register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : OT32 online-registreerimine on lõppenud  
Poster Message
rustang
  
Moderator
OT32 online-registreerimine on lõppenud
32 Open Track saab toimuma 4. septembril, registreerumine sellel lehel alates esmaspäevast 23.08.2010.

4. septembri Open Track ürituse juhend on sarnane eelmistega ja avaldatakse õige pea. Jätkuvalt kehtivad uuendused võrreldes 2009. aastaga:

- osalejate aru 50 autot, osavõtutasu on 500.-
- kõik rajal olijad, nii sõitjad kui kaassõitjad peavad kandma käepaela, mille nad saavad kui on isiklikult allkirjastanud üritusel osaleja kinnituskirja. Kõik juhid/kaassõitjad peavad tulema korraldaja juurde ja käe alla panema. Me peame olema võimelised kõik osalejad tuvastama ehk need keda registreerimisega tegelev isik ei tunne, peavad näitama juhiluba, ID kaarti vms.
- osalustasu sisaldab kahte käepaela, kui neid on rohkem vaja, siis lisapael 25.-
- kaassõitja min vanus 16 a.
- nõuded osaleja riietuse suhtes, peavad olema pikad püksid, pikkade varukatega särk/pusa vms., kinnised jalanõud. Vt p. 3.6
- nõuded auto tehnilisele seisukorrale p. 4. Ilma pukseerimissilmuseta enam peale ei saa, üleminekuaeg, mis kestis terve eelmise hooaja on läbi.
- möödasõidu reegite muudatused. Kes soovib mööda sõita peab vasakut suunda kasutama aga ei tohi manöövrit enne sooritada kui möödasõidetav on parema suunaga loa andnud. Ehk kui taganttulija suunda ei kasuta, siis võib eessõitja eeldada, et soovitakse lihtsalt talle järgi sõita. Reeglitepäraselt toimuva möödasõidu korral on vastutus ohutuse eest solidaarne ehk igaüks lakub oma haavad.
- kiires kurvis möödasõidu keeld.
22.08.2010 at 20:39 2 edits. Last edited 03.09.2010 at 21:39 by rustang
rustang
  
Moderator
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Juhend ripub siin.
23.08.2010 at 11:52
uzzac
 
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Kuiva ilma korral tahaks ka osa võtta üritusest, kuid mu autole ei ole võimalik suunakaid organiseerida. Kas käemärguannetega ei ajaks asja ära?

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
30.08.2010 at 11:06
hall
 
OT32 online-registreerimine on lõppenud
quote:
uzzac: Kuiva ilma korral tahaks ka osa võtta üritusest, kuid mu autole ei ole võimalik suunakaid organiseerida. Kas käemärguannetega ei ajaks asja ära?

See pole võimalik, et pole võimalik ;)
Kõige lihtsam lahendus on see, et paned nii ette kui taha vastavad pirnid ning vilgutad vastavalt lülititega käsitsi ilma releeta.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
30.08.2010 at 11:32
uzzac
 
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Mul oleks aega neid ehitada vaid reede õhtul. Seepärast ei ole väga võimalik. Ei oska peast mäletada kas ja mis mul kodus olemas on. Ootan korraldaja seisukoha ära ja siis vaatab edasi mis saama hakkab :)

edit. Varjant mis pähe turgatas oli, et võtan vasaku gabariidi pirni välja ja vilgutan tulelülitut. Siis on parem gabariit nagu suunakas :) Ise mööda siis sõita ei saa, sest ette suunakaid ei tekita.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
30.08.2010 at 11:48 1 edit. Last edited 30.08.2010 at 11:50 by uzzac
H.E
  
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Kui sa sõidad minuti algust, siis ilmselt pole seal palju neid, kes sinust mööda tahaksid minna.
S1600 Golf2 tuunis omale suunad külge, kui OT-l käis..
30.08.2010 at 12:40
rustang
  
Moderator
OT32 online-registreerimine on lõppenud
quote:
uzzac: Ootan korraldaja seisukoha ära ja siis vaatab edasi mis saama hakkab :)


