register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : 2 mai Riia etapp   1 2 3 4 5  
Poster Message
hall
 
2 mai Riia etapp
Kui foorumis ka teiste klasside sõitjaid liigub, võiks need näppu tõsta kui nad Riiga minemas on. Ma ise praeguse seisuga planeerin startimist.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
08.04.2009 at 07:31
uzzac
 
2 mai Riia etapp
mina samuti...niipalju kui veel tean siis karu on kahevahel ja sirg ei tule kindlasti
08.04.2009 at 09:23
Juhan Tuhk
2 mai Riia etapp
Tere kihutajad!
Treeningpäev toimub NELJAPÄEVAL 16.04 Riias, infot saab Andis Meilandsilt (uudis on hetkel LAFi lehel kõige värskemana).
Mulle on saadetud üks tööversioon ajakavast, sellepärast hetkel tervelt ei avalda. Lühidalt:
REEDE 01.05 kell 17-20 on regamine, tasuline vabatrenn ja vaba graafikuga tehniline kontroll.
LAUPÄEV 02.05 toimub ühepäevane võidusõit täiskavaga: tehniline kontroll (etteantud kellaaeg), vabatrenn, kvalifikatsioon ja 2 võidusõitu.
Selles kavas oli BMW325Cup koos Nacionalaga ühes stardis.

Juhendit (stardimaksud jm oluline) pole mulle veel lähetatud.
10.04.2009 at 17:27
Umbertto
 
2 mai Riia etapp
Kas keegi läheb treileriga trennipäevale ? Vaja oleks 1 koht.
13.04.2009 at 08:17
Jesper
 
2 mai Riia etapp
FYI: http://www.laf.lv/index.php?id=391 on täpsem ajakava ja regamise vorm üleval.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
17.04.2009 at 11:03
matrix
2 mai Riia etapp
nüüd olemas ka võistluste juhend
17.04.2009 at 15:24
hall
 
2 mai Riia etapp
quote:
Jesper: FYI: http://www.laf.lv/index.php?id=391 on täpsem ajakava ja regamise vorm üleval.

See ajakava ei hakka pidama isegi mitte siis kui laipade toomisega pole sõitude vahel vaja tegeleda, sest 12-ringiline sõit võtab ca 20 minutit (sõltuvalt klassist veidi rohkem või vähem), aga startide vahe on ainult 30 min, st selle 10 min sisse peab mahtuma rajalesõitmine, stardieesed protseduurid, soojendusring, jahutusring jms.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
17.04.2009 at 16:54 1 edit. Last edited 17.04.2009 at 18:01 by hall
Juhan Tuhk
2 mai Riia etapp
uus kuupäev treenimiseks on 23.04.09
17.04.2009 at 22:57
Jörm
 
2 mai Riia etapp
Lätlaste pealik teatas kah, et nad ei ole selles päevakavas üldse kindlad, et seda muudetakse ilmselt veel omajagu ja lõplik variant selgub kohapeal. Üks mis kindel, reedel tuleb trenni eest veel lisaks maksta ja laupäeval sõidetakse kogu võistlus kuidagi ära.
Nad hädaldasid veel, et sponsoreid ei ole ühtegi ja seetõttu ei jaksa nemad reedest päeva kinni maksta ja et eelmine raja haldaja oli minema läin koos kõigega, kaasaarvatud lippudega, et nad vaesekesed peavad nüüd hullu investeeringu tegema ja uued lipud laskma õmmelda :-)


____________________________
Amper Racing
22.04.2009 at 18:54
hall
 
2 mai Riia etapp
quote:
Jörm: Lätlaste pealik teatas kah, et nad ei ole selles päevakavas üldse kindlad, et seda muudetakse ilmselt veel omajagu ja lõplik variant selgub kohapeal. Üks mis kindel, reedel tuleb trenni eest veel lisaks maksta ja laupäeval sõidetakse kogu võistlus kuidagi ära.
Nad hädaldasid veel, et sponsoreid ei ole ühtegi ja seetõttu ei jaksa nemad reedest päeva kinni maksta ja et eelmine raja haldaja oli minema läin koos kõigega, kaasaarvatud lippudega, et nad vaesekesed peavad nüüd hullu investeeringu tegema ja uued lipud laskma õmmelda :-)



