register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ringrajateemalised videod   .. 6 7 8 9 10 11 12 ..  
Poster Message
HrHunt
Ringrajateemalised videod
quote:
matukas:OK, juht tasemel, aga nii närviliselt käituvat autot ma endale ei tahaks.

No sel juhul peaksid pilgu ilmselt lennunduse valdkonda pöörama :) Ma ei kujuta ette kuidas on võimalik
sõita *suvalise* autoga absoluutse piiri lähedal nii et mingit väikest twitchi sees poleks...
Ntx audrus üks golf ii mees sõitis muga kaasa, üldjoontes sõitsin ma umbes sama aega mis tema
oma golfiga. Härra väitis, et minu auto ikka üli rahulik ja stabiilne vs golfiga võimlemine.
Asi oligi ju lihtsalt selles et sellise tempoga konkreetne golf lähenes oma piiridele
aga minu künaga oli 10 sek ringiaja varu... Lühidalt: kui selle korvetiga piima järele
või tartusse naistesse kimada siis võib lihtsalt põõnata ambad laiali, nii igav on sõita :)


____________________________

11.07.2008 at 16:42
-XR-
Ringrajateemalised videod
quote:
HrHunt:
quote:
matukas:OK, juht tasemel, aga nii närviliselt käituvat autot ma endale ei tahaks.

Lühidalt: kui selle korvetiga piima järele
või tartusse naistesse kimada siis võib lihtsalt põõnata ambad laiali, nii igav on sõita :)


Liikluses (Eestis) ongi igav sõita. Kiirust ju teatavasti ei tohi ületada. Muidu tuleb politseihärra ja võtab su kalli vara ehk juhtimisõiguse ära.
11.07.2008 at 16:48 1 edit. Last edited 11.07.2008 at 16:51 by -XR-
HrHunt
Ringrajateemalised videod
quote:
-XR-:Liikluses (Eestis) ongi igav sõita. Kiirust ju teatavasti ei tohi ületada. Muidu tuleb politseihärra ja võtab su kalli vara ehk juhtimisõiguse ära.

Vale!!! Oli hetk kui oli tarvis ja laenasin vana 1 liitrise mikra millel sumps tegi ralli häält. Sõitsin sellega nädal aega. Täiesti legaalsetel kiirustel oli täiesti äge sõita, siuke tunne et kogu aeg *julmalt* kimad kuigi kõik panevad mööda :)


____________________________

11.07.2008 at 17:11
matukas
  
Ringrajateemalised videod

Ja ausõna, mul põhimõtteliselt suva, kui kiiresti seal mingi autoga sõidetud on.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
11.07.2008 at 17:38 3 edits. Last edited 11.07.2008 at 17:41 by matukas
imre
Ringrajateemalised videod
Ringil instruktoriametit pidav inglane kirjutab ZR1 video kohta nii:
1. Nice gloves.
2. I hate that whole 'holding the wheel whereever it lands' thing. Quarter to three or die!
3. He almost HAS to hold the wheel like my grandad, as the rack is soooo long.
4. That is bastard fast! 171mph into SX?
5. Tidier driving could yield more than a few seconds... no speed into Wipperman and just floating through the centre of the track all the way from Eschbach to Eiskurve with no apexes. As for Schwalbenschwanz... ouch.
6. Because he turns in early at two of the key corners and is forced to feather the throttle until he's almost exited (Hocheichen and Bergwerk) he loses lots of time on the following flat-out sections (QH-FP-SX and Kesselchen run, respectively).
11.07.2008 at 18:32 1 edit. Last edited 11.07.2008 at 18:33 by imre
-XR-
Ringrajateemalised videod
quote:
imre: Ringil instruktoriametit pidav inglane kirjutab ZR1 video kohta nii:
1. Nice gloves.
2. I hate that whole 'holding the wheel whereever it lands' thing. Quarter to three or die!
3. He almost HAS to hold the wheel like my grandad, as the rack is soooo long.
4. That is bastard fast! 171mph into SX?
5. Tidier driving could yield more than a few seconds... no speed into Wipperman and just floating through the centre of the track all the way from Eschbach to Eiskurve with no apexes. As for Schwalbenschwanz... ouch.
6. Because he turns in early at two of the key corners and is forced to feather the throttle until he's almost exited (Hocheichen and Bergwerk) he loses lots of time on the following flat-out sections (QH-FP-SX and Kesselchen run, respectively).


