register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama   1 2 3 4  
Poster Message
Tüüp
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Sai siis käidud ! Ilm oli ok ja raja remondist tekkinud puru oli kadunud.
Kena õhtu oli !
19.05.2009 at 21:37
HoCi
  
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Mis remonti seal täpsemalt siis tehtud on? Kas trajektooril siis pole enam seda jubekaredat asfaldit, mis rehve sõi?

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
19.05.2009 at 21:38
Tüüp
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
HoCi: Mis remonti seal täpsemalt siis tehtud on? Kas trajektooril siis pole enam seda jubekaredat asfaldit, mis rehve sõi?


Hullemad kohad on lihtsalt parandatud .
19.05.2009 at 22:10
BlueStang
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
mis värk on, et keegi teisipäeviti trenni ei käi ilusa ilmaga tegemas, Erist eläheb pankrotti niimoodi ja kes siis vähestki rajahooldust korraldab - ameeriklaste protsent täna oli päris kõrge, miski maazda, paar suubarit siis üks 325cup oli ka esindatud ja veel mõned pärisvõistlusautod

endal rohkem niisama fun - suvarehviga sai rohkem "driftitud" kui sõidetud niiet pärast pidi tagarataste ribade plaginal talna tagasi sõitma:D
16.06.2009 at 23:51
HrHunt
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Miski Mazda olin mina, mõtsin et aitab niisama kohmimisest ja sebisin omale instruktori, enamasti tiirutasime tasakeisi arutasime trajektoore ja asju. Väike full-boost test näitas tulemusena stabiilse 1.09 (T). Hakkab looma.

____________________________

17.06.2009 at 00:24 3 edits. Last edited 17.06.2009 at 00:28 by HrHunt
veekaheksa
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Käisin kah vaatamas, et mis toimub. Üks Subarutest sõitis ilusti 1.06 aega, Ladamees 1.09. Mingi üsna vihane Astra lasi ka 1.06. Pikemalt polnud aega olla.

____________________________
It's not about the result, it's about the emotion.
17.06.2009 at 09:03
BlueStang
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
HrHunt: Miski Mazda olin mina, mõtsin et aitab niisama kohmimisest ja sebisin omale instruktori, enamasti tiirutasime tasakeisi arutasime trajektoore ja asju. Väike full-boost test näitas tulemusena stabiilse 1.09 (T). Hakkab looma.
jajah, maazda tahtis tagasirgel vägisi eest ära astuda:)
17.06.2009 at 09:14
charger
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
HrHunt: Miski Mazda olin mina, mõtsin et aitab niisama kohmimisest ja sebisin omale instruktori, enamasti tiirutasime tasakeisi arutasime trajektoore ja asju. Väike full-boost test näitas tulemusena stabiilse 1.09 (T). Hakkab looma.
Räägid äkki lähemalt? Kust instruktori saab ja mis maksab? Millest instruktoriga sõitmisel kõige suurem abi oli?
Olen ise sama asja peale mõelnud...
17.06.2009 at 11:51
HrHunt
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
charger:Räägid äkki lähemalt? Kust instruktori saab ja mis maksab? Millest instruktoriga sõitmisel kõige suurem abi oli?
Olen ise sama asja peale mõelnud...

Instruktori sain puhtjuhuslikult. Selgus et härra kes esinduses minu MPSi käigus aitab hoida tegeleb rallikrossi/sprindiga (Erki Külvi). Kuna Audru on peaaegu et kruusa rada siis mõeldud tehtud. Kõige suurem abi oli ehk see, et kuigi mul olid teoreetilised teadmised enam vähem paigas ei suutnud ma neid siiski paari kurviga päris õigesti kokku panna, eriti üle mõistuse oli see tagumise "uue kurvi" õige läbimine (liige kiirelt sisse). Lisaks kasutasin LSDd natuke valesti (hoidsin rooli mõned kraadid ülekeeratuna - trajektoor pmst sama - kiirus väiksem). RaceChrono näitas optimaalseks 1.04 nii et kui ma uusi trikke täiskomplektis kasutama asuks oleks edasiminek päris jõhker võrreldes eelmise aastaga.
Tegelikult võimalik, et kõige parem instruktor seisab Audrus sageli raja ääres - Eriste :) Ta oli üsna imestunud - miks kurat keegi tema käest ei küsi, kuidas seal sõitma peaks :D
Kuna ta teenib seal mingeid mõttetuid kopikaid selle rendirahaga - äkki prooviks mingi huviliste grupi kokku panna ja mingi suurema õpi-ürituse sebida? Samas ka siin foorumis võiks ju olla inimesi kes suudaks õpetada. Vbla probleem on selles et eks see natuke riski bisnis ole. Mina olen siuke üsna ohutu õpilane, torgin suurt looma ettevaatlikult ja tagant poolt :P Kõik päris sellised pole ;)

____________________________

17.06.2009 at 12:21 4 edits. Last edited 17.06.2009 at 14:07 by HrHunt
jmx5
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
HrHunt:
quote:
charger:Räägid äkki lähemalt? Kust instruktori saab ja mis maksab? Millest instruktoriga sõitmisel kõige suurem abi oli?
Olen ise sama asja peale mõelnud...

