register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ringrajateemalised videod   .. 9 10 11 12 13 14 15  
Poster Message
rustang
  
Moderator
Ringrajateemalised videod
Kes sel hooajal F1 jälgis on kindlasti näinud F1 managementi ametlikku hooaega kokku võtvat lühimontaazi, all on üks sõltumatu kuid sugugi mitte halvem 8-minutiline video kuhu hooaja pea kõik tähtsamad hetked ära on mahutatud.

http://vimeo.com/2486672
11.12.2008 at 13:53
uzzac
 
Ringrajateemalised videod
väga kobe video
11.12.2008 at 14:14
rustang
  
Moderator
Ringrajateemalised videod
Hea incar Korsika rallist, Gardemeister (kaardilugejana lõuapoolik Timo Tuominen) on Tirabassil ejärele jõudnud, päris "pingevaba" (NB! soomekeelne) tekst neil omavahel :)
11.12.2008 at 14:21
devilc
Moderator
Ringrajateemalised videod
irwwwwww. Lahe on vaadata, kuidas vendadel autos lõbus, samal ajal annavad täiega minna. Katse oli muidugi hirmus aeglane kah, aga ikkagi.
11.12.2008 at 22:03
rustang
  
Moderator
Ringrajateemalised videod
Üks lahe pilapilt jäi silma, jutt küll konkreetselt rallipillist aga see on laiendatav ka muudele autospordivahenditele: klick
12.12.2008 at 11:24
Wolle
  
Ringrajateemalised videod
Ma küll ei ole kindel kas see on õige teema aga kohe peaks algama selline asi nagu Race of Champions mida näeb lives http://www.raceofchampions.com/ koduleheküljelt.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
14.12.2008 at 17:29
peep
 
Moderator
Ringrajateemalised videod
Eurosport näitab ka, Schumi just võitis oma eelsõidu ja Ekström tegi Loeb'ile ära...
14.12.2008 at 18:03
-XR-
Ringrajateemalised videod
quote:
Wolle: Ma küll ei ole kindel kas see on õige teema aga kohe peaks algama selline asi nagu Race of Champions mida näeb lives http://www.raceofchampions.com/ koduleheküljelt.

See Roccar on jube cool.
Tundub selline mõnusalt universaalne auto olema.
Saab rallikrossi ja ringrada sõita jne..

Aga huvitav võistlus sel aastal igatahes.
Kohe selgub, kes siis tsämpion on.

edit: Loeb on ikka tõesti tegija.
Tahaks teda juba järgmisel hooajal F1-s näha.
Loodame, et enne mingi helikopteriga vms. ennast surnuks ei sõida.
14.12.2008 at 22:07 1 edit. Last edited 14.12.2008 at 22:11 by -XR-
peep
 
Moderator
Ringrajateemalised videod
DC sõitis ka väga hästi, see oligi vist tema viimane suurem võistlus ? Mainiti, et järgmisest aastast töötab ta telekommentaatorina.

Huvitav oli kuulata kuidas Prialaux kiitis Fordi WRC autot. Tema sõit Ekströmiga oli samuti tase.

XR - kas Sa näed elu pidevalt mustades värvides ?;)
14.12.2008 at 22:17 2 edits. Last edited 14.12.2008 at 22:18 by peep
-XR-
Ringrajateemalised videod
quote:
peep:
XR - kas Sa näed elu pidevalt mustades värvides ?;)

Kindlasti mitte. Ma olen pigem realist.
Sellises vanuses meestel lihtsalt on väga suur protsent, et midagi juhtub.
Ma olen seda vbl liiga palju näinud.
Samas ma ise riskida ei karda.
14.12.2008 at 22:29 1 edit. Last edited 14.12.2008 at 22:30 by -XR-
jaan tatikas
 
Ringrajateemalised videod
http://video.google.com/videoplay?docid=-8546270461351269463&ei=02FFSYz8EY-G2QK9w92tAQ&q=M3+N%C3%BCrburgring
14.12.2008 at 22:53
silver
Ringrajateemalised videod
Kiirus nagu ringrajal


Häid filmielamusi
20.12.2008 at 17:42
Gsinut
Ringrajateemalised videod
Eesti võidusõiduässad, eesotsas Asmeri, Aava ja Murakaga, võtsid mõõtu Saurixis hobikartidel:VIDEO

Lisakommentaariks siis see, et jah Asmer oli teistest küll kergem, kuid ikkagi on huvitav, et kas tasemevahe on siis tõesti nii suur. Kui teised pusklesid ja kogu möödasõiduasi oli selline valuline moment, siis tal tuli see kuidagi mängeldes ja lihtsalt. Vaatemäng oli igatahes äge.
23.12.2008 at 10:12
Garfield
  
Ringrajateemalised videod
quote:
Gsinut: kuid ikkagi on huvitav, et kas tasemevahe on siis tõesti nii suur.
Eesti rallimehed ei ole "siledal maal" kunagi eriti kiired olnud, teiseks pole neil kogemusi mees-mehe vastu sõitmisel. Pane seesama seltskond ralliauto rooli ja metsavahele kruusale, saad hoopis vastupidise pingerea. Aga sellised üritused on vahvad ja tulemused ei ole nagu peamine minu arvates.
EDIT: Need rallimehed, kes on aga ringrajale ümber kolinud, muutuvad ajapikku ka kiireteks. Multitalente on meil vähe, Piirsalu ehk, kes nii rallis kui ringrajal kiire oli ja võibolla mõned veel.

