register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Audru raja kasutusvõimalused   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
Wolle: 1/8 miili? jamps..



Asjalik kommentaar.
Me lihtsalt ei tahtnud 1/4 rada teha kuigi see oleks väga hästi koos pidurduslõiguga ära mahtunud.




____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.09.2010 at 20:34
Wolle
  
Audru raja kasutusvõimalused
Anna mulle andeks. Ei osanud nagu midagi muud enam öelda, sest ometigi on Eestis ju erinevaid mootorispordi komplekse kus saab kõike harrastada jalaga segada. Neid arendatakse, seal toimub ohtralt võistlusi jne.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
01.09.2010 at 20:38
wirx
  
Audru raja kasutusvõimalused
vaadates, milline kanakitkumine käib BHRA-s ehk siis 1/4 raja "edasi arendajatega Eestis" siis mina olen küll rahul, et kiirendus ja rinka lahus hoitakse :)
Ärge siis väga palju barrikaade tee äärtesse planeerige, minu meelest on see Audru kõige suurem pluss, et eksimuse korral ei saa väga karmilt karistatud.

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
02.09.2010 at 00:37
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
Erinevaid piirdeid on projekteeritud rajale ca 10 km, seega huvi korral on kuhu otsa sõita. Samas peab selleks ikka pingutama, sest eks nad asuvad piisavalt kaugel, et sinna liiga lihtne jõuda poleks.

1/4 kiirendusrada pole praegu projektis seetõttu, et koos pidurdusalaga on selleks vaja ca 1,2 km lõiku, mis lihtsalt ei mahu ilma olemasolevat konseptsiooni oluliselt muutmata kuskile ära. Isegi Wolle arusaamatu irooniapuhang ei aita.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
02.09.2010 at 01:10
BlueStang
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
serõi: Erinevaid piirdeid on projekteeritud rajale ca 10 km, seega huvi korral on kuhu otsa sõita. Samas peab selleks ikka pingutama, sest eks nad asuvad piisavalt kaugel, et sinna liiga lihtne jõuda poleks.


ee... kui kaugele need piirded siis rajaservast plaanitud on??? seal rajal on lihtsa väljaskäimisega rahulikult võimalik 50+ meetrit mööda põldu libistada, kusjuures hetkel päris turvaliselt
minu tagasihoidlik arvamus on, et sell 10km piirde raha võiks kuidagi sihtotstarbelisemalt kulutada - või panen ma väga "otse"
02.09.2010 at 22:20
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
BlueStang:
quote:
serõi: Erinevaid piirdeid on projekteeritud rajale ca 10 km, seega huvi korral on kuhu otsa sõita. Samas peab selleks ikka pingutama, sest eks nad asuvad piisavalt kaugel, et sinna liiga lihtne jõuda poleks.


ee... kui kaugele need piirded siis rajaservast plaanitud on??? seal rajal on lihtsa väljaskäimisega rahulikult võimalik 50+ meetrit mööda põldu libistada, kusjuures hetkel päris turvaliselt
minu tagasihoidlik arvamus on, et sell 10km piirde raha võiks kuidagi sihtotstarbelisemalt kulutada - või panen ma väga "otse"

Piirded ei ole lähemal kui tänased vallid-kraavid, seega pole vaja karta, et tekib Kaunase või Riia sarnane rada - Pärnu raja ohutus ja hea vaadeldavaus on kindlasti need asjad, mida on mõistlik nii palju kui võimalik säilitada.

Kompleksi majandamise ja võistluste turvalise korraldamise huvides on piirded (kompleksi üldpiire, publikupiirded, põrkepiirded) rajakatte ja kommunikatsioonide (vesi, elekter) järel kindlasti kolmanda tähtsusega prioriteet. Viimasel motikate EMV võistlusel ajasime mingit suvalist hulkuvat peni taga, et see rajale ei kooserdaks... Samamoodi on pidevalt vaja võidelda suvaliste inimestega, kes keset treeniguid-võistlusi arvavad, et nad tahaks mööda rada "otseteed" kasutada.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
02.09.2010 at 22:35
BlueStang
 
Audru raja kasutusvõimalused
ok - arvestades tänase OT sündmusi tundub igati hea plaan (parem piirdesse, mis su kinni püüab, kui üle katuse käia või 10 meetriseid õhulende teha)

aga kui hulkuvatest koertest ja inimestest jua juttu, siis kuidas tiigis elavate partidega jääb - mul on mitmel korral juhtunud, et kurvist väljudes tatsab pardipere keset trajektoori:D
05.09.2010 at 00:53 1 edit. Last edited 05.09.2010 at 00:55 by BlueStang
H.E
  
Audru raja kasutusvõimalused
Lisaks muudele loomadele, olen mina kaks korda kitse näinud.
Üks kord jooksis teisipäevase sõidu ajal kits teele ja täna õhtupoole oli ka liikumist näha.
05.09.2010 at 01:48
charger
Audru raja kasutusvõimalused
Lisaks neile on Newton seal jooksvaid jäneseid ja rebaseid lausa pildile saanud :)

