register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.   1 2 3  
Poster Message
rustang
  
Moderator
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
quote:
meph: piigasid on OT üritustel ka näha olnud..
Muidugi on aga AC mehed oskasid nad oma tiimi värvata! :D meil on arenguruumi....
28.08.2007 at 11:30
indro
  
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Järgnevalt lingilt: http://tulemused.audiclub.ee/2007/track_day_26.08/ leiab kõik ajad. Hetkel jube kiire aga homme-ülehomme tekitan edetabeli ka.
28.08.2007 at 14:03
pprz
 
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Sain lõpuks enda pildid ka üles:




S

____________________________
sergeizjuganov.com
28.08.2007 at 20:17
-XR-
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Väga head pildid (y)

Rouli mats on hästi peale jäänud.

____________________________
TRD MR2, Brabus B11 W211
28.08.2007 at 23:41
rustang
  
Moderator
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Keda huvitab, siis minu seekordsest kiireimast ringist ka üks in-car video (5 megane wmv).
Kaamera on kõrvalistuja turvavöö ülemise kinnituse juures, mis Pärnu vasakkurvidega rajal annab päris hea pildi. Videol sõidab kohe minu ees Ardi samuti oma kiireima ringi. Klipist on näha, et šikaanis läheb auto päris rajult libisema kuigi just seal peaksin ma suutma oma räiget kaaalueelist Ardi ees ära kasutada. Siit järeldan, et vedrustusega on vaja tõsiselt tegeleda. Kui puudsin Silweril šikaanis sabas püsida, olin hoobilt murul! Kuna difriblokeeringut ei ole siis peab äärekividega ettevaatlik olema - ratas hakkab kohe tühja lööma. Konstruktiivne kriitika sõidustiili kohta teretulnud :)
29.08.2007 at 11:13
matukas
  
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Millal ühe Chasecam sessiooni teeme? Kaamera autost väljapoole. Seest vaadata polegi enam teab mis põnev :)
Sinu kaamera vaatenurk ei võimalda minu arvates auto gabariitidest aru saada. Uued kurvid tundusid vale trajektooriga aga vbl tagaveolisel peabki nii olema.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
29.08.2007 at 11:25
Silwer
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
quote:
rustang:Konstruktiivne kriitika sõidustiili kohta teretulnud :)

Ma ei oska midagi kritiseerida. Minu sõidujoon on sama. Raja laiust kasutad vast sina isegi paremini ära - ma jätan viimasel ajal isegi liiga suured ohutusvarud - mul ei õnnestunud terve ürituse jooksul kordagi ratast murule panna.


____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
29.08.2007 at 11:34
jura
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Minu mõtteid siis: mina kerge autoga ja hea rehviga prooviks s-i sirgemaks sõita... isegi evoga ja kehva rehviga vedas mul seekord sirgemalt välja... ehk siis rohkem raja keskelt esimesse kurvi (üle kivi muidugi) ja kohe sirgemalt üle teise kurvi sisemise äärekivi...
Shikaanist mahtusid huvitavalt läbi... kui mahtusid!
Uute kurvide teise kurvi keeran mina sutsu hiljem sisse... päris sealt parema äärekivi lõpust... nii vara keerates oma rehviga ma ei mahu rajale ära pärast, aga sulle tundus selline trajektoor ka sobivat. Eks kõik palju/ainult autos kinni tegelikult vist...
29.08.2007 at 11:46
rustang
  
Moderator
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
quote:
Silwer: mul ei õnnestunud terve ürituse jooksul kordagi ratast murule panna.


Ma ikka lasin täiega mitmes kohas, muuhulgas tegin ka "Rouli" aga suutsin kuidagi ära päästa. Mõistusega tead, et võiks otse lasta aga kriitilisel hetkel otsustab seljaaju teisiti, eks ta ole vähese sõitmise viga.

