register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.   1 2 3  
Poster Message
Cardo
 
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
26 august 13+13=26, topelt ei kärise :D
26.08.2007 at 21:27
indro
  
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Tänan kõiki osalejaid ja tagantjärgi mõeldes on hea et Roulil niigi läks. Lingi aegadele lisame homme siia.
26.08.2007 at 22:11 1 edit. Last edited 27.08.2007 at 11:54 by indro
I.V.B
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Viperi crashi oli tõesti päris hirmutav vaadata ja eemalt tundus, et asi oli hullem veel. Thank God or whoever..... aga kui köie otsas ära veeti, siis juhipoolne esiratas käis üles alla kuigi rehv oli terve, ehk midagi läks seal ikka vist kõveraks ka kahjuks
26.08.2007 at 22:20
HoCi
  
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
rääkige lähemalt.
Ma nii kahetsen nüüd, et ikkagi ei tulnud :(

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
26.08.2007 at 22:26
wirx
  
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Väga lahe üritus järjekordselt ja tänud AC-le korraldamise eest, järgmine kord andke varem teada ja küll tuleb ka rohkem rahvast.
Kas kellegil on ehk pilti/video sellest, kuidas ma tegin esimese sõidu ajal shikaani juures pirueti?
Selle shikaaniga seoses, ma küll pole olnud nende juttude/arutelude juures miks shikaan panna, kuid mulle isiklikult tundub shikaan asja ohtlikumaks tegevat...seal on alati palju väljasõite olnud, iga üritus päris mitu tk kohe...samas vähemalt minu autoga ei ole küll kiiruse vahet, ma pean (kas shikaaniga või ilma)peale shikaani tulevas kurvis gaasi maha võtma, kuna ei oska veel üle 150 kiirusega seda kurvi läbida või siis ei võimalda seda 1700kg+ mass.... Kõigele lisaks ei ole ajad erinevate OT-de vahel päris 100% võrreldavad, kuna kurikate asukoht ei pruugi alati täpselt sama olla(ok ok seda ei pruugi ka ilmastik), kuid eelkõige ohutuse pärast siiski kaotaks mina selle shikaani...
Kaastunne Roulile :(
http://www.rally.ee/?a=a022&b=98750&p=1

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
26.08.2007 at 22:27 1 edit. Last edited 26.08.2007 at 22:28 by wirx
que
 
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Omapoolt siit tänud korraldajatele - meeldivalt vähe autosid oli :) see aitas kah - ja ilm oli super.
Ise sai kah actionit tehtud pisut. Millegipärast tuli mõte, et peaks Ardi mööda laskma pärast S'i - kui kellelegi kunagi tuleb kiirusel 120+ selline loll mõte siis unustage ära - ühesõnaga nii kui ma jala gaasilt võtsin oli auto teistpidi ja ma vaatasin Ardile otsa - päris imelik oli, aga lõpp hea kõik hea - siiani enda parim aeg 1.07.8XX. Nüüd kui pidurid kah saaks siis äkki saaks juba 1.06.XXX :).

Tänud - väga lõbus oli.

Edit: wirx - šikaani kaotamise jutt pane sinna tagasi kust ta tuli palun.
Sest õnnetus kiirusel 110-120 (šikaanis) on köömes võrreldes õnnetusega sirgele tulles ilma šikaanita ise pole sõitnud edasine on arvamused - 150+ sirgele ja edasi ~180+ pidurduse juures kui midagi valesti läheb...
Ühesõnaga hetkel saavad tavaautod sirgele tulla punn põhjas - mõtlemata.

Editx: šikaani juures ongi alati ohutu piruetitada, sest seal on märg ja sile maa - sirge juures on juba kraavid järved jms - sirge lõpust rääkimata.
26.08.2007 at 22:29 4 edits. Last edited 26.08.2007 at 23:07 by que
wirx
  
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
kohe panen, kui keegi seletab, miks see loll mõte on....
no palju kiirem kiirus on sul järgmises kurvis, minul ntx 180+ gps-i järgi ja täpselt sama moodi tuleb seal kasutada pead ning varem pidurdada(ok sealt saab tõesti ka otse minna häda korral) aga point selles, et kiiremad autod peavad nii või naa gaasi maha võtma shikaani järgses kurvis, kuna 170 läbimine ei ole arvatavasti võimalik.
Sõites väikest ringi on kiirus enne sellesse shikaani järgsesse kurvi sisenedes minul ntx üle 180ne....ja ainus koht kuhu minna on põld ...alati peab siiski mõtlema enne gaasi põhja surumist ja antud hetkel teeb shikaan IMO asja hoopis ohtlikumaks, kuna järsk ja kitsas kurv on rajal juures, kus saab kiiremat teed pidi põllule-valli-piruetile minna
Ma ei räägiks seda juttu, aga ma olen näinud päris mitmeid shikaani välja sõite(õnneks siiani kõik õnnelikud), kuid ei ühtki(õnneks) shikaanile järgneva kurvi väljasõitu.
Võibolla tõesti teeb tavaautole(pole kunagi ühegiga sõitnud shikaaniga suurt ringi jällegi) shikaan sõitu ohutumaks, kuid sportautodele(ok, kui nüüd aus olla, siis pole ma peale 911tt ka ühegi teise autoga seda läbinud)...ma kahtlen selles

