register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Sauga kuivtreening   1 2 3 4  
Poster Message
Silwer
Sauga kuivtreening
Minul töötab kõik ilusasti. Viimane versioon rajast tundub juba ka realistlikum.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
03.12.2007 at 12:18
tehnik
  
Sauga kuivtreening
quote:
kronja: üritan uuesti.

a huvi pärast, kui te .gdb faili millegi notepaditaolisega lahti teete, kas seal sees on mingi loetav tekst?
Mina pole neid faile avanud, vaid kopeerisin lahtipakkimise tulemusena saadud "sauga" nimelise kausta terve täiega oma eelmises kirjas nimetatud kohta.

------------------------

Mängus olen praegu kasutanud kolme auto varianti: golf 1 tuunitud, golf 1 tuunimata ja porshe tuunitud. Oma tegeliku golf 2-ga võrreldes sain umbes sellise tulemuse: tegeliku sõidu kiirus (auto võimsuse pärast) on kõige lähedasem tuunimata golf 1-le, kuid tegevuse aktiivsus ja juhtimise täpsus on kõige lähedasem porshe-le. Tuunitud golf 1 võiks olla kõige lähedasem võibolla siis kui panna tegelikule golfile tunduvalt võimsam mootor, jäigemad vedrud, vastavad veljed-rehvid ja vähendada kaalu.
03.12.2007 at 13:00
-XR-
Sauga kuivtreening
Kas kurvikiirused liiga aeglased ei tundu uusimal versioonil?
See tundub kahtlane, et ma mängus slikkidega E92 M3-ga pean aeglasemalt kurve võtma kui päriselus kasvõi mu 1,7tonni kaaluva Brabusega.
03.12.2007 at 14:24
wirx
  
Sauga kuivtreening
kellel rFactor ei toimi võib GTR2 proovida
viimane raja üllitis on siin sellele http://www.sylearvutid.ee/sauga/sauga_014_gtr.rar

rFactori M3 E90 on ise lihtsalt jamalt tehtud minu arvates, sellest ka halvemad kurvikiirused...arvatavasti mõni mersu/audi töötaja tegi selle M3 :D

rFactori viimane rada ka http://www.sylearvutid.ee/sauga/sauga_014.rar
siin võib juba proovida AI vastu sõita, kui valite sõidustiiliks kõige raskema 110% on pea võimatu neile vastu saada...samas saab sabas sõites trajektori õppida(kuigi ka AI teeb vigu)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
03.12.2007 at 14:33
kronja
 
Sauga kuivtreening
põnev, tänud :)

natuke kitsas tundub mõni kurv (stardieelne ntx), a vbla vajab lihtsalt harjutamist..
03.12.2007 at 19:53 1 edit. Last edited 03.12.2007 at 19:53 by kronja
Silwer
Sauga kuivtreening
Ma olen kasutanud BMW GTR - see tundub juba asjalik aga ikkagi ei suuda veel sõita sama aega mis ma päriselt oma autoga sõidan... :)
Aga ega ma oma autot ka arvuti klaveriga ei juhi... ;)

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
03.12.2007 at 20:44
tehnik
  
Sauga kuivtreening
Mul tuleb kül vastupidi - isegi tuunimata virtuaalse golfiga tuleb 15 sec kiirem ringiaeg. Noh eks pärisauto on ka vist liiga tavaline ja pärissõidus pole ma julgenud viimase piirini lasta. Ilmselt oleneb see ka arvutiroolist ja selle seadetest. Kasutan 900 kraadise pöörderaadiusega rooli mis võimaldab suuremat täpsust kui paika reguleerida.
03.12.2007 at 21:47
Wolle
  
Sauga kuivtreening
Tere!

Tahtsin seda uurida, et ega kellelgi siit ei ole plaanis Kose-Uuemõisa ringrajast mingit vaimusünnitist valmistada?
Saan aru, et rajast ei ole päris korraliku ettekujutust virtuaalselt aga samas võiks keegi igavusest midagi valmis meisterdada? :)

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
06.12.2007 at 22:30
-XR-
Sauga kuivtreening
quote:
Wolle: Tere!

