register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Põnevaid linke   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
Jesper
 
Põnevaid linke
Ma lugesin uudist selle superkerge MX-5 prototüübi kohta ja kommentaarides sattusin hoopis sellise riistapuu otsa:

Mazda Miata Monoposto

Peab mainima et see on täpselt selline MX-5 mida mul vaja oleks, juhul kui mul MX-5t vaja oleks :love:love:love

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
06.08.2009 at 15:27
ICE
  
Põnevaid linke
PowerBoosterid luubi all:


____________________________
Petrolheads.ee
07.08.2009 at 17:46
uzzac
 
Põnevaid linke
ei osanud mujale postitada.

et kui kellegil peaks olema soovi mootorit vahetada siis siin paar nõuannet :)
http://pastebin.com/f733b95c1
31.08.2009 at 14:33
peep
 
Moderator
Põnevaid linke
BMW Welt

Külastasin seda kohta mõned nädalad tagasi, väga hea mulje jättis. Ehk küll polnud autosid nii palju kui näiteks Sinsheimis aga muuseumi hoonete arhitektuur ja sisekujundus on vinge vaatamisväärsus omaette. Ja loomulikult, nagu piltidelt näha, on autospordi huvilistele piisavalt vaatamaist. Soovitan !
24.09.2009 at 17:03
-XR-
Põnevaid linke
quote:
peep: BMW Welt

Külastasin seda kohta mõned nädalad tagasi, väga hea mulje jättis. Ehk küll polnud autosid nii palju kui näiteks Sinsheimis aga muuseumi hoonete arhitektuur ja sisekujundus on vinge vaatamisväärsus omaette. Ja loomulikult, nagu piltidelt näha, on autospordi huvilistele piisavalt vaatamaist. Soovitan !

Kahju, et see riidest auto seal ei tahtnud liigutada ja silmi pilgutada.
Muidu selle "pallid nööride otsas" asja juures ma seisin ikka päris tükk aega ja imetlesin.
Seal Welt-i pool, kus igasugused interaktiivsed asjad olid, see "pall ratta peal veermas" asi oli ka päris tore.
Enne BMW Welti käisin just uues Porsche muuseumis ja kuigi mulle BMW-d eriti ei meeldi, siis viimane jättis parema mulje.
Porsche võiks ka rohkem oma engigeeringut promoda.

25.09.2009 at 08:22 1 edit. Last edited 25.09.2009 at 08:22 by -XR-
peep
 
Moderator
Põnevaid linke
Minuarust mõlemad olid muljetavaldavad. BMW on lihtsalt kordi suurem firma, neil ka võimalused suuremad.
25.09.2009 at 09:39
-XR-
Põnevaid linke
quote:
peep: Minuarust mõlemad olid muljetavaldavad. BMW on lihtsalt kordi suurem firma, neil ka võimalused suuremad.

Porschel olid mõned mootorid väljas ja ainult 2 prototüüpi minu mälu järgi.
Prototüüpe võiks rohkem väljas olla ja nad võiks rohkem tehnoloogia arengut näidata.
Aga noh eks Porsche ongi tuntud oma nii öelda lihtsuse poolest, et ega neil polegi võibolla midagi väga palju demoda.
2 Pooleks lõigatud 997 kere olid vähe huvitavamad ja loomulikult rinkaautod.
Need mootorihäälte kuulamise kohad olid toredad. Jõudsin järjekordselt järeldusele, et ainuke ilusa häälega Porsche on Carrera GT.
Isegi traktori häält sai kuulda. Porsche muuseumis oli seda lausa lust vaadata, et suht kõik võistlusautod olid midagi võitnud.
Väga palju võitjaautosid ikka neil.
Pärast käisin veel üle tee poes, et Panamera üle vaadata. Häbi tunnistada, aga mulle see auto täitsa meeldib.

Kui sa Porsche muuseumi Stuttgartis sattusid, siis ega Mersu muuseumi ei viitsind minna?
Mersus oli viimane korrus ehk siis tegelikult esimene (ülevalt alla peab kõndima) kõige huvitavam.
Seal oli näha, kuidas nad tehnoloogiat arendavad jne... isegi seda oli huvitav vaadata, kuidas sündis uue S-i näidikute plokk.
Inseneripilk tahab ikka telgitaguseid näha.
Mersul on loomulikult ka ringrajale pühendatud korrus väga huvitav.