Sa sead korraldaja keerulisse olukorda!
Loomulikult ei taha me osalejaid kiusata aga teisalt on EAL-ga kokku lepitud konkreetne diil mis formaadis OT-sid korraldada ja juhendki kinnitatud. Kui tõesti muudmoodi ei saa siis ma olen valmis sõitjate koosolekul kõigi käest küsima kas nad on nõus kui Sina saad selleks korraks erivabastuse ja näitad käega kui kedagi mööda lased....
30.08.2010 at 12:41
uzzac
 
OT32 online-registreerimine on lõppenud
quote:
rustang:
quote:
uzzac: Ootan korraldaja seisukoha ära ja siis vaatab edasi mis saama hakkab :)


Sa sead korraldaja keerulisse olukorda!
Loomulikult ei taha me osalejaid kiusata aga teisalt on EAL-ga kokku lepitud konkreetne diil mis formaadis OT-sid korraldada ja juhendki kinnitatud. Kui tõesti muudmoodi ei saa siis ma olen valmis sõitjate koosolekul kõigi käest küsima kas nad on nõus kui Sina saad selleks korraks erivabastuse ja näitad käega kui kedagi mööda lased....


Samas kas see gabariittule vilgutamise varjant oleks ka sobiv? Ise siis kellegist mööda sõitma ei hakkaks. Aga kui vaja keegi mööda lasta, siis vilgutan suunatule laadselt paremat gabariittuld?

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
30.08.2010 at 12:53
hall
 
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Kunagi sai kellelegi poole sõnga lubatud, et võin OT-l algajaid veidi juhendada. Nüüd katsun siis kohal olla ja soovijatele oma kogemusi jagada, ehk on kellelgi veidi kasu. Kui huvi on, tule astu ligi.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
30.08.2010 at 18:07
H.E
  
OT32 online-registreerimine on lõppenud
quote:
serõi: Kunagi sai kellelegi poole sõnga lubatud, et võin OT-l algajaid veidi juhendada. Nüüd katsun siis kohal olla ja soovijatele oma kogemusi jagada, ehk on kellelgi veidi kasu. Kui huvi on, tule astu ligi.
Kuidas ma su ära tunnen? :)
30.08.2010 at 19:01
hall
 
OT32 online-registreerimine on lõppenud
quote:
H.E:
quote:
serõi: Kunagi sai kellelegi poole sõnga lubatud, et võin OT-l algajaid veidi juhendada. Nüüd katsun siis kohal olla ja soovijatele oma kogemusi jagada, ehk on kellelgi veidi kasu. Kui huvi on, tule astu ligi.
Kuidas ma su ära tunnen? :)

Vt http://www.racing.b3.ee lehel meeskonna jaotuses pealiku pilti ning proovi sarnane inimene kohapeal üles leida :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
30.08.2010 at 19:15 1 edit. Last edited 30.08.2010 at 19:16 by hall
BlueStang
 
OT32 online-registreerimine on lõppenud
quote:
uzzac: Kuiva ilma korral tahaks ka osa võtta üritusest, kuid mu autole ei ole võimalik suunakaid organiseerida. Kas käemärguannetega ei ajaks asja ära?

ära jama, pane pirnid külge - kes su vasaku esijäseme tükke pärast raja äärest korjab...
31.08.2010 at 08:33
Lembit
OT32 online-registreerimine on lõppenud
quote:
uzzac: Mul oleks aega neid ehitada vaid reede õhtul. Seepärast ei ole väga võimalik. Ei oska peast mäletada kas ja mis mul kodus olemas on. Ootan korraldaja seisukoha ära ja siis vaatab edasi mis saama hakkab :)

edit. Varjant mis pähe turgatas oli, et võtan vasaku gabariidi pirni välja ja vilgutan tulelülitut. Siis on parem gabariit nagu suunakas :) Ise mööda siis sõita ei saa, sest ette suunakaid ei tekita.
Midagi sellist võiks toimida. Meil oli sama seis selle eelisega, et tagatules oli pirnipesa ja kollane tuleklaas olemas.
Samas ei tohiks sul olla üle mõistuse keeruline ka leida üks 01 kollane tagatule klaas, 2m juhet, 21w pirn ja suunatulerelee. Topeltkiirusega vilkumine ei häirinud üldiselt kedagi ja kõik, kellel oli vaja mööda sõita, said oma möödasõidu tehtud.
Kogu paigaldus võtaks aega ca 10 minutit, kui teha sõidueelse rapsimise tempos ja rahulikult tehes ca pool tundi.
31.08.2010 at 09:47
spark
 
