register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT videoteemast ära, GTR   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
mart154
 
OT videoteemast ära, GTR
ehk keegi teeb tõesti uue teema :)

Ma ise mõtlesin locosti asja ikka lihtsana hoida :)
318is bemmi mootor. kergelt ülelaetud, nii 300hp :finger Ja kaalu ehk saab hoida alla 600kg :)
tulemuseks 500hp per tonn vaikne pereauto :)

Kui ma katuse ja uste jaoks lahenduse välja mõtlen :)

unistada on hea... Õnneks bmw veel ei ole valminud, saab locostiga oodata :)
06.03.2008 at 16:24 1 edit. Last edited 06.03.2008 at 16:24 by mart154
wirx
  
OT videoteemast ära, GTR
lähme teemaga edasi...
Täna sain EVO ja lõpuks oli tehtud kaua oodatud test....
Z06 vs GT3 vs R8 vs GTR

Z06 vs GTR võrdluseks oli kiirendus ja pidurdus
0-100-0(mph) oli tulemuseks z06 14.0 vs GTR-i 13.9 (Z06 pidurdusmaa pikem)

R8 vs GTR võrdluseks oli maanteesõit
pika jutu kokkuvõttes öeldakse, et R8 on küll väga hea masin, kuid GTR on parem

GT3 vs GTR võrdluseks oli ringrada west circuit
1:22.6 vs 1:21.7 tulid aegadeks
Ja kiireima aja omanikuks sai GTR...üldaegade tabelis jääb see koht täpselt Enzo seljataha :o

Xr on hetkel Genfis, eks temalt kuuleb varsti, kui headest materjalidest asi kokku pandud on...loodetavasti pole kasutatud jaapani odavat plastikut... tundub, et 7aastat vana 911tt tuleks ringi vahetada...nati raha juurde panna ja asemele osta tutikas nissan :)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
08.03.2008 at 15:19
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Ma ka Genfi kandis hetkel, homme lähen ja vaatan seda aparaati...
08.03.2008 at 23:14
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
Jube kitsas oli ikka siin täna. Inimesi paksult täis.
Enamus autosid olid täpselt samad, mis eelmine aasta ja isegi samade kohtade peale pargitud :)

Muidu Nissan.. Noh ikkagi Nissan (mitte küll nii hull nagu Primera vms), uue 911 Turbo interjöör on kindlasti palju parem,
aga vana 911 Turbo asemel võtaks ise küll GTR-i.
Z06 interjöörist on Nissani oma igatahes palju parem.


Pildid vbl lasen ka isegi täna üles. Vaatab, kas viitsin jeblada nendega täna.
Mövenpickis on mudu päris hea nett.
08.03.2008 at 23:18 1 edit. Last edited 08.03.2008 at 23:28 by -XR-
Taavi
OT videoteemast ära, GTR
Jaapanis käivad asjad kiiresti, auto alles mõned kuud müügis ja esimesed tõsisemad modifikatsioonid juba saadval.



Amuse GT-R

The Amuse Phantom R35 GT-R runs their reflashed ecu Hi tech rom (improved rev, boost), Titan Ti exhaust STTI-R1 (apparently 50% lighter than stock), sport cat, R1 Suspension kit, 70kg lighter, under body strenth parts, Amuse aero kit.

To see how much horsepower the Amuse GT-R is producing it was dynoed. Amazingly, the car was now producing 585.2ps with only a ECU mod and a cat-back exhaust replacement.

Nii see läheb... :)

09.03.2008 at 17:27
matukas
  
OT videoteemast ära, GTR
See, et tootjamaal asjad nii käivad...
Oleks naiivne arvata, et modimisfirmad saavad oma masinad müügisaalist samal ajal, kui reaostjagi.
Tõsisematel modijafirmadel on oma lepingud tootjatega ning tootjatelgi omakasu mängus - mudeli müüginumbrid.
Vähemalt mina kujutan asju niimoodi ette.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
09.03.2008 at 20:16 1 edit. Last edited 09.03.2008 at 20:17 by matukas
Taavi
OT videoteemast ära, GTR
Kindlasti saavad tuuningufirmad autod palju varem kätte, aga nii tõsisele autole pikem rida rajal kiirust parandavaid vidinaid (väljalase, tarkvara, coilid, keredetailid) juba kiiresti saadaval - euroturul midagi sarnast vast ei juhtu. Tublimad bemmituunijad panevad sama kiiresti uuele mudelile ainult edevad veljed alla ja teevad sellest kähku pressika, mida autonet.ee's lugeda saame :)
09.03.2008 at 21:13
wirx
  