Kahju, et see bemmimaja tavainimestele suletud on, kus Speedhuntersid käisid.
25.09.2009 at 12:14
matukas
  
Põnevaid linke
Filmihuvilised on seda masinat juba ehk näinud.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
13.10.2009 at 11:27
kronja
 
Põnevaid linke
http://www.ussr-autosport.ru/index.html


eks lingist on aru saada, millest jutt
ka eesti nsvl'is ehitatud autodest mõned pildid/tehandmed.

thx,
jk

____________________________
http://kronja.com
14.10.2009 at 15:30
Jesper
 
Põnevaid linke
Veidi porri õhtusse: http://www.yellowbullet.com/forum/showthread.php?t=97936

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
20.10.2009 at 01:10
uzzac
 
Põnevaid linke
http://www.ruudulipp.ee/
20.11.2009 at 15:13
amblik
 
Põnevaid linke
21.11.2009 at 15:01
peep
 
Moderator
Põnevaid linke
Garaazhid.

Üks näide:


Kel raha ja huvi, see ehitab - teised võivad õnneks netis vesistada ! :lol
23.11.2009 at 21:12
Jesper
 
Põnevaid linke
Peebul on ilmselgelt majaehitus plaanis :devil

Tegelt mul on alati selliseid pilte vaadates üldse mitte kadedusega seotud huvi, et kas selliste masinaparkide omanikel mingit küllastumust või nõutust ei teki mingi hetk? Osad on selgelt muuseumid, aga noh näiteks see kutt on oma vara üpris huvitavalt parkinud, ma kujutan ette et kui tal tuleb tunne et võiks F360-ga üks tiir teha, siis võib juhtuda et F430-l on aku tühi ja GT40 tõmbab küünlad märjaks (Ford ju ikkagi), akulaadija on kuhugi kadunud, ilm ei soosi kabrio välja lükkamist ja kiire on kah, ja siis ongi umbes nii et f*** it, võtan naise Volvo :)

Või noh isegi kui kõik on eeskujulikus korras, siis tekib ju ikka mingi lemmik all-arounder stiilis MB või Maserati sedaan, ja ülejäänud lihtsalt kaotavad kolinal väärtust samal ajal?

Võimalik muidugi et kui tegu on (noorte) pensionäridega, siis on aega rohkem nendega jännata.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
23.11.2009 at 22:23
mart154
 
Põnevaid linke
quote:
Jesper: see kutt


quote:
foorum:I know about this guy, he has many cars in a warehouse and he keeps only a few of his collection at the house.


see pilt jätab mulle mulje, et ega ta vist reaalselt neid eriti tihti liigutada ei viitsigi :)
23.11.2009 at 22:42
peep
 
Moderator
Põnevaid linke
Ega nad ei sõidagi eriti palju, vaata high-end autode müügikuulutusi, 1000 km aastas või vähem on tavaline. "Rikas" olla on põhim emotsionaalselt keerulisem kui "vaene", sest viimasel juhul on lihtsam enda jaoks eesmärke seada ja aeg kulub kiiremini neid eesmärke saavutada üritades ning seejuures pead ennast pingutama - arendama. Kui energiat jätkub, siis eriti kergelt tüdimust ei teki.

Pane ennast olukorda, kus Sul on selline läikiv garaazh koos kõikmõeldavate unistuste autodega seal sees ning rahaga pole probleemi elu lõpuni ja mõtle, kui kauaks on fun ?:D Alguses kindlasti aga varsti on vaja juba uut, kuhu mahub suurema ekraaniga racing simulaator, suurem mullivann ja rohkem tantsutüdrukuid. ;)

Parim nende kogude juures on, et lihtsurelikel tekib positiivne emotsioon - on mille poole püüelda. Need inimesed ise peavad motivatsiooni otsime suurematest jahtidest, lennukitest, villadest - mis kõik palju kallimad kui mistahes autod.

Ok, see lihtsalt minu abitu katse filosofeerida. :lol
23.11.2009 at 23:10
spark
 
Põnevaid linke
quote:
peep:Ok, see lihtsalt minu abitu katse filosofeerida. :lol
eks see nii ongi, ainult kunsti jms. unustasid ära ;) õrna ettekujutuse saab, kui vaadata näiteks filmi "Thomas Crown Affair"

____________________________
Seitsekümmend Viis
24.11.2009 at 00:18
rustang
  
Moderator
Põnevaid linke
quote:
peep: Pane ennast olukorda, kus Sul on selline läikiv garaazh koos kõikmõeldavate unistuste autodega seal sees ning rahaga pole probleemi elu lõpuni ja mõtle, kui kauaks on fun ?:D

Ses mõttes on võidusõiduga tegelemine parem, et ükskõik kui palju raha on, ikka on võimalik kõik hakkama panna :-P
25.11.2009 at 11:26
lauri911
 
Põnevaid linke
quote:
Jesper: Tegelt mul on alati selliseid pilte vaadates üldse mitte kadedusega seotud huvi, et kas selliste masinaparkide omanikel mingit küllastumust või nõutust ei teki mingi hetk?

