register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Junior BMW klass  
Poster Message
Jörm
 
Junior BMW klass
Minu käest küsisid paar lapsevanemat, et tahaks lapse panna bemmiga sõitma, aga kas nii ja nii noorelt saaks peale. Selles osas sai mingi otsus just tänavu ringrajakomitees vastuvõetud, et mis see miinimumvanus on, aga mõte liigub sinnapoole, et järgmisel aastal peaks äkki tegema eraldi stardi junioridele. Samad tehnilised tingimused, lihtsalt poisid ja tüdrukud 12-16 aastat. Siis ei pea autot ehitama mitu korda ja saab vanuse kogunedes suurte meestega maadlema hakata. Turvalisuses mitte mingeid järeleandmisi ei teeks ja lisaks oleks Hans kohustuslik. Kõik muu oleks meie klassiga sama. Nii saaks ka isa ja poega ühe autoga mõlemad põrutada kui tahavad.
See on nüüd vaba arutlemise koht ja teema, et mida keegi sest arvab. Ahjaa, see saab toimuda ainult meie vabariigi pinnal, sest meie eriloaga litsentsid ei kehti mujal. Ehk siis ainult Pärnu sõidud? Või kui lätlased vastu tulevad, siis saab ehk ka seal virutada.

____________________________
Amper Racing
22.07.2010 at 16:52
uzzac
 
Junior BMW klass
Iseenesest on ju juuniorid Bikernikil sõitnud ja polnud häda midagi. Vahest tekib Kacergine või Bikerniki raja puhul plokk vanemate poolt, kes ei soovi võsukest kindlasse surma saata :)

Oleks lahe kui BMW klassist saab selline universaalne (odav?) viis võidusõiduga sina peale saamiseks. Kiidan takka :)

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
22.07.2010 at 17:09
peep
 
Moderator
Junior BMW klass
Meie sõitjatel pole siin ju midagi arvata - kui EAL ja võistluste korraldajad leiavad, et ideel on kandepinda, siis tuleb ära teha.

Minu arvates võiksid üle 16 aastased täiskasvanutega samas konkurentsis sõita kui paragrahvid lubavad.
22.07.2010 at 17:12
Umbertto
 
Junior BMW klass
quote:
peep: .....Minu arvates võiksid üle 16 aastased täiskasvanutega samas konkurentsis sõita kui paragrahvid lubavad.
Päri, et lapsed sõidaksid eraldi. Põhjus selles, et meie see hooaeg on eelmisega võrreldes tunduvalt "plekilisem" ja ei tahaks, et peale sõitu tekiks isu Shumi kombel mõnda boxi tormata, et papale asju selgitada.... või siis ise mõne papa eest jooksu pista ;-)))))
Mõte igati kiiduväärt, olen ka ise kuulnud nii mõnegi noore võidusõitja mõtetest tulla BMW cup´il osalema senise klassi asemel...... Odavus on küsitav, aga suhtelises mõttes teistega võrreldes see sari seda on.
22.07.2010 at 20:34
matrix
Junior BMW klass
Kiiduväärt idee , teeme ära! Kui vaja aitame kaasa.
22.07.2010 at 21:32
karlgustav23
Junior BMW klass
Palju 2012 hoojal siis bemme noorteklassis rajal on?
eelmine aasta oli 2 aga kui ma olen õigesti aru saanud siis Viidas sõidab bmw'dega mis ongi ringraja jaoks ehitatud ehk siis üks vähem aga ise olen suhteliselt suure tõenäosusega järgmisel hooajal rajal.
14.01.2012 at 00:04 1 edit. Last edited 14.01.2012 at 00:24 by karlgustav23
uzzac
 
Junior BMW klass
Viimasel ringrajakomitee koosolekul poetas noorteklassi vanem Madis Kasemets, et umbestäpselt 6 kodaniku on soovi avaldanud 2012 hooajal noorteklassis sõita. Nendest üks tuleks rajale Toyota tüüpi liikuriga, teised sihivad BMW poole. Palju neist soovijatest reaalselt rajale jõuab on juba iseasi.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
14.01.2012 at 02:06
Henri_
 
Junior BMW klass
karlgustav23, kõik BMWd vastavad samadele reeglitele ning nö täiskasvanute klassi saab üle tulla täpselt sama autoga. Noorteklassil oli vist vaid miinimumkaal väiksem (põhjuseks vast sõitja enda kaal).

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
14.01.2012 at 03:15 1 edit. Last edited 14.01.2012 at 05:15 by Henri_
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Junior BMW klass  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.