register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Warm-Up Rapla kardirajal täna õhtul   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
Antti22
Warm-Up Rapla kardirajal täna õhtul
Arvestada tuleks sellega, et varem tuleks selle kohta ära uurida rajahaldajalt, nädalavahetusel on seal rahvasprint tulemas, mistõttu nad ei taha väga peale lasta...
07.04.2008 at 18:05
HrHunt
Warm-Up Rapla kardirajal täna õhtul
No siis ei hakka jamama. Mul on selle Rapla bronnimisega halb kogemus olemas. Ükskord sain Mazdaklubilised niikaugele, et pidime Raplasse minema. Kõik olid kõvad 90% tulijad ja pärast ma olin ainus loll seal :) Põhiline miinus Mazda omamisel ongi see, et need va klubilised on sellised chill'n'häng tüübid ja mingit EBK stiilis tegevust pole mõtet üritadagi :)
Käisin täna hoopis tabakas. See uus rada on ikka kobe küll, missiis et pisike. Vihmaga mõnus ringi uisutada, kuna asfalt on väga sile siis kuuleb tunneb kõik täpselt ära mis LSD teeb jms. Ja 30l keskmist küteskulu igati väärikas viis tööpäeva lõpetada, igatahes :)

____________________________

07.04.2008 at 19:22 1 edit. Last edited 07.04.2008 at 19:23 by HrHunt
Antti22
Warm-Up Rapla kardirajal täna õhtul
No kui aja saaks siis tulijaid ikka saaks, evonetist mõned kindlasti huvitatud.
Ise üritame ka leida aega ja ehk saame mingi kokkuleppe rajahaldajaga.
07.04.2008 at 21:26
wirx
  
Warm-Up Rapla kardirajal täna õhtul
aga miks te ei kasuta sauga rinkat?
http://opentrack.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=281
odavam, kui tabasalu ning ei pea ette teatama nagu raplas ning kõigele lisaks on palju huvitavam ja kiirem...
järgmisel nädalaks peaks r888 all olema, siis olen ise ilusa ilma korral Audrus kohal..

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
07.04.2008 at 22:03
HrHunt
Warm-Up Rapla kardirajal täna õhtul
Ma olen asjast niipidi aru saanud, et seal on paari karmima ringiga rehvid kutud, seoses asfaldi seisukorraga... ? Hetkel puudub ressurss eraldi "lõhkumisrehve" tekitada. Raplas või tabakas kuluvad rehvid aga nii mõõdukalt, et saab ilusti ka tänavapapuga käia paarutamas.

____________________________

07.04.2008 at 23:05
-XR-
Warm-Up Rapla kardirajal täna õhtul
quote:
HrHunt: Ma olen asjast niipidi aru saanud, et seal on paari karmima ringiga rehvid kutud, seoses asfaldi seisukorraga... ? Hetkel puudub ressurss eraldi "lõhkumisrehve" tekitada. Raplas või tabakas kuluvad rehvid aga nii mõõdukalt, et saab ilusti ka tänavapapuga käia paarutamas.

Tahaks ka teada, mis selle "talvega" Audru rajast saanud on.
Korduvate krossivõistluste jms tagajärjel.
07.04.2008 at 23:18
wirx
  
Warm-Up Rapla kardirajal täna õhtul
seda tõesti...no mõne korra ikka kannatab käia...hetkel hea ja märg ka, siis ei kulu rehv eriti :D

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
08.04.2008 at 17:06
HrHunt
Warm-Up Rapla kardirajal täna õhtul
Ega keegi homme õhtul poleks huvitet Raplasse (kui saab)? Tahaks uusi sillaseadeid katsetada.

____________________________

29.09.2008 at 14:56
zeke
Warm-Up Rapla kardirajal täna õhtul
Tere
Kellegi racechrono log faili Raplast on? Tahaks trajektoori uurida. Soovitavalt tagaveolise oma.

____________________________
MX-5, 116
29.11.2009 at 21:48
Silwer
Warm-Up Rapla kardirajal täna õhtul
Uuri siit teemadest: http://foorum.bmw-club.ee/viewforum.php?f=65

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
29.11.2009 at 23:28
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Warm-Up Rapla kardirajal täna õhtul   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.