register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Summer Race 2011   1 2 3 4  
Poster Message
Janeck76
Summer Race 2011
quote:
peep:
quote:
Janeck76: Videost on näha kuidas Raimo möödub Peebust SC märkide ajal! Peep sina ilmselt oskad seda seletada

Situatsioon jäi nii kohtunike kui minu poolt õigeaegselt fikseerimata ja nagu eespool öeldud, märguanne ei olnud reeglitekohane, puudusid kollased lipud.


Kui sõitjad eksivad reeglite vastu siis neid karistatakse. Kellele lisatakse +30sek ja mõnel võetakse sootuks punktid ära aga mida tehakse siis rajakohtunikega. Kuidas neid karistatakse. Sõitjad eksivad aga kohtunikud on ju sõitjate silmad rajaääres kes peaks olema piisavalt koolitatud mehed. Ootaks peakohtuniku kommentaare!
12.07.2011 at 12:59
raimo kulli
 
Summer Race 2011
quote:
peep:
quote:
Janeck76: Videost on näha kuidas Raimo möödub Peebust SC märkide ajal! Peep sina ilmselt oskad seda seletada

Situatsioon jäi nii kohtunike kui minu poolt õigeaegselt fikseerimata ja nagu eespool öeldud, märguanne ei olnud reeglitekohane, puudusid kollased lipud.

Ei pannud ka mina seda silti tähele kuna olin Peebul väga sabas kinni ja kollaseid lippe polnud, ilmselt siis oleks näinud. Aga kui vaadata ka järgnevat ringi siis keijo avarii punktis on ainult kollane väljas ilma sildita, järgnevas kahes punktis pole mitte midagi ja siis jälle ainult silt. Paras pudru ja kapsad :)
12.07.2011 at 13:13
Lend
Summer Race 2011
Tänud Jesper, mulle tundus, et ma nägin kusagil rohelist lippu, aga ei mäletanud täpselt kus. Enne seda tundus mulle, et SC kustutas vilkurid kui keeras vasakule tiigikurvist kiiresse kurvi, (see või ilmselt olla silmapete). Nagu hiljem selgus liikus SC ette esimestele. Kui päris aus olla ei näinud ma SC märki kohe isegi videos sest see sulandub väga taustaga kokku. Igaljuhul järgmisel korral püüan SC ajal mitte mööda sõita.

Henri ootaks sinu videot, et näha mis täpselt toimus uutes kurvides. Tänud.

12.07.2011 at 13:26 2 edits. Last edited 12.07.2011 at 13:27 by Lend
peep
 
Moderator
Summer Race 2011
quote:
Janeck76: Ootaks peakohtuniku kommentaare!

Kui on mingil põhjusel tekkinud probleemid, siis pole sobiv hiljem meie foorumis anonüümselt paugutada, vaid asjad tuleb kohapeal ja kohe selgeks teha või siis unustada. Ehk palun lõpeta meie saidi kasutamine oma isiklike arvete klaarimiseks.
12.07.2011 at 13:41
Janeck76
Summer Race 2011
Peale võistlust polnud ju kellegil piisavalt infi mis rajal toimus. Nüüd on juba materjali piisavalt mida analüüsida. Mis puutub anonüümne komentaarimine siis seda ma siin ju ei tee. Olen end siin foorumis kasutajaks registreerinud ja on samasugune õigus oma arvamusele nagu teil kõigil. Ning keegi ei ela siin oma kibestumist välja.
12.07.2011 at 13:50
Sebastien
Summer Race 2011
Kahju tõdeda aga antud sündmuste jada lõi vist paljudel "klapid pähe". Tegelikult oleks pidanud kogu rajal olema kollased lipud ja siis lisaks SC märk.
Peale võistlust videolt vaadatuna tunduvad paljud olukorrad lihtsalt ja kergelt lahendatavad. Kohtunikud peavad aga oma otsuseid tegema sekundite jooksul ja olukord läheb päris keeruliseks siis kui rajal toimub väga palju sündmusi korraga. Rada ise on lühike ja tänu sellele pole aega kaks korda olukordade üle järgi mõelda.
12.07.2011 at 14:02
peep
 
Moderator
Summer Race 2011
quote:
Janeck76: Mis puutub anonüümne komentaarimine siis seda ma siin ju ei tee. Olen end siin foorumis kasutajaks registreerinud ja on samasugune õigus oma arvamusele nagu teil kõigil.

