register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Ajud kontrolli  
Poster Message
Jörm
 
Ajud kontrolli
Vastavalt meie soovidele ja palvetele, on tehnilise kontrolli mehed leidnud võimaluse ajud kontrollida ja plommida. Kellel ei ole erilisi plaane enne Riiat trenni sõita, siis võtke Raul Kooviga ühendust ja saab juba enne Riiat ära tehtud. Kellel pole mahti anda, siis peale Riiat korjaks kõik ajud kokku ja siis tehakse nädala jooksul ära. Ühe aju kontroll ja plommimine maksab 100 krooni, ma arvan, et fair Play huvides leiab igaüks selle raha. Kes hätta jääb siis andke teada.

____________________________
Amper Racing
14.04.2010 at 13:37
Ivalo
 
Ajud kontrolli
Kas siia ei võiks üles riputada Rauli telefoni või aadressi, kuhu aju viia?
10.05.2010 at 15:34
peep
 
Moderator
Ajud kontrolli
http://www.racehelp.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=59&Itemid=95&lang=et
10.05.2010 at 15:52
Juhan Tuhk
Ajud kontrolli
Kiirustage kodanikud...
Kuna kontrollimist teostav kodanik teeb järgmisel nädalal tööst puhkuse, siis Kaunases rajale tulevate autode omanikud peaksid sellega arvestama. Kontrolli viia saab "ajusid" veel teisipäevani (18.05.), aga tagasi saab need siis alles nädala pärast 25.05 ja sealt edasi...
15.05.2010 at 14:38
Juhan Tuhk
Ajud kontrolli
Tere,

need, kes lootsid, et "aju-uuringute" eest tasub haigekassa, saavad oma osa siiski Pärnus ära maksta : )
Edukaid starte!
17.06.2010 at 21:47
Henri_
 
Ajud kontrolli
Aikurat, suures ehitustuhinas ununes, et mul on aju kontrollimata. Kas seda saab kuidagi homme teha?

Või ehk on kedagi, kes sel võistlusel ei stardi ja oleks valmis laenama oma plommitud aju?

Nadi oleks nagu nüüd sellepärast mitte võistlema saada.
17.06.2010 at 23:22 2 edits. Last edited 17.06.2010 at 23:59 by Henri_
Jesper
 
Ajud kontrolli
Helista hommikul hr. Koovile (51 37 561) ja räägi läbi, ta ei pruugi nii operatiivselt foorumit jälgida.

Ma ei ole mingi otsustaja, aga pakuks et täiesti vettpidav variant on ka see kui su aju parc fermés lihtsalt hoiule võetakse ning otse kontrolli suunatakse.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
18.06.2010 at 01:01
Henri_
 
Ajud kontrolli
Plaan oligi hommikul kohe helistada Koovile.

Ma kaalusin ka seda parc ferme varianti ja see muidugi sobiks ka mulle. Pakuksin lausa, et teha juba treeningute ajal mingi plomm (need saavad vist mingi klepsu?) ja siis pärast teist sõitu annaksin ära...muidugi eriti lahe variant oleks, kui keegi kunagine E34 omanik oleks seda aju modinud...samas eks siis ise olen loll.
18.06.2010 at 01:09
Juhan Tuhk
Ajud kontrolli
Hästi vana teema, aga prooviks selle siiski vormistada enne lõpupidu: kontrollimise tasu (100.- EEK) on senini maksmata kahel kihutajal. :(
19.10.2010 at 09:39
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Ajud kontrolli  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.