register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Järelkärude hange   1 2 3 4  
Poster Message
hall
 
Järelkärude hange
Veebruari lõpus/ märtsi alguses on mul võimalik UK-st tuua üks treiler. Kui kellelgi on sealt mõne ostmise soov, siis palun ühenduda.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
24.01.2011 at 21:08
Henri_
 
Järelkärude hange
Ma viimastel päevadel kõvasti suhelnud brittidega, aga mõningad asjad on pisut arusaamatud.

Ma saan aru, et sealsetel haagistel puuduvad numbrimärgid? Brian James Trailersisse helistades öeldi, et puuduvad lausa dokumendid. On ainult ostutšekk. Varguse kontrollimiseks on ainukene viis uurida kohalikust politseist. Ja kes mandril tahab arvele võtta, võiks osta nende käest eraldi veel mingid tõenduspaberid, et sillad, tuled jms vastaks EU nõuetele.

ARKis ühelt telefonilt öeldi, et sellise treileri saab arvele, kui on lihtsalt ostu-müügi leping sõlmitud sealse inimesega.

Samas tehnoosakonda pole ma veel olnud suuteline kätte saama.


Kas kellelgi on mingitki kogemust UKst haagise ostmisega? Kuidas üldse sellise haagisega mandril sõita saab ja kas politsei-piiriületustega võib tulla probleeme?
Kas keegi on sedasi arvele võtnud või pigem olemasoleva VIN-koodi koos plaadiga maha tirinud ning omavalmistatuna arvele võtnud?
22.02.2011 at 14:58
Umbertto
 
Järelkärude hange
Jõudu ja jaksu sulle ! Uurisin ka mina seda BJ Trailers treilade asja Englandist - hinnad olid suurepärased, see ahvatles. Asjaajamine on kuidagi kliendivaenulik, maili teel vääääga aeglane. Ja lõpuks mind suunati Saksa jällemüügi esindusse, vist seetõttu et rääkisin treila €-nõuetele vastamise vajadusest. Saksas on aga sama asja hinnad ~1,5 korda kõrgemad kui Englandis. Ja siin kadus ka asja iva minu jaoks - hind isegi kallim kui Eestis, aga segadust ja teadmatust kogu raha eest. Ei viitsi selles loosimises osaleda....
Nüüd saan siit Maarjamaalt täpselt mulle sobiva treileri - 1,9x4,5 m, madal porte, kallutav, teed, vints, rattariiul, varuratas, jms mis vaid vaja on.... Saan valmistajaga koos treila vajalikud omadused paika panna ja näpuga katsuda ;-)))) Asi käes ilmselt ~ 1 kuu pärast.
PS - uskumatu aga tõsi - tegin täna ARK liikluseksami ära, laupäeval sõit lumemägede vahel ja siis tuld, treilal Bemm lehvimas !
22.02.2011 at 17:11
zeke
Järelkärude hange
quote:
Henri_:
Ma saan aru, et sealsetel haagistel puuduvad numbrimärgid? Brian James Trailersisse helistades öeldi, et puuduvad lausa dokumendid. On ainult ostutšekk. Varguse kontrollimiseks on ainukene viis uurida kohalikust politseist. Ja kes mandril tahab arvele võtta, võiks osta nende käest eraldi veel mingid tõenduspaberid, et sillad, tuled jms vastaks EU nõuetele.


Ma mingi hetk tagasi uurisin Bobcat toomist UK's ja selle arvele saamist Eestis. Oli sama teema, et ainuke dokument mis UK'st kaasa sai oli ostu-müügi leping. Uurisin ARK'st et kas saab niimoodi arvele ja mulle vastati et saab küll. Lõpuks jäi diil pooleli nii et reaalne kogemus puudub.