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
26.08.2007 at 22:40 3 edits. Last edited 26.08.2007 at 23:05 by wirx
rustang
  
Moderator
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Väga mõnus oli vahelduseks ainult oma sõidust mõelda ja mitte korraldamisega pead vaevata, tänud AC!

Šikaan on rajal selleks, et kodanikud ei sõidaks selle raja kiireimat kurvi viimase piiri peal.
quote:
wirx: ma olen näinud päris mitmeid shikaani välja sõite(õnneks siiani kõik õnnelikud), kui ei ühtki(õnneks) shikaanile järgneva kurvi väljasõitu.

Järelikult asi töötab, ma ei tahaks näha külgees 180ga rajalt kedagi lahkumas ilma turvavarustuseta autos. Seekord muide olid jube väikesed kurikad, ka mul endal puudus šikaani vastu igasugune respekt kuigi õnneks sai isiklik rekord sõidetud siiski puhta läbimisega aga jah, tuli ette kurikate lennutamisi ;)

Kurikate asukoht on standardiseeritud - rajal on vastavad valged märgid ja kõigil üritustel on äärmised kurikad olnud samas kohas.
26.08.2007 at 23:06
kyla
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Jah tänud korraldajale sujuvalt kulgenud ürituse eest , ilmataadile tänud et vihm mujale saadeti ja tänud ka muidugi kompressorile mis peaaegu terve hooaja seekord vastupidas!!! :)
Aega suutsin tiba jälle parandada ja ............kui kellelgi oleks ``ülearust`` Gkompressorit siis oleks veelkord tänulik! :D
26.08.2007 at 23:06
wirx
  
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
ok ok, siis ma võtan seda kui privileegi, et saan siiski läbida viimase piiri peal shikaanile järgnevat kurvi :)
tegelt mulle meeldib see kurv(mõnusalt õudne), lihtsalt minu vaatevinklist tundus, et shikaan teeb asja mulle ohtlikumaks
(ei ole irooninana mõeldud)
kui nüüd leiaks kusagilt mõned juustud slickid 18"(ei taha talveks tutikaid kappi seisma panna), oleks septembri OT-l kohal nagu 5 kopikat....praegused rehvid järgmist võistlust üle ei elaks...kõrvalistuja poolsest pea tutikast esi rehvist oleks nagu koer hammustanud....ja seda korduvalt nii 1x1cm auke oli mitmekümne ringis seal :S


____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
26.08.2007 at 23:18
peep
 
Moderator
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Sikaani eesmärk antud kohas ei ole võimaldada järgneva kurvi läbimist ilma pidurdamata vaid vähendada võimalikke vigu õige sisenemiskiiruse valikul. Isegi kui sa pead pidurdama, siis on oluline vahe mis kiiruselt see toimub, eriti juhul kui sa pole kogenud sõitja. Kui sa shikaanis välja sõidad, siis järelikult pead sisenemiskiirust vähendama, see on tehniliselt väga lihtne element. OT üritustel on alati sikaan ja tungivalt soovitan kõikidel teistel korraldajatel seda kasutada, mida õnneks seni on ka tehtud. Tänane näitas, et isegi lühikese sirge peal võib juhtuda tugev pauk.
26.08.2007 at 23:21
xjan
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Väga lahe, va. see tuul ja liiv mida peab vist autost nüüd kühvlite kaupa väljutama. Vihma ei sadanudki, kuigi algselt sellele oli panustatud minu puhul. Pärast esimesi ringe tulin maha ja panin õiged rattad alla tagasi :). Päeva jooksul sai sõidetud madal 1:07 ajaks, millega väga rahul. RaceChrono adekvaatsus ringiaegade mõõtjana testitud korraliku ajavõtu võrdluses ja võib täiesti rahul olla - pikemalt vastavas teemas.

Tagasiteel oli padukas nende suhteliselt olematuks kulunud Toyodega keeruline, aga sai hakkama. Nii hull ei olnud, et oleksin viitsinud kinni pidada ja rattaid vihmas vahetama hakata, aga vastik ikka.

