register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Uus ringrada   .. 4 5 6 7 8 9 10  
Poster Message
hall
 
Uus ringrada
Pärnu Kommunistis ilmus üks rajateemaline artikkel:

http://www.parnupostimees.ee/?id=97142

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
25.03.2009 at 14:35
agent
  
Uus ringrada
Eile keegi mainis mulle et Tabasalus juba uue rajaosa ehitus käib... on see tõsi või kuidas?

____________________________
S2000 FTW
23.04.2009 at 10:07
BlueStang
 
Uus ringrada
krt, ma küll ei näinud midagi sellist pühapäeval, kui paar tiiru tegin prooviks

hm, aga vist jäi siiski silmanurgast mällu mingid pinnasekuhjad valvuriputka ja raja vahel?
23.04.2009 at 13:53
Silwer
Uus ringrada
Leidsin rallifoorumist järgneva asja tulevikus Rae valda rajatava ringraja kohta:


Mulle tundub et on väga hästi tehtud!

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
31.05.2009 at 10:46 2 edits. Last edited 31.05.2009 at 13:56 by Silwer
Cardo
 
Uus ringrada
10+ , maailma parim rada ja graafiline tutvustus !
31.05.2009 at 12:14
Pierre
Uus ringrada
Päris tasemel rada paistis tõesti, kahjuks on ikkagi kerges ülekaalus vasakud kurvid, ehk 10:6, nagu ka praegu Audrus, kus siis vasak/parem suhe on 6:2 nii umbestäpselt...
31.05.2009 at 17:38
Raceboy
 
Uus ringrada
quote:
Pierre: Päris tasemel rada paistis tõesti, kahjuks on ikkagi kerges ülekaalus vasakud kurvid, ehk 10:6, nagu ka praegu Audrus, kus siis vasak/parem suhe on 6:2 nii umbestäpselt...

Miks kahjuks? Ongi lahe, mulle isiklikult istuvad vasakkurvid palju paremini...

____________________________
www.vems.ee
31.05.2009 at 19:52
HoCi
  
Uus ringrada
Kuna mul autol õlivõtt karteris kõrvalistuja poolel, siis minule ka sobib :) Jama lihtsalt sellest, et ühte rehvi hakkab rohkem ära närima, kui teist (mul saugal on ka nii).

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
31.05.2009 at 20:35
HrHunt
Uus ringrada
rFactorisse peaks selle raja sebima, saaks varakult harjutama hakata :) Kui keskil seal rallifoorumis konto äkki viskab päringu sisse?

____________________________

31.05.2009 at 23:11
Garfield
  
Uus ringrada
quote:
Cardo: 10+ , maailma parim rada ja graafiline tutvustus !
Ma tänan. Kas see graafiline tutvustus ka Rae ringraja sihtasutuse kasutusse jõudnud? Ma arvan, et see oleks abiks neile.

____________________________
Focus RS
01.06.2009 at 11:15
Cardo
 
Uus ringrada
Palun, paar tähelepanekut muidugi oli, üks koht oli liimirajale suubumine, see tundus üle mulla sõitmisega ja teisalt kui oleks kõrguste erinevust kah, kasvõi see S nagu näiteks Riias üle kühmu oleks päris muljetav.
01.06.2009 at 18:15
Garfield
  
Uus ringrada
quote:
Cardo: Palun, paar tähelepanekut muidugi oli, üks koht oli liimirajale suubumine, see tundus üle mulla sõitmisega ja teisalt kui oleks kõrguste erinevust kah, kasvõi see S nagu näiteks Riias üle kühmu oleks päris muljetav.
Sinna kiirendusraja pidurdusmaale kurvi nurka peaks ikka korralik rinka-äärekivi tulema. Kõrgustega - pikiprofiili pole rajale ju tehtud, seepärast ka selline eriti tasane maastik. Kuigi ega see krunt nüüd eriti "mägine" seal ei ole. Aga rallifoorumi liige mcquiz on suurepärase töö visualiseerimise osas teinud.

____________________________
Focus RS
02.06.2009 at 10:02
mart154
 
Uus ringrada
Minu meelest oleks täitsa tore, kui see video jõuaks ka meediasse!

Kui mitte muud,siis hoiaks vähemalt teema üleval meie masu ajal...
02.06.2009 at 10:57
wirx
  
Uus ringrada
See rada ongi tehtud rFactorile ja peaks täitsa olemas olema. Pole
komplektiks kokku pannud, sest pole oma sõitudes seda kasutanud veel, aga
on plaanis ja kui me sõitma hakkame, siis peaks meil selle jaoks
intallikas tulema. Võimalik, et seda ehitatakse veel ümber, kuna esialgne
versioon on veel väga poolik. Seiniks võite kaasa teha sõitudes teistel
radadel


