register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Audru raja kasutusvõimalused   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
raimo_r
Audru raja kasutusvõimalused
Küsimus siis eelkõige raja valdajale aga ilmselt huvitab vastus ka teisi. Vana teema on juba taba saanud.

Kas see aasta on võimalusi Audru rada kasutada nii nagu eelmisel aastal oli iga teisipäevane vaba rada?
Tahaks varsti mootorit natuke seadistada ja seal oleks hea rahulik seda teha.

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
01.04.2010 at 14:51 1 edit. Last edited 01.04.2010 at 14:51 by raimo_r
imre
Audru raja kasutusvõimalused
http://www.audruring.ee/?page=ad
01.04.2010 at 14:56
raimo_r
Audru raja kasutusvõimalused
OK, minu viga. Ei taibanud vaadata sinna.
Mille järgi rahakoguja ära tunneb? :)

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
01.04.2010 at 14:58 1 edit. Last edited 01.04.2010 at 14:59 by raimo_r
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
Seal veebis on vana info, sest olemasoleva veebilehe administreerimine eeldab minu jaoks ületamatuid it-teadmisi. Uue lehe progemisega peaks see probleem lahenema. Mis aga puudutab raja kasutamise võimalusi, siis põhimõtted jäävad endisteks, ainult see muutub, et erinevust tänava- ja võistlusauto vahel hindades pole. Aga enne kui ma midagi kõva häälega välja luban, lähen vaatan üle, mis lume alt välja sulanud on.

Ja kui keegi arvab, et ta suudaks aidata uue lehe progemisega, siis võib lahkesti pöörduda :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.04.2010 at 15:39
kronja
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
serõi: Seal veebis on vana info, sest olemasoleva veebilehe administreerimine eeldab minu jaoks ületamatuid it-teadmisi. Uue lehe progemisega peaks see probleem lahenema. Mis aga puudutab raja kasutamise võimalusi, siis põhimõtted jäävad endisteks, ainult see muutub, et erinevust tänava- ja võistlusauto vahel hindades pole. Aga enne kui ma midagi kõva häälega välja luban, lähen vaatan üle, mis lume alt välja sulanud on.

Ja kui keegi arvab, et ta suudaks aidata uue lehe progemisega, siis võib lahkesti pöörduda :)

uue lehe progemine vs vana lehe administreerimise õpetamine kellegile.. minu tagasihoidliku arvamuse järgi on sul ilmselt mõistlikum keegi palgata kes sulle koolitust teeb, kui maksta kellegile uue lehe eest.. :)

____________________________
http://kronja.com
01.04.2010 at 16:29
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
kronja:
quote:
serõi: Seal veebis on vana info, sest olemasoleva veebilehe administreerimine eeldab minu jaoks ületamatuid it-teadmisi. Uue lehe progemisega peaks see probleem lahenema. Mis aga puudutab raja kasutamise võimalusi, siis põhimõtted jäävad endisteks, ainult see muutub, et erinevust tänava- ja võistlusauto vahel hindades pole. Aga enne kui ma midagi kõva häälega välja luban, lähen vaatan üle, mis lume alt välja sulanud on.

Ja kui keegi arvab, et ta suudaks aidata uue lehe progemisega, siis võib lahkesti pöörduda :)

uue lehe progemine vs vana lehe administreerimise õpetamine kellegile.. minu tagasihoidliku arvamuse järgi on sul ilmselt mõistlikum keegi palgata kes sulle koolitust teeb, kui maksta kellegile uue lehe eest.. :)

Mulle ei meeldi see leht niikuinii. Seal puuduvad osad munu jaoks olulised funktsioonid ning erinevate asjade administreerimised toimuvad erinevatest kohtadest ning enamuses kasutades maiesskuuelli või kurat teab mida.
Seega läheb see kindlasti väljavahetamisele.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.04.2010 at 17:42
lauri911
 
Audru raja kasutusvõimalused
Tunnihind on muidugi karm, arvestades seda kui lähed sinna mõnusalt aega veetma --- sõidad nats, ajad juttu, sõidad ja nii see aeg läheb aga reaalselt rajal käid tunni jooksul korra/kaks...
01.04.2010 at 17:55
peep
 
Moderator
Audru raja kasutusvõimalused
Senini on ikka reaalset sõiduaega arvestatud ja raja ääres jutu ajamine on täiesti tasuta olnud. Minu arvates ei ole hind liiga kõrge. Kui 10 autot sõidab ühel õhtul tund aega (väga reaalne variant) teeb see kassaks 2000.- Kas väiksema raha eest on mõtet asja korraldada ?

Aga võõrast raha loeme me kõik heameelega:D, variant on ju neid rajaõhtuid ka mitte korraldada kuna nad on liiga kallid klientide jaoks. Ja veel on variant üldse mitte midagi korraldada, sest selleks lihtsalt pole raha.
01.04.2010 at 19:27
kivialune
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
serõi: ainult see muutub, et erinevust tänava- ja võistlusauto vahel hindades pole.

Kummale poole see hind siis ühtlustus?

