register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Summer Race 2011   1 2 3 4  
Poster Message
hommik
 
Summer Race 2011
Selguse toomiseks ma siis lisan omapoolse kommentaari. Esimene kokkupuude kaasvõistlejaga oli vahetult enne 1. kurvi sissekeeramist kui keegi mind tagantpoolt üritas aidata. Teine moment oli siis kui mind Saare ja Kaasiku auto vahele pressiti. Sellest hetkest olin mina nn reisija sest kuhugi pöörata enam polnud. Järsk paremale pööre oli tingitud sellest et Kaasikuga kokkupõrgates lõikas ventiili ära ja see oli moment kui rehv oli niipalju tühjaks jooksnud, et tuli velje pealt lahti ja tõmbas rooli ära, järgmisel momendil läbistasin ma juba reklaamplakateid. Vale on arvata et see oli katmismanööver... Täname õnne, et kedagi seal valli juures ei olnud ja et keegi ei sõitnud läbi minu üle raja tiirlevast autost.
11.07.2011 at 21:32
rene
Summer Race 2011
quote:
rolantsik: Siin http://opentrack.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=384&page=1
on juttu SC ajal käitumisest.
Väga lahe nädalavahetus,selline võidusõit mulle meeldib,eriti 1 sõit.Teine sõit oli teiste õnnetuste pärast mulle päris eduline aga peale sõitu selgus et, mina olen ala kaaluline koos autoga ja sõit tühistati.See selleks ,protokollis märgiti, et mina ja Ruben saime 30 sek trahvi SC ajal möödumisel, mis on õiglane.Enda õigustuseks võin öelda et,seisvat märki ei pane tähele ilma kollaste lippudeta.Samuti ei pannud seda tähele teise sõidu võitja.
11.07.2011 at 22:01 1 edit. Last edited 11.07.2011 at 22:07 by rene
hall
 
Summer Race 2011
Tänan kõiki, kes võistluse korraldamisel abiks olid, võistlesid või kaasa elasid.
Pole parata, ainult korraldaja rolli ilma samal ajal ise võistlemata on oluliselt lihtsam täita kui samal ajal ise ka võistelda :) Kuigi, pean tunnistama, et teise päeva õhtul kippus rihma maha viskama ikkagi :)


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
11.07.2011 at 22:09
Jesper
 
Summer Race 2011
quote:
rene: Enda õigustuseks võin öelda et,seisvat märki ei pane tähele ilma kollaste lippudeta.Samuti ei pannud seda tähele teise sõidu võitja.
Ei peagi panema. FIA Sporting Code Appendix H p. 2.9.8:
quote:

2.9.8 When the order is given to deploy the safety car, all marchal posts will display waved yellow flags and “SC” boards and the orange lights at the Line will be illuminated, for the duration of the intervention.



____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
11.07.2011 at 22:39 1 edit. Last edited 11.07.2011 at 22:46 by Jesper
rene
Summer Race 2011
quote:
Jesper:
quote:
rene: Enda õigustuseks võin öelda et,seisvat märki ei pane tähele ilma kollaste lippudeta.Samuti ei pannud seda tähele teise sõidu võitja.
Ei peagi panema. FIA Sporting Code Appendix H p. 2.9.8:
quote:

2.9.8 When the order is given to deploy the safety car, all marchal posts will display waved yellow flags and “SC” boards and the orange lights at the Line will be illuminated, for the duration of the intervention.


eks peab rohkem kohtunike vaatama edaspidi.
11.07.2011 at 22:44
Jesper
 
Summer Race 2011
Noh, minu point oli just sedapidi, et selle reegli kohaselt ei ole lihtsalt SC märk ilma lehviva kollaseta korrektne signaliseerimine, ja selle eest ei tohiks karistada. Ma ei tea teise sõidu võitjat puudutavaid täpseid asjaolusid, aga meie tiimi vaates puudus edasisel kammimisel sügavam mõte, kuna Ruben nagunii katkestas ja ilma kaamerata on raske kindlaks teha, mida talle täpselt seal näidati või ei näidatud.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
11.07.2011 at 22:56
Ivalo
 