Tegelikult kõige parem instruktor seisab Audrus sageli raja ääres - Eriste :) Ta oli üsna imestunud miks kurat keegi tema käest ei küsi, kuidas seal sõitma peaks :D
Kuna ta teenib seal mingeid mõttetuid kopikaid selle rendirahaga - äkki prooviks mingi huviliste grupi kokku panna ja mingi suurema õpi-ürituse sebida?

Mina ilmselt oleks käsi.
17.06.2009 at 13:24
uzzac
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
tuleva teisipäev olen tõenäoliselt pärnus ja kui keegi kaine veel on päeval siis võin ka proovida mõnd juhtnööri anda huvi korral
17.06.2009 at 13:52
tehnik
  
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
uzzac: tuleva teisipäev olen tõenäoliselt pärnus ja kui keegi kaine veel on päeval siis võin ka proovida mõnd juhtnööri anda huvi korral
Arvan tõsimeeli, et praegune õllevõtmine lahtub homme päevaks ära, sest vaja on vähemalt vaatama minna kas saab autot taas testida. Vaja oleks teada saada kas pihustite, küünalde, pragunenud tagasilla ja rehvide vahetus aitas.
22.06.2009 at 19:23 1 edit. Last edited 22.06.2009 at 19:24 by tehnik
uzzac
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
me üritame ka mingi 5-6 paiku end kohale vedada testi mõttes...vaja ikka andresele vastu hakata laupäeval ja pühapäeval
23.06.2009 at 00:30
Moss
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Jõudsin ka just tagasi, käisime Henduga katet uurimas ja niisama kive rajalt ära toksimas, sõitu ei teinud kuna väravad olid juba kinni kui kohale jõudsime. Tegin seebikarbiga paar klõpsu ka pigilaikudest, mis mõnes kohas trajektoorile jäid. Ei tea kas neid peaks sõites väga vältima? Homme upitan, täna tuleb kiiremas korras õllele ja šašlõkile valu anda :)
23.06.2009 at 23:09
uzzac
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
käisin sõitmas..kedagi polnudki :)

mind need laigud ei härinud üldse sõites..ainus koht kus võib probleeme olla on uuest kurvist välja tulles kellegi kõrval sõites. eks nv näitab kui ära need pigilaigud sulavad seal
25.06.2009 at 00:32
Moss
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Minu kolm klõpsu http://nagi.ee/photos/Moss/sets/208533/
25.06.2009 at 01:09
Tüüp
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Mina igatahes käisin kihutamas ! Sai üle poole paagi kütust ära põletatud .
25.06.2009 at 09:27
tehnik
  
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
uzzac: käisin sõitmas..kedagi polnudki :) ...
Mina sõitsin seal umbes kella 18 - 20 vahel.
25.06.2009 at 09:48
uzzac
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
no me tulime tulema nõks ennem 18.00
25.06.2009 at 13:17
matukas
  
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
quote:
Moss: Jõudsin ka just tagasi, käisime Henduga katet uurimas ja niisama kive rajalt ära toksimas, sõitu ei teinud kuna väravad olid juba kinni kui kohale jõudsime. Tegin seebikarbiga paar klõpsu ka pigilaikudest, mis mõnes kohas trajektoorile jäid. Ei tea kas neid peaks sõites väga vältima? Homme upitan, täna tuleb kiiremas korras õllele ja šašlõkile valu anda :)
Su fotikast tulnud pildiinfo järgi ei lähe kuupäev rajal käigu kuupäevaga kokku :D
Ehk on siis seal aparaadis see õigeks muutmata.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
25.06.2009 at 15:12
HrHunt
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Soovitan mitte sattuda mõne teise auto taha hetkel kui ta sealt pigiloigust üle tuiskab. Tulistab kapoti ja klaasi mõnusalt üle pigi ja kividega.

____________________________

25.06.2009 at 15:36
Antti22
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Täna on plaan minna natuke iS-iga kihutama, kas on oodata ka seltskonda?
14.07.2009 at 14:45
devilc
Moderator
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Vähemalt kaks foorumikaaslast on minemas minu teada.
14.07.2009 at 14:58
veekaheksa
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
Tänased mitteametlikud ajad:
Porsche 911 1.04
Nissan Sunny GTI 1.06
VW G IIx2, Honda Civic Erki, VAZ 2105, Toyota Celica, Mini Cooper - kõik umbes samasse 1.07-1.09 auku.
Iga ringi aega ei võtnud, need on siuksed random ajad seega. Vaatasin, et päris jahutus/kiirendusring ikka poleks.

____________________________
It's not about the result, it's about the emotion.
14.07.2009 at 19:58
BlueStang
 
Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama
kes Sunnyga oli?
14.07.2009 at 20:22
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ilus ilm on, lähme Audrusse kihutama   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.