01.04.2010 at 19:37
-XR-
Audru raja kasutusvõimalused
serõi, ma soovitaks veebi progeda laskmise asemel mõne template-i osta.
Korralike manageeritavate (erinevatel platvormidel) lehtede template-isid, mis näevad ilusad välja, saab mingi 30$ eest.
Pärast on ainult lünkade täitmise ja info kirjutamise vaev. Enne muidugi download ja siis upload.
Mul hetkel pole paremate template-i lehtede aadresse käepärast, aga hiljem võin siia kirjutada,
kui tundub, et on hea mõte.
Ise arvan, et veebiprogemise aeg on möödas. Tasub ikka olemasolevaid platvorme kasutada.
Disaini koha pealt on muidugi teine teema, kuigi nagu juba öeldud siis ilusaid template-isid on päris palju.
01.04.2010 at 19:58
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
kivialune:
quote:
serõi: ainult see muutub, et erinevust tänava- ja võistlusauto vahel hindades pole.

Kummale poole see hind siis ühtlustus?




keskele

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.04.2010 at 21:18
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
-XR-: serõi, ma soovitaks veebi progeda laskmise asemel mõne template-i osta.
Korralike manageeritavate (erinevatel platvormidel) lehtede template-isid, mis näevad ilusad välja, saab mingi 30$ eest.
Pärast on ainult lünkade täitmise ja info kirjutamise vaev. Enne muidugi download ja siis upload.
Mul hetkel pole paremate template-i lehtede aadresse käepärast, aga hiljem võin siia kirjutada,
kui tundub, et on hea mõte.
Ise arvan, et veebiprogemise aeg on möödas. Tasub ikka olemasolevaid platvorme kasutada.
Disaini koha pealt on muidugi teine teema, kuigi nagu juba öeldud siis ilusaid template-isid on päris palju.

Veebilehe tekitaja leidmise probleem tundub juba siinse foorumi abil lahendatud olevat :) Loodetavasti näeme juba õige pea uut veebi.


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.04.2010 at 21:20
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
lauri911: Tunnihind on muidugi karm, arvestades seda kui lähed sinna mõnusalt aega veetma --- sõidad nats, ajad juttu, sõidad ja nii see aeg läheb aga reaalselt rajal käid tunni jooksul korra/kaks...

Hinnakiri on hetkel sama põhimõttega, mis varem (välja arvatud tava- ja kähkusõidumasinate hindade ühtlustamine). Mis puudutab teisipäevaseid rajaõhtuid, siis seal saab sõita ühetunni hinnaga.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.04.2010 at 21:28
lauri911
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
serõi:
quote:
lauri911: Tunnihind on muidugi karm, arvestades seda kui lähed sinna mõnusalt aega veetma --- sõidad nats, ajad juttu, sõidad ja nii see aeg läheb aga reaalselt rajal käid tunni jooksul korra/kaks...

Hinnakiri on hetkel sama põhimõttega, mis varem (välja arvatud tava- ja kähkusõidumasinate hindade ühtlustamine). Mis puudutab teisipäevaseid rajaõhtuid, siis seal saab sõita ühetunni hinnaga.

Tänud, seda teisipäevast ma mõtlesingi! (igaks juhuks täpsustan - teisipäeva õhtu maksab 200.-?)
02.04.2010 at 16:13 1 edit. Last edited 02.04.2010 at 16:14 by lauri911
Tüüp
 
Audru raja kasutusvõimalused
Sai siis ära käidud ja pidurid pehmeks sõidetud :)
Mulle õeldi nii ,et edaspidi hakkab 300 eeki maksma. Ega see summa hull ka pole, kuid rajakate läheb iga aastaga viletsamaks ja lõpuks ei saa lihtsalt enam sõita.
Kas see asi leiab ka mingil ajal reaalse lahenduse ?



13.04.2010 at 19:42
wirx
  
Audru raja kasutusvõimalused
300 jääb juba selliseks suht piiripealseks summaks, Tabasalus oli vististi 400 kandis ja kui mitmekesi minna siis saab poolitada ka, Saugale tuleb sõita 130km ning bensukulu jääb asisemale rinka masinale 500 eegu kanti, samas, kui Tabasalu on 10km...aga noh Sauga on muidugi 5x parem rada ka :)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
13.04.2010 at 19:56
indro
  
Audru raja kasutusvõimalused
Millest see 300.- kroonine hind siis kujuneb, varem oli jutt nagu 150.- krooni tund? Kui paagitäis kütust ka juurde arvestada, siis varsti lähevad need teisipäevased harjutamised päris kalliks. Iseasi kui rajakate ka sellest paraneks või rajapikendus lähiajal valmis saaks :)
13.04.2010 at 19:59
Tüüp
 
Audru raja kasutusvõimalused
Niipalju ka veel ,et see 300eeki olevat korra (päeva-õhtu) eest. Kas see on kindlat paigas seda ma ei tea. Räägin mida mulle rajal räägiti.
13.04.2010 at 20:30
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
300 krooni on teisipäevase rajaõhtu hind, mis arvestades avatud olemise aega teeb ikka väga naeruväärse tunnihinna. 150 krooni juttu ei oska minakommenteerida, sest mina pole seda kuskil rääkinud.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.04.2010 at 21:43
wirx
  
