register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ringrajateemalised videod   .. 8 9 10 11 12 13 14 ..  
Poster Message
-XR-
Ringrajateemalised videod
Üks tore video, kus jutustatakse kuidas esimest korda rajapäevale minna.
Mida kaasa võtta jne..
http://www.garage419.com/episode/419_20081023
27.10.2008 at 19:09
rolantsik
Ringrajateemalised videod
Pilve ja Soomeri kokkupõrge Ahvenistol.

31.10.2008 at 23:04
matukas
  
Ringrajateemalised videod
Kas see on alati nii, et kui Soomer on stardis, siis on äktsionit oodata? Juhul, kui suudab tempos kuidagi konkureerida.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
01.11.2008 at 00:02
-XR-
Ringrajateemalised videod
quote:
matukas: Kas see on alati nii, et kui Soomer on stardis, siis on äktsionit oodata? Juhul, kui suudab tempos kuidagi konkureerida.

Pilvega on tal vist mingi isiklik kana kitkuda. Megane jääb kuidagi väga tihti Soomerile ette.
01.11.2008 at 00:10
hall
 
Ringrajateemalised videod
quote:
matukas: Kas see on alati nii, et kui Soomer on stardis, siis on äktsionit oodata? Juhul, kui suudab tempos kuidagi konkureerida.

Soomer on tõesti keskmisest karmim võitleja, kuid selline küsimuse püstitus kõlab liiga tendentslikult. Sellest konkreetsest kokkupõrkest on olemas mõlema auto kaamerate videod ja kui neid vaadata, siis ei saa küll üheselt väita, et Tõnu oli süüdlane. Aga ilmselt pole mõtet seda palju vaidlusi põhjustanud kokkupõrget uuesti vaidlema hakata.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.11.2008 at 14:47
I.V.B
Ringrajateemalised videod
quote:
serõi:
quote:
matukas: Kas see on alati nii, et kui Soomer on stardis, siis on äktsionit oodata? Juhul, kui suudab tempos kuidagi konkureerida.

Soomer on tõesti keskmisest karmim võitleja, kuid selline küsimuse püstitus kõlab liiga tendentslikult. Sellest konkreetsest kokkupõrkest on olemas mõlema auto kaamerate videod ja kui neid vaadata, siis ei saa küll üheselt väita, et Tõnu oli süüdlane. Aga ilmselt pole mõtet seda palju vaidlusi põhjustanud kokkupõrget uuesti vaidlema hakata.


Selles situatsioonis on mõlemad pisut süüdi jah, aga Soomeriga koos mina küll rajal olla ei sooviks mitte kunagi ilmselt. Üks kiire soome võidusõitja ütleb kogu aeg, et Soomeril tuleb lihtsalt eest ära sõita kui autost ja tervisest hoolid.
01.11.2008 at 15:03
Cardo
 
Ringrajateemalised videod
Hea oleks seda ka näha Soomeri pardakaamerast.
01.11.2008 at 17:24
rolantsik
Ringrajateemalised videod
Kahjuks Soomeri videot mul pole,kuid näinud ma seda olen ja seal on pilt selline,et Soomer läheb sisse vahele.Põhimõtteliselt sama,nagu Saugal sisse vahele minna.
01.11.2008 at 19:59
rolantsik
Ringrajateemalised videod
ETTC finaal toimus Austrias,Salzburgringil.
Esimese vabatreeningu ühe ringi video.
Sõitja Andrei Smetsky,auto Honda Accord EuroR
01.11.2008 at 20:01
matukas
  
Ringrajateemalised videod
quote:
rolantsik: Kahjuks Soomeri videot mul pole,kuid näinud ma seda olen ja seal on pilt selline,et Soomer läheb sisse vahele.Põhimõtteliselt sama,nagu Saugal sisse vahele minna.
Video järgi tundus kõva pauk olema. Sai siis karistada ka? Kui just end sodiks ei karistanud :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
02.11.2008 at 15:54 1 edit. Last edited 02.11.2008 at 15:55 by matukas
rolantsik
Ringrajateemalised videod
quote:
matukas:
quote:
rolantsik: Kahjuks Soomeri videot mul pole,kuid näinud ma seda olen ja seal on pilt selline,et Soomer läheb sisse vahele.Põhimõtteliselt sama,nagu Saugal sisse vahele minna.
Video järgi tundus kõva pauk olema. Sai siis karistada ka? Kui just end sodiks ei karistanud :)

Ma isegi ei mäleta,mis seal sai.Kuid rajal toimunu pärast oleks 2 teami omavahel peaaegu käsipidi kokku läinud.
02.11.2008 at 18:27
peep
 
Moderator
Ringrajateemalised videod
Gymkhana

Siis selline ala on populaarsust kogumas ka meie regioonis. Seda saaks isegi Eestis harrastada, erinevalt driftimisest.
13.11.2008 at 00:11
-XR-
Ringrajateemalised videod
quote:
peep: Gymkhana

Siis selline ala on populaarsust kogumas ka meie regioonis. Seda saaks isegi Eestis harrastada, erinevalt driftimisest.

