register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Sauga kuivtreening   1 2 3 4  
Poster Message
matukas
  
Sauga kuivtreening
quote:
wirx:...winrar peaks hädast välja aitama www.winrar.de...
Tootja veebilink


____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
28.11.2007 at 22:48
-XR-
Sauga kuivtreening
Keegi võiks veel kommenteerida, mida ümber teha või mis hea tundub.

Muidu rada on tehtud garfieldi käest saadud jooniste, rustangi video ja Artmani Kaido poolt tehtud Audru suure ringi DriftBoxi .cir faili järgi.
Tänud teile!

Lisaks on kasutatud ka suvalisi pilte rajapäevadelt ja võistlustelt.

Praegu mängisin seda rada Caterhamiga, 200hj. Ikka tõeline fun on see Caterham.

Imho võiks E36 seeria kõrvale ka selle Caterham, Estfield tüüpi autode seeria teha.
Ikka lahtised autod (tuul vihiseb mõnusalt ja nähtavus ka väga hea), jube kerged ja väga hea kaalujaotusega jne jne...
Kaldun arvama, et loads of more fun kui E36 autod.
28.11.2007 at 23:14
indrek ilves
  
Sauga kuivtreening
quote:
-XR-: Imho võiks E36 seeria kõrvale ka selle Caterham, Estfield tüüpi autode seeria teha.
Ikka lahtised autod (tuul vihiseb mõnusalt ja nähtavus ka väga hea), jube kerged ja väga hea kaalujaotusega jne jne...
Kaldun arvama, et loads of more fun kui E36 autod.
quote:
www.estfield.ee: Käesoleval hooajal on toimunud 3 ESTfield'ide võidusõitu. Kõik võistlused on toimunud Pärnus, Audru ringrajal.
http://www.estfield.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=26
" target="_blank">link


____________________________
El Camino '85
300C '04
29.11.2007 at 01:13
Garfield
  
Sauga kuivtreening
quote:
-XR-: Estfield tüüpi autode seeria teha. Kaldun arvama, et loads of more fun kui E36 autod.
Lada mootoriga (ca' 150HP) Estfield sõitis Saugas 58-59 ringiaega. Kui oled proovinud, siis E36 ei tule enam meeldegi...


____________________________
Focus RS
29.11.2007 at 11:00
-fred-
 
Sauga kuivtreening
Kas Estfieldiga saab OT-l ka rajale?
29.11.2007 at 14:07
que
 
Sauga kuivtreening
quote:
-fred-: Kas Estfieldiga saab OT-l ka rajale?
Teiste vahel oleks ilmselt päris keeruline sõita - ringiaeg on liiga palju parem vist - ehk siis -4 sec parimast ajast ja -6 tavalisemast väga kiirest ajast, aga ilmselt on teretulnud ikka kui kirja jõuab panna :D
29.11.2007 at 14:30
tehnik
  
Sauga kuivtreening
Kõigepealt kiitus ja lugupidamine Meistritele, ning kõigile kaasosalistele kes selle virtuaalse Sauga tegid !!!

Võtsin praegu rFactor-i jaoks porshe ja golf 1, viimase sellepärast, et oleks minu pärisautole lähedasem. Siis võtsin seadetest maha steering help-i, braking help-i, automaatkäigud ja paljud muud moonutused, et päris sõidule lähedasem oleks. Autode tehnilist osa tuunida pole veel kuigipalju jõudnud ja ega palju ei oskagi sest ingliskeele oskus ei võimalda.
Sõitsin sauga rajal päris mitmeid kordi ja tundus päris reaalilähedane olema. Oma 21-ses ja võimalikult lähedal asuvas monitoris paistis pilt piisavalt suurena ja sõidusse süvenemisel tundus nagu mõjuksid isegi inertsjõud - tõenäoliselt on see seotud tegeliku sõidu mälestusega. Aju on üks peenike värk ja tõenäoliselt saab seda ka kuigipalju petta. Seega arvan, et kuivtreeninguks kõlbab ja mida reaalilähedasemaks mängu-rada arendada, seda reaalilähedasem - mulle tundusid raja äärekivid veidike kõrgetena, kuid võibolla ka sellepärast et minu pärisauto vedrud on pehmemad. Ja noh, eks raja nurgelisust võiks ju vähem olla ja rajaväline ala võiks ju ka olla veel reaalsem, et aju veelgi paremini petaks.

rFactori avanedes ilmnev taustmuusika on ka hea.

