register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Järelkärude hange   1 2 3 4  
Poster Message
Umbertto
 
Järelkärude hange
quote:
Ivalo: Ootame siis Respo poiste kommentaarid ära, Urmas sina siis räägid või?
Urmase kirjeldatud variant oleks muidugi tore aga vajadusel võib ka lihtsamaga piirduda.
Mina võiks vabalt Respo kirjad ka autole ja kärule panna kui see hinda õiges suunas piisavalt mõjutab. :)
Mina räägin Rainiga, keegi siin lubas vist Respoga asju uurida. Muidugi võin ka Respost ja Tikist ise küsida kui volitate, ainult siis peaksin teadma, et keegi samal ajal sama ei tee - muidu nad ei saa aru mis toimub, arvavad et mingi treilerigripp on lahti.
PS - kui sa Accordiga seda treilat (3000kg reg mass !!!)ved siis ilmselt veavad politseinikud omakorda sinu ära ;-))))) Isegi kui sul pidurid peal on !
18.11.2010 at 18:05
Jesper
 
Järelkärude hange
quote:
Ivalo:
Ma ei tea küll, mis on hea hind aga pakun et umbes ~30k korraliku 1,5t kandevõimega treila eest võiks lugeda heaks.
Kui palju on reaalseid treileri ostjaid selle hinnaga?
Jesper?

Mina olen väiksest saati unistanud oma isiklikust veoautost :) (ok, võidusõiduautost rohkem, aga see on mul juba olemas)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
18.11.2010 at 18:50
Umbertto
 
Järelkärude hange
Aga teeme siis nii, et need kes treila osust mingil moel huvitatud on, need panevad end siia kirja. Siis saan tootjatega rääkida enamvähem reaalsest võimalikust kogusest.....
18.11.2010 at 19:38
Ivalo
 
Järelkärude hange
Mina olen kindel huviline kui hind ok.
18.11.2010 at 19:43
Umbertto
 
Järelkärude hange
quote:
Ivalo: Mina olen kindel huviline kui hind ok.
Napilt jõudsid, just enne sind pandi eelviimane koht kinni, nagu Madonna kontsertil 5 min-ga sold out ;-)))) Tegelt eks ta nii olegi, et panen neile mingi ~sobiva treila concepti ja siis näeme kes on millise tasemega võimeline pakkuma. Selge see et keegi paku 20k-ga, pigem kui keegi turuhinnast märgatavalt soodsamalt pakuks oleks ok. Detaile saab hiljem ka täpsustada kui saab kellegi valmistaja kasuks otsustatud. Meie kasuks on ka see et meil pole homseks vaja vaid reaalselt ~aprilli alguseks...
18.11.2010 at 19:55
peep
 
Moderator
Järelkärude hange
Kui ma suudan endale ette kujutada, kus ma seda treilat hoiustada saaks, siis oleksin huviline. Hetkel üritan fantaseerida sel teemal aga pole veel tulukest peas süttinud. Lisavarustusest sooviks eelkõige rehvide vedamise riiulit, vintsi ja ausalt öeldes poleks paha kui treiler omaks kattepresenti vms.

Mulle tundub perspektiivsem soetada treiler, mis suudab tavalist sõiduautot vedada, sest muidu pole seda võidusõidust väljaspool asuval turul võimalik realiseerida ega kasutada, kui endal enam vaja pole. Muidugi kel silme ees eluaeg võidu sõita, sel on lihtsam.

Kas need treilerid on kõik ca. 7 meetrit pikad ?
18.11.2010 at 21:03 1 edit. Last edited 18.11.2010 at 21:04 by peep
rolantsik
Järelkärude hange
Mind võib ka kirja panna.

Suurele treilale saab peale ehitada lihtsa vaevaga raami,kuhu peale tent käiks.
18.11.2010 at 21:17
Ivalo
 
Järelkärude hange
quote:
peep: Kui ma suudan endale ette kujutada, kus ma seda treilat hoiustada saaks, siis oleksin huviline. Hetkel üritan fantaseerida sel teemal aga pole veel tulukest peas süttinud. Lisavarustusest sooviks eelkõige rehvide vedamise riiulit, vintsi ja ausalt öeldes poleks paha kui treiler omaks kattepresenti vms.
Mulle tundub perspektiivsem soetada treiler, mis suudab tavalist sõiduautot vedada, sest muidu pole seda võidusõidust väljaspool asuval turul võimalik realiseerida ega kasutada, kui endal enam vaja pole. Muidugi kel silme ees eluaeg võidu sõita, sel on lihtsam.
Kas need treilerid on kõik ca. 7 meetrit pikad ?

