register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Treeninglaager 17.04.10 Pärnus  
Poster Message
hall
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
Eelinfoks, et praeguse seisuga oleme planeerinud teha autode treeninglaagri Pärnus 17.04.10. Treeninglaagri läbimine sõitjalitsentsi esmakordselt taotlejatele on kohustuslik, teistele lihtsalt rangelt soovituslik :)
Lisaks tavapärasele sõitmisvõimalusele peab Ilmar Pardane kohapeal ka loengu võidusõiduteemalisest käitumisest ja reeglitest.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
17.02.2010 at 12:31
matukas
  
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
Äkki viitad dokumendile, mis teeb esmakordse litsentsi taotluse puhul treeninglaagri läbimise kohustuslikuks.
autosport.ee lehelt ei suutnud selles dokumentide virr-varris ja katkiste viidete rägastikus seda leida.
Võib-olla on ta seal kusagil tõesti olemas, kuid ausõna, mina ei leidnud.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
17.02.2010 at 15:46
rustang
  
Moderator
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
See otsustati Ringrajakomitee 09.02.2010 koosolekul.
17.02.2010 at 15:52
uzzac
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
mul hakkas ka juba näpp seda ignore nuppu tahtma.
17.02.2010 at 16:06
Henri_
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
Ma kardan, et ma küll ei jõua selleks ajaks autot sõidukorda. Kas see tähendab seda, et mul pole mõtet see hooaeg enam edasi ehitada ja alles järgmiseks hooajaks tegutseda? Lööb küll plaanid pisut sassi...
Või kas võib osaleda ka tänavaautoga hädapärast?
17.02.2010 at 16:22
Jesper
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
Kalmistu, üldiselt kõige lihtsam on igasugu küsimuste puhul helistada-kirjutada klassivanemale, kelleks on BMW puhul Lauri Tõnspoeg.

Üldiselt ma olen ka seisukohal, et võistleja ei peaks käima mööda netti ringi nuuskimas, et kas otsus millest mitteteadmise tõttu ta starti ei saa, on nüüd publitseeritud saidil ringrada.ee, opentrack.pri.ee, ruudulipp.ee või lihtsalt kuskil boksialas maha hõigatud. EALi poolt on nende ametlikul lehel avaldatud EMV juhend 2010, minu talupojamõistuse kohaselt peaks see olema jeesus kristus ja aamen kirikus, et loen läbi võtan teatavaks ja tean kõike mis vaja. Juhul kui EALi ametlik leht ei ole enam autosport.ee, siis tuleks seda muudatust ka kuidagi kommunikeerida.

Meid näiteks saadeti Dynamit race eel vastu ööd kõvasulampuuri otsima, kuna keegi kuskil oli midagi hõiganud plommimise kehtestamise kohta.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
17.02.2010 at 16:51
matukas
  
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
Jesper sai minu postituse mõttele täpselt pihta.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
17.02.2010 at 17:01
hall
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
quote:
matukas: Äkki viitad dokumendile, mis teeb esmakordse litsentsi taotluse puhul treeninglaagri läbimise kohustuslikuks.
autosport.ee lehelt ei suutnud selles dokumentide virr-varris ja katkiste viidete rägastikus seda leida.
Võib-olla on ta seal kusagil tõesti olemas, kuid ausõna, mina ei leidnud.

Äkki sa ei topiks alati oma nina asjadesse, mis sinusse ei puutu?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
17.02.2010 at 17:33
hall
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
quote:
Kalmistu: Ma kardan, et ma küll ei jõua selleks ajaks autot sõidukorda. Kas see tähendab seda, et mul pole mõtet see hooaeg enam edasi ehitada ja alles järgmiseks hooajaks tegutseda? Lööb küll plaanid pisut sassi...
Või kas võib osaleda ka tänavaautoga hädapärast?

Tule kuula hr Pardase loen ära ja usun, et pole mingeid probleeme.



____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
17.02.2010 at 17:34
matukas
  
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
quote:
serõi:...Äkki sa ei topiks alati oma nina asjadesse, mis sinusse ei puutu?
Miks Sa arvad, et see minusse ei puutu? Loed mu mõtteid või ennustad kohvipaksu pealt?


____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
17.02.2010 at 17:37 1 edit. Last edited 17.02.2010 at 17:40 by matukas
hall
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
quote:
matukas:
quote:
serõi:...Äkki sa ei topiks alati oma nina asjadesse, mis sinusse ei puutu?
Miks Sa arvad, et see minusse ei puutu? Loed mu mõtteid või ennustad kohvipaksu pealt?


Vaatan senise jutu ja realiseerunud tegevuste ajalugu ning teen järelduse.

Edit: oma usu kinnitamiseks panen 1000 krooni sellele, et sa ei võistle 2010 aastal ühelgi rinkavõistlusel (EMV või BMV etapil), kus on vajalik EALi sõitjalitsentsi olemasolu.