OT32 online-registreerimine on lõppenud
quote:
Lembit:
quote:
uzzac: Mul oleks aega neid ehitada vaid reede õhtul. Seepärast ei ole väga võimalik. Ei oska peast mäletada kas ja mis mul kodus olemas on. Ootan korraldaja seisukoha ära ja siis vaatab edasi mis saama hakkab :)

edit. Varjant mis pähe turgatas oli, et võtan vasaku gabariidi pirni välja ja vilgutan tulelülitut. Siis on parem gabariit nagu suunakas :) Ise mööda siis sõita ei saa, sest ette suunakaid ei tekita.
Midagi sellist võiks toimida. Meil oli sama seis selle eelisega, et tagatules oli pirnipesa ja kollane tuleklaas olemas.
Samas ei tohiks sul olla üle mõistuse keeruline ka leida üks 01 kollane tagatule klaas, 2m juhet, 21w pirn ja suunatulerelee. Topeltkiirusega vilkumine ei häirinud üldiselt kedagi ja kõik, kellel oli vaja mööda sõita, said oma möödasõidu tehtud.
Kogu paigaldus võtaks aega ca 10 minutit, kui teha sõidueelse rapsimise tempos ja rahulikult tehes ca pool tundi.


kas kollane vilkur tagaaknal ei aitaks probleemi lehendada ...

____________________________
Seitsekümmend Viis
31.08.2010 at 11:17
Jesper
 
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Kõige lihtsam on osta selliseid vidinaid kaks komplekti: http://krossbikes.ee/avsk/?action=Products/details&productID=793&lng=est , üks on-off-on tumbler armatuurile, suunarelee ja wiring. Ma pakuks ka, et see kõik on ühe õhtupooliku töö.

PS. pange tähele, et juhendi järgi on vaja nelja suunda, mitte ainult tagumist parempoolset.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
31.08.2010 at 13:48 1 edit. Last edited 31.08.2010 at 13:51 by Jesper
zeke
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Tuleb vist märg OT ilmateate järgi.

____________________________
MX-5, 116
31.08.2010 at 22:37
H.E
  
OT32 online-registreerimine on lõppenud
http://www.accuweather.com/en-us/ee/p%C3%A4rnumaa/parnu/forecast.aspx
http://www.windguru.cz/int/index.php?sc=11246&m=3&ui=22992&n=1
Mina ei usalda eesti prognoose juba ammu.
01.09.2010 at 08:41
uzzac
 
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Minu ilmateade ennustab juba terve nädala, et laupäev tuleb kuiv.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
01.09.2010 at 08:50 1 edit. Last edited 01.09.2010 at 08:50 by uzzac
H.E
  
OT32 online-registreerimine on lõppenud
quote:
uzzac: Minu ilmateade ennustab juba terve nädala, et laupäev tuleb kuiv.
Kuuse taat?
Ehk avaldad siis teistele ka oma allikad? ;)
01.09.2010 at 09:33
uzzac
 
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Aga palun :)

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
01.09.2010 at 09:55 1 edit. Last edited 01.09.2010 at 09:56 by uzzac
charger
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Venelased arvavad ka, et kuiv tuleb http://www.gismeteo.ru/city/hourly/4095/2/#wdaily2
01.09.2010 at 12:54
uzzac
 
OT32 online-registreerimine on lõppenud
quote:
charger: Venelased arvavad ka, et kuiv tuleb http://www.gismeteo.ru/city/hourly/4095/2/#wdaily2


Jasna :)

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
01.09.2010 at 12:56
H.E
  
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Emhi ütles, et väike hoovihma võimalus on.
Windguru arvab, et hommikul võib sadada.
Temperatuur on 11-13C.
Loterii.
03.09.2010 at 17:07
Marko_N
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Ei jõudnud täna ülekannet teha, kas homme saab kohapeal ka tasuda`?
03.09.2010 at 19:20
rustang
  
Moderator
OT32 online-registreerimine on lõppenud
Saab kohapeal ka.
03.09.2010 at 21:15
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : OT32 online-registreerimine on lõppenud  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.