____________________________
Focus RS
23.12.2008 at 11:05 1 edit. Last edited 23.12.2008 at 11:07 by Garfield
Kaido
Ringrajateemalised videod
Ma olen kunagi ise sellisel üritusel käinud (Saurixi avamine), ning Garfieldi diagnoos on tõene. Rallimeeste vabanduseks saab aga seda õelda, et vähemalt tookord ei suutnud neist keegi võistlemist tõsiselt võtta ning hoopis lõbusam oli üksteist seina lükata. Üldise tralliga liitusid ka mõned ajakirjanikud ning näiteks ühes eelsõidus õnnestus minul eest pudeneda taha lõppu välja ning siis üldises melus jälle tagasi ronida. Päris lahe oli vaadata, kuidas Jaan Mölder seenior driftides kurve läbis - teiste vahel oli nagu istuv mees ja aeg-ajalt tuli tagumiku alt kiunu, karti suurt näha ei olnud...
Rallimeeste kiituseks peab ka seda ütlema, et käsi on vana kooli meestel ikka veel väga kindel – praeguse 3. seeria NMW esitlusürituste raames said kunagi lõrtsisel Audru ringil ka vanemad kodanikud rooli ning see on ikka päris karm, kui vihaselt Vallo Soots & Co autoga eelnevalt tutvumate sõita suutsid. Üks lahe seik sellel üritusel oli veel: paharett Soomeri nimel oli päeva aeg, kuid Murakas kaotas talle väga napilt ning temal oli viimane voor veel sõitmata. Soomer läks Murakaga tagapingile kaasa ning enne aktsiooni lõppu hüüatas järsku "Oota, üks läheb mööda". Meister Murakal hakkasid refleksid tööle, peeglisse vaatamisest ning hetkelisest jala kergitamisest piisas, et lõpujoonel väga napilt Soomerile hävida. On ikka paha poiss see Tõnu küll.

23.12.2008 at 12:06
kambu
Ringrajateemalised videod
Kuna ise aktiivselt kardiga tegelen, siis siin ka mõned silmapaistvamad videod:




23.12.2008 at 14:37
python
 
Ringrajateemalised videod
Vanad pildid:
http://www.zandbak.net/classiczandbak.htm
25.12.2008 at 18:49
jaan tatikas
 
Ringrajateemalised videod
31.12.2008 at 11:34
-XR-
Ringrajateemalised videod
Polnud üldse paha film.
Vanasti olin näinud seda, aga vajus kuidagi unustuste hõlma.
Igaljuhul soovitan vaadata:
http://www.imdb.com/title/tt0816673/

Teisikud.
01.01.2009 at 02:19
rustang
  
Moderator
Ringrajateemalised videod
Soovitan soojalt järgmist filmi: The World's Fastest Indian (2005), peaosas Anthony Hopkins. Dokainetel, põhineb Burt Munro nimelise speed addicti eluloolistel faktidel. Munro on Uus-Meremaal elav vanamees, tõsine self-made-man, kes elab garaazislobudikus ja kelle unistus on Bonneville soolajärvel tsikliga (Indianiga!) kiiresti sõita. Suurt actionit ei ole, pigem mõtisklus suurest unistustest, vananemisest, elu mõttest. Palju ehedat ajastu (60-ndad) hõngu kui mootorisport oli ohtlik kuid seks ohutu :) Väga head näitlejad ning eksootiline tehnika.
02.01.2009 at 12:38
mart154
 
Ringrajateemalised videod
See tuli mingi aeg tagasi telest...
Ja ma võiks vanduda, et enne filmi algust ma siia teemasse kirjutasin sellest... Aga paistab, et vanadus viimsegi mõistuse ära on viinud :)

Tõsiselt hea film!!!
02.01.2009 at 22:02
Jesper
 
Ringrajateemalised videod
quote:
kambu:Isle of Man superkart, huvitav fakt nende kohta on see, et näiteks Monaco F1 ringraja läbivad nad kiiremini kui F1 autod.

Huvitav on see fakt tõesti, sest selleks peavad nad sõitma sedasi:


Jah, tunnelis 250+ km/h.

Iseenesest superkardid on muidugi lahedad :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
04.01.2009 at 13:06 1 edit. Last edited 04.01.2009 at 13:08 by Jesper
-XR-
Ringrajateemalised videod
Kiiremini kui F1 need ei sõida. Pigem oli jutt selline, et nad sõidavad peaaegu sama kiiresti kui F1.
04.01.2009 at 13:13
Jesper
 
Ringrajateemalised videod
Ringiaegade poolest on nad ikka pigem kuskil GT autode kandis, kui F1. Näiteks Donington Parkis sõidavad parimad 1:08 midagi, F3 sõidab 1:01 (F1 aegadega võrrelda ei saa, sest F1 sõitis pikemat ringi).

Muidugi selliste motoriseeritud taburettide jaoks on see ka üpris hirmus kiirus :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
04.01.2009 at 13:44 1 edit. Last edited 04.01.2009 at 13:45 by Jesper
I.V.B
Ringrajateemalised videod
quote:
rustang: Soovitan soojalt järgmist filmi: The World's Fastest Indian (2005), peaosas Anthony Hopkins. Dokainetel, põhineb Burt Munro nimelise speed addicti eluloolistel faktidel. Munro on Uus-Meremaal elav vanamees, tõsine self-made-man, kes elab garaazislobudikus ja kelle unistus on Bonneville soolajärvel tsikliga (Indianiga!) kiiresti sõita. Suurt actionit ei ole, pigem mõtisklus suurest unistustest, vananemisest, elu mõttest. Palju ehedat ajastu (60-ndad) hõngu kui mootorisport oli ohtlik kuid seks ohutu :) Väga head näitlejad ning eksootiline tehnika.

+1


Siit aga üks dokumentaal Burt Munro'st (koosneb kolmest lõigust):




04.01.2009 at 16:52
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ringrajateemalised videod   .. 9 10 11 12 13 14 15  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.