register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Tabasalu rada   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
matukas
  
Tabasalu rada
Seda, et seal paas nii madalal on, tean isegi. Est-link merekaablini viiva maakaabli kraav läheb samuti sealt lähedalt läbi ja EE töötajana on olukord teada, mis pinna all. Aga kui drenaazi pole, siis igasugusesse pinnasesse vee kogunemise ja jäätumisprotsesside tagajärg on pinnasekerked. Seega võib väita, et pool meetrit pinnast külmub seal kindlasti ära ja edasi on juba...

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
24.09.2007 at 15:48
devilc
Moderator
Tabasalu rada
Plaan homme (ee, vist juba täna; enivei, kolmapäeval) sinna uuesti sõitma minna. Kas keegi viitsib veel tulla? Paari kaaslasega võiks seal lõbusam olla - võtaks siis tunni 1500,- eest.

Lähen 18:00-ks sinna. Pole veel kontrollinud, kas rada vaba (homme helistan). Kel huvi, andke hiljemalt 13:00-ks märku.
26.09.2007 at 00:22
grisha
Tabasalu rada
quote:
devilc: Plaan homme (ee, vist juba täna; enivei, kolmapäeval) sinna uuesti sõitma minna. Kas keegi viitsib veel tulla? Paari kaaslasega võiks seal lõbusam olla - võtaks siis tunni 1500,- eest.

Lähen 18:00-ks sinna. Pole veel kontrollinud, kas rada vaba (homme helistan). Kel huvi, andke hiljemalt 13:00-ks märku.

Üritasin teisipäeval (25) sinna õhtul minna, kuid raja omanik vastas konkreetselt - peale ei lase, kuna on raja puhastus ja kolmapäev tulevad mingid tsiklid peale. Aga ei tea, mis kell. Kui rada vaba, siis tuleks küll.
PS! kui minna 18:30 ja bronnida 1.5h, siis suure tõenäosusega võtavad 500 per auto. 1x on see õnnestunud. Pole jõudnud testida, kas see on reegel :-) Ja veel - saan aru et on reegel, kui on vähem kui 3 autot (ehk 1500eek), siis rajale saab 1 auto korraga. Kui on 3 autot, siis võivad autod korraga rajal olla. Aru ei saa.

Janek
26.09.2007 at 07:26
HrHunt
Tabasalu rada
Kui otsustate et lähete andke märku. Mina vaatan õhtul enestunde pealt. Käisin krt ambaarsti juures praegu on küll ultra kapsas olla :(

____________________________

26.09.2007 at 13:00
devilc
Moderator
Tabasalu rada
Helistasin. Öeldi, et pmtslt täna mootorrataste päev, aga pole aimugi, palju ja kas üldse neid tuleb. Seni ei olevat situatsiooni olnud, et peale ei saa (eks kunagi on ikka esimene kord :)). Mina lähen igal juhul kella 18:00ks kohale, eks kohapeal näis, mis seis on. Tuleb üritada kasutada seda aega, mis veel ilus ja kuiv on.
26.09.2007 at 13:07
grisha
Tabasalu rada
Tulen, kuid pole kindel, et 1800 jõuan - jään võib-olla nats hiljaks.
26.09.2007 at 14:05
HoCi
  
Tabasalu rada
Tulen ka kohale aga enda autoga peale ei tule. Äkki on ander nõus peale võtma mind sõiduks (olen väga kerge, ausõna! :))

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
26.09.2007 at 14:27
rustang
  
Moderator
Tabasalu rada
Nuuks-nuuks :(
26.09.2007 at 14:41
que
 
Tabasalu rada
Sain just teada, et saan auto kätte - olen kah tulemas.
Edit: kahjuks tütar nii ei arvanud ... homme uurib millal rada vaba - väga-väga tahaks sõita.
26.09.2007 at 15:41 1 edit. Last edited 26.09.2007 at 19:51 by que
memphis
Tabasalu rada
Äge! :)

Sai ka lõpuks Tabasalu rada ära nähtud, otsimine võttis natuke aega aga noh...

Tänud Anderile sõidu ja teistele lihtsalt meeldiva seltskonna eest.

26.09.2007 at 20:40
HrHunt
Tabasalu rada
Nagu Tabasalus ikka, sai veidi kino ka :)

üks väike must triip
ja seda ümbritsev kompositsioon

Suurest tallamisest jäi härral gaas põhja kinni :P

Ise järjest enam veendun et mingit spets küna on vaja,
igapäeva autoga ikka ei julge tallata niipalju kui tarvis,
et kino saaks ;)

Ahjaa, too suurepärane GPS Lap Timer... SE K800i ja
Qstarzi kooslus küll ei toiminud. Tundus et ta luges 1Hz
sagedusega inffi ja tulemus ei olnud piisav, et midagi
mõõtma hakata.

