register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : 2 mai Riia etapp   1 2 3 4 5  
Poster Message
Jörm
 
2 mai Riia etapp
Kes on plaaninud Riiga minna mais? Palju kindlaid tulijaid on? Kas miski suurema treileri mõte on kah?
Lätlased plaanivad võistlusele eelneval nädalavahetusel treeningpäeva teha, mis maksaks suurusjärk 50 EUR per naase. Kas sinna oleks minejaid?
Amperi hõbenool oleks toimumise korral kohal, kettas Keijo Kaasik.

____________________________
Amper Racing
23.03.2009 at 22:15 2 edits. Last edited 29.04.2009 at 17:33 by peep
peep
 
Moderator
2 mai Riia etapp
Treenigule vist ei hakka minema, muidu ehk ei jõua starti...:p Etapil plaanin küll osaleda, kui saad mingi hetk täpsemat infot teada ajakava ja registreerimise kohta, siis riputa siia ka üles.
23.03.2009 at 23:06
Umbertto
 
2 mai Riia etapp
Trennipäeva asi oleks huvipakkuv. Mitu raha võiks auto transa Pärnu-Riga-Pärnu maksta ?
24.03.2009 at 09:30
Moss
 
2 mai Riia etapp
Palju sellisel üritusel tavaliselt rahvast on, väga kõva liiklus rajal?
24.03.2009 at 10:45 1 edit. Last edited 01.04.2009 at 17:34 by Moss
hall
 
2 mai Riia etapp
quote:
Moss: Pealkirja järgi võiks arvata, et jutt mõnest toiduainest :p

Palju sellisel üritusel tavaliselt rahvast on, väga kõva liiklus rajal?

Selleaastasel maikuu üritusel saab ilmselt olema suhteliselt vähe liiklust rajal.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
24.03.2009 at 10:46
Jesper
 
2 mai Riia etapp
Töö käib mitmel rindel, kindel tulija olen siis kui autonina reede hommikul Riia poole näitab, nagu ikka :)

Treeningpäev kuluks ilmselt ära, aga oleneb mis selle eest saab? Kui mingi stiilis 2x30 minti sõitu siis vast ei viitsi, kui on avatud pitlane ja sõida palju jaksad, siis ilmselt võtaks kaalumisele.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
24.03.2009 at 10:53 1 edit. Last edited 24.03.2009 at 10:55 by Jesper
Jörm
 
2 mai Riia etapp
Ma saan aru, et Riiga oleks meid minemas siis kolm tükki võibolla? Siis pole äkki mõtet sinna minnagi? Ütleks lätlastele et me ei tule?

____________________________
Amper Racing
01.04.2009 at 09:25
matrix
2 mai Riia etapp
Raimo ja kristo on ka tulemas
01.04.2009 at 10:27
peep
 
Moderator
2 mai Riia etapp
Helistasin Laurile. Oleks vaja kindlalt teada, kes osaleb Riia võistlusel ?

Korraldaja poolt on nõue, et eraldi stardiks peaks olema 10 autot joonel. Ok, siin ilmselt annab tsipa tingida, vast saab 9 ka hakkama ? Aga seda peame me kohe ütlema, palju tulijaid on, kui eraldi starti tahame !

Üldse oleks normaalne, et osalejaid peaks vähemalt 5 olema, et etappi teha. Hetkel siin teemas saan mina kokku neli osalejat:

Keijo
Raimo
Kristo
Peep

Kas on veel osalejaid ?

Kui me eraldi starti ei saa, siis sõidame koos Läti rahvuslikuga. Mul suht savi aga eks eraldi oleks vabam rada.
01.04.2009 at 10:32 2 edits. Last edited 01.04.2009 at 10:34 by peep
Jesper
 
2 mai Riia etapp
Võistlusele tuleb ofkoors ikka Jesper ka, ma ennist sain valesti aru ja arvasin et Lauri tahab teada kes treeningpäevale tuleb.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
01.04.2009 at 10:45
peep
 
Moderator
2 mai Riia etapp
Mul oli ka see asi segane, seepärast helistasin talle ja muutsin nüüd pealkirja ära.
01.04.2009 at 10:47
matrix
2 mai Riia etapp
Kas on midagi on kuulda ka võistluste juhendist ja stardi maksudest.
01.04.2009 at 10:53
Jesper
 