____________________________
BMW 1M ...
26.08.2007 at 23:47 1 edit. Last edited 26.08.2007 at 23:48 by xjan
Jesper
 
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Ma arvan et peamine põhjus miks kiires välja ei sõideta on see, et isegi sealt lõpuosa välisservast kerge "muru haukamine" on nii erikuradi hirmus asi et pärast seda jätad heaga meetri varu (mul hakkab samas vist meelest ära minema, kasutasin paar korda seda uut musta serva päris hoolega). Šikaani samas pooldan, kui mul oleks autos puur, aknavõrk, HANS, jne siis võiks ju mees olla, liblikad alla suruda ja ilma sõita, aga ilma turvavarustuseta plekkpurkide jaoks on see praegune variant väga hea ja mõnus.
27.08.2007 at 00:41
kronja
 
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
väiksel ringil n.n. "shikaanijärgses" kurvis olen isiklikult 2 korda välja sõitnud... üks kord tegin spinni ja lendasin otse välja, teine kord külg ees kurvi "sisse" murule... seal on üks vastik peaaegu et märkamatu kõrguste vahe ja kui sa selles kohas satud hoo maha võtma või piduripedaali puudutama siis kerge typeri perse lipsab käest ära nagu niuhti... (eks ma olen paras juht ka, aga selle diskussiooni jätame välja) :)
27.08.2007 at 00:58
que
 
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Korraldusliku poole pealt ei saa mainimata jätta väga kenasid ajatabeleid - ma ei mäletagi, et nii korralikke (loe: siililegi selgeid) oleks kunagi olnud. Ja muidugi jõudsid nad stendinigi päris kiiresti.
27.08.2007 at 04:59
indro
  
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Ajad on ka nüüd olemas. Kui need minuni faili kujul jõuavad, siis tekitan tõenäoliselt mingi etetabeli moodi asja ka.
27.08.2007 at 10:23
tehnik
  
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Mulle meeldis see üritus ja auto jäi ka terveks, väljaarvatud mõned tehnilised probleemid ja auto enda puudused. Kuid selleks oligi vaja sõita et neist teada saada.

Jõudu ja edu korraldajatele ka tulevasteks üritusteks !
27.08.2007 at 10:24
meph
 
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Minu päeva eesmärk sai samuti täidetud :) Opel Mantaga millel vist mootoris ainuke korralikult töötav komponent oli genekas, mitte jääda päeva arvestuses kõige aeglasemaks :)
27.08.2007 at 11:29
Silwer
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Siiski, minu uus rekord sündis - 1:04.859... :)
http://www.mylaps.com/results/newResults.jsp?id=634287

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
27.08.2007 at 11:53
sfinx
 
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Pilte üritusest

http://kristjan.planet.ee/pildid/index.php?list=32

27.08.2007 at 12:51
ardi
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Tänud korraldajatele ja jõudu edaspidiseks.

R32 on rehviõgard - vähemalt esisillal. Riia + Pärnu (kokku ca 290 rajakilomeetrit koos peale ja mahasõiduga) ja uutest esirehvidest on saanud prügimäe kaup.

Tänu performanceboxiga sõitmisele on mõtteainet küllaga. Seoses sellega teeks üleskutse. Kellel on, see paneks kirja (teeks eraldi teema) terve raja kohta oma parimad kurvi läbimise kiirused (mis oli antud kurvi min. kiirus) ja tippkiirused enne pidurdamisi. Ise üritan õhtul sellise kokkuvõtte ära teha.
27.08.2007 at 13:15
wirx
  
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
2Ardi
analoogne teema juba olemas
http://opentrack.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=116&page=2

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
27.08.2007 at 14:45
rustang
  
Moderator
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
quote:
que: Korraldusliku poole pealt ei saa mainimata jätta väga kenasid ajatabeleid


Jah, nõus, teeme OT18-l samamoodi. Lisaks olid AC üritusel ka väga kenad piigad!
27.08.2007 at 17:57
meph
 
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
rustang: neid piigasid on OT üritustel ka näha olnud.. sul vist rohkem tegemist siis olnud :D
28.08.2007 at 00:26
m33lis
AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.
Tänusõnad korraldajatele ka minu poolt - väga vahva üritus oli. Sõita sai piisavalt, kõik sujus. Kahjuks tuli siiski enne ürituse lõppu sõitmine katkestada, kuna kiirestisõimisauto pidi lõpuks siiski alla vanduma vanale heale roosteussile - tahaks loota, et järgmise OT ajaks on tehnika juba uue kere peale ümber tõstetud ja saab jälle täiega kihutada :)

Tänusõnad siinkohal ka Tarmole, kelle Porsche kõrvalistmel sain tunda kuidas ühe kiirestisõitmiseauto pidurid toimima peaks :)
28.08.2007 at 07:33
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : AC Track Day 26.08.2007 Pärnus Audru (Sauga) ringrajal.   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.