Huvitav kas replay-sid kuidagi mänguväliselt ja videofailidena salvestada ka saaks ?
29.11.2007 at 14:33
Jesper
 
Sauga kuivtreening
See 58-59 oli vast mõeldud tavalise raja, mitte OT raja ajana.
29.11.2007 at 14:33
Garfield
  
Sauga kuivtreening
quote:
Jesper: See 58-59 oli vast mõeldud tavalise raja, mitte OT raja ajana.
Seda jah. Ja ülejäänud Estfieldid nii kiiresti ei sõida ka, see konkreetne masin on nüüd Rootsis.


____________________________
Focus RS
29.11.2007 at 14:44
Raceboy
 
Sauga kuivtreening
Praegu valmimise lõppjärgus pea uue S2000 mootori ja Alconi big-brake kitiga Estfield, millel vähemalt 250hj (Hondata aju).
Ilmselt tegu päris kiire masinaga kui seaded paigas on.

____________________________
www.vems.ee
29.11.2007 at 15:03
I.V.B
Sauga kuivtreening
quote:
Raceboy: Praegu valmimise lõppjärgus pea uue S2000 mootori ja Alconi big-brake kitiga Estfield, millel vähemalt 250hj (Hondata aju).
Ilmselt tegu päris kiire masinaga kui seaded paigas on.


Täitsa huvitav oleks selline Estfield Caterham CSR Superlight'iga kõrvuti panna. Kuigi siiski ilmselt ainus asi mille poolest Estfield Caterhamist parem on, on hinna ja kiirusomaduste suhe.
29.11.2007 at 15:47
Jesper
 
Sauga kuivtreening
Caterham on kõvasti arenenum jah, sõltumatu tagavedrustus jne. Muidugi ma pole kursis, mida Racetechis välja on mõeldud. Ma isiklikult arvan, et Estfieldist mingi kosmoseraketi ehitamine pole päris kõige huvitavam tee, konstruktsiooni võlu on just lihtsuses ja odavuses. See Lada mootoriga aparaat maksis omal ajal vist midagi 100k ringis, võib-olla natuke rohkem.
29.11.2007 at 16:11
Lembit
Sauga kuivtreening
quote:
-XR-: Keegi võiks veel kommenteerida, mida ümber teha või mis hea tundub.

Minuarust on stardieelse kurvi kalle liiga väike reaalse eluga võrreldes.
Midagi erinevat reaalse rajaga oleks justkui ka: stardijärgse kurviga, S-kurviga ja uue kurviga, aga ma ei ole päris kindel, mis.
Stardijärgne oleks justkui erineva raadiusega. Äkki on kah küsimus kaldes, mida oleks siis vähe. Aga siin pead ei anna vabalt on võimalik, et mul on trajektoorid lihtsalt kehvad.
S-i esimese poole äärekivi on minuarust kõrgem, kui reaalses elus, aga ma ei ole reaalses elus kunagi pidanud S-i äärekivisid ründama, selleks, et S-st läbi mahtuda.
Uus kurv oleks kah justkui liiga terav vms. Mulle jäi mulje, et kurvikiirused on tiigikurvis ja uues kurvis praktiliselt samad, aga samamoodi, nagu stardijärgsegagi võib olla lihtsalt minu suutmatusega korrektset trajektoori valida.

Üldiselt on minuarust muru liiga hea pidamisega. Kui kiire kurv mõõdukalt laiaks läheb, siis ei pea üldse jalga tõstma ja ka uue kurvi äärekivi taga on justkui sama hea pidamine, kui trajektoorilt välja jääval asfaldiosal.
Boksi sissesõiduteed ümbritsev ala võiks kah boksiteega samas tasapinnas olla. See kõrge tammi otsas sõit on väga harjumatu.
30.11.2007 at 13:34
Raceboy
 
Sauga kuivtreening
Estfielde on ka sõltumatu tagavedrustusega, vähemalt minu mainitu ja veel üks huvitav projekt. Näis, mis välja tuleb.