Trenniõhtutel on suurem mure olnud ikkagi jalgratturitega, kes enesetapjalikult vana maanteed mööda liiguvad. Näiteks kiirest tulles mingi mutike sõtkub rõõmsalt sulle vastu :eek
Miskipärast ei taha nad suunaviitasid arvestada ja valli peale minna, vaid panevad vanast harjumusest otse...
05.09.2010 at 14:31
Garfield
  
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
BlueStang: kurvist väljudes tatsab pardipere keset trajektoori:D
Kurvist väljudes peabki ju trajektoori peale jääma. Isegi kohalikel partidel on asi selge... ;)


____________________________
Focus RS
06.09.2010 at 09:40
charger
Audru raja kasutusvõimalused
Kas homme on oodata tugevamat trennipäeva Audrus? Päris mitu masinat peaks testimist tahtma :)
13.09.2010 at 19:45
Umbertto
 
Audru raja kasutusvõimalused
Plaanin küll minna, peaasi et ilm ~ok oleks
13.09.2010 at 20:19
Henri_
 
Audru raja kasutusvõimalused
Esialgse plaani järgi vaja mootorit sisse sõita küll :)
13.09.2010 at 20:21
charger
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
Henri_: Esialgse plaani järgi vaja mootorit sisse sõita küll :)
Nohh kuue paiku oli alles paljas plokk, aga poisid lubasid oma parima anda :D
13.09.2010 at 20:24
charger
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
uzzac:Tekkis selline huvitav mõte, et kui keegi soovib juhendamist, siis mõni teisipäev oleks nõus kaasa loksuma küll.
Ehk on homme võimalik raja ääres ka treenerit kohata ja huvitav, mis kohalike ilmateade homseks pakub?
13.09.2010 at 20:35
uzzac
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
charger:
quote:
uzzac:Tekkis selline huvitav mõte, et kui keegi soovib juhendamist, siis mõni teisipäev oleks nõus kaasa loksuma küll.
Ehk on homme võimalik raja ääres ka treenerit kohata ja huvitav, mis kohalike ilmateade homseks pakub?


Homme peaks olema kuiv ilm. Küllalt soe ka (18c). Mind kohtab rajal ainult siis kui keegi mu Tallinnast peale korjab. Oleks täna päeval teada antud siis oleks saanud poole viiest jalga lasta töölt, aga preaguse seisuga ennem kuut väga tulema ei saaks. Äkki Andres ise on Pärnus?

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
13.09.2010 at 20:55
charger
Audru raja kasutusvõimalused
Mina võiks korjata, aga et aega paremini ära kasutada, siis nii, et kolmeks Audrusse jõuaks ;)
13.09.2010 at 21:14
Henri_
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
charger:
quote:
Henri_: Esialgse plaani järgi vaja mootorit sisse sõita küll :)
Nohh kuue paiku oli alles paljas plokk, aga poisid lubasid oma parima anda :D


Jõuab, jõuab. Krumi auto oli enne dragi samasugune, ainult, et juppe 2x rohkem :D

Kuid jutud käivad, et sul Urmas auto käis dünos...et kuidas on ka?
13.09.2010 at 21:15
H.E
  
Audru raja kasutusvõimalused
Kaua teisipäeviti sõita veel saab?
13.09.2010 at 22:24
Umbertto
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
Kuid jutud käivad, et sul Urmas auto käis dünos...et kuidas on ka?
Sama värske ja täis tööindu nagu oleks alles täna otse Baieri MW-st tulnud, ehk siis nagu üks kõva porgand (loe porgand ruudus) !
13.09.2010 at 22:27
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
H.E: Kaua teisipäeviti sõita veel saab?

Nii kaua kui huvilisi on.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
14.09.2010 at 09:07
charger
Audru raja kasutusvõimalused
Cup-i trenniõhtu oli selline, nagu hooaeg algaks alles. Sõidetakse värskeid mootoreid sisse :D
14.09.2010 at 22:50
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
Täna ilmselt motikaid väga tulemas pole ja saaks veel enne Riiat autodega sõitu teha. Ise jõudsin just sel eesmärgil raja äärde.
Ilm on kuiv, tuuline ja pilves.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
15.09.2010 at 14:28
hall
 
Audru raja kasutusvõimalused
Nii kui sõitma tahtsin hakata oli ka vihm kohal, aga mul vihmarehve kaasas pole :(

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
15.09.2010 at 16:40
Henri_
 
Audru raja kasutusvõimalused
quote:
charger: Cup-i trenniõhtu oli selline, nagu hooaeg algaks alles. Sõidetakse värskeid mootoreid sisse :D

Sealjuures oli päris äge LeMans - ainsaks valguseks esituled.
15.09.2010 at 23:16
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Audru raja kasutusvõimalused   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.