Tahtsin seda uurida, et ega kellelgi siit ei ole plaanis Kose-Uuemõisa ringrajast mingit vaimusünnitist valmistada?
Saan aru, et rajast ei ole päris korraliku ettekujutust virtuaalselt aga samas võiks keegi igavusest midagi valmis meisterdada? :)


Sa pole esimene, kes seda küsinud on.
Kuna Estring on ikkagi väga poolik veel ja ainult üks mees teeb seda minu ja wirxi toetusel,
siis mingeid muid radu küll hetkel tulemas pole.
Ega nendel inimestel (3D modelleerijatel) ikka ülemäära igav ka pole.

Ma praegu sain just uue AI sisse sõidetud. Vana oli ikka liiiga vale trajektooriga.

Uue versiooni paneme varsti üles.
06.12.2007 at 23:55 3 edits. Last edited 06.12.2007 at 23:57 by -XR-
kronja
 
Sauga kuivtreening
vaadates (sõites) seda seniks tehtud rada tekkis selline väike mõte, et äkki see 3d modelleerimine võiks olla järgmine asi, mida juurde õppida... :) sry OT
07.12.2007 at 01:20
-XR-
Sauga kuivtreening
quote:
kronja: vaadates (sõites) seda seniks tehtud rada tekkis selline väike mõte, et äkki see 3d modelleerimine võiks olla järgmine asi, mida juurde õppida... :) sry OT

väga arusaamatu postitus.
07.12.2007 at 01:24
kronja
 
Sauga kuivtreening
quote:
-XR-:
quote:
kronja: vaadates (sõites) seda seniks tehtud rada tekkis selline väike mõte, et äkki see 3d modelleerimine võiks olla järgmine asi, mida juurde õppida... :) sry OT

väga arusaamatu postitus.

üritan tõlkida:

seni tehtud töö audru/sauga raja virtualiseerimisel on niivõrd muljetavaldav, et paneb lausa mõtlema - äkki õpiks 3d modelleerimist, et saaks isegi selliseid lahedaid asju luua vastavalt oma soovile ja nägemusele. vabandust offtopicu eest.
07.12.2007 at 17:51
-XR-
Sauga kuivtreening
Uus versiooon üleval
www.sylearvutid.ee/sauga/sauga_016.rar

Uuendused:
Minu sõidetud AI
Äärekivid ümbertehtud


Proovisin Vormel A kardiga sõita. Aeg tuli 1.04. Küllaltki huvitav oleks teada palju tegelikult Vormel A seda rada sõidaks.
1.04 oleks küll väga hea.

Kasutan Logitech G25 rooli ja installitud on ka Real Feel Plugin, mis teeb rooli käitumise realistlikumaks:
http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=Real%20Feel%20FFB%20Plugin

Rooliomanikele soovitan vägagi soojalt seda pluginat.

Rooli mitte omavatele inimestele soovitan G25 rooli ja samuti seda pluginat.
10.12.2007 at 23:20 1 edit. Last edited 10.12.2007 at 23:21 by -XR-
tehnik
  
Sauga kuivtreening
quote:
-XR-: ...Proovisin Vormel A kardiga sõita. Aeg tuli 1.04. Küllaltki huvitav oleks teada palju tegelikult Vormel A seda rada sõidaks.
1.04 oleks küll väga hea....
Tegelikult ma ei tea mis on Vormel A ja üldse milliseid ringiaegasid võiks arvestada ja millise autoga võiks siin aegasid esile tuua.
11.12.2007 at 03:10 2 edits. Last edited 23.12.2007 at 11:55 by tehnik
-XR-
Sauga kuivtreening
quote:
tehnik:
quote:
-XR-: ...Proovisin Vormel A kardiga sõita. Aeg tuli 1.04. Küllaltki huvitav oleks teada palju tegelikult Vormel A seda rada sõidaks.
1.04 oleks küll väga hea....
Tegelikult ma ei tea mis on Vormel A ja üldse milliseid ringiaegasid võiks arvestada ja millise autoga võiks siin aegasid esile tuua. Minu ringiaeg porshega oli 0,56,3..... eelmise raja versiooniga.

Vormel A:
http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=Formel%20A%20Karting

Endale hakkas WTCC E90 320 meeldima, mis sisaldub RaceX mod-is.
Rool on sellel mõnusalt raske ning pidamine on ka päris hea.