____________________________
www.vems.ee
30.11.2007 at 16:43
-fred-
 
Sauga kuivtreening
quote:
Raceboy: Estfielde on ka sõltumatu tagavedrustusega, vähemalt minu mainitu ja veel üks huvitav projekt. Näis, mis välja tuleb.
See kõnealune on küll jäiga tagasillaga.
30.11.2007 at 16:48
Silwer
Sauga kuivtreening
Mulle tundub et vahemaa S'i ja uute kurvide vahel on nagu liiga pikk.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
30.11.2007 at 17:20
-XR-
Sauga kuivtreening
quote:
Lembit:
quote:
-XR-: Keegi võiks veel kommenteerida, mida ümber teha või mis hea tundub.

Minuarust on stardieelse kurvi kalle liiga väike reaalse eluga võrreldes.
Midagi erinevat reaalse rajaga oleks justkui ka: stardijärgse kurviga, S-kurviga ja uue kurviga, aga ma ei ole päris kindel, mis.
Stardijärgne oleks justkui erineva raadiusega. Äkki on kah küsimus kaldes, mida oleks siis vähe. Aga siin pead ei anna vabalt on võimalik, et mul on trajektoorid lihtsalt kehvad.
S-i esimese poole äärekivi on minuarust kõrgem, kui reaalses elus, aga ma ei ole reaalses elus kunagi pidanud S-i äärekivisid ründama, selleks, et S-st läbi mahtuda.
Uus kurv oleks kah justkui liiga terav vms. Mulle jäi mulje, et kurvikiirused on tiigikurvis ja uues kurvis praktiliselt samad, aga samamoodi, nagu stardijärgsegagi võib olla lihtsalt minu suutmatusega korrektset trajektoori valida.

Üldiselt on minuarust muru liiga hea pidamisega. Kui kiire kurv mõõdukalt laiaks läheb, siis ei pea üldse jalga tõstma ja ka uue kurvi äärekivi taga on justkui sama hea pidamine, kui trajektoorilt välja jääval asfaldiosal.
Boksi sissesõiduteed ümbritsev ala võiks kah boksiteega samas tasapinnas olla. See kõrge tammi otsas sõit on väga harjumatu.

Äärekivid ei ole veel tõesti õigete mõõtudega.
Pigem võib öelda, et need on enamvähem õige pikkusega, aga kõrgused ja kujud on täiesti paigast ära.
Need saab alles siis paika, kui keegi on käinud ja kivid ära mõõtnud.
Kõrgused ja laiused on ainult .cir faili järgi tehtud, mis peaks suht adekvaatne olema.
Vbl mingi 10cm siit-sealt nihkes. Aga S-iga on minu meelest ka nagu midagi valesti.

Boksitee ja muru jms on veel loomulikult paigast ära.
Nendele pole hetkel rõhku pandud.

Ma ei oska kuidagi kommenteerida seda vale tunnet osades kurvides.
Pakun, et valed äärekivid võtavadki pool reaalsust ära.

30.11.2007 at 17:23 2 edits. Last edited 30.11.2007 at 20:54 by -XR-
tehnik
  
Sauga kuivtreening
Kas seda virtuaalset Saugat saab ka kusagile internetti (tõenäoliselt siis mingisse serverisse) üles panna ? Või on veel vara (rada ja sellega seonduv vajab veel kohendamist), ei saa, või pole mõtet seda teha ? - Võiks ju olla ka võimalus sinna minnes kedagi eest leida või ise kedagi odata. Või on see võimalus juba kusagil netis olema kuid ma ei oska otsida ?
01.12.2007 at 02:29
-XR-
Sauga kuivtreening
http://www.sylearvutid.ee/sauga/sauga_014.rar - uus versioon üleval.