Üks miljardär on öelnud: "Teil [loe: vaestel] on ikka hea elu küll --- ainult mõtlete selle üle, kuidas saada suurem maja, parem auto jms. aga mina näiteks olen veetnud mitmeid unetut ööd, mõeldes, kas meil on mõni paralleeluniversum või mitte!"
Tundes mitmeid rikkaid mehi võin öelda, et elu neil kergem/parem küll pole, lihtsalt probleemid on teistsugused.
Küllastumine tekib ikka --- selle tarbeks on kaupmeestel "limited editionid", mida tehakse ainult 100tk, 10tk jne.)

Tegelikult on asi lihtne: inimene ajab taga positiivset emotsiooni ning iga järgnev emotsioonilaks lihtsalt maksab alati rohkem :)

25.11.2009 at 23:48
-XR-
Põnevaid linke
quote:
lauri911:
quote:
Jesper: Tegelt mul on alati selliseid pilte vaadates üldse mitte kadedusega seotud huvi, et kas selliste masinaparkide omanikel mingit küllastumust või nõutust ei teki mingi hetk?

Üks miljardär on öelnud: "Teil [loe: vaestel] on ikka hea elu küll --- ainult mõtlete selle üle, kuidas saada suurem maja, parem auto jms. aga mina näiteks olen veetnud mitmeid unetut ööd, mõeldes, kas meil on mõni paralleeluniversum või mitte!"
Tundes mitmeid rikkaid mehi võin öelda, et elu neil kergem/parem küll pole, lihtsalt probleemid on teistsugused.
Küllastumine tekib ikka --- selle tarbeks on kaupmeestel "limited editionid", mida tehakse ainult 100tk, 10tk jne.)

Tegelikult on asi lihtne: inimene ajab taga positiivset emotsiooni ning iga järgnev emotsioonilaks lihtsalt maksab alati rohkem :)



Lollid vaesed vbl mõtlevad jah ainult asjade peale.
Usu mind, et neid vaeseid, kes mõtlevad paralleeluniversumite ja 11 dimensiooni peale on kõvasti rohkem kui mõtlevaid rikkaid ;)
Mu meelest on just vastupidi, et rikkad mõtlevad limited edition gutsimutside peale ja "vaesed" palju mõistlikemate asjade peale,
sellepärast nad ongi "vaesed".
26.11.2009 at 00:24
peep
 
Moderator
Põnevaid linke
Avastasin uunikute lehe pealt artikli mida varem polnud märganud:



Eestlane pöörasel võiduajamisel.


Tähelepanuväärne, et kõik mis seal kohalike olude ja võistluse kohta kirjutatakse, kehtib ka tänapäeval. Selles ehk ongi antud koha fenomen, 80+ aastat tipptasemel võidusõitu. Seiklus ise on muidugi ülikõva ja tore, et selline info säilinud on.
26.11.2009 at 11:04
m33lis
Põnevaid linke


Japsid on päris tõetruu sõidusimulaatoriga hakkama saanud :)
26.11.2009 at 17:27
matukas
  
Põnevaid linke
Funny rocket :D

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
27.11.2009 at 00:47
peep
 
Moderator
Põnevaid linke
SEMA 2009

Igaühele midagi vaadata, kuid üldiselt puhas ameerika heas mõttes.:)
05.12.2009 at 23:53
Jesper
 
Põnevaid linke
Ma ei tea kuidas teil on, aga mul on tulnud päris mitu korda inimestele seletada, et tegelikult sellist asja pole reaalses maailmas olemas, et "kui leian sponsoreid, siis lähen võidu sõitma", et õli- või varuosakleepsu auto peale panek on üldjuhul kallim lõbu kui mitte panek (muidugi kui sa ise mõlema tooli peal ei istu) jne. Üldjuhul keegi ei usu :)

Täna komistasin ühe artikli otsa, kus väljendatakse sarnast vaatenurka ALMS-i kontekstis, aga oluliselt veenvamas vormis:

http://lastturnclub.com/index.php?option=com_content&task=view&id=600&Itemid=88
http://lastturnclub.com/index.php?option=com_content&task=view&id=602&Itemid=88

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
07.12.2009 at 18:46
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Põnevaid linke   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.