Vaata, kasutajanime järgi ei ole võimalik aru saada kellega tegu ? Teised on siin palju pikemalt kirjutanud ja kuigi neil on samuti suvalised kasutajanimed, siis tegelikult on 99% juhtudest teada milline lihast ja luust isik selle nime taga peitub ja oma sõnade eest vastutab.

Ehk tutvusta end.
12.07.2011 at 14:14
Jesper
 
Summer Race 2011
quote:
Janeck76: Peale võistlust polnud ju kellegil piisavalt infi mis rajal toimus.
Sellele väitele tahaks vastu vaielda. Minul registreerija esindajana oli sõidu lõppedes max 10 minuti jooksul ülevaade kõigist meie sõitjaid puudutavatest hoiatustest, plaanitavatest karistustest etc (mida seekord ikka mõni oli :)), samuti ei olnud vastava soovi avaldamise korral probleeme peakohtunikult selgituste küsimisel ning omapoolsete kommentaaride ning seisukohtade edastamisel. Noh ja video vaatamine on ju ainult kaamera autost välja kruvimise ja nupu vajutamise vaev, ja kui mõnes autos kaamerat pole, siis kelle süü see on, kohtunike?

Ehk siis sellise "klient on kuningas" suhtumise väljendamiseks peaks ikka esimesed sammud enda poolt tegema - käima hooaja alguses välja selle 525.-+km ja hiljem ka jooksvalt parc ferme, boksi ja kohtunike putka vahel saalides jalavaeva sisse panema.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
12.07.2011 at 14:38 1 edit. Last edited 12.07.2011 at 15:01 by Jesper
Janeck76
Summer Race 2011
quote:
peep:
quote:
Janeck76: Mis puutub anonüümne komentaarimine siis seda ma siin ju ei tee. Olen end siin foorumis kasutajaks registreerinud ja on samasugune õigus oma arvamusele nagu teil kõigil.

Vaata, kasutajanime järgi ei ole võimalik aru saada kellega tegu ? Teised on siin palju pikemalt kirjutanud ja kuigi neil on samuti suvalised kasutajanimed, siis tegelikult on 99% juhtudest teada milline lihast ja luust isik selle nime taga peitub ja oma sõnade eest vastutab.

Ehk tutvusta end.

Eks ma siis tutvustan kui sa mind veel ära pole tundnud!
Olen Janeck Kiisa ja terve eelmise hooaja olin ma Ämbliku box-is. Elu on edasi läinud ja nüüd olen sattunud Saare box.
12.07.2011 at 14:53
Alberto
Summer Race 2011



Kommentaar: videolt ei paista, aga kuulda on, kuidas Hommik lendab mulle küljelt sisse. Tekkinud kontakt regullis esisilla koheselt suureks kokkujooksuks ja järgnevates kurvides kannab rajalt välja.
Muidu olid äärmiselt kuumad päevad, esimese sõidu lõpuks jooksis pilt lihtsalt taskusse. Sellistes tingimustes on ilmselt kõigil raske kainelt mõelda.

____________________________
Vineda Racing Pirita-Kose-Kloostrimetsa
12.07.2011 at 15:01 2 edits. Last edited 12.07.2011 at 15:19 by Alberto
rustang
  
Moderator
Summer Race 2011
quote:
Janeck76:Kui sõitjad eksivad reeglite vastu siis neid karistatakse. Kellele lisatakse +30sek ja mõnel võetakse sootuks punktid ära aga mida tehakse siis rajakohtunikega. Kuidas neid karistatakse. Sõitjad eksivad aga kohtunikud on ju sõitjate silmad rajaääres kes peaks olema piisavalt koolitatud mehed. Ootaks peakohtuniku kommentaare!

Ma ise ei olnud seekord eesti sõitudes peakohtunik aga selgitan siiski.

Skeem on iseenesest lihtne, rajakohtunik annab aru peakohtunikule, see omakorda žüriile (kui žürii on moodustatud) või ringrajakomiteele, sealt edasi EAL jne. Tavapärane protseduur on ringrajakomitee koosolekul ka möödunud võistluse sündmused läbi vaadata ja vajadusel võtta vastu otsused. Konkreetse kohtuniku sihiliku eksimuse korral saab kohtuniku litsentsist näiteks ilma jätta, pädevuse ebapiisavuse korral koolitada jne.