Ranirahn
F1CEL Admin

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
02.06.2009 at 11:31
Erik 78
Uus ringrada
Raja tutvustus on jõudnud Rae Valda ja seda kõige kõrgemale tasemele. Väga positiivne tagasiside oli, oodatakse ka mängu. Ilmselt soovib härra Vallavanem kätt harjutada. Halb on see, et detailist on puudu maanteeameti kooskõlastus rajale ligipääsemise ristmikule. Lihtsalt mahapööret ei lastud läbi... vaja oleks viadukti...
08.06.2009 at 13:11
xjan
Uus ringrada
Rae ringist uudiseid pole vahepeal tulnud? Lootust veel on? :)

____________________________
BMW 1M ...
29.09.2009 at 19:07
rustang
  
Moderator
Uus ringrada
Tänases EPL-s on Audru valla teade hoonestusõiguse konkursi väljakuulutamise kohta Audru ringraja maa-alal.
01.10.2009 at 08:34
peep
 
Moderator
Uus ringrada
quote:
xjan: Rae ringist uudiseid pole vahepeal tulnud? Lootust veel on? :)

Olen linna peal jalutades kuulnud, et projekt on peatatud seoses probleemidega logistikaskeemi osas.
01.10.2009 at 08:46
rustang
  
Moderator
Uus ringrada
Link

Edit: Pakkumised avatakse Audru Vallavalitsuses 02. novembril 2009 kell 15.15.

Päris lühike aeg....
01.10.2009 at 08:53 1 edit. Last edited 01.10.2009 at 08:54 by rustang
Raceboy
 
Uus ringrada
quote:
rustang: Link

Edit: Pakkumised avatakse Audru Vallavalitsuses 02. novembril 2009 kell 15.15.

Päris lühike aeg....


Mitte et ma pessimistlik oleks või nii....:) Aga pakun, et ei tule kas ühtki pakkumist või siis tuleb alla alghinna.

____________________________
www.vems.ee
01.10.2009 at 09:20
rustang
  
Moderator
Uus ringrada
Üks pakkumine tuleb kindlasti.
01.10.2009 at 09:25
Lembit
Uus ringrada
Suunatud enampakkumistele enamasti tulebki vähemalt 1 pakkumine.
Mis hinnaga, ei olegi enampakkumise seisukohalt oluline, kui enampakkumis eesmärgiks ei ole mitte vallale raha teenida, vaid valla vara mängimine kellegi konkreetse isiku kätte :(
01.10.2009 at 13:28
Steelrider
 
Uus ringrada
Palju on Eestis juriidilisi isikuid, kes vastaksid antud tingimustele:

Pakkumise tegija üks kantud põhitegevusaladest peab olema viimase kahe aasta majandusaasta aruande põhjal avalikkusele suunatud auto – ja motospordialane tegevus.
· Pakkumise tegija peab olema viimase kahe aasta jooksul olnud tegev auto – ja motospordis ja omab spordirajatiste haldamise kogemust.

See selleks. Rahalised tingimused:

· Hoonestusõiguse aastatasu alghind 7000 EUR - i aastas.
· Osavõtutasu 10 000 EEK,
· Tagatisraha, ühekordne hoonestusõiguse aastatasu alghind ehk 7000 EUR;
· Konkursi võitja tasub Audru vallavalituse arvele kinnistutel eelnevalt tehtud kulutuste katteks ühekordse maksena 1 270 000 krooni hoonestusõiguse lepingu sõlmimise päevaks.

Kokku: koos lisakuludega arvestuslikult 1,4 milj. krooni.

Kohustusteks on uuendada kolme aasta jooksul rajakatte uuendamine, parkla rajamine, seitsme aasta jooksul äripindade ehitamine ja kasutusõiguse saamine. Äripindade osas lepingu rikkumise eest on leppetrahv ette nähtud, muude asjade osas mitte. Ehk siis on võimalus 1,4 miljoni eest kohe ning 110000 krooni eest igal aastal saada rada seitsmeks aastaks enda kasutusse, ilma seal lillegi liigutamata. Eks lepinguga võib veel mingeid piiranguid juurde tulla aga...

Või sain ma millestki väga valesti aru?
01.10.2009 at 16:24
lauri911
 
Uus ringrada
Ega see nüüd midagi odavat pole, isegi arvestades seda, kui lille ei liiguta ja trahvi ei saa, tähendab see 7 aasta jooksul 26 000 krooni kulusid kuus. Rikkaks selle õiguse omamisega ei saa küll kuidagi...
01.10.2009 at 18:27
hall
 
Uus ringrada
quote:
lauri911: Ega see nüüd midagi odavat pole, isegi arvestades seda, kui lille ei liiguta ja trahvi ei saa, tähendab see 7 aasta jooksul 26 000 krooni kulusid kuus. Rikkaks selle õiguse omamisega ei saa küll kuidagi...



Lisaks peab arvestama mingisugustegi halduskuludega (raja puhastamine, niitmine, jobude äraajamine jne).

Aga arvestades pakkujale seatud tingimusi võib üsna kindlalt väita, et kvalifitseeruvaid pakkujaid, kes üldse pakkumist teha võiks, saab kokku lugeda ühe käe sõrmedel, võimalik, et isegi ainult ühel sõrmel :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.10.2009 at 18:51
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Uus ringrada   .. 4 5 6 7 8 9 10  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.