____________________________

26.09.2007 at 20:43 1 edit. Last edited 26.09.2007 at 20:48 by HrHunt
que
 
Tabasalu rada
quote:
HrHunt:
Suurest tallamisest jäi härral gaas põhja kinni :P
No, aga ega muidu kiiresti ei sõida kah :)

quote:
HrHunt:
Ise järjest enam veendun et mingit spets küna on vaja,
igapäeva autoga ikka ei julge tallata niipalju kui tarvis,
et kino saaks ;)

mis sa siin ikka pilgutad va jänes :D
26.09.2007 at 20:48 1 edit. Last edited 26.09.2007 at 21:37 by que
rustang
  
Moderator
Tabasalu rada
Tabasalu raja ääres meenusid 10 aasta tagused "koosviibimised", kui rajale pääses 15 krooniga. Kokkulepped sõlmusid ee.auto njuusgrupis, ametlik ajavõtja oli kod. Mella, parimate ringiaegade edetabelit pidas vist hr. James...
26.09.2007 at 20:53
HrHunt
Tabasalu rada
quote:
rustang: Tabasalu raja ääres meenusid 10 aasta tagused "koosviibimised", kui rajale pääses 15 krooniga. Kokkulepped sõlmusid ee.auto njuusgrupis, ametlik ajavõtja oli kod. Mella, parimate ringiaegade edetabelit pidas vist hr. James...

Mina mäletan sellest ajast, kui sai koos Mella ja muude asjapulkadega toonitud mikrokas passitud Kosmose juures, pespallikurikad pihus (need olid rohkem selleks, et julgem tunne oleks). Passisime makivargaid, aga kätte saime hoopis benavargad. Tagaajamist ja tralli ja menti ja kõike nägi. Elu nagu filmis :D


____________________________

26.09.2007 at 21:36
HoCi
  
Tabasalu rada
Lõbus oli :)
Aitäh Hundile proovisõidu eest MPS'ga ja mõnusa sõidu eest Anderile ka!
Lõpuks hakkas rajavalvaja juba ära ajama, sest tahtis vist koju minna :D
Anderi MX-5'ga oli kõik ära näha, kus ta võrreldes minuga võidab ja kus kaotab. Sirgetel jõuab minu auto pisut rohkem aga kurvist väljumised on tagaveol ikka teine teema üldse...jubemõnus kogemus oli. Eks ma pean sellega lihtsalt leppima, et tabasalu rajal sõidab tagaveoline kiiremini kui esiveoline.

Anderi väike ilutulestik summutist oli vägev :) (hea, et midagi ei juhtunud).

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
26.09.2007 at 22:27 1 edit. Last edited 26.09.2007 at 22:32 by HoCi
HrHunt
Tabasalu rada
quote:
que:
mis sa siin ikka pilgutad va jänes :D


No rõõmupisar on silmas, elus jänis on palju lahedam olla kui lõpnud susi evakuaatori pääl :)
Lisaks, ütle parem kohe et sul on kade meel kuna tulla ei saand :P

____________________________

26.09.2007 at 22:49 1 edit. Last edited 26.09.2007 at 22:50 by HrHunt
que
 
Tabasalu rada
quote:
HrHunt:
Lisaks, ütle parem kohe et sul on kade meel kuna tulla ei saand :P
nii on jah
27.09.2007 at 08:49
HoCi
  
Tabasalu rada
noh jah, tegelikult küll :)

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
27.09.2007 at 09:51
que
 
Tabasalu rada
Käidud sõidetud siis esimest korda...

quote:
HrHunt: Mingi lambi aeg naisega pardal ja varu jättes tuli 1.44 (stopperiga). MPS püsib ikka päris haigelt tee küljes kinni stock auto kohta...


Pigem on siin sellega tegu, et see rada soosib blokiga autosid + ilmselt ka slick rehve tänu siledusele. Ilmselt blokk tekitab sus tunde, et auto on tee küljes - sõida korra EVO kõrval ja sa unustad selle tee küljes kinni jutu (nt. Audru rajal). Võtad tõesti hetkel veel rahulikult :P

Aga ikka mega sile ja libe on hetkel - see peentolm mis mullast alles jääb on kah ikka kõvasti tunda. Ja välja ei soovita ka vaenlastel sõita ning see kes lubas/planeeris rajalt maha sõita seal esimesest väravast peaks vabandama ja asja uuesti läbi mõtlema. Nagu rustang ütles - ta ilmselt isegi ei pidurdanud - see pole lihtsalt võimalik.