Siin peaks võrdlema siiski ainult täpselt samade seadistustega sõidetud aegasid.
Mul on kõikvõimalikud kontrollid maas, ainult ABS-i panin low peale.
Käike vahetan G25 komplektis oleva käigukangiga. Automaatsidurit ei kasuta.
11.12.2007 at 03:33
tehnik
  
Sauga kuivtreening
quote:
-XR-:...
Siin peaks võrdlema siiski ainult täpselt samade seadistustega sõidetud aegasid.
Mul on kõikvõimalikud kontrollid maas, ainult ABS-i panin low peale.
Käike vahetan G25 komplektis oleva käigukangiga. Automaatsidurit ei kasuta.
Jah aegade võrdlemise juures kindlasti peaksid olema seadistused ühtemoodi ja ka autod ning roolid-pedaalid. Mul on samuti kontrollid maha võetud ja sõidan käigukangiga, kuid siduripedaali siiski pole.
Noh kas neid aegasid tasubgi võrdlema hakata, sest eelkõige on asja mõte ikkagi isikliku kuivtreeningu sellises võimaluses pärissõidu tarbeks ?

Emotsionaalselt oleks muidugi põnev sellisel virtuaalsel rajal kokku tulla ja ühiselt sõita, kuid siis kaldub asi juba kuivtreeningu mõttest välja vist, või kuidas ? Eks see värk tundub kõrvaltvaatajale niigi poisikeselik, eriti veel siis kui koos võidu ajama hakata :).
11.12.2007 at 16:08
kronja
 
Sauga kuivtreening
mehed jäävadki poisikesteks elu lõpuni - ainult mänguasjad lähevad veidi kallimateks..
aga võrgutugi on ju olemas mängul, why not? :)
11.12.2007 at 16:34
tehnik
  
Sauga kuivtreening
quote:
kronja: ...
aga võrgutugi on ju olemas mängul, why not? :)
Mina isiklikult pole seda leidnud, või siis pole piisavalt otsinud, kuid "igaksjuhuks" võiks ju olla.
11.12.2007 at 20:16
pelaruss
Sauga kuivtreening
See viimane sauga 014 raja link on vigane.

____________________________
Kõik arvavad, et olen rullnokk aga tegelikult ei oska ma sõita.
02.01.2008 at 00:33
-XR-
Sauga kuivtreening
quote:
-XR-: Uus versiooon üleval
www.sylearvutid.ee/sauga/sauga_016.rar



pelaruss, vaata üles poole.
02.01.2008 at 00:37 1 edit. Last edited 02.01.2008 at 00:38 by -XR-
pelaruss
Sauga kuivtreening
Tänud ja vabandust. Ohoo... 016 veel parem :)

____________________________
Kõik arvavad, et olen rullnokk aga tegelikult ei oska ma sõita.
02.01.2008 at 00:47
TCOFF
Sauga kuivtreening
Oskab keegi õelda, milles probleem võib olla?
02.01.2008 at 13:47
wirx
  
Sauga kuivtreening
kõvaketas on täis, või teinevõimalus, et oled määratlenud swap faili(virtuaalne RAM ehk siis kõvakettalt juurde võetav operatiivmälu) suuruseks alla 300mb, aga pigem lihtsalt ketas täis, ürita nii jätta, et oleks 2gb vähemalt vaba ruumi

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
02.01.2008 at 15:56
TCOFF
Sauga kuivtreening
quote:
wirx: kõvaketas on täis, või teinevõimalus, et oled määratlenud swap faili(virtuaalne RAM ehk siis kõvakettalt juurde võetav operatiivmälu) suuruseks alla 300mb, aga pigem lihtsalt ketas täis, ürita nii jätta, et oleks 2gb vähemalt vaba ruumi

Free space 51,2 gb, Kuidas seda swap faili saab üle 300mb määrata?
03.01.2008 at 19:52
matukas
  
Sauga kuivtreening
quote:
TCOFF:...Free space 51,2 gb, Kuidas seda swap faili saab üle 300mb määrata?
Siin väike õpetus ja üldse juttu kettamälust.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
03.01.2008 at 20:11
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Sauga kuivtreening   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.