Peep, ega see tuluke ei saagi süttda, sest head lahendust ei ole ja paratamatult saab hoov seda jama täis olema. :)
Rehvi riiul on hea idee, lihtsalt peab vaatama, et kui kõik need kellad- viled külge kruvime, jälle hinnani 50k ei jõua. :)
Kui sa tavalise sõiduauto all mõtled 2t kaaluvat audit näiteks, siis on ainus variant mingi 2,5tonnise täismassiga ~600kg´ne treila.
Ega 500kg lisa kandevõime kilogrammi tähendab treileri enda massis ilmselt max. 100kg lisa kilogrammi, nii et selles mõttes on jutul jumet küll.

Nimesid lisandub vaikselt. Kes Respo omadega siis räägib, imre või Raceboy, korraga ilmselt pole mõtet segadust tekitama hakata nagu eelpool juba mainitud? :)

18.11.2010 at 22:00
imre
Järelkärude hange
Mina andsin Respo inimesele teada, et 4-... inimest soovib autotreilat ja homme saab teada, mis variandid on võimalikud.
18.11.2010 at 22:16
Umbertto
 
Järelkärude hange
quote:
imre: Mina andsin Respo inimesele teada, et 4-... inimest soovib autotreilat ja homme saab teada, mis variandid on võimalikud.
Siis küsin teistelt, Respoga on klaar..
18.11.2010 at 23:06
Henri_
 
Järelkärude hange
quote:
Umbertto: Aga teeme siis nii, et need kes treila osust mingil moel huvitatud on, need panevad end siia kirja.

Olen huviline.
19.11.2010 at 00:35
wirx
  
Järelkärude hange
Estfieldi jaoks sobiva käru sain mina siit http://haagised.ee/
Maksis vist 12k+arvele võtmine, mujal hakkasid sama suure hinnad 18st.
Sai täitsa kenasti ära räägitud, et vot nii ja niisugust on vaja ning tegi vist 2 nädalaga valmis.
Kvaliteedi üle ka väga nuriseda ei saa, seega soovitan võtke sealt ka pakkumine.
Ahjaa...arvatavasti kõik nagunii teavad, aga treileri vedamiseks(isegi tühja) on vajalik E kat.

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
19.11.2010 at 01:26 1 edit. Last edited 19.11.2010 at 01:29 by wirx
hall
 
Järelkärude hange
quote:
wirx: ..., aga treileri vedamiseks(isegi tühja) on vajalik E kat.

E-kategooria vajadus ei sõltu sellest, kas nimetad haagist treileriks, käruks, kurgiveoseadmeks vms, vaid sellest, millised on veduki ja selle haagise erinevad massid. Seda teemat on ka siin foorumis nämmutatud.

Teine väga levinud valearusaam on seotud haagise telgede arvuga. Paljud inimesed nimelt usuvad, et kui haagisel on kaks telge, siis on vaja E-kategooriat, kui üks telg, siis piisab B-kategooriast :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
19.11.2010 at 01:54 2 edits. Last edited 19.11.2010 at 01:56 by hall
Umbertto
 
Järelkärude hange
quote:
peep: Kas need treilerid on kõik ca. 7 meetrit pikad ?
Orienteeruv treila pikkus oleks: 4,5-5 m platvormi + 1,25-2 m tiislit (sõltub sellest, mida sinna tahetakse paigutada), seega max ~ 6-7 m
19.11.2010 at 10:16
tsrk
 
Järelkärude hange
Oleks samuti huvitatud kui hind,varustus ja kvaliteet normaalne.
Siiani oleme viie aasta jooksul käru rentinud 500 kr. nädalavahetus,suht valutu,kuid kui aastas umbes 10 korda vaja,siis 5x10x500=25000 ,nii et nii ja naa.Üldiselt kasutatud kärude hinnad ca 30-40 tuhat ja nende väärtus eriti ei lange.Oma käru omades on muidugi pluss ka see,et ei sõltu teistest.
19.11.2010 at 11:07
imre
Järelkärude hange
Andsin Umberttole Respo töötaja andmed, kes sellega edasi tegeleb.
19.11.2010 at 11:30
spark
 
Järelkärude hange
quote:
Kui ma suudan endale ette kujutada, kus ma seda treilat hoiustada saaks

et treiler jalus ei oleks ... eeldab muidugi piisavaltu suure seina olemasolu
kas siin ei tuleks kõnealla treileri, kas siis tagaumise otsa peal või külje peal vastu seina keerata(kas siis vintsi või inimjõul)
et seda teha, tuleks vastavad kaared (või kohad nende kaarte paigaldamiseks) käru külge teha.