Iseenesest oleks muidugi lahe kui peakohtunik määraks 5nda punkti rohelise lipu lehvitajale stop-n-go :)
12.07.2011 at 15:07
joonas
Summer Race 2011
quote:
serõi: Tänan kõiki, kes võistluse korraldamisel abiks olid, võistlesid või kaasa elasid.
Pole parata, ainult korraldaja rolli ilma samal ajal ise võistlemata on oluliselt lihtsam täita kui samal ajal ise ka võistelda :) Kuigi, pean tunnistama, et teise päeva õhtul kippus rihma maha viskama ikkagi :)


Pealtvaatajale oli võistlus väga põnev. Peale pühapäevast Xtreme sõitu tekitas pealtvaatajates elevust rada puhastanud traktor, mille tegemistele tuliselt kaasa elati :)

Tänan!

____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
12.07.2011 at 15:15
Henri_
 
Summer Race 2011
Veel pilte: http://www.weekend.ee/?gid=4961

Ruben, panen sinu väljasõidust video üles nii kiiresti kui võimalik. Momendil pole lihtsalt videomaterjal minu käes. Seal peal on muidugi ka stardijärgne avarii, kuigi asjaosalisi vähem näha, aga seeeest näha, kuidas Tõnis keerleb kõigi ette ning Keijo läheb lendu.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
12.07.2011 at 15:41
amblik
 
Summer Race 2011
quote:
Eks ma siis tutvustan kui sa mind veel ära pole tundnud!
Olen Janeck Kiisa ja terve eelmise hooaja olin ma Ämbliku box-is. Elu on edasi läinud ja nüüd olen sattunud Saare box.

Kui BMW stardinumbreid vaadata, siis, kas järgmiseks hooajaks läheb elu veel edasi ja satud juba oma boxi ;)
12.07.2011 at 16:13
peep
 
Moderator
Summer Race 2011
Raske on kedagi internetis "ära tunda", kui just mingeid spetsiifilisi vande- või sidesõnu ei kasuta. Tegelikult oli asi selles, et peakohtunik väitis, et ta ei tea kes Sa oled ? Nüüd on Sul vähemalt järgmiseks hooajaks kõva vundament alla laotud.;)
12.07.2011 at 16:56
Janeck76
Summer Race 2011
quote:
amblik:
quote:
Eks ma siis tutvustan kui sa mind veel ära pole tundnud!
Olen Janeck Kiisa ja terve eelmise hooaja olin ma Ämbliku box-is. Elu on edasi läinud ja nüüd olen sattunud Saare box.

Kui BMW stardinumbreid vaadata, siis, kas järgmiseks hooajaks läheb elu veel edasi ja satud juba oma boxi ;)


Tööd käivad selle suunas, et oma box-is oleks ka oma masin:)
Aga tegelikult mul ju oma box on olemas aga auto on seal veel vale:)
12.07.2011 at 17:05
Janeck76
Summer Race 2011
quote:
peep: Raske on kedagi internetis "ära tunda", kui just mingeid spetsiifilisi vande- või sidesõnu ei kasuta. Tegelikult oli asi selles, et peakohtunik väitis, et ta ei tea kes Sa oled ? Nüüd on Sul vähemalt järgmiseks hooajaks kõva vundament alla laotud.;)

Nüüd sa siis viisid 1+1 kokku ehk:) Ja ei palu teises liivakastis mängida:)
12.07.2011 at 17:07
peep
 
Moderator
Summer Race 2011
quote:
Alberto: Kommentaar: /.../

Miks Sa 32-33 sekundil seisma jääd ?
12.07.2011 at 17:09 1 edit. Last edited 12.07.2011 at 17:10 by peep
Alberto
Summer Race 2011
quote:
peep:
quote:
Alberto: Kommentaar: /.../

Miks Sa 32-33 sekundil seisma jääd ?

Näha oli, et Hommik keerleb kohe rajale. Mujale minna ei olnud, vasakul püüdis Margus oma võimalust, ega täpselt ei mäleta. Sellel hetkel käivad küljed täispikkuses kokku.

