register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Õhutungrauad   1 2  
Poster Message
hall
 
Õhutungrauad
quote:
Cardo: Samas, kui vajalik on selles süsteemis olev õliaur, või on õhkjalad mõeldud täiesti kuivalt töötama. Kui kasutada aastas korra pole vist vahet.

Õliaur pole üldse vajalik. Jalgade määrimiseks sobib silikoon-aerosool, mida ma ise olen kasutanud profülaktika mõttes kord aastas.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
09.02.2010 at 14:32
Jesper
 
Õhutungrauad
Kas keegi on kuskilt jaemüügist leidnud stock toru, mille sisse see 60mm silinder parajasti sobitub? Või puhas treiali keiss?
Mulle teadaolevad kataloogid pakuvad esimese sobiva mõõduna mingit parajat kahuritoru a'la 75x5 ja 76x6.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.02.2013 at 16:55
uzzac
 
Õhutungrauad
IMO on Andresel neid veel alles. Ehk tasuks temaga kaupa teha mitte ise jaurata.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
22.02.2013 at 17:14
Jesper
 
Õhutungrauad
Oled sa 100% kindel et mu küsimusest aru said? Mõtlen kõige labasemat terastoru, mille sisse see Andrese priboor kinnitub.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.02.2013 at 17:32
uzzac
 
Õhutungrauad
quote:
Jesper: Oled sa 100% kindel et mu küsimusest aru said? Mõtlen kõige labasemat terastoru, mille sisse see Andrese priboor kinnitub.

Minu paha. Lähen õpin lugema. Aga meil on kasutusel täitsa tavaline 62mm või oli 63mm sumpsi toru.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
22.02.2013 at 17:44
Jesper
 
Õhutungrauad
Nojah, ma lootsin teha 2in1 lahenduse kus selle posti esmane funktsioon on tõstepunkt (cupis on ju airjack keelatud) ja ühtlasi on ka valmidus edevamaks lahenduseks olemas. Seega ideaalis oleks see mingi 65x2 vms.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.02.2013 at 17:52
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Õhutungrauad   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.