Siis on ju hästi kui nüüd tekivad Riiga selgelt eristuvad rohelised ja sinised lipud:) Need vanad lipud olid nii ühte karva, et eristada oli neid isegi siis raske kui nad kõrvuti olid:)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
22.04.2009 at 19:44
Juhan Tuhk
2 mai Riia etapp
Saate siis omapoolse panusega toetada lippude õmblemist(järjekordsed tasulised trennid):

28.aprīlī - Otrdienā 14:00 - 16:00 cena 15LVL/h
30.aprīlī - Cetrutdienā 18:30 - 19:30 cena 15LVL/h

Pieteikties uz e- mail: raimonds.cabulis@inbox.lv vai pie Anda Meilanda pa tel. 28644446
24.04.2009 at 21:07
Jesper
 
2 mai Riia etapp
A kas see "Practise for money" mis toimub 1.05 kell 10.00 – 17.30 on ka sama taksi ja korra järgi?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
24.04.2009 at 22:09
peep
 
Moderator
2 mai Riia etapp
Muidu, ürituse osalustasu eest saab juba kokku 55 minutit vabatrenni sõita, seda on päris palju.
24.04.2009 at 22:13
Jesper
 
2 mai Riia etapp
Nojah, aga ma olen pisut skeptiline selle suhtes, arvesta et Super 1600, Läti rahvuslik jms on ka samal ajal peal. Ma ei ole autorajal kunagi sõitnud.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
24.04.2009 at 22:21
peep
 
Moderator
2 mai Riia etapp
Autorada on minu arvates lihtsam tundma õppida kui motorada. Aga loomulikult, kui tahtmist on, siis miks mitte rohkem sõita, kevad ja sõidunälg suur.

Mina näiteks sõitsin taganurgaga seina eelmisel aastal vabatrennis ja oligi pärastlõuna kenasti sisustatud auto sirgeks sättimisega. Õnneks võistluse lõpuks polnud need kahjustused enam eriti märgatavad.:lol
24.04.2009 at 22:34
rolantsik
2 mai Riia etapp
Meie kompanii rekka on kohal reede varahommikul ja ise vist juba neljapäeva õhtul platsis.
24.04.2009 at 22:35
rolantsik
2 mai Riia etapp
Mina näiteks sõitsin taganurgaga seina eelmisel aastal vabatrennis ja oligi pärastlõuna kenasti sisustatud auto sirgeks sättimisega. Õnneks võistluse lõpuks polnud need kahjustused enam eriti märgatavad.:lol


10P
24.04.2009 at 22:36
Jesper
 
2 mai Riia etapp
Ise küsin ise vastan - reedene trenn maksab 20 tugrikut tund ja kes soovib osaleda seal siis võiks panna maili antra (ätt) bmp.lv .

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
29.04.2009 at 08:49
matrix
2 mai Riia etapp
kas see trenn mis on ametlik , on ka mingi raha eest ?
29.04.2009 at 09:27
Jesper
 
2 mai Riia etapp
Ma ei tea mida sa täpselt mõtled termini "ametlik" all, nad kõik on ametlikud justkui? Aga tasuline on see mille juurde on ajakavas märgitud "for money" ja osavõtutasus sisalduvad need, mille juures vastavat märget pole.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
29.04.2009 at 09:40
matrix
2 mai Riia etapp
seda just mõtlesingi :)
29.04.2009 at 10:25
Umbertto
 
2 mai Riia etapp
quote:
Jesper: Ise küsin ise vastan - reedene trenn maksab 20 tugrikut tund ja kes soovib osaleda seal siis võiks panna maili antra (ätt) bmp.lv .
Vastasel juhul on nii, nagu Antra vastas:

"How I wrote before - there must be at least 10 drivers at the track who want to practise. Than it will cost 20Ls/h.
If you are alone who want to practise - you need to take all track and it cost 200 Ls/h."

Seega, palun kõik soovijad ruttu soovi avaldada, nagu Jesper eespool soovitas....Vastasel juhul on hind selline, nagu ostaks raja aktsiaid....

29.04.2009 at 13:16
Jörm
 
2 mai Riia etapp
Meie paneks ühe tunnikese trenni küll reedel, ilmselt alates kolmest oleks käsi.

____________________________
Amper Racing
29.04.2009 at 18:02
matrix
2 mai Riia etapp
liituks ka kella 3, 2 autoga
30.04.2009 at 08:34
matrix
2 mai Riia etapp
kui palju oleks kes sooviks1 .02 kell 3 teha trenni ??
30.04.2009 at 10:23
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : 2 mai Riia etapp   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.