Esimese kohana tuleb kohe pähe Tabasalu plats ja teise kohana Vasalemma kardirada.
Libedaga on veel eriti lahe.
Kui mingi väiksem jäätunud veekogu on, siis see sobib ka.

Eelmisel talvel sai Ülemiste keskuse parklas aja peale ringe tehtud sõpradega.
Võtsime mingid kastid kaasa ja pidime nendest pandud rada läbima võimalikult kiiresti.
Saab suvalise autoga väga edukalt harrastada.

Tea, kas peaks uue teema tegema või arvate, et on jälle liiga OT selle foorumi jaoks.
Polnud muidu enne Peebu postitust sellist nimetust kuulnud.
13.11.2008 at 00:17 1 edit. Last edited 13.11.2008 at 00:18 by -XR-
Ivalo
 
Ringrajateemalised videod
See nagu selline kunstiliste elementidega rahvaralli rohkem aga selle erinevusega, et rehvi kulub maru palju. :)
Eks neid erinevaid elemente võib kombineerida lõputult, maitse asi. Õiged mehed võtavad mõõtu ikka ringrajal. :)
13.11.2008 at 00:33 1 edit. Last edited 13.11.2008 at 00:33 by Ivalo
-XR-
Ringrajateemalised videod
quote:
Honda: See nagu selline kunstiliste elementidega rahvaralli rohkem aga selle erinevusega, et rehvi kulub maru palju. :)
Eks neid erinevaid elemente võib kombineerida lõputult, maitse asi. Õiged mehed võtavad mõõtu ikka ringrajal. :)

Ma teadsin seda asja enne sellisena:

Aga eks võib ka pikad driftid mängu võtta kui tahta.
A minu jaoks oli ta siiamaani stunt driving ehk siis eesti keeli vigursõit.
13.11.2008 at 00:38
matukas
  
Ringrajateemalised videod


____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
13.11.2008 at 01:33
Garfield
  
Ringrajateemalised videod
quote:
Honda: See nagu selline kunstiliste elementidega rahvaralli rohkem aga selle erinevusega, et rehvi kulub maru palju. :)
Eks neid erinevaid elemente võib kombineerida lõputult, maitse asi. Õiged mehed võtavad mõõtu ikka ringrajal. :)
Mul tekkis selle Peebu lingitud Gymkhana videoga selline küsimus hoopis, et ega see 530 WHP auto ehitamine ja sõidus hoidmine nüüd just eriti odav lõbu pole. Ja sellise autoga võiks ka mujal Eestis üleplatsi vend olla. Aga saab ka Miniga, mis kordades odavam. Eestis kunagi oli ju miskine "vigursõidu sari" - autod olid nõrgemad ja show'd vähem, kuid tänapäevase tehnikaga ja uues kuues väga vahva asi.

____________________________
Focus RS
13.11.2008 at 11:19
peep
 
Moderator
Ringrajateemalised videod
See on jaapani ala, ehk pole mõtet ennast vaevata ja püüda asjast aru saada.;) Kuid ma arvan, et nii nagu drifting, ise sellist distsipliini vallata ja võistleda oleks kindlasti ülikõva + visuaalselt see päris atraktiivne. Just seda autosport vajab tänapäeva tingimustes, laia publikut ei huvita metsa vahel korra mööda vilksatavad ralliautod, nad tahavad actionit näha ja mida rohkem välku ning pauku seda parem. Ja publikuhuvi on see mis toidab...

Ken Block on muidu mitmekülgne mees ja kahtlemata armastab show'd. Vaadake ta kodulehte ja teisi videosid.

http://kenblockracing.com/
13.11.2008 at 11:39 1 edit. Last edited 13.11.2008 at 11:46 by peep
uzzac
 
Ringrajateemalised videod
quote:


Pikes Peakist ei saa kuidagi mööda :)





OT: aga täis pikka pikes peaki saab ise proovida mängus Colin McRae DiRT...päris saiko rada
14.11.2008 at 10:35
jaan tatikas
 
Ringrajateemalised videod
20.11.2008 at 11:12
Raceboy
 
Ringrajateemalised videod


____________________________
www.vems.ee
20.11.2008 at 11:57
uzzac
 
Ringrajateemalised videod



suhteliselt märg unenägu
20.11.2008 at 14:13
rustang
  
Moderator
Ringrajateemalised videod


Pikes' Peak Toyota Tacoma Goodwoodi festivalil, piloot end tagasi ei hoia!
20.11.2008 at 22:23
matukas
  
Ringrajateemalised videod
Seda oli näha jah, kui peaaegu eelmisele võistlejale (või lihtsalt kruisivale) peale finitot oleks sisse põrutanud ???

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
20.11.2008 at 22:51
MacMaster
Ringrajateemalised videod


Pikes' Peak Toyota Tacoma Goodwoodi festivalil, piloot end tagasi ei hoia!

In 1998, the Rod Millen Motorsport team designed and built a new Toyota Tacoma racing truck to compete in the 76th Pikes Peak international hill climb.

Mis on sellel masinal seost Tacomaga/Hiluxiga? Leia 5 sarnasust!
21.11.2008 at 01:02
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ringrajateemalised videod   .. 8 9 10 11 12 13 14 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.