Ma olen samameelt, et professionaalne võidusõitja ta nüüd küll olla ei saa.
See rooli libistamine on mu meelest ikka suht imelik tegevus ringrajal.
Ma teen parklas niimoodi.
Vaadake mõnda võidusõitja ringi võrdluseks, siis teate mida ma mõtlen.

Arvustada on muidugi lihtne egas ise veel nii pea sellist aega järgi ei sõida, aga basic asjad võiks ikkagi paigas olla imho.

edit: "General Motors development engineer Jim Mero"
http://blog.gmnext.com/?tag=jim-mero
Eks ta on Playstationi ja Logitech G25 rooliga harjutanud :D
11.07.2008 at 18:37 2 edits. Last edited 11.07.2008 at 18:43 by -XR-
rustang
  
Moderator
Ringrajateemalised videod
Paralleelselt King ja Godzilla:

http://www.autoblog.com/2008/07/11/video-garage419-split-screens-the-zr-1-and-gt-r-ring-laps/
11.07.2008 at 22:04
Taavi
Ringrajateemalised videod
Nissani entusiastidele tuttav video, siin pole enne olnud.



Mine's "ultimate response - time attack" R34 GTR Skyline. Turbod, nukad, aju seade, kasti- ja sildade ülekanded on niihästi klappima saadud, et rajal isegi ülesmäge kiirendades viskab pöördesse nagu baigimootor.
15.07.2008 at 16:20
ICE
  
Ringrajateemalised videod
Paralleelselt vaadates taidleb see nissani juht palju rohkem või on kaamera asukohast tingituna tunne lihtsalt selline (nissanil jääb ka juhi keha liikumine kaadrisse).


____________________________
Petrolheads.ee
15.07.2008 at 16:57
matukas
  
Ringrajateemalised videod
quote:
DC ICE: Paralleelselt vaadates taidleb see nissani juht palju rohkem või on kaamera asukohast tingituna tunne lihtsalt selline (nissanil jääb ka juhi keha liikumine kaadrisse).
Ma juhtimisvõtteid ei mõelnudki, kuigi sellel võib olla mõju auto käitumisele.
Tegelik arvamus asjast saab siiski tekkida reaalse kogemuse najal, mida mul paraku kummagi masinaga pole :)


____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
15.07.2008 at 17:20
matukas
  
Ringrajateemalised videod

Valige seal kõrgem kvaliteet, tunduvalt parem pilt.

EDIT: pildiviite kustutasin, kuna allikas kadunud :(

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
16.07.2008 at 17:19 3 edits. Last edited 21.01.2009 at 22:38 by matukas
silver
Ringrajateemalised videod
BMW WTCC


Austraalia

24.07.2008 at 15:40
Hans
Ringrajateemalised videod
30.07.2008 at 14:25
peep
 
Moderator
Ringrajateemalised videod
Endine EVO ajakirjanik, nüüdne netiajakirja Drivers Republic eestvedaja Richard Meaden osales teist korda Pikes Peak'il ja eelmise aasta katkestamise kõrvale (autol ütles stardis sidur üles) tuli klassi kolmas koht. Pole paha ajakirjaniku kohta. :) Nende saidil on päris hea kvaliteediga video tema sõidust ja kuigi algus ehk tundub lahja (mida ta IRL muidugi ei ole;)), siis distantsi teine pool pole lihtsalt normaalne.:uhoh Finish on 4,3 km kõrgusel, tavainimene paneks seal ilma aklimatita suht ruttu pildi taskusse, rääkimata, et suudaks autoroolis rabeleda.

http://www.drivers-republic.com/dr_tv/
06.08.2008 at 21:25 2 edits. Last edited 06.08.2008 at 21:26 by peep
peep
 
Moderator
Ringrajateemalised videod
Pikes Peak'ist kõneledes ei suuda siia Vatasest tehtud filmi postitamata jätta, kuigi see on siin teemas juba eespool olemas ja ilmselt enamus on näinud ka. Ma ise vaatan aeg-ajalt ikka ja jälle uuesti, sest see on tõesti üks parimaid racing filme netis.:hail Mõtlesin siis ka teie õhtupoolikut sisustada.:D



Meaden seisab paigal temaga võrreldes.:)
06.08.2008 at 21:53 1 edit. Last edited 06.08.2008 at 21:53 by peep
xjan
Ringrajateemalised videod
lisage youtube videodel lingi lõppu "&fmt=18" ja vaadake sama klippi parema frame-rate-ga, where available...