OT videoteemast ära, GTR
Techart ntx suutis enne ametliku GT2 välja tulekut lausa mootori endale nihverdada ja enda tuuning kiti teha selle najal :) (hiljem lasti küll mitmeid inimesi lahti ja hea, et Techart ise üldse alleski jäi) ehk siis pigem on asi ikka firma poliitikas, mitte saksa või japsi tuunijate entusiasmis ;)
Kusagilt oleks nagu kõlama jäänud väide, et Nissan pani aju hästi keeruliselt lukku, et ei saaks lihtsalt jõudu juurde võluda...nii kauaks seda rõõmu neil siis oligi...
420hj 911tt saab parimate chipidega düno peal 90hj kandis juurde, sumps 40-50hj veel lisaks...arvatavasti GTR Amazilised 100hj on alles algus, näis kaua aega läheb, et 0-100ni 2.x ära tuleks :)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
09.03.2008 at 21:19
Jesper
 
OT videoteemast ära, GTR
Samas miks peaks chipi väljatöötamine üle paari kuu võtma? ECU reverse-engineering on kogemustega meestele ma kujutan ette suurusjärgus päeva-paari töö, uue seade välja mõtlemine... noh nädal dünos äkki? Arvatavasti enamuse ajast võtavad katsetused ja vigade silumine.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
09.03.2008 at 21:47
matukas
  
OT videoteemast ära, GTR
quote:
wirx: ...Kusagilt oleks nagu kõlama jäänud väide, et Nissan pani aju hästi keeruliselt lukku, et ei saaks lihtsalt jõudu juurde võluda...nii kauaks seda rõõmu neil siis oligi...
420hj 911tt saab parimate chipidega düno peal 90hj kandis juurde, sumps 40-50hj veel lisaks...arvatavasti GTR Amazilised 100hj on alles algus, näis kaua aega läheb, et 0-100ni 2.x ära tuleks :)
Oleneb kelle jaoks Nissan aju lukku pani...
Ma ei imestaks, et Amuse tegelikult ise seda aju ei näppinudki vaid Nissan annab neile kokkulepitud parameetritega (kauplemise teema tuunija vs tootja) aju kätte :D
Ma igaks juhuks GTR-ist veel F1 parameetritega kereautot ei teeks :) Siis oleks vaja pidurite ja veermikuga päris mitu milli raha kulutada, et asi kooskõlas oleks.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
09.03.2008 at 22:27
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Nii, käidud ja vaadatud - kahjuks piirdus asi vaid välise vaatusega, sisse istuda ei lastud. Lühidalt öeldes on see masin ka IRL piisavalt agressiivse välimusega ja sugulus eelmiste GT-R'idega täiesti tunnetatav. Siiski välimuse põhjal ma ei liigitaks teda (super)sportautoks klassikalises mõistes, ta pigem nagu lahingutank - massiivne ja macho. Sportauto on minu jaoks midagi sihvakamat-saledamat - kergema joonega. Aga igati asjakohane välimus on tal küll.

Muidu näitusest üldisemalt rääkides oli jälle kord hea võimalus kõik uudised üle vaadata. Kui eksoodid välja arvata, siis mulle meeldis ZR-1, auto mis siia teemasse ka hästi sobib. GT-R'il oma tulevaste edasiarendustega veel natuke minna, kui ta tahab olla bang for the buck kunn. Hea näide, kuidas võidusõit mõjutab positiivselt seeriaautosid, tegu juskui kergelt lahjendatud Le-Mans'i autoga - kui need kaks kõrvuti seisavad, siis on kohe näha, kuskohast tänavamasin oma geenid saanud on. Ja mulle meeldib, kui autol on ohtralt süsinikkiudu küljes.:) Z06 tundus nende kahe kõrval nagu talleke.:)

Porsche kohta ütleks, et pole mõtet näitusele tuua halle, hõbedasi ja musti autosid, must GT2 nägi välja kui mingi suva 911 baasmudel suurema tiivaga. Kui ikka kogu mudelivalik on nii samasugune, siis erimudelid olgu ikka kärtsoranzid või kermit rohelised vms.:D

Võrdluses STI vs. Evo peab tunnistama, et STI tundub väljast mõnevõrra rajum ja sisu on tal parem kui uuel Evo'l.

Ülejäänud asju ei hakka hetkel kirjeldama, kuid selgelt on rõhuasetus nihkumas performance pealt öko peale kasvõi ainult mulluse näitusega võrreldes - võimusevõidujooks hakkab läbi saama ja võimalikult madal CO pääst on poodiumil. BMW ja Mersu stendil öko teemad lausa domineerisid (n. BMW M mudelid häbenesid eraldi nurgas, samas kui põhitähelepanu oli vesiniku 7'l ja lõpmatul valikul turbodiislitel) ja sama trend oli paljudel tootjatel.