____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
17.02.2010 at 17:47 1 edit. Last edited 17.02.2010 at 17:52 by hall
uzzac
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
käige koosolekutel või võtke ühendust oma klassi vanemaga. tavaliselt on vastus vaid telefonikõne kaugusel. mina oma peaga sain selle treeninglaagri kohusest uustulnukatele aru sedasi, et uutel tulijatel ei oleks esimene reaalne pundiga sõitmine kohe riias betooni vahel. saaks nö tunde kätte ja reeglid puust ette ja punaseks.

ps. esimest korda kui litsentsi taotlesime terve estfieldi pundiga siis oli meil ka paaritunnine koolitus mille järel oli eksam.
17.02.2010 at 18:02
hall
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
Lõpetasin just telefonikõne hr Palloga. Ringrajalitsentsi esmataotlejatel on vaja võistlustele saamiseks kuulata ära hr Pardase loeng ning saada temalt tempel tempel litsentsile. Ilma selleta esmataotleja rajale ei saa.

Otsus treeninglaagri kohustuslikkuse kohta on tehtud viimasel RK koosolekul ning vastavalt ka protokollitud. Üsna varsti jõuab see üles ka www.autosport.ee lehele.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
17.02.2010 at 18:11 1 edit. Last edited 17.02.2010 at 18:12 by hall
rolantsik
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
Antud RK protokolliga saavad kõik huvilised tutvuda ringrada.ee lehel.
17.02.2010 at 18:25
Jörm
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
Ärgem nüüd tähti närigem.
Kõik kes tulevad treeninglaagrisse ja saavad seal targemaks, saavad rajale ja on seal kohe nagu kalad vees. Sest nad teavad kus lippe näidatakse, mis need lipud tähendavad ja mis suunas võib boksis sõita ning kas ilma kiivrita võib rajale minna. Need on väiksed tähelepanekud eelmisest hooajast, mis oleksid võinud olemata olla, kui oleks treeninglaagri korraldanud. Lisaks on see paras aeg talvised rasvad maha raputada ning mõnusalt kurvi kallata.
Need kes ei tule laagrisse, saavad ka hooaja keskel rajale, aga siis saab teie registreerija enda peale selle vastutuse ja mina saan iga kord vastu pead, kui keegi mingi rumalusega hakkama saab. Kuna mul sadomaso kalduvused puuduvad, siis oleks tore, kui ma ei peaks kiivriga kohtunike ja komiteede vahet jooksma. Kuna hooaja keskel teile eraldi koolitust igale ühele teha on väga keeruline ning see võib sisaldada märkimisväärseid kulutusi, siis paluks ikkagi kevadel ühiselt Ilmarit kuulama tulla. Lisaks oleks võimalus ju uusi rehve proovida ning kohe ka näha mis hooga teised sõidavad. Ma loodan, et isand Hall ei küsi kogu päeva trenni eest palju raha ning ma arvan, et seda juttu tuleks kuulata kõigil meie sõitjatel, kaasaarvatud ka minul endal.

____________________________
Amper Racing
28.02.2010 at 00:21
hall
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
Treeninglaager toimub 17.04, ajavõtuta. Treeningsõitude algus kell 1200, lõpp 1800. Enne sõitude algust kell 1000-1200 toimub Hr Pardase võidusõidu ohutuse ja käitumise teemaline loeng. Klassideks jaotamine toimub kohapeal vastavalt sellele kes ja kui palju on registreerunud ning kohale ilmunud. Osavõtutasu on 750 krooni osaleja kohta, tasuda saab kohapeal.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
07.04.2010 at 09:45 1 edit. Last edited 07.04.2010 at 11:23 by hall
kuurberg
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
Tere!

Küsimus selline, et kas laupäeval tulles koolitusele peab ka sõitma?

Kas koolitusi toimub veel, et saada endale litsents?

Hetkel ei ole võimalik autoga kohale tulla, kuid paari nädalaga saab liikuma kuid sooviks ikkagi koolitusel ära käia ja asi endale selgeks saada.

Terv,
kuurberg
14.04.2010 at 12:13
Jesper
 
Treeninglaager 17.04.10 Pärnus
Täna hommikul tuli kiri mis ilmselt vastab su küsimusele:
quote:
Tere kõigile,

Tuletan siis veelkord meelde, et sel laupäeval (17.04) on Audru ringrajal treening- ja koolituspäev.
Algusega kell 10.00
Päev algab hr.Ilmar Pardase loenguga.See on kõigile uutele litsentsitaotlejatele kohustuslik!
Ja see loeng on tasuta! Kellel auto veel valmis ei ole, tulge ikkagi kohale!
Kui vajalikuks osutub, siis saab rajal proovisõitu teha ka tavalise tänavaautoga.
Kohale proovime saada ka kaheistmelise võidusõiduauto.


Ootame seega KÕIKI!


Tervitades,
Piret Koov



____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
14.04.2010 at 12:19
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Treeninglaager 17.04.10 Pärnus  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.