register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Tabasalu rada   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
imre
Tabasalu rada
Tabasalu rada on hetkel ülesse võetud ja peaks Augusti kuu jooksul uuesti käiku minema uue katte ja muudetud kurvidega.
26.05.2007 at 16:19
rustang
  
Moderator
Tabasalu rada
See on superuudis, siis peaks uuel Tabakal mini-OT tegema!
26.05.2007 at 22:49
matukas
  
Tabasalu rada
mini-OT soosib sel juhul pisikesi vihaseid putukaid difriplokkidega :)
Aga kuna tegu ikkagi sõidutreeninguga, siis ei jookse seal saadavad kogemused kellelgi mööda külgi maha.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
26.05.2007 at 23:22
HrHunt
Tabasalu rada
Oo, see tõesti vinge. "Nooruses" sai seal hullu moodi E30 bemariga kaarutatud - seal oli hea pikk teine käik, ei pidanudki üldse vahetama. Nüüd olen vahest käinud igat sorti autodega aga millimeetri mäng, mitut lõhutud autot seal näinud. Ootame põnevusega :)

____________________________

26.05.2007 at 23:45
rustang
  
Moderator
Tabasalu rada
"Nooruses" kui internetifoorumeid oli vähe käis jutt ee.autod-uudistegrupis ja tihtipeale lepiti kokku õhtune kokkusaamine Tabasalus, eksisteeris ringiaegade TOP tabel jms....
27.05.2007 at 00:22
Silwer
Tabasalu rada
Viimane kord kus mina osalesin Tavasalu raja üritusel oli 2004 aasta: http://streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=20374

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
27.05.2007 at 01:23
kyla
Tabasalu rada
Super ....lõpuks ometi on siis Tabasalu rajal asi liikuma läinud!!!!! kui sela uus kate maas oleks seal jutore pidada maha väike mini OT !!!
27.05.2007 at 21:09
MarkoGTi
Tabasalu rada
tõesti tore kuulda, et tabasalu saab uue ja parema teekatte.
28.05.2007 at 11:49
kronja
 
Tabasalu rada
quote:
imre: Tabasalu rada on hetkel ülesse võetud ja peaks Augusti kuu jooksul uuesti käiku minema uue katte ja muudetud kurvidega.


ega ei tea kas raja pikkus jääb samasse suurusjärku? (mingi aeg tagasi kuskil kuulsin-lugesin, et pidavat natuke suuremaks see ala minema)
29.05.2007 at 00:29
kyla
Tabasalu rada
Info järgi mida rajal ``piletimüüja`` jagas öeldi et rada läheb pikemaks laiemaks ja kiiremaks ja Kalevisuursõit polegi enam sellel rajal võimatu niiii et....... kardirajast ehk ringrada tekkimas ......eks näis mis saab......
29.05.2007 at 21:33
-XR-
Tabasalu rada
Täna sõitsin Tabasalust mööda. Ühte eskavaatorit oli askeldamas näha ja ees platsi peal oli pumerite sõidukool.
29.05.2007 at 21:59
rustang
  
Moderator
Tabasalu rada
Tsekkisin ka mis toimub.
Esialgu on peasirge uus alus valmis, sirge ise oleks nagu laiemaks tehtud. Peasirge lõpus olev kurv on veidi laugem. Tagasipööre on esialgu sama nagu enne, kuid sellele järgnev vasakkurv on palju laugem, samuti on laugemad kaks järgmist vasakkurvi. Sealt edasi kuni stardisirgeni on esialgu puutumata, stardisirgele eelnev kurv on ka veidi laugem. Äge!

30.05.2007 at 12:24
devilc
Moderator
Tabasalu rada
Käisin 15.06. uurimas. Töö käib - olemasoleva raja kurve on laugemaks tehtud, nagu rustang kirjutas, aga superuudis on see, et peasirge lõpus olevast paremkurvist on saamas kiire S, mis viib metsa sisse uuele, umbes 0.5 km pikale rajaosale! Uus osa koosneb laugetest kurvidest ning mitte eriti aeglasest tagasipöördest ning tuleb vanale rajale tagasi vahetult enne järsku tagasipööret. Hea pidamisega autoga peaks uuel osal küllalt vinge kiiruse sisse saama. Sisetunne ütleb, et uuenenud Tabasalu rajal hakkab kiiremate autode keskmine olema 100 km/h kandis. Nüüd jääb ainult pöialt hoida, et ehitus mingil põhjusel toppama ei jääks.
17.06.2007 at 19:15 1 edit. Last edited 17.06.2007 at 19:16 by devilc
Garfield
  
Tabasalu rada
quote:
devilc: mis viib metsa sisse uuele, umbes 0.5 km pikale rajaosale!
Olen ka tsekkimas käinud ja mul on isegi JOONIS olemas. Joonisel on veel mõned vead sees, mis hiljem parandati (turvaalade osas, puid väliskurvidesse ikka ei ole mõistlik joonistada). Liberaja osa praegu välja ei ehitata, see peaks hiljem tulema. Tore, et asi edeneb.

