register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : 6 tunni sõit tänavaautodele   1 2 3  
Poster Message
zeke
6 tunni sõit tänavaautodele
quote:
s13:

Sa unustad, et kui bensu andur näitab veerandit paaki, siis TS rehviga tõmbab bensupumba mõnes kurvis kuivale.



Ei ole täheldanud. Kui kuivale tõmbab juba, siis vast 5 l jäänud ainult paaki.

____________________________
MX-5, 116
08.12.2009 at 16:32
Cardo
 
6 tunni sõit tänavaautodele
quote:
Garfield: Aga äkki vaatate oma 6h sõidul siis ökonoomsemate autode poole? Golf TDI (120kW)


hmmmm , BMW on müügis, ostan Golfi - kas selline suhtumine on ikka mõtekas ?
Ürituse eesmärk on ikkagi fun, seega mida rohkem erinevat kraami seda popim ma arvan ja reeglid ei tohiks hakata ühtesid teistele eelistama, mida vabamad tingimused ürituse muretumaks läbimiseks seda parem.
Samas näiteks ei kujuta hästi ette, kuidas 3 minuti või misiganes ajaga 70 liitrise paagi täitmist manuaalselt ohutult sellise ürituse raames teostada. Saugal saab üks rehv alati rohkem kannatada, samas tekib kindlasti vajadus vähemalt ühe või kahe rehvi vahetamiseks, või tulebgi üks ratas rohkem lääpa keerata ? :D Tundub, et tuleb 2 sõitjat + 15 meeskonnaliiget üritus, õhtul koju ei viitsi küll sõita + taksojuht peab ka kaasas olema.
08.12.2009 at 18:02 1 edit. Last edited 08.12.2009 at 18:23 by Cardo
peep
 
Moderator
6 tunni sõit tänavaautodele
Minu arvates pole meil 6 h. sõit algatuseks reaalne, seepärast panin oma nägemuse teise teemasse. Räägiks konkreetsest asjast, mitte hüpoteetilisest 15 mehaanikuga tiimist.;)
08.12.2009 at 22:25
hall
 
6 tunni sõit tänavaautodele
Cardo, nii taustsüsteemi mõistmiseks küsin, kui palju sul mehhaankuid kaasatud on kui nt Tallinn-Tartu otsa sõidad? Kui Peebu kirjeldatud väga lihtsa olemusega üritusel oleks sul vaja 15+1 abilist, siis Tln-Tartu otsal peaks vist 3-4-ga hakkama saama? :D

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
08.12.2009 at 22:53
Cardo
 
6 tunni sõit tänavaautodele
Tsss, ma ei saa ka kõike välja lobiseda exju :D
Kisub pisut lobalaadaks ära vist.
08.12.2009 at 23:07
BlueStang
 
6 tunni sõit tänavaautodele
quote:
matukas:
quote:
uzzac:...normaalne tänava masin peab paagitäiega ikka 3h vastu ma loodan. 60L paak = 20L per üks tund kulu juures tuleb otseseks küttekuluks ~23l sajale. võiks olla ju tehtav...
No kamoon män! Nagu juba mainiti, siis paagid on seinast seina. Minu auto pole just hea näide, aga 40 liitrine paak ja ca 30 liitrit per 100 km OT tempoga teeb ikka väga palju jahmerdamist. 84 minutit = tankimine.

:D mis äkoautod teil on? mul tavaliselt 10 l per OT session
09.12.2009 at 00:55
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : 6 tunni sõit tänavaautodele   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.