register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ferrari talvel  
Poster Message
BlueStang
 
Ferrari talvel
tundub igatahes, et maarjamaa mehed ühest väikesest ferrarist ära ei ütle

hooaeg on vist alanud - pilti täna Endla tn viadukti juurest:) - ei saanud kahjuks sõidu pealt täpselt pihta, mis mudeliga tegemist - vist oli California
08.03.2011 at 21:04 1 edit. Last edited 08.03.2011 at 21:09 by BlueStang
Garfield
  
Ferrari talvel
quote:
BlueStang: tundub igatahes, et maarjamaa mehed ühest väikesest ferrarist ära ei ütle.
Arvatavasti seesama sõitis pühapäeval Tabasalus mul akna alt mööda - ei ole just eriti õue piiluja aga viskasin korra pilgu aknast õue - vaatan, suurel teel Peuget...Toyota...Ferrari...Peuget - ähh, nojah vist kisub kevadeks...

____________________________
Focus RS
08.03.2011 at 21:22
Henri_
 
Ferrari talvel
Terve talv läbi see auto liikunud. Ise korduvalt näinud. Ühel hetkel oli lausa ARKist välja keeramise pilt kuskil artiklis, proovinumbrid küljes ja puha.

Julge inimene, mina kraabin ka tavaautoga põhja...
08.03.2011 at 21:57 1 edit. Last edited 08.03.2011 at 21:58 by Henri_
peep
 
Moderator
Ferrari talvel
Sel on parem kaalujaotus kui näiteks BMW'l ja kui tee enam-vähem puhas, siis mis seal ikka viga sõita ? Iseasi, milleks ???
08.03.2011 at 22:20
charger
Ferrari talvel
See talv on teede vastu eriti kuri olnud, varsti polegi eriti kuskil sõita enam :(

Mulle tuli sama masin laupäeval Rannamõisa teel Tallinna piiril vastu, aukude vahel laveerides.
08.03.2011 at 22:41
Cardo
 
Ferrari talvel
Rikkus ei anna häbeneda. Umbes sama been värk nagu jalutada mööda porilompidega kaetud sõiduteeäärt mingis samas vääringus sooblinahast kasukaga.
08.03.2011 at 22:59
BlueStang
 
Ferrari talvel
krt, kellel oli vaja jälle see teema splittida - ma poleks never nii tobedat teemat eraldi teinud - jutt sai alguse sellest et ferrari sai oma 599gto-ga paugu ja vahepalaks viskasin välja, et mõnele sobib küll...
08.03.2011 at 23:01
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ferrari talvel  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.