2 mai Riia etapp
A kas ülejäänud on selgelt öelnud et "me ei osale" või äkki lihtsalt ei loe foorumit?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
01.04.2009 at 10:55
peep
 
Moderator
2 mai Riia etapp
Võiks lugeda, muidu sõidame rahvuslikuga koos ja siis on võimalus intsidentideks suurem. Eelmine aasta oli nende sõit päris raju, tagasirgel tehti korralik puntratants.
01.04.2009 at 11:07
uzzac
 
2 mai Riia etapp
see on sügisese riia tavaline väljanägemine...siiani on kevad rahulikum olnud
01.04.2009 at 13:31
Umbertto
 
2 mai Riia etapp
quote:
peep: Helistasin Laurile. Oleks vaja kindlalt teada, kes osaleb Riia võistlusel ?

Üldse oleks normaalne, et osalejaid peaks vähemalt 5 olema, et etappi teha. Hetkel siin teemas saan mina kokku neli osalejat:

Keijo
Raimo
Kristo
Peep

Kas on veel osalejaid ?

Urmas on osaleja.
Soov oleks nädal enne ka trenni minna, kui saaks infot et kui palju seal sõita saab ja kas see ikka toimub.
Mõlemile üritusele minekuks ka treila kohta vaja. Pärnu-Riia-Pärnu.

01.04.2009 at 16:15
Jesper
 
2 mai Riia etapp
Jah seda ka jah et kui treila koha hind jääb sinna kanti nagu OT-del on olnud siis mina oleks ka kindlasti huviline.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
01.04.2009 at 16:20
rene
2 mai Riia etapp
Rene jätab Riia vahele kahjuks.
01.04.2009 at 22:27
Alberto
2 mai Riia etapp
Nõme tunnistada, aga auto nr.95 ilmselt 1. etapil ei stardi. Samas ...

____________________________
Vineda Racing Pirita-Kose-Kloostrimetsa
03.04.2009 at 01:40
onuuno
  
2 mai Riia etapp
Ruve osaleb 99,9%
06.04.2009 at 19:27
peep
 
Moderator
2 mai Riia etapp
8 osalejat ja kaks mitteosalejat hetke seisuga. Autosid on vist veel mõned, saaks need juurde oleks eraldistart juba reaalne.
06.04.2009 at 22:59
amblik
 
2 mai Riia etapp
Nüüd hakkas kevad minulgi, sai siin kaalutud, et mis siis selle suvega pihta hakata. Peaks ju midagi ometigi tegema, aga kuna rulluisud on kallid ja male nõuab liiga palju aega otsustasin "porgandile" hääled sisse ajada. Kuna talv teisele liiga hästi ei mõjunud siis puudu oli täpselt üks mootor. Täna leidsime ühe sobiva Lille kapi alt, viilisime, puurisime, tinutasime ja nüüd on väga heas võistluskorras, homme peale ja ongi suveks tegemist, nii et vähe ei ole;)


Ühesõnaga, kogu selle pika jutu mõte oli see, et auto nr. 99 on samuti Riias stardis.
07.04.2009 at 22:53
peep
 
Moderator
2 mai Riia etapp
Sind ma panin juba 8 hulka ehk ega teist varianti poleks olnudki... Keera nüüd tiib ka külge, muidu see karm uus mootor tõmbab ratta ringi kurvist välja kiirendades.:D
08.04.2009 at 00:14
jaan tatikas
 
2 mai Riia etapp
quote:
peep: Sind ma panin juba 8 hulka ehk ega teist varianti poleks olnudki... Keera nüüd tiib ka külge, muidu see karm uus mootor tõmbab ratta ringi kurvist välja kiirendades.:D

Võib ka vabalt juhtuda , et ratta asemel tõmbab saale ringi ...
08.04.2009 at 00:20
amblik
 
2 mai Riia etapp
Pole hullu, see 260Hp ei rebi veel nii hullult midagi, aga olgu, igaksjuhuks panen tiiva kah:)
08.04.2009 at 00:22
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : 2 mai Riia etapp   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.