... tuli meede, kuidas kunagi väikseid kärusid seinaääres püsti hoiti, et ka auto garaaži mahuks.


____________________________
Seitsekümmend Viis
19.11.2010 at 11:40
Ivalo
 
Järelkärude hange
Urmas, anna siis palun siia märku kui inimestega räägitud ja kui mingeid lisa küsimusi vms peaks tekkima.
24.11.2010 at 12:25
Umbertto
 
Järelkärude hange
quote:
Ivalo: Urmas, anna siis palun siia märku kui inimestega räägitud ja kui mingeid lisa küsimusi vms peaks tekkima.
Tänaseks on ühelt pakkumine, arvan et ~nädala pärast on selge, kes tahab neid meile müüa, kas mitte. siis avalikustan ka variandid.
24.11.2010 at 13:06
uzzac
 
Järelkärude hange
Mida mehed leiutate.

Bemmimeestele sobiv treila (Clubman 09) 1269£ mis praeguse kursiga teeb hinnaks 23 349.-
Kallimaid varjante saate veel valida, kallutatavad, rehviriiul, tent, kast ja mida iganes veel. Üks toomine mingi 5-7 treilat kokku on kindlasti odavam kui eesti kompaniid pakkuda suudavad. Võib juhtuda et saab nendegagi kokkuleppele ja teevad parema hinna. Julgemad mehed käivad toovad ise käru ära :)

http://www.bjtbuilder.com/index.asp?page=1&type=1

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
24.11.2010 at 13:51 1 edit. Last edited 24.11.2010 at 13:52 by uzzac
Ivalo
 
Järelkärude hange
Ootame ära mis pakkumised tulevad aga esimese hooga tundub valik ja hinnad tõesti päris ok olevat sellel lehel.
Samadest asjadest paremaid pilte näeb siit: http://www.chester-towbars.co.uk/c_trailers/bjt_cartransporter.html
24.11.2010 at 14:11 1 edit. Last edited 24.11.2010 at 14:11 by Ivalo
Umbertto
 
Järelkärude hange
quote:
Ivalo: Ootame ära mis pakkumised tulevad aga esimese hooga tundub valik ja hinnad tõesti päris ok olevat sellel lehel.
Samadest asjadest paremaid pilte näeb siit: http://www.chester-towbars.co.uk/c_trailers/bjt_cartransporter.html
Asjad on huvipakkuvad. Kas keegi tegeleb transaga, et saaks mingi ~ pakkumise, mitu EEKi see transa sealt meie kodumaale võiks maksta ?
24.11.2010 at 14:53
Raceboy
 
Järelkärude hange
Mul on heal sõbral 10kohaline treila ja uurisin asja: Inglismaale edasi-tagasi sõit sellega maksab umbes 90-100 000 krooni, ehk, kui 10 tk tuua, läheb maksma ümmarguselt 10k/per kärss. Saksamaalt põhiline taks on miski 7000-8000 krooni kanti.
Ta ütles, et treilasid mahub suure treila peale kõvasti rohkem, kui autosid, vähemalt 15 tk, võimalik isegi, et 20. Nii et mida rohkem, seda soodsam tuleb.


____________________________
www.vems.ee
24.11.2010 at 16:36
uzzac
 
Järelkärude hange
Usun, et sinna ei ole vaja kolistada autorekkaga, piisab tavalisest sadulveoki kastist et sellega hunnik kärusid kohale tuua. Iseasi kas see sõidu hinda odavamaks teeb...

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
24.11.2010 at 17:04
H.E
  
Järelkärude hange
Ilmselt kõige odavam on pakkida need konteinerisse ja tallinnas kokku kruvida.
24.11.2010 at 17:05
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Järelkärude hange   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.