Edit: minu jaoks olid "close call" kohad pärast stardisirget see kurv ja see tagumine pehme - enne stardisirge kurvi. Õnneks on Fordi tagumik nii kerge, et sellel kiirusel pisike tõstmine (umbes nagu ühel OT'l) muudab trajektoori nii palju ja kui siis gaasi anda (blokk veab välja :) )saab auto rajal hoida (vähemalt seekord veel õnnestus). Esimesse kurvi keerasin lihtsalt vara sisse ja tagumisse läksin liiga kiiresti - väljasõit oli nii jube sügav.
27.09.2007 at 16:12 4 edits. Last edited 28.09.2007 at 11:17 by que
peep
 
Moderator
Tabasalu rada
Eile sai seal enda tuju rikutud, kuna käisin vaatamas kohta kus ise välja läksin (peasirge lõpp). Selgus, et see on üks paremaid kohti väljasõitmiseks, suhteliselt kõva ja sile pinnas ning päris palju ruumi. Kahjuks kõik selle hea rikkus üks rauakolakas, mis oli jäetud maha vedelema ja millel kenasti mu auto värv küljes ning stange vigastused samuti viitavad millegile otsasõidule. Rajavaldaja mainis, et ega neid rajaääri pole keegi üle vaadanud, mis teraga maa seest välja tuli, see seal vedeleb.:uhoh Pakun, et mu autol poleks midagi viga, kui rajaäärest oleks natukenegi üle käidud. Võtsin vaevaks ise see rauakänkar eemale vedada, loodetavasti jääb kellegi auto tervemaks...
27.09.2007 at 16:18 2 edits. Last edited 27.09.2007 at 16:22 by peep
rustang
  
Moderator
Tabasalu rada
Niipalju lisainfot Tabasalu raja kohta, et esialgu puudub võimalus kasutada transpondritega ajavõttu kuna raja alla torusid ehituse ajal ei pandud ja silmuse jaoks asfalti freesida omanikud samuti ei soovi. Võibolla see mure laheneb 2008 kui rajale planeeritakse mõni kardi EMV-etapp või tsiklivõistlus, kus kiirega ajavõtt välistatud on.
02.10.2007 at 12:21
HrHunt
Tabasalu rada
quote:
que:Võtad tõesti hetkel veel rahulikult :P

Ära nüüd päris nii ka ütle, tuletan meelde et see oli paigaltstart, 2 ringi ja paigalfinish, kell läks kinni kui auto seisis. Nii nagu autocrossingul, kui autorcrossingu aegade tabelit vaadata pole minumeelest häbeneda midagi 1 korra kohta selle autoga seal ja 2 korda üldse rajal :)



____________________________

02.10.2007 at 12:33 1 edit. Last edited 02.10.2007 at 12:36 by HrHunt
que
 
Tabasalu rada
hrhunt ää muretse - see on endiselt see kadeduseuss
... ei mahu mulle pähe, et mazda hot-hätš sai tehasest bloki ja + 30kw ja vist ka normaalse stereo... ma pean ju kuidagi õrritama :D
02.10.2007 at 13:58
HrHunt
Tabasalu rada
quote:
que: hrhunt ää muretse - see on endiselt see kadeduseuss
... ei mahu mulle pähe, et mazda hot-hätš sai tehasest bloki ja + 30kw ja vist ka normaalse stereo... ma pean ju kuidagi õrritama :D

Tahad õrritada võid mulle paduvihmaga foori taha kõrvale võtta :D Siis hea naerda kuda ma püüan paanikas otsustada kas peaks 2 või 3 käiguga startima et üldse kohalt minema saada :)

____________________________

02.10.2007 at 14:16
BlueStang
 
Tabasalu rada
Sai täna ka siis lõpuks Tabasalu rada ära proovitud.
Kuna tegemist mängurajaga, siis sai autoks valitud ka mänguauto 1,4; 66kw - selline siis:

Tundmatu raja ja tundmatu autoga sai kõrged 49-d, madalad 50-d ikka kätte - ei oska tulemust kommenteerida.

Oskagi midagi öelda - rada nagu varemgi, ainult siledam. Peasirge järgne kurv on vist natuke vale kaldega kohas, kust rada edas minema peaks hakkama - sealt tahab välja viia kui liiga viimast piiri otsida. Huvitav oli ka esiveo teistsugune käitumine kurvides - kui tagaveolisega pidi kurvis tagasi andma, et tagumik ette ei läheks, siis esiveolisel vastupidi sai gaasi tagasilaskmisega tagumikku väliskurvi poole libisema saada ja nii autot rajal õigemasse asendisse seada:p. Aga tundub, et sellel rajal eriti üle 100kw autot vaja ei lähegi:)
14.10.2007 at 15:31 2 edits. Last edited 29.03.2019 at 16:31 by BlueStang
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Tabasalu rada   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.