Parandatud äärekividega ning imho S-ist uute kurvideni jõudmine on nüüd ka lühem, reaalsem.
Rohu omadusi on nüüd ka muudetud ja rajakatte omadusi ka.
Mulle tundub, et pärast rajakatte muutmist on kurvikiirused aeglasemaks läinud, st tee libedamaks?

Paar puud on kah proovi pärast ühe kurvi äärde pandud.
02.12.2007 at 20:04 1 edit. Last edited 02.12.2007 at 20:31 by -XR-
HoCi
  
Sauga kuivtreening
Mul viskab käivitades ette akna, et :
rFactor has encountered a problem and needs to close...jne
Tundub, et ei saagi seda proovida :(

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
03.12.2007 at 00:01
-XR-
Sauga kuivtreening
quote:
HoCi: Mul viskab käivitades ette akna, et :
rFactor has encountered a problem and needs to close...jne
Tundub, et ei saagi seda proovida :(

Sul on ikka full versioon mitte demo?
Mul töötab igati korralikult.
Paned kataloog Sauga lihtsalt Locationsite alla.
Käivitad mängu ja läheb tööle.

Sul on äkki videokaardi draiverites asi või arvuti on liiga lahja vms?
03.12.2007 at 01:05
kronja
 
Sauga kuivtreening
selle 014 peale viriseb vähemalt minu winrar, et header corrupt ja saadab perse :(

edit: tõmbasin uuesti alla ja enam ei ole corrupt, palun vabandust :)
edit2: ikka kala :)
http://www.rfactorcentral.com/help/install_tracks.cfm <-- seal väidetakse, et .gdb fail peab sisaldama "general track info including event name, track name, location". see .gdb mis ma rar'ist välja ekstraktisin sisaldab hunniku "NULL"'e... ja noh, rfactoris seda rada näha pole... viitsib keegi tarkadest pilgu peale visata, kas arhiiv sisaldab kõike õigel kujul? ehk siis kas 014 on mängitav?
03.12.2007 at 03:24 2 edits. Last edited 03.12.2007 at 04:08 by kronja
-XR-
Sauga kuivtreening
quote:
kronja: selle 014 peale viriseb vähemalt minu winrar, et header corrupt ja saadab perse :(

edit: tõmbasin uuesti alla ja enam ei ole corrupt, palun vabandust :)
edit2: ikka kala :)
http://www.rfactorcentral.com/help/install_tracks.cfm <-- seal väidetakse, et .gdb fail peab sisaldama "general track info including event name, track name, location". see .gdb mis ma rar'ist välja ekstraktisin sisaldab hunniku "NULL"'e... ja noh, rfactoris seda rada näha pole... viitsib keegi tarkadest pilgu peale visata, kas arhiiv sisaldab kõike õigel kujul? ehk siis kas 014 on mängitav?

ise küll võtsin selle 014 versiooni. kustutasin vana täiesti ära ja panin 014 selle asemele ning töötas korralikult.
Äkki sul ikka on kuidagi poolik download.

Tõmba uuesti alla, aga kuskile teise kohta. Praegu sa oled küll ainuke, kellel selle uue versiooniga probleeme on.
03.12.2007 at 04:40
tehnik
  
Sauga kuivtreening
Mina kustutasin ka kõigepealt eelmise versiooni ära, siis tõmbasin 014-ne kausta "minu dokumendid" ja sinna ise tehtud rFactor-i kausta, pakkisin lahti ja kopeerisin saadud kausta C:\Program Files\rFactor\GameData\Locations. Töötab, ja ringiajad tulevad jah veidike aeglasemad, kuid võibolla et siis reaalilähedasemad.
03.12.2007 at 10:24
kronja
 
Sauga kuivtreening
üritan uuesti.

a huvi pärast, kui te .gdb faili millegi notepaditaolisega lahti teete, kas seal sees on mingi loetav tekst?

edit: tõmbasin uuesti ja nüüd lõpuks tundub olema korralik. sry.
03.12.2007 at 11:54 1 edit. Last edited 03.12.2007 at 15:19 by kronja
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Sauga kuivtreening   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.