register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama   1 2 3 4  
Poster Message
Jesper
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Rääkisin Eiki Eristega ja rada on harjutamiseks avatud, ma ise laekun 4-5 vahel. Hinnad värgid nagu ikka teisipäeviti, nii palju kui ma aru sain.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
07.10.2008 at 12:28
raimo_r
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Ilm on siin tõesti ilus.

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
07.10.2008 at 14:28
HrHunt
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Päris hardcore, päev otsa tööl rassida, siis ummikus istuda tund aega, siis Pärnusse pimedaks. Kerge disorientatsioon tekkis kohati - keset kurvi ärkad üles et hmmm... peaks järsku keerama ka kusagile vms, seda muidugi näha pole et kuhu aga eelmisest korrast on umbes meeles :) Normaalne.

____________________________

07.10.2008 at 23:18
Jesper
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
See pimedas kihutamine on lahe jah, arvad et tead juba nii ühte kui teist trajektoorist, pidurduspunktidest ja asjadest, rindki kisub üritustel vaikselt kummi... ja siis leiad end äkki kahe jalaga piduri otsas asfaldilapil kus sa never ever käinud pole, peas üks suur küsimärk: KUHU %#&!/#! SEE S-KURV NÜÜD JÄI???

Väga hariv värk.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
08.10.2008 at 00:35
Pierre
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
kunagi seal ju aint pimedas salaja käidigi :)
ma olen nõus et sedasi on sigalahe sõita. sõber mul kord istus kõrval ja pärast poolt ringi enam ei tahtnud. lihtsalt et jube kehva pidi olema kui ei saa aru kuhu poole tee või kuhu auto keerab.....
põhiline mida karta on hulkuvad loomad. ei ole võimalik näha.
aga kui on teisigi sõitjaid rajal on orienteeruda lihtsam, üksi on karmim.

08.10.2008 at 15:57 1 edit. Last edited 09.10.2008 at 00:00 by Pierre
Jesper
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
Pierre:.
põhiline mida karta on hulkuvad loomad. ei ole võimalik näha.

Jah, need pinisevate motoriseeritud kaherattalistega noorloomad, kelle kodutee otse mööda endist maanteelõigu sirget jookseb, on kõige hullemad. Üks töristas seal parajasti kui HrHunt rajal oli, õnneks tal niipalju oidu oli et ootas kuni auto ringile läks ja siis sõitis, aga noh võibolla see oli lihtsalt juhus ja ausalt öeldes jube abitu tunne oli seal raja kõrval seda tsirkust vaadata. Ja see pole esimene ega isegi esikümnes kord, ja seda on juhtunud ka valgel hea nähtavusega ajal kui ilmselgelt rajal sõit käib.

Eks kui esimene neist autasustamispoodiumi taguse mullavalli pealt kokku rehitsetakse, siis äkki võtavad õppust.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
08.10.2008 at 16:13 2 edits. Last edited 08.10.2008 at 16:19 by Jesper
HrHunt
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Pmst ma nägin, et mingi kummaline tsirkus toimub, aga sirgele jõudes oli plats puhas. Eks see öine värk tegelt natuke liiga karm ole... Ühekordseks elamuseks samas äge küll.
Jääb üle ainult unistada kui vinge oleks korraliku valgustatud raja peal öösel tuuritada...

____________________________

08.10.2008 at 16:27
veekaheksa
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
HrHunt: Pmst ma nägin, et mingi kummaline tsirkus toimub, aga sirgele jõudes oli plats puhas. Eks see öine värk tegelt natuke liiga karm ole... Ühekordseks elamuseks samas äge küll.
Jääb üle ainult unistada kui vinge oleks korraliku valgustatud raja peal öösel tuuritada...

Ei näe selles mingit pointi. Sõida päeval siis. Või osta tuled. Miks peab kõik ÜBERiks ajama. Mingi maania on ? Et kõik peab kõigekõige olema ja miski pole kunagi piisav? Enne võiks asfaltkatte korda saada seal. Tulesi ma küll seal vajalikuks ei pea. Kaugtuledest on ENAM kui küll. Vbolla on minus viga, aga ma saan isegi lähituledega pimedal maanteel seadusliku kiirusega normaalselt sõidetud. Kaugtulega on nagu jube hea juba.

