirjeldas.
Minu arvates puurivariandi puhul muud polegi, kui teisel juhul saab sama autot (ja kulusid) jagada mitme sõitja vahel. Ühelt poolt on see leevendav, aga võib ka osutuda pingete allikaks.
22.09.2014 at 17:15
Lembit
Lemons
quote:
peep: Mille poolest siis versiooni A autod erineksid Supekrossi omadest ? Kaalu peale lükkamine ei ole kohustuslik.
Minuteada ei ole ju enam superkrossis müümiskohustust või mingil muul kujul eelarvepiirangut.
Ehk siis ennekõike sellevõrra erineksidki, et kõigil on sama eelarve ees ja ei saa rahapakiga lüüa.

22.09.2014 at 17:15
peep
 
Moderator
Lemons
quote:
charger: Minu arvates puurivariandi puhul muud polegi, kui teisel juhul saab sama autot (ja kulusid) jagada mitme sõitja vahel. Ühelt poolt on see leevendav, aga võib ka osutuda pingete allikaks.

Ma pidasin silmas stsenaariumit, et huvilised tiimid koondavad oma read, teevad loenduse ja seejärel paluvad Eristel kavasse võtta pikamaasõidu, et kulude jagunemine 4-6 sõitja vahel oleks võimalik. Soolo osalejana võib juba täna sõitma minna.
22.09.2014 at 17:20
peep
 
Moderator
Lemons
quote:
Lembit:
quote:

Minuteada ei ole ju enam superkrossis müümiskohustust või mingil muul kujul eelarvepiirangut.
Ehk siis ennekõike sellevõrra erineksidki, et kõigil on sama eelarve ees ja ei saa rahapakiga lüüa.



Ma pole hetke seisudega Superkrossis kursis, kas seal on rahapakiga löömine aktuaalne teema ? Seda saaks ju pikamaa sõitude osas eraldi reegliga reguleerida, kui vaja.

Muidu rahapakiga pikamaasõitjatel tasuks pigem 555 sarja ja Palanga poole vaadata, oleks väheke rohkem pinget.
22.09.2014 at 17:31
Jesper
 
Lemons
No sisuliselt sa saad Superkrossile minna VLN-i autoga kui tahad. Või Le Mansi autoga. Eriste ainult kiidab takka ma arvan :) Ma ei ole päris kursis mis on hetkel "teema" ja mis mitte, aga üks etapp sõitis seal Camaro Cupi auto näiteks ja osad bemmid on ka püsivalt sinna kolinud.

500€ piirang sunnib peale kompromisse, sa ei saa endale minna ja osta spetsiifilist kestvussõidu kola ja kuuptaalritega masinat vastupidavaks teha - seega vabalt võib juhtuda et võidabki see Fiesta mis küll ringiaegade mõttes oli aeglane aga see-eest vajas harvemini tankimist ja ei läinud kordagi katki. Tõtt-öelda on olemas mehaanikuid, kelle poolt taevani tuunitud auto vastu ma võiks südamerahus 4h sõitu ka võrriga sõita :D Ehk siis määramatust (aga mitte seda valusat vaid lõbusat) on kordades rohkem kui "päris" sõidus. Aga kilomeetri hind on ikka samas suurusjärgus, selles suhtes ei ole odavus teema kui keegi just mingit odavat bensiini ei leiuta vms.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.09.2014 at 17:37 3 edits. Last edited 22.09.2014 at 17:43 by Jesper
Henri_
 
Lemons
quote:
peep:
Ma pole hetke seisudega Superkrossis kursis, kas seal on rahapakiga löömine aktuaalne teema ? Seda saaks ju pikamaa sõitude osas eraldi reegliga reguleerida, kui vaja.

Muidu rahapakiga pikamaasõitjatel tasuks pigem 555 sarja ja Palanga poole vaadata, oleks väheke rohkem pinget.

Ei ole väga aktuaalne. Seal on kõigile oma klass ehk teoreetiliselt on rahapakiga löömist (bemmicupi autod ja mõni veidi kortsus moega civic) Vabaklass 2WD's, aga rahvakrossis käib pigem arutelu, et kust saada odavalt endale plokkdiffer ja autod rohkem LeMonsi lõpetanutega sarnased. Lõppude lõpuks olevat sealgi korraldajapoolne BS filter ehk kui oled liiga kiire, tõstetakse kõvemasse klassi ära. Kui piisavalt vaielda oskad, lastakse nõrgemas jätkata, aga silmnähtavalt ja peajagu üle ei tohi sellisel juhul olla.

Minuarust ei saa 25a vana originaaltehnikaga sõitvat BMW'd nimetada rahapakiga löömiseks. Lisaks nullib 15'' monorehv suure osa autode erinevusest.

Saate ju ise ka aru, et Raivo Hääle osalemine Camaroga toimus pigem nagu igasuguste arvestuste väliselt ja mitte võidu nimel. Võidusõit peeti ja punktid jaotati siiski umbes 10s tagapool.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
22.09.2014 at 18:08
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Lemons   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.