register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Tumedad klaasid ja pedaalid.   1 2 3 4  
Poster Message
rolantsik
Tumedad klaasid ja pedaalid.
Andres,kui Sa mõõdad mõnel autol 25 cm pikkused peaalikatted,siis minu poolt tuleb kast viina.Nõus?
Ja kui ei mõõda,siis on see kast Sinu poolt?
Lihtsalt ära aja plära,et kellegil sellised on.
21.05.2009 at 23:24
Lembit
Tumedad klaasid ja pedaalid.
quote:
serõi:
quote:
rustang: Vahekokkuvõte "pedalgate-st":

1. Kaasvõistlejad ei poolda pedaalikatete definitsiooni muutmist hooaja keskel. 2010 definitsiooni võib täpsustada.

Kui nüüd päris aus olla, siis polegi ju hetkel olemas üheselt mõistetavat pedaalikatete definitsiooni ja sellest paljuski praegune teemaarendus tekkinud on. Praegune vaikimisi definitsioon tundub olevat "kõik mida pedaalidele kinnitatakse".
Praeguse seisuga on siin foorumis 2 inimest (sina ja Lauri), kes mõistavad seda asja mingit sellist pidi, et pedaalikate muutub mingil kaugusel pedaalist asetsedes millekski muuks, kui pedaalikate ja on seega ebalegaalne; ja 6-7 inimest, kes on seda meelt, et kui mingi asi on reeglites määratletud sõnaga "vaba", siis tähendab see seda, et ta võib olla milline iganes ja sealhulgas ka pedaalikattena 20 cm nelikanttorust pedaalipikendus.

Lauril on võimalus oma õigusi nõuda reeglitega määratud korras.
Sinul ma ei näe nagu erilisi variante selles teemas kaasarääkimiseks - võistluste korraldaja ei ole justkui subjekt selles küsimuses.

Teeks kah mingi vahekokkuvõtte -
No mida kuradit on siin foorumis joriseda!
Reeglites on kirjas konkreetne protseduur, kuidas selliseid küsimusi lahendatakse ja ma ei leidnud kusagilt reeglitest sellist punkti, mis annaks kas klassivanemale või võistluste korraldajale võimaluse poole hooaja pealt reegleid muuta.
Lauril ja kõigil teistel tiimidel on võimalus protest anda. Sellega ka antud situatsioonis võimalused piirduvad.

Kuna kirjutan seda kirja kogemustega juristi kõrval, kes arvas, et selles situatsioonis oleks õigus pigem pedaalikatetega auto poolele, siis ma loodan, et esitatakse protest ja sellel tiimil, kelle pedaalilahendust protestitakse on hea jurist, kes lõpuks ometi mingitest funktsionääridest liigse õhu välja laseks. Kui saaks ise auto valmis, siis paneks juba puhtalt sellepärast vinged pedaalikatted, et ehk protestitakse meie autaot - saaks kohe tiimi eelarvele pappi juurde mingite lohhide arvelt!

Niipalju, kui mina siin tõlgendada suudan on reeglite näol tegemist sisuliselt lepingutega ja neile kehtivad mingid küllaltki konkreetsed reeglid ka tsiviilõiguses lisaks EAL'le. Vähemalt, kui peaks praegu tekkima situatsioon, mis pedaalikatete teemat kuidagi sisuliselt muudab, siis peaks saama nende muutuste põhjustajalt autode ümberehituseks kuluva raha tsiviilkorras sisse nõuda. Juristi arvates olid seda lähenemist toetavad riigikohtu lahendid justkui olemas.

Niiet, tegudele. Vähem möla, pikem samm!
Aga ärge unustage, et YMMV!
22.05.2009 at 00:22
hall
 
Tumedad klaasid ja pedaalid.
Saan siis aru, et pedaalikatete definitsioon on "kõik, mida pedaalidele kinnitatakse". Selge. Kui ikka paberitega jurist nii ütleb, pole midagi vaielda :)
Mis protesti esitamist puudutab, siis pean tunnistama, et ma pole väga detailselt uurinud, aga ma pole väga kindel, et protesti esitada võivate isikute ring on piiratud vaid konkreetse protestitava otseste konkurentidega ning näiteks teiste klasside sõitjad/tiimid protesti esitada ei võiks. Aga kogemustega jurist annaks sellele kindlasti ammendava vastuse.