Summer Race 2011
Ma olin ainus rumal kes võidusõitmise pärast Urmasega tõtt vaatamist lõpetas. :)
Klipp esimesest sõidust, kus ma Indrekuga aktsioonis ja siis ka selle piinliku Raimole tagant otsasõidu, mille eest ka hoiatuse sain.
11.07.2011 at 23:03 1 edit. Last edited 12.07.2011 at 00:21 by Ivalo
rene
Summer Race 2011
quote:
Jesper: Noh, minu point oli just sedapidi, et selle reegli kohaselt ei ole lihtsalt SC märk ilma lehviva kollaseta korrektne signaliseerimine, ja selle eest ei tohiks karistada. Ma ei tea teise sõidu võitjat puudutavaid täpseid asjaolusid, aga meie tiimi vaates puudus edasisel kammimisel sügavam mõte, kuna Ruben nagunii katkestas ja ilma kaamerata on raske kindlaks teha, mida talle täpselt seal näidati või ei näidatud.
Ma sain aru aga näha ,siis meil see ei kehti ,vähemalt osadele sõitjatele.
12.07.2011 at 00:07
Ivalo
 
Summer Race 2011
Indrek, vaata parem videot ja jäta mulle järgmine kord rohkem ruumi, siis ei pea rooli nii palju lappama ja konkurendid ei saa mööda. :D
12.07.2011 at 00:22 1 edit. Last edited 12.07.2011 at 00:23 by Ivalo
rolantsik
Summer Race 2011
quote:
Ivalo: Ma olin ainus rumal kes võidusõitmise pärast Urmasega tõtt vaatamist lõpetas. :)
Klipp esimesest sõidust, kus ma Indrekuga aktsioonis ja siis ka selle piinliku Raimole tagant otsasõidu, mille eest ka hoiatuse sain.

Oi oi,nüüd on teada keda külje ära äestamise eest tänada :D:D:D:D
12.07.2011 at 01:16
Ivalo
 
Summer Race 2011
Sellest kokkupõrkest sai kannatada ainult uks. Kõik muud kaunistused lisandusid teisest soidust kokkupõrkest Allaniga.
12.07.2011 at 09:39
Janeck76
Summer Race 2011
Tahaks näha Hommiku ja Kaasiku autost sammuti pilti. Kui teil oli kaamera peal siis näidake seda rahvale kah.
12.07.2011 at 10:15
Lembit
Summer Race 2011
quote:
Ivalo: Indrek, vaata parem videot ja jäta mulle järgmine kord rohkem ruumi, siis ei pea rooli nii palju lappama ja konkurendid ei saa mööda. :D
Kiirusalade võistlusmäärus
Punkt 5.6.1 Möödasõit
Lõige (c)

Kurvides ja nendele eelnevatel ja järgnevatel rajalõikudel võib sõita vabalt valitud trajektooril, järgides raja servade tähistust. Mitme auto üheaegsel liikumisel samal rajalõigul on trajektoori valiku eesõigus eessõitjal. Eessõitja eelisõigus kaob, kui talle järgnenud võistleja auto on jõudnud eessõitva auto kõrvale. Kõrvalejõudmise asendiks on eessõitva auto tagarataste ja tagasõitva auto esirataste jõudmine ühele sirgele. Kõrvutisõitmisel nii sirgetel kui kurvides peavad mõlemad võistlejad tagama kaassõitjale võimaluse rajal püsimiseks (piisava laiusega rajakoridori), liikuda võib vaid rööpsetel trajektooridel....

Mulle tundub, et
Kuna sinu auto esirattad ei olnud Indreku auto tagaratastest eespool, siis oli Indrekul trajektoori valiku eesõigus ja ei olnud kohustust tagada sulle rajakoridori. Oleksid pidanud varem pidurdama, et vältida kontakti Indrekuga.
12.07.2011 at 11:08
Ivalo
 