____________________________
Vineda Racing Pirita-Kose-Kloostrimetsa
12.07.2011 at 17:53
Kristooooooo
Summer Race 2011
Natuke veel midagi pildihuvilistele:
http://printsport.smugmug.com/Circuitracing2011/Parnu-Circuit-SM-2011/17991491_DQM2dX#1378447349_DNZK4tn
12.07.2011 at 19:09
Umbertto
 
Summer Race 2011
quote:
Janeck76:Eks ma siis tutvustan kui sa mind veel ära pole tundnud!
Olen Janeck Kiisa ja terve eelmise hooaja olin ma Ämbliku box-is. Elu on edasi läinud ja nüüd olen sattunud Saare box.
Ka mina ei tundnud Sind selle teksti põhjal ära, kahjuks... Aga kohe lähen külastan website´sid "ämblirace.com" ja "mareksaar.fastraceteam.com" ja loodan, et leian sealt menu valiku "funclub" alt ilmselt vajaliku lisainfo Sinu kohta :D .
..... Peep küsis et kes oled SINA, kuidas oled võitusõiduga seotud, mis tehtud ja mis tegemisel..... (mitte kus Sa oled olnud). Ma olen olnud Kuismaneni, Korjuse, Tamme, jne rääkimata Ämbliku ja Marek Saare boxidest. Isegi Kulli ja Kaasiku boxis, viimases juba ~8 aastat tagasi.... Kahjuks ei saanud minust kiiret võidusõitjat, aga Hr. Koovi vihje viis mind tänasks safety (med) car rooli. Kas ja kuidas saan hakkama näitab aeg.
Seega, kuna Sa tundud võidusõiduga "hästi kursis olevat", siis seniks kuni Sinu oma auto valmib, räägid ehk Raul Koovi või Andres Halliga ja olen kindel, et sellise võidusõidualase know-how´ga mees saab veel sel hooajal mingi rakenduse meie võidusõidu hüvanguks ...... Nii saad ka kohe ise asja sees olles "ahjusoojad" vastused oma küsimustele.
Edu ! Vabandan väikese emotsiooni pärast, aga ehk on sellest abi...
Umbertto, alias Urmas Koppel, nr.86 BMW 325Cup, erus
12.07.2011 at 20:34
Umbertto
 
Summer Race 2011
Läbi satiiri Summer Race II sõidule tagasi vaadates võiks öelda, et oleme saavutanud masu eelse Läti Nationali taseme - autode arv on peaaegu sama suur ja ka õhulendude arv ja lennumeetrite arv on juba pea-aegu samal tasemel. Kui õigesti mäletan siis sain Rolantsikult kommentaari, et meil oli ju kohal ka läti võidusõitja kes selle "teatepulga meile üle andis" :D
12.07.2011 at 20:50
hall
 
Summer Race 2011
quote:
Umbertto: Kui õigesti mäletan siis sain Rolantsikult kommentaari, et meil oli ju kohal ka läti võidusõitja kes selle "teatepulga meile üle andis" :D

Minult said selle :)


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
12.07.2011 at 21:00
rolantsik
Summer Race 2011

Kahjuks ei saanud minust kiiret võidusõitjat, aga Hr. Koovi vihje viis mind tänasks safety (med) car rooli. Kas ja kuidas saan hakkama näitab aeg.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Urmas,Sa said minu arust ju super hästi hakkama.Ma ise olen ka kogu aeg vaimusilmas ettekujutanud,et SC juht on selline muhe papi :D:D:D:D:D
12.07.2011 at 21:01
BlueStang
 
Summer Race 2011
Oh, videotest paistab krdi äge küünarnuki-võidusõit, raja äärest vaadates ei saa nagu arugi, kui tuline andmine tegelikult käib - vana hea tqhq OKC tuleb meelde.

Peab ikka mustangite kokkuostmise lõpetama ja vaatamata teatud geneetikahäire eelarvamusele ka bemmi istuma:D (niiet peap vist mustangi vahetusse laskma cupi auto vastu).
12.07.2011 at 21:09 1 edit. Last edited 12.07.2011 at 21:19 by BlueStang
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Summer Race 2011   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.