Audru raja kasutusvõimalused
nii ja naa, Pärnu inimesele on tõesti hind 5+ aga kui oled siiski töö inimene, saad Tallinnast tulema ehk pool viis-viis, rajale saad sõitma seitsmest, ja pimedaks läheb suvel 9 paiku, üldiselt keegi kauem seal tavaliselt pole ka sõitmas. Ehk siis põhimõtteliselt 2h raha+aeg sõitmiseks ja kohalesõidu raha. Tavaline taks veel peale sõitmist Stephanisse(mis on Pärnu suurim pluss Tallinna ees :D ) ning siis jõuabki 12-1 paiku öösel koju...Tabasalust oleks kodus aga kenasti 8-9 ning rohkem sõita ka saanud(igavamat aga uue katte ja rehvi sõbralikumat rada)
Aga ärge saage valesti aru, ma olen väga tänulik, et selline võimalus on antud ja kasutan kindlasti edaspidigi seda võimalust vähemalt korra kuus ja kutsun sõbrad ka veel enda autodega kaasa sõitma. Lihtsalt annan mõtlemise ainet teemal Pärnu kaugus ja Tabasalu lähedus ning nende hinnad...(mina oma Hayabusa mootoriga Estfieldi suudan veel teinekord hästi rääkides tabsalu 100 kroonise tsikli tunni sisse mahutada :) )

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
13.04.2010 at 22:15
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
No vat Tallinnale lähemale ei suuda ma küll Pärnu rada tuua. Mitte kuidagi kohe ei suuda. Ja tegelikult ei pea vajalikuks ka :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.04.2010 at 22:51
indro
  
Audru raja kasutusvõimalused
Selles samas teemas ühes varasemas postituses kirjutasid, et hinnad ühtlustatakse ja vahepeale. Kui varem oli tavaauto 100.- ja spetsauto 200.-, siis vahepeal tunduks nagu 150.- olevat?:) Vahet pole tegelikult, 300.- õhtu eest on enamvähem normaalne, iseasi kui pikaks see õhtu Tallinna inimesele kujuneb.
quote:
serõi: 150 krooni juttu ei oska mina kommenteerida, sest mina pole seda kuskil rääkinud.
13.04.2010 at 22:52
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
indro: Selles samas teemas ühes varasemas postituses kirjutasid, et hinnad ühtlustatakse ja vahepeale. Kui varem oli tavaauto 100.- ja spetsauto 200.-, siis vahepeal tunduks nagu 150.- olevat?:) Vahet pole tegelikult, 300.- õhtu eest on enamvähem normaalne, iseasi kui pikaks see õhtu Tallinna inimesele kujuneb.
quote:
serõi: 150 krooni juttu ei oska mina kommenteerida, sest mina pole seda kuskil rääkinud.


ma polnud neid rajapäevade hindasid veebis avastanudki ja pidasin keskmisele ühtlustamise osas silmas üldiste "tava-" ja "võidusõiduaparaatide tunnihindade ühtlustamist seniste hindade vahele. Rajapäevade hinnad on eraldi teema ja need sai siin juba välja toodud.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.04.2010 at 23:04
kivialune
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
serõi:
quote:
kivialune:
quote:
serõi: ainult see muutub, et erinevust tänava- ja võistlusauto vahel hindades pole.

Kummale poole see hind siis ühtlustus?




keskele


Kui tänavaautod oli enne 100, rinka omad 200 tund, siis keskele ühtlustatud hind oleks 150.-
Tuleb välja, et pigem 3x kallim.

Masu kontekstis hoitakse, siis esimesena hobi pealt kokku.

Eks keegi kära ei taha tõsta, mis on siisnseski konteksti näha. Minule on ringrada südamelähedane ja mida rohkem seda sõita saavad või proovida saavad seda parem. Mõned asjades ei peaks raha olema esikohal.
13.04.2010 at 23:17
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
kivialune:
quote:
serõi:
quote:
kivialune:
quote:
serõi: ainult see muutub, et erinevust tänava- ja võistlusauto vahel hindades pole.

Kummale poole see hind siis ühtlustus?




keskele


Kui tänavaautod oli enne 100, rinka omad 200 tund, siis keskele ühtlustatud hind oleks 150.-
Tuleb välja, et pigem 3x kallim.

Masu kontekstis hoitakse, siis esimesena hobi pealt kokku.

Eks keegi kära ei taha tõsta, mis on siisnseski konteksti näha. Minule on ringrada südamelähedane ja mida rohkem seda sõita saavad või proovida saavad seda parem. Mõned asjades ei peaks raha olema esikohal.

Ja kui nüüd saad sõita kuus tundi 300 krooni eest, siis palju tunni hind on?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.04.2010 at 23:25
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Audru raja kasutusvõimalused   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.