Pilte eriti ei viitsinud teha aga panen ehk mõne üksiku huvitavama üles, kui kunagi mahti saan. XR'ile tänud vihje eest rahvarohkuse koha pealt. Hommikul kui uksed avati, sai kohe eksootidele tiir peale tehtud ja ega pärast sinna löögile pääsenudki. Ma tavaliselt olen tööpäevadel käinud, siis asi nii hull pole olnud.
09.03.2008 at 23:37 3 edits. Last edited 09.03.2008 at 23:54 by peep
wirx
  
OT videoteemast ära, GTR
http://jalopnik.com/361564/nissan-gt+r-dressed-in-orange-hits-roppongi

mõnus hääl ja egas välimusel ka midagi häda pole

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
09.03.2008 at 23:43
matukas
  
OT videoteemast ära, GTR
Minu arvates on puhas 'orange' värv eksootidele alati positiivselt mõjunud.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
09.03.2008 at 23:47
Taavi
OT videoteemast ära, GTR
Veidi paljaks kistud detaile ja humoorikaid kommentaare sinna juurde.

http://jdm-insider.com/Blogs/Eric/?p=763

All in all, this car seems to be worth every penny of the $69,xxx sticker price.

PS! Tegemist on üldse väga kihvti blogiga :)

10.03.2008 at 11:02
HrHunt
OT videoteemast ära, GTR
Cobb teeb MPSile ECU softi juba kuid, release alles märtsi lõpus. Pidada ikka toores vaev olema, kui kompud on nii keerukad nagu nad tänapäeval on. MPSil oli minuteada senimaani üks kurjemaid prosesid peal, aga see GT-Ri oma peaks veel pika puuga keerulisem olema.

____________________________

10.03.2008 at 17:22
peep
 
Moderator
OT videoteemast ära, GTR
Mina olen lugenud, et Nissan sai Jaapani ametnikelt õiguse teha üle 280 hj auto tingimusel, et teeb edasise jõu tõstmise võimalikult keerukaks. Seega vaevalt nad tuuningfirmadele mingit abi osutavad ja enne kui need autod eraomanike käes pole rajal käinud, liigituvad jutud mistahes hj arvudest tasuta reklaami alla.
10.03.2008 at 18:41
Taavi
OT videoteemast ära, GTR
Autocar UK:





Baby Veyron:)

15.03.2008 at 15:59 1 edit. Last edited 15.03.2008 at 16:01 by Taavi
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
quote:
Taavi: Autocar UK:





Baby Veyron:)



Kui GTR sellisele dieedile saata nagu GT3 RS, siis pärast seda on GTR kohe väga tõsine auto.
15.03.2008 at 16:32
imre
OT videoteemast ära, GTR
Kui ei eksi, siis GT3 vs GT3 RS kaaluvahe on 15kg :)
15.03.2008 at 18:06
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
quote:
imre: Kui ei eksi, siis GT3 vs GT3 RS kaaluvahe on 15kg :)

Ma mõtlesin pigem seda, et kui GTR kaaluks ka nii vähe kui GT3 RS.

PS! GT3 ja GT3 RS-i kaaluvahe on minu teada 20kg.
15.03.2008 at 22:48 1 edit. Last edited 15.03.2008 at 22:49 by -XR-
Raceboy
 
OT videoteemast ära, GTR
quote:
-XR-:

Ma mõtlesin pigem seda, et kui GTR kaaluks ka nii vähe kui GT3 RS.



Siis poleks tal pooli omadusi, mis praegu. Ja kui nüüd edasi spekuleerida, siis mis auto oleks GT3 RS kui sellele ülelaadimine tekiks, mis siis et 50-60kg kaalu juurde. Pakuks, et päris kiire.

EDIT: kui võrreldakse stock autosid, siis selleks peaks ta jäämagi ja pointless spekuleerida stiilis "mis oleks siis". Võid ju samahästi võrrelda ka Caterhami või Arieliga, vaata mis valguses siis GTR paistab, kui eesmärgiks kiire ringiaeg. Kuid kui jutt kaaluvähendamiseks läheb, ongi see fookuses ja GTR muutub eeldatavsti päris mugavast sõiduriistast lihtsalt rajaautoks või väga kalliks eksoodiks (oleneb, mis vahenditega kaalusääst saavutatakse).

____________________________
www.vems.ee
15.03.2008 at 23:04 1 edit. Last edited 15.03.2008 at 23:08 by Raceboy
-XR-
OT videoteemast ära, GTR
mu point oli see, et ta on ikka krdi raske.

uus M3 samamoodi.
15.03.2008 at 23:10
I.V.B
OT videoteemast ära, GTR
ZR-1 Corvette on veel ajakirjadel/autosaadetel testimata ja ilmselt niikaua see GTR'i hullus kestab kuni ZR-1 ka igatpidi ära mõõdetakse. Kahju ainult, et ZR-1 väga limiteeritud olema saab.
16.03.2008 at 01:14
Jesper
 
OT videoteemast ära, GTR
Trackday versioonist olid fotod ju kuskil üleval. Küll ta tuleb. Ja hetke trackday scene kunnid GT3/GT3RS ei oma nüüd ka mingeid teabmis mugavusomadusi, nii et küllap annab Nissanist kõvasti läbu välja kangutada.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
16.03.2008 at 01:36
matukas
  
OT videoteemast ära, GTR
Ma oleks nõus maksma sama hinna GT-R eest, aga ilma mittevajalike lisavidinateta :)
Peaasi, et kaal madalam oleks.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
16.03.2008 at 03:47
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT videoteemast ära, GTR   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.