Mis videosse puutub, siis sinna kõrvale on mul olemas ka mootorijuhtimise logi, kust on näha näiteks segusiibri asend, mootori pöörded, siduri vajutused. Samal videol on ka mitu pisut ebaõnnestunud ringi, kui tähtsama data saaks sünkroonis panna videopildile kõrvale oleks ju algeline õppematerjal olemas. Rooli liigutusi oleks oluline näha veel ja pidurdushetki, kuigi viimase saab (minu puhul) ka segusiibri asendi järgi tuletada.
29.08.2007 at 11:48
que
 
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
quote:
rustang:
quote:
Silwer: mul ei õnnestunud terve ürituse jooksul kordagi ratast murule panna.


Ma ikka lasin täiega mitmes kohas,
:) lasid jah - ma esimeses sõidus (3. sõit) olin su järel ja vaat et igal ringil oli kohtunik jälle rajale jooksnud.

Panin aegade (mitteametliku) kokkvõtte siia.
29.08.2007 at 15:03
indro
  
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Tänan Que-d et ta enamuse tööst ära tegi. Nikerdasin selle põhjal edetabeli kus rehvi tüüp ka ära märgitud.
Ebatäpsuste korral palun teada anda.
29.08.2007 at 21:56 3 edits. Last edited 29.08.2007 at 22:08 by indro
rustang
  
Moderator
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Tarmo rehv selle tabeli kontekstis küll "T" ei ole :)
30.08.2007 at 07:50
rustang
  
Moderator
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
quote:
jura: mina kerge autoga ja hea rehviga prooviks s-i sirgemaks sõita... isegi evoga ja kehva rehviga vedas mul seekord sirgemalt välja... ehk siis rohkem raja keskelt esimesse kurvi (üle kivi muidugi) ja kohe sirgemalt üle teise kurvi sisemise äärekivi...

Jura, mul on ju taga "GAZ-51" tagasild ehk panin tähele, et kui sisemise ratta äärekivile panen, kaotab tagaosa järgnevaks 10-15 meetriks suure osa oma pidamisest. Raske tagasild, ebapiisav amort ja lisaks sisemise ratta tõusmine muudab ka välimise ratta camberi ebasoodsaks. Pigem püüdsin sõita S nii, et ei peaks hetkekski gaasi järele andma.

30.08.2007 at 08:05
liivi
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
quote:
rustang:
quote:
meph: piigasid on OT üritustel ka näha olnud..
Muidugi on aga AC mehed oskasid nad oma tiimi värvata! :D meil on arenguruumi....


see piiga aitaks heameelega tulevastel OT'del, kui abi vaja peaks minema!
kahjuks järgmisele üritusele ei jõua aga uuel aastal uue hooga ;)

muidu oli väga mõnus üritus, palju huvitavaid sõite ja mõnusaid inimesi. traditsiooniline sauga-raja-wrap maitses hea ja põnev oli vahelduseks pealtvaataja asemel ka veidi kasulik olla, kuigi esimesed paar korda oli see ringidelugemine ikka parajalt keerukas ülesanne. õnneks oli ajavõtuaudis üks kaval programm, mis asja kõvasti lihtsamaks tegi :D
30.08.2007 at 18:57
HoCi
  
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
quote:
rustang: Keda huvitab, siis minu seekordsest kiireimast ringist ka üks in-car video (5 megane wmv).


Vaatasin just selle video ära ja tekkis küsimus, et kas sa sõitsid shikaanis koonusele otsa?...Mingi heli käis nagu selline. Äkki sealt tuli rekordaja eelis? :)


____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
31.08.2007 at 17:52
rustang
  
Moderator
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
quote:
HoCi: kas sa sõitsid shikaanis koonusele otsa?

Mine hullu tea. OT18 paneme korralikud suured koonused, siis kaksipidi mõtlemist ei ole. Loodetavsti on kuiva ilma....
31.08.2007 at 23:53 1 edit. Last edited 31.08.2007 at 23:53 by rustang
ardi
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Lahe video.
Kas mulle tundus aga teravas paremas (nimetatakase vist tiigi kurviks) ei saanud sa kurvi siseküljele pihta. Mitte, et ma ise oleks kogu aeg saanud....
Mis kurikatesse puutub siis minu mälu järgi (mälupilt tahavaate peeglist) oli Rustangil nendega keskmisest lähedasem suhe.
01.09.2007 at 14:00
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.