____________________________
BMW 1M ...
06.08.2008 at 22:06
imre
Ringrajateemalised videod
MX5 cup (Max5) Inglismaal. http://www.vimeo.com/user539400/videos
12.08.2008 at 21:32
priitpo
Ringrajateemalised videod
pisikese EURO-TRIP'i raames sai "juhuslikult" Nürburgringil sõidetud.... Kuna jõudsime sinna suhteliselt päeva lõpus ei jäänud aega rohkemaks kui 4ks ringiks ja siin siis viimase ringi salvestus........

http://video.google.com/videoplay?docid=1587104420533041747

Kogemus oli uskumatu ja päris sõltuvust tekitav (vaatamata vihmale ja rajale lastud õlirajalae..... ja sellele, et naine ei olnud nõus autost väljuma :) )



12.08.2008 at 23:28
HrHunt
Ringrajateemalised videod
Lihtsalt äge amatöör tallamine hea musaga:

4:20 hakkab nalja saama.

____________________________

18.08.2008 at 20:27
python
 
Ringrajateemalised videod
Sattusin sellise video peale, päris kiire tundub.

04.09.2008 at 21:22
devilc
Moderator
Ringrajateemalised videod
Whoa, see viimane oli küll päris hull andmine, varu ei tundunud kuhugile jäävat (kvalifitaktsiooniring kah muidugi). Kas keegi teab, mis mootoriga need tolleaegsed DTMi autod olid? 4.0 V8? Huvitav oleks teada, kui palju sellel autol võimsust oli. Downforce'i puudust ei tundunud olevat :)
05.09.2008 at 12:24
rolantsik
Ringrajateemalised videod
quote:
python: Sattusin sellise video peale, päris kiire tundub.




See siis veel vana AMG 190 mersu :)
05.09.2008 at 12:36
python
 
Ringrajateemalised videod
quote:
devilc: Whoa, see viimane oli küll päris hull andmine, varu ei tundunud kuhugile jäävat (kvalifitaktsiooniring kah muidugi). Kas keegi teab, mis mootoriga need tolleaegsed DTMi autod olid? 4.0 V8? Huvitav oleks teada, kui palju sellel autol võimsust oli. Downforce'i puudust ei tundunud olevat :)
Sama mis M3, 2,5-16v mootoriga vabalthingav MB. Võimsus oleneb aga jäid ca 300-380HP.
05.09.2008 at 12:39 1 edit. Last edited 05.09.2008 at 12:41 by python
matukas
  
Ringrajateemalised videod
quote:
Whoa, see viimane oli küll päris hull andmine, varu ei tundunud kuhugile jäävat (kvalifitaktsiooniring kah muidugi)
Vaata, kes ja mis numbri all seda masinat taltsutas. Teksti kuulates - kus lõpu poole hoidis vasakule, et sealt poolt tulev tuul kiirust ei tapaks - tegemist oli ikkagi mehega, kes teadis väga hästi, mida tegi. Ja tegi seda sellal tõesti hästi.

1999 Zakspeed Viper mudelauto (tema nimi ka seal teiste kõrval)


____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
05.09.2008 at 12:58 1 edit. Last edited 05.09.2008 at 13:03 by matukas
-XR-
Ringrajateemalised videod
Porsched vihmas:
http://vimeo.com/1700364?pg=embed&sec=1700364

edit: Pääris naljakas:


Võtke ka teinekord oma naine kaasa :D
Kes itaalia keelt väheke mõikab, siis see on ikka päris hea.
13.09.2008 at 12:03 1 edit. Last edited 16.09.2008 at 11:39 by -XR-
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ringrajateemalised videod   .. 6 7 8 9 10 11 12 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.