register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Sauga kuivtreening   1 2 3 4  
Poster Message
TCOFF
Sauga kuivtreening
Tänud, sain tööle mängu. Aga nüüd on probleem järgmine, et sõites Sauga rajal, viskab umbes poole maa peal mängu algusmenüüsse
04.01.2008 at 18:12
-XR-
Sauga kuivtreening
quote:
TCOFF: Tänud, sain tööle mängu. Aga nüüd on probleem järgmine, et sõites Sauga rajal, viskab umbes poole maa peal mängu algusmenüüsse

Kardan, et sul on kas graafikaseaded liiga kõrgele seatud ning FPS langeb liiga madalale või siis liiga laha videokaart või vähe mälu jms..
04.01.2008 at 18:14
TeamShox
Sauga kuivtreening
Ma ei saa miski pärast race teha ja kui teen race weekendi rF3 siis teised sõidavad mingite tavaliste autodega.
Peale selle autod ei tee häält.
04.01.2008 at 19:21 1 edit. Last edited 04.01.2008 at 19:28 by TeamShox
-XR-
Sauga kuivtreening
quote:
TeamShox: Ma ei saa miski pärast race teha ja kui teen race weekendi rF3 siis teised sõidavad mingite tavaliste autodega.
Peale selle autod ei tee häält.


Teiseks tõmba uusim patch rFactor-i kodulehelt. Versiooninumbrit peast ei tea.

Ja kolmandaks tasub autosid juurde tõmmata. Need olemasolevad pole midagi head.

http://www.rfactorcentral.com/

Renault Megane Trophy autode hulgas on isegi Artman Racingu Megane, millel R. Pilve kiri ja Eesti lipp peal!
04.01.2008 at 19:31 1 edit. Last edited 04.01.2008 at 19:31 by -XR-
TeamShox
Sauga kuivtreening
aga kuidas ma uusi autosi ja radu mängu saan panna?
04.01.2008 at 21:14
-XR-
Sauga kuivtreening
quote:
TeamShox: aga kuidas ma uusi autosi ja radu mängu saan panna?

õpetused peaks kaasas olema. muidu lihtsalt pasted gamedata kataloogi vastavasse alamkataloogi.
Vastavalt siis, kas locations või teams (vist oli teams, kui õigesti mäletan. praegu ei saa kontrollida).

winrar on sul ikka olemas?
04.01.2008 at 21:16 1 edit. Last edited 04.01.2008 at 21:16 by -XR-
TeamShox
Sauga kuivtreening
jah on, sain juba aru ka kuida asju mängu panna.Kas teil saab ka downloadimiste arv täis seal lehel mis XR andis?jumala nõme et nii vähe staffi päevas saab sealt lehelt tõmmata.
04.01.2008 at 21:21
-XR-
Sauga kuivtreening
quote:
TeamShox: jah on, sain juba aru ka kuida asju mängu panna.Kas teil saab ka downloadimiste arv täis seal lehel mis XR andis?jumala nõme et nii vähe staffi päevas saab sealt lehelt tõmmata.

seal on iga asja jaoks tavaliselt mitu mirrorit. kasuta erinevaid.
04.01.2008 at 21:22
xjan
Sauga kuivtreening
natuke OT aga minug jõulukingisoov on midagi sellist :) -- http://www.force-dynamics.com/index.php

____________________________
BMW 1M ...
22.09.2008 at 11:04
BlueStang
 
Sauga kuivtreening
peaks ka hakkama juba kuiva trenni tegema - kes aitaks mängu ja sauga raja sisse laadida asj käima panna (ise ei jaga seda poolt väga :rolleyes
11.01.2009 at 14:41
newton
 
Sauga kuivtreening
Mis sul olemas ja mis puudu? Kui veel midagi peale arvuti pole, siis võid mõelda, palju sa selle lõbu eest oled nõus maksma - korralik rool (siin juba mainitud Logitech G25) maksab 3,5-4 kilo, sellest odavamatel pole H-pattern shifterit ega reeglina kolme pedaali ning roolil on äärest ääreni tüüpiliselt mingi kolmveerand pööret G25 2,5 vastu - ehk reaalsusest jääb asi üpris palju kaugemale.

Kui sa tahad just Saugal trenni teha, siis on vaja rFactorit, seda saab nende saidilt alla laadida ja kredikaga makstes "lahti lukustada", et oleks võimalik kasutada omi radu ja autosid. Alternatiivseid hankimisviise ei oska kommenteerida, pole uurinud.

Varem jooksis siit teemast läbi ka Sauga rada GTR2-le, kahjuks see link enam ei tööta. GTR2 peaks kohalikest poodidest üsna odava hinna eest (u. 200 EEK) saada olema ja mulle meeldib ta rohkem kui rFactor; tõsi, tänavaautosid vist GTR2 jaoks eriti ei leidu.

Ma pole kindel, et rFactor + Sauga + miski ettesattuv tänavaauto on nii täpne simulatsioon, et sellega harjutades õnnestub päriselus pärast sekundeid säästa - pigem sobib see näiteks Nordschleife kurvide ligilähedaseks meeldejätmiseks :)

Kui sa tahad enne raha kulutamist asja proovida, siis võta ühendust, astu mõni õhtu läbi.



12.01.2009 at 01:32
wirx
  
Sauga kuivtreening
mina võin kinnitada, et kas just sekundeid aga 1 ikka sain tänu rfactorile maha oma ajast ilma rajal reaalselt sõitmata ;)
samuti sain selgeks rallis scandinavian flici ning jääl-kruusal seda ka praktikas tihti saanud hiljem praktiseerida, enne richard burns rally mängimist polnud sellisest nipis aimugi

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
12.01.2009 at 03:39
BSRcar
 
Sauga kuivtreening
Üks hea 4WD flicki video http://video.google.com/videoplay?docid=5339482652455504354&q=team+o


____________________________
BSR tuuning Eesti esindus !!! Dream Car OÜ Tel. 505 6057 //
MTÜ Võidusõiduabi www.racehelp.ee
12.01.2009 at 11:32
Jesper
 
Sauga kuivtreening
Ega mõne mängu jaoks juhuslikult Bikernieki/Kacergine rada olemas pole?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
12.01.2009 at 12:47
tehnik
  
Sauga kuivtreening
Mina tajun et kuivtreening on ka vajalik, mõnikord tundub et see annab midagi jurde, või vähemalt hoiab pärissõitudega tekkinud vormi alles.
http://toru.ee/view/dffcd6805e27/
12.01.2009 at 20:26
-XR-
Sauga kuivtreening
Soovitaksin ka näiteks kardirooli istuda ;)

Praegu Saurixis päris head soodukad nädala alguses.
2=3 ja 5+1tasuta.

Õismäe FK tehakse ka tellimuse peale lahti.
Kartidel on lamellid all.
12.01.2009 at 21:32 1 edit. Last edited 13.01.2009 at 18:49 by -XR-
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Sauga kuivtreening   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.