Ei tasu südamesse võtta.
13.10.2008 at 21:00
matukas
  
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
veekaheksa:...Tulesi ma küll seal vajalikuks ei pea. Kaugtuledest on ENAM kui küll. Vbolla on minus viga, aga ma saan isegi lähituledega pimedal maanteel seadusliku kiirusega normaalselt sõidetud. Kaugtulega on nagu jube hea juba...
Lähituledega võid ju normaalselt sõita küll, AGA KUI mõni ootamatu takistus on ees, siis arvuta ise 25 m/s ja lähitulede töökauguse suhe reageerimisaega ümber ning näed, et lähituledest ei piisa. Sõidukoolitusel tehti vägagi hästi selgeks, et lähituledega saab ca 50 km/h kiirusel ohutult reageerida. Eeldame, et autol on paigaldatud seadusega lubatud ja õigesti reguleeritud tuled.


____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
13.10.2008 at 21:25
Jesper
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama


Ja üldse see teema oli mõeldud lihtsalt kiire üleskutsena, kuna ma vastikult ebaiseka inimesena eeldasin, et äkki on veel huvilisi, kes pole suve jooksul piisavalt sõita saanud.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
13.10.2008 at 21:42
HrHunt
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Einoh, oligi väga äge, igati bro et lipu püsti väntasid :) Ma lihtsalt nentisin asjaolu et inimeste, vara ok infrastruktuuri säilumine baseerus vedamisel rohkem kui päevasel ajal :D Sirgel näitavad mul tuled väga ülbelt, aga sisekurvi lõppu oleks võinud rahulikult end lehmakari sokutada ja poleks enne midagi näinud kui nisad esiklaasil lapiti. Ju hr veekaheksa turtsub kuna kade meel, et ise ei saanud tulla ;)

____________________________

13.10.2008 at 23:32
veekaheksa
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Baseerubki. Och reaalses elus reaalsel maanteel kah. Huvitav, mis saab siis sõidukiirusest kui sind kurvilisele-üles-alla painduvale mägiteele öösel lasta. Hakkad 20ga sõitma? Või äkki on ikkagi mingi muu variant?
Ise ei saanud tulla jah. Mis muidu veel imelik on - juttu ja sõitmist Audru rajal on ju palju olnud - enamus, kes IRL ikka võivad öelda, et nad on sõidumehed seal rajal - peaksid saama suht kinnisilmi seal sõidetud. Rada on lühike ja piiratud nähtavus on VAID pimedusest põhjustatud.
14.10.2008 at 01:55
devilc
Moderator
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Veekaheksa, võta tuure maha, muidu läheb see jutulõng kinni.
14.10.2008 at 09:31
HrHunt
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Kui sa mägiteest räägid, mitte lõuna eestist, siis seal pannakse vahest aeglusti ka sisse ja vahest ikka kipuvad kõik 4 ringi minema :) Oleme nüüd kõik toredad ja vahvad, pole vaja tühjast tüli kiskuda. Kõigil on valus ja raske olla seoses hooaja lõppemisega.

____________________________

14.10.2008 at 13:13
rolantsik
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Pimedas on isegi sellisel rajal raske sõita,mis peaaegu peas on.
Põhjus on imelihtne,pimedus ja auto tuled moonutavad kaugusi ja trajektoori nägemist.
Elu on ära tõestanud,et pimedas sõidab päevase kiirusega võrdselt ainult rong :D
14.10.2008 at 19:31
veekaheksa
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
HrHunt: Kõigil on valus ja raske olla seoses hooaja lõppemisega.