Summer Race 2011
Ma olen suht kindel, et mingi hetk olin tagaratastest üksjagu eespool aga las ta jääda, see ei muda enam midagi.:D
12.07.2011 at 11:43
Janeck76
Summer Race 2011
Kui vaadata Peebu teise sõidu videot siis on ju ilusti näha, et rajakohtunikud näitavad SC märke, kas sellel hetkel tohib siis teha veel ees sõitvast autost möödasõite või mitte. Raimo pingutas kuni selle hetkeni kui SC nende ette lõpuks jõudis aga see oli alles teise ringi lõppedes. Videost on näha kuidas Raimo möödub Peebust SC märkide ajal! Peep sina ilmselt oskad seda seletada
12.07.2011 at 12:07
peep
 
Moderator
Summer Race 2011
quote:
Ivalo: Ma olen suht kindel, et mingi hetk olin tagaratastest üksjagu eespool

19 sekundil on teil üks autopikkus vahet, 21 sek lõpus - 22 alguses oled piisavalt kõrval, hiljemalt sama sekundi lõpupoole ta juba keerab ja suht loogilises kohas ehk mitte spetsiaalselt peale. 0,x sekundit "õigust" sõidukoridorile on reaalses elus vähe.
12.07.2011 at 12:21 1 edit. Last edited 12.07.2011 at 12:23 by peep
Jesper
 
Summer Race 2011


Kõigil lipu- ja tahvlihuvilistel soovitan pöörata tähelepanu 2:16 ehk punktis nr 5 toimuvale.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
12.07.2011 at 12:27 2 edits. Last edited 12.07.2011 at 12:32 by Jesper
peep
 
Moderator
Summer Race 2011
quote:
Janeck76: Videost on näha kuidas Raimo möödub Peebust SC märkide ajal! Peep sina ilmselt oskad seda seletada

Situatsioon jäi nii kohtunike kui minu poolt õigeaegselt fikseerimata ja nagu eespool öeldud, märguanne ei olnud reeglitekohane, puudusid kollased lipud.
12.07.2011 at 12:33
Ivalo
 
Summer Race 2011
quote:
peep:
quote:
Ivalo: Ma olen suht kindel, et mingi hetk olin tagaratastest üksjagu eespool
19 sekundil on teil üks autopikkus vahet, 21 sek lõpus - 22 alguses oled piisavalt kõrval, hiljemalt sama sekundi lõpupoole ta juba keerab ja suht loogilises kohas ehk mitte spetsiaalselt peale. 0,x sekundit "õigust" sõidukoridorile on reaalses elus vähe.
Eks ma tõmbasin ju ka nii vasakule kui sain ja gaasi lasin ka korraks maha aga sellest ei piisanud.
12.07.2011 at 12:41
Ivalo
 
Summer Race 2011


Kõigil lipu- ja tahvlihuvilistel soovitan pöörata tähelepanu 2:16 ehk punktis nr 5 toimuvale.

Kusjuures mul ka ei filminud lõpuni, ehkki samuti akusid ja ruumi oli piisavalt, kas Allanil on ka Flip kaamera. :D
12.07.2011 at 12:46
peep
 
Moderator
Summer Race 2011
quote:
Ivalo: Eks ma tõmbasin ju ka nii vasakule kui sain ja gaasi lasin ka korraks maha aga sellest ei piisanud.


Olen ise ka nii teinud ja siis pidurdanud, sest ikka parem kui kokkupuude, näiteks 4.55 siin

12.07.2011 at 12:48 1 edit. Last edited 12.07.2011 at 12:49 by peep
Jesper
 
Summer Race 2011
Ei, meil on Kodak Zx1-d kasutusel, kuna need olid mingi hetk paar-kolm korda odavamad kui Flip. Aga noh ju seal sees põrusid akud korraks lahti vms, eks peab jälle käised üles käärima ja tuunima :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
12.07.2011 at 12:49
rolantsik
Summer Race 2011
Allani videost tundub,et Keijo sõitis ise Tõnisele sisse?
12.07.2011 at 12:49
peep
 
Moderator
Summer Race 2011
Seda sealt küll ei paista kui me ikka sama videot vaatame.:lol
12.07.2011 at 12:52
rolantsik
Summer Race 2011
quote:
peep: Seda sealt küll ei paista kui me ikka sama videot vaatame.:lol

0:25 alates
12.07.2011 at 12:55 1 edit. Last edited 12.07.2011 at 12:56 by rolantsik
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Summer Race 2011   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.