____________________________
Focus RS
18.06.2007 at 10:47
devilc
Moderator
Tabasalu rada
Seal kohas, kus uus osa uuesti vanaga kohtub, saab pidurdamine põnev olema. :) Uue osa keskel on pidurdusmaa samuti kõvera peal.

18.06.2007 at 17:52
matukas
  
Tabasalu rada
Tabasalu poolne autoparkla oli ka juba killustiku alla saanud. Asi on paljutõotav. Ringrada nagu loodud minu Polo-le :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
18.06.2007 at 22:19 1 edit. Last edited 18.06.2007 at 22:19 by matukas
kyla
Tabasalu rada
mnjaaaa!!! vinge !! kui kõik läheks joonise järgi ja plaanipäraselt siiis ehk jah saaks sügisel seda ringi äkki isegi proovida !!Olen seal isegi vaatamas käinud ja mõtlesin et miks ehitus nii ``huvitavates kohtades pooleks jäänud`` aga sisetunne ei petnud , olin kindel et kusagilt sealt uus osa vanaga kohtuma hakkab......lahe!!
18.06.2007 at 23:12
matukas
  
Tabasalu rada
quote:
devilc: Seal kohas, kus uus osa uuesti vanaga kohtub, saab pidurdamine põnev olema. :) Uue osa keskel on pidurdusmaa samuti kõvera peal.
Mulle see sobib. Olen kaherattalistega harjunud ka kurvis pidurdama :) Teoorias pole see vbl kõige kiirem kurvi läbimise tehnika aga lahtise pinnase puhul tuleb tihti ette vajadus kiirus õigeks reguleerida. Eks näis, mis hind raja kasutamisele suudetakse panna. Kui hind normaalne, siis saab mind seal tõenäoliselt üsna tihti testimas näha ;)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
19.06.2007 at 00:41
rustang
  
Moderator
Tabasalu rada
Esialgse info kohaselt "suurel ringil" sel aastal sõita ei saa, võimalik on, et sügiseks on väike ring renoveeritud. Augustiks peaks olukord selge olema ja kui väike ring valmis on, siis võiks mini-OT küll teha.
19.06.2007 at 14:42
kyla
Tabasalu rada
Täna oli rajaehitusel näha et asi edenenud vahepealse ajaga kõvasti, käib ``teeäärekivide`` paigaldamine ja minu -- küll suht asjatundmatu teeehitaja pilgu järgi tundub , et varsti seal asi asfalteerimiseks valmis !!!!! Jeee:)
11.07.2007 at 21:14
devilc
Moderator
Tabasalu rada
Suurepärane. Ise käisin viimati juuni lõpus, siis oli asi samuti kuuga selgelt edenenud.
12.07.2007 at 13:56
MarkoGTi
Tabasalu rada
täna sõitsin tabasalu rajast mööda ja oh ülla ülla..... asfaldit lükati julgelt maha juba...pool rada oli juba asfaldi all
02.08.2007 at 15:45
matukas
  
Tabasalu rada
Heh, sinna siis see Rannamõisa-Klooga tee välja freesitud asfalt läkski :D

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
02.08.2007 at 16:24
Silwer
Tabasalu rada
quote:
matukas: Heh, sinna siis see Rannamõisa-Klooga tee välja freesitud asfalt läkski :D

irw... :)

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
02.08.2007 at 20:03
devilc
Moderator
Tabasalu rada
Asfalt on maas kogu raja ulatuses. Äärekivid samuti paigas. Kuuldavasti vaja teha veel haljastus/koristus ja äärekivide värvimine. Tabasalu raja valvur ütles, et millalgi järgmisel nädalal pidi kuuldavasti avamine olema. Hindadest ei teadnud midagi.

Lisaloogaga pole rohkem midagi tehtud - loodetavasti saab seegi järgmisel aastal valmis.
04.08.2007 at 16:11
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Tabasalu rada   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.