Nagu ma juba eelnevalt olen maininud, on mul tegelikult täiesti ükskõik kuidas bemmiklassi võistlejad (just võistlejad, mitte plaaneetidevaheline kohus ega paberiga jurist) omavahel tingimused kokku lepivad, peaasi, et lepivad ja ikka lõpuks võidu sõidavad :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
22.05.2009 at 07:22
BlueStang
 
Tumedad klaasid ja pedaalid.
quote:
Lembit:
quote:
serõi:
quote:
rustang: Vahekokkuvõte "pedalgate-st":

1. Kaasvõistlejad ei poolda pedaalikatete definitsiooni muutmist hooaja keskel. 2010 definitsiooni võib täpsustada.

Kui nüüd päris aus olla, siis polegi ju hetkel olemas üheselt mõistetavat pedaalikatete definitsiooni ja sellest paljuski praegune teemaarendus tekkinud on. Praegune vaikimisi definitsioon tundub olevat "kõik mida pedaalidele kinnitatakse".
Praeguse seisuga on siin foorumis 2 inimest (sina ja Lauri), kes mõistavad seda asja mingit sellist pidi, et pedaalikate muutub mingil kaugusel pedaalist asetsedes millekski muuks, kui pedaalikate ja on seega ebalegaalne; ja 6-7 inimest, kes on seda meelt, et kui mingi asi on reeglites määratletud sõnaga "vaba", siis tähendab see seda, et ta võib olla milline iganes ja sealhulgas ka pedaalikattena 20 cm nelikanttorust pedaalipikendus.

Lauril on võimalus oma õigusi nõuda reeglitega määratud korras.
Sinul ma ei näe nagu erilisi variante selles teemas kaasarääkimiseks - võistluste korraldaja ei ole justkui subjekt selles küsimuses.

Teeks kah mingi vahekokkuvõtte -
No mida kuradit on siin foorumis joriseda!
Reeglites on kirjas konkreetne protseduur, kuidas selliseid küsimusi lahendatakse ja ma ei leidnud kusagilt reeglitest sellist punkti, mis annaks kas klassivanemale või võistluste korraldajale võimaluse poole hooaja pealt reegleid muuta.
Lauril ja kõigil teistel tiimidel on võimalus protest anda. Sellega ka antud situatsioonis võimalused piirduvad.

Kuna kirjutan seda kirja kogemustega juristi kõrval, kes arvas, et selles situatsioonis oleks õigus pigem pedaalikatetega auto poolele, siis ma loodan, et esitatakse protest ja sellel tiimil, kelle pedaalilahendust protestitakse on hea jurist, kes lõpuks ometi mingitest funktsionääridest liigse õhu välja laseks. Kui saaks ise auto valmis, siis paneks juba puhtalt sellepärast vinged pedaalikatted, et ehk protestitakse meie autaot - saaks kohe tiimi eelarvele pappi juurde mingite lohhide arvelt!

Niipalju, kui mina siin tõlgendada suudan on reeglite näol tegemist sisuliselt lepingutega ja neile kehtivad mingid küllaltki konkreetsed reeglid ka tsiviilõiguses lisaks EAL'le. Vähemalt, kui peaks praegu tekkima situatsioon, mis pedaalikatete teemat kuidagi sisuliselt muudab, siis peaks saama nende muutuste põhjustajalt autode ümberehituseks kuluva raha tsiviilkorras sisse nõuda. Juristi arvates olid seda lähenemist toetavad riigikohtu lahendid justkui olemas.

Niiet, tegudele. Vähem möla, pikem samm!
Aga ärge unustage, et YMMV!

ma ei tea, mis jurist see seal kõrval istub, aga sa ise tood juba sisse mõiste pedaalipikendus, mis on hoopis teine asi, kui pedaalikate juba oma funktsiooni tõttu

tegelikult aga lahendaks pedaalipikendajate jaoks pedaaligate ära näiteks ka ortopeediline jalats - päris shef oleks ju 70-stiilis platvormidega 325 roolis rullida

22.05.2009 at 16:16
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Tumedad klaasid ja pedaalid.   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.