Ära nüüd hakka ära sõnuma! :D
Lund ja jääd tahaks, ja kui neid juba tuleb, siis saaks jälle rada kärutada(ka pimedas jälle :P). Loodame, et tuleb edevam talv kui eelmine aasta.
15.10.2008 at 18:17
Pierre
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
njah, Eestis pole sellist varianti nagu hooaja lõpp.
meil on koguaeg hooaeg. lihtsalt karastada tuleb end mitmel rindel, mitte arvata et kui kuiv asfalt kaob, siis võib bussiga sõitma hakata :D
16.10.2008 at 00:16
HrHunt
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Ma siin hoolega valin rehve ja rallipotikuid aga järsku tuli mõte - keegi seda rada üldse see aasta varbaga sonkinud / takseerinud on? Elas ta talve enam vähem üle, on mingeid uusi lappimisi ka teostatud jne? Linnavahel saab küll ainult sportauto või maasturiga sõita hetkel :) Ühega lased slalli teisega keerad makki peale :D

____________________________

23.03.2009 at 21:38
rolantsik
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Sai käidud eelmine nädal teisipäeval.Käisime rada mõõtmas ja sai ka paar tsõõri lastud :D
Rada nägi välja nagu oleks kuskil järve peal,paks lumi ja jää :D
24.03.2009 at 23:13
rollingjack
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Siis seitsmendast aprillist jälle peale:
Eriste sõnade järgi on alates 7. aprillist kõik huvilised taas teretulnud kaks korda nädalas ringrajale harjutama. Rada avatakse sõitmiseks kell 15 ja suletakse 21. Täpsemat infot ringrajal toimuva kohta saab veebilehelt www.audruring.ee.

http://www.parnupostimees.ee/?id=99400

____________________________
Have fun and be safe!
27.03.2009 at 09:43
tehnik
  
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Täna on siis lõpuks ometi jälle käes see võimalus kus saab alustama auto ja enda testimisega. Ilm paistab ka praegu ilus olema, seega peab minema.
07.04.2009 at 09:51
tehnik
  
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
tehnik: Täna on siis lõpuks ometi jälle käes see võimalus kus saab alustada auto ja enda testimisega. Ilm paistab ka praegu ilus olema, seega peab minema.
Kui alustasin siis oli igalpool rajal natukene väikseid lahtisi kivikesi mis sõidu käigus peaaegu ära kadusid. Rada üldiselt oli nagu samas seisukorras mis eelmine aasta, välja arvatud tagasirge keskel olevad mõningased asfaldi kahjustused, mitte kül augud kuid mina eelistasin neist mööda sõita. Ka veelomp samas kohas ulatus osaliselt rajale.

Fotosid pole, kuid on üks videojupp (ftp kaustas) milles on ka mõnes kohas näha tagasirget. Videole jäin paraku ainult mina, sest selleks ajaks oli minu tuttav oma sõidud lõpetanud :( .
08.04.2009 at 10:38
veekaheksa
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Tundub, et suht 1:09(-+2sek) aega sõitsid seal...Peab ikka järgmine nädal ise kah proovima tulema.
10.04.2009 at 10:39
tehnik
  
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Kui mina 7-dal sinna läksin siis polnud algul seal mitte kedagi. Helistasin siis Eristele ja ta ütles et no sõida siis "paar" ringi. Nii tegi ka minu tuttav kes peale mind tuli.
10.04.2009 at 22:35
Laux
  
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Rada on teisipäeviti avatud ja sõitma võivad minna kõik. Esialgu küll tuleks minekust teavitada Eristet ennast, kuna mina ei ole see aasta oma nõusolekut andnud. Tänu kiiretele aegadele tööl ei ole lihtsalt võimalik iga teisipäev alates kella kolmest seal passida. Samuti on see aasta mul endal autospordi tee ette võetud ja vaba aega igasugu muu tegevuse jaoks järjest vähem. Sellest hoolimata aga olete kõik Pärnusse teretulnud ja eelnevalt kokku leppides ei jää kellegil sõidud tegemata. Samuti kehtib see aasta uus tasustamissüsteem - tänavaauto 100.-/h, sportauto (spetsiaalselt võidusõiduks ehitatud auto) 200.-/h. Eriste kontaktandmed leiab kodulehelt www.audruring.ee

Terv.
Lauri
13.04.2009 at 09:19
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.