____________________________
MX-5, 116
22.02.2011 at 17:38
hall
 
Järelkärude hange
Urmas, tere tulemast klubisse - tegin täna ARKs sõidueksami. Seda küll teisel katsel, sest nädal tagasi ei märganud ma ühe vöötraja juures suure lumehunniku taga luuranud jalakäijaid :)
Sel korral ei pidanud vähemalt tagurpidi külgboksi sõitma, aga see-eest sain suures koguses erinevaid ringteid tiirutada.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
22.02.2011 at 19:45
Umbertto
 
Järelkärude hange
quote:
serõi: Urmas, tere tulemast klubisse - tegin täna ARKs sõidueksami. Seda küll teisel katsel, sest nädal tagasi ei märganud ma ühe vöötraja juures suure lumehunniku taga luuranud jalakäijaid :)
Sel korral ei pidanud vähemalt tagurpidi külgboksi sõitma, aga see-eest sain suures koguses erinevaid ringteid tiirutada.
Andres, ma nüüd täieõiguslik BE klubi (loodan et jätkuvalt ka B3 racing) liige. Ajakohane oleks nüüd öelda, et "võid kindel olla" ja et "leping Sinuga (loe ARK´ga)" sõlmitud, "aeg muutusteks" ja "Aitab" ilma lubateta treilaga sõidust - seega on ikkagi ka meie poliitikud asjast õigesti aru saanud ja oma lausetega toetavad igati autospordi edenemist ;-))))) Nii et kõik valima...
Kokkuvõtteks - ei olnudki nii hull kui kartsin, ~1 kuu veidi LE-ga tutvumist, mõned tunnid sõitu ja valmis.
26.02.2011 at 16:55
Ivalo
 
Järelkärude hange
quote:
Umbertto: .......Nüüd saan siit Maarjamaalt täpselt mulle sobiva treileri - 1,9x4,5 m, madal porte, kallutav, teed, vints, rattariiul, varuratas, jms mis vaid vaja on.... Saan valmistajaga koos treila vajalikud omadused paika panna ja näpuga katsuda ;-)))) Asi käes ilmselt ~ 1 kuu pärast. PS - uskumatu aga tõsi - tegin täna ARK liikluseksami ära, laupäeval sõit lumemägede vahel ja siis tuld, treilal Bemm lehvimas !

Kust sa võtsid, palju maksid?
26.02.2011 at 19:55
Maik
  
Järelkärude hange
Hm, mõtlesin,et olen kunagi siia teemasse kirjutanud aga tundub,et mitte.
Igastahes oleme ostnud ühe tendiga auto haagise poolast, hind tuli tunduvalt odavam,kui eestist.
Treila sai lõpuks kätte lätist või leedust.

http://www.rydwan.net.pl/katalog.php?katalog=przyczepo-lawety üleval eri kategooriad.

NB ! Inglise keelt nad ei valda ja ka vene keelega oli probleeme aga sai hakkama !
Ingliskeelsetele mailidele nad ei vasta üldse. Telefoniga sai kuidagi poolaka käest äkki läti?voi leedu esinduse nr kus sai vene keelega paremini hakkama vms üle telefoni.

Toodavad nad igasugu asju tellimise peale hind tendiga käru tuli vist 3000e kanti ? vms. Täpselt ei mäleta.
Käru vastab vist eurosertidele,arvele sai selle soome kenasti igastahes. Vist sai käru kandevõime ka suuremaks räägitud btw :p


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
27.02.2011 at 12:39 4 edits. Last edited 27.02.2011 at 12:45 by Maik
Umbertto
 
Järelkärude hange
quote:
Ivalo:
quote:
Umbertto: .......Nüüd saan siit Maarjamaalt täpselt mulle sobiva treileri - 1,9x4,5 m, madal porte, kallutav, teed, vints, rattariiul, varuratas, jms mis vaid vaja on.... Saan valmistajaga koos treila vajalikud omadused paika panna ja näpuga katsuda ;-)))) Asi käes ilmselt ~ 1 kuu pärast. PS - uskumatu aga tõsi - tegin täna ARK liikluseksami ära, laupäeval sõit lumemägede vahel ja siis tuld, treilal Bemm lehvimas !

Kust sa võtsid, palju maksid?
Kernu haagisekeskusest, Rene 53000872. Mina maksin ~ nats alla 3k€, koos km-ga. Nad teevad sellise treila nagu kliendil vaja ja on igati mõttega asja juures. Olen igatahes rahul, sest analoogiline ilma minu erisoovideta treila maksab teistel kindlalt rohkem.... Kui vaja räägime üle, mis sind huvitab.
27.02.2011 at 15:44
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Järelkärude hange   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.