register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?   1 2 3 4 5  
Poster Message
ICE
  
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Mul on dB mõõdik olemas. Vaata järgi kui kaugelt ja mis pööretega mõõtma peab ning mõõdame ära.
Edit. Krt enda postituses kõik kirjas varasemalt :)

____________________________
Petrolheads.ee
06.07.2009 at 23:43 1 edit. Last edited 06.07.2009 at 23:46 by ICE
jmx5
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
quote:
Silwer: Kus seda müra mõõta saab?

Ja teab ehk keegi palju maksaks treiler (8-9 kohta) Ahvenistole ja tagasi?

Transpordifirmade hindade kohta ei tea midagi aga ainuüksi laevapiletid sellisele rekkale on 15-20k...

Sinu 1 rehvi vedamiseks on auto olemas kui sa mujalt ei saa. Asi selles, et muidu autos ruumi on (Altea XL) aga võimalik, et see auto ei tule päris kohe Eesti tagasi.
07.07.2009 at 07:57
Silwer
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Ok, võtsin ja uurisin ise natukene seda treileriga minemist. On ka olemas juba ka üks pakkumine Tallinn - Ahvenisto - Tallinn kohta summas 23500 eek (mustalt) treileri kohta kuhu mahub 8-9 autot. Auto kohta oleks see siis 23500/9 = 2611 eek. Samas see hind on natukene krõbe kuna antud pakkumine on tehtud auto peale mille baas asub Tartus. Seega sisaldub ülaltoodud hinnas veel Tartu - Tallinn - Tartu ots mis on umbkaudu 4-5 tuhat krooni.

Aga tegin veel paar päringut - vaatame mis teised pakkumised on.

* muideks treileri + nina laevapiletid on u. 6000 eek / 1 ots ja turuhind kilomeetrite eest (seda küll tavalise tenttreileri puhul) on hetkel u. 13 eek / 1 km. Ehk siis selles eelpool pakutud hinnas on veel natukene "õhku" sees.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
07.07.2009 at 09:49
Lembit
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
quote:
Silwer: Ok, võtsin ja uurisin ise natukene seda treileriga minemist. On ka olemas juba ka üks pakkumine Tallinn - Ahvenisto - Tallinn
Kas ei oleks mõtet uurida treilerile ka hinnapakkumist Helsinki - Ahvenisto - Helsinki? Soome Xtreme race tüüpidelt, kes kah treileriga Pärnus olid, peaks ehk kontakti saama. Minuteada on selle sarja "baas" just Ahvenistol või vähemalt on neid seal näha olnud.
07.07.2009 at 11:06
Silwer
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Kah võimalus. Kui kellegil on nende kontakte siis võiks nendega ühendust võtta ja asja uurida.

EDITED:
Sain ka juba Tallinnast veole parema hinna: 20000 eek / 9 = 2222 eek / 1 auto. Saatsin ka päringu Soome vedajatele, ehk tuleb sealt veelgi paremat hinda.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
07.07.2009 at 11:18 1 edit. Last edited 07.07.2009 at 12:35 by Silwer
ICE
  
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Sain soome ARK´st vastuse seoses puuriga:

Eestin rekisterissä olevilla autolla voi ajaa Suomessa jos auton eestiläinen määräaikaiskatsastus ja liikennevakuutus ovat voimassa ja auto on muutenkin eestiläisten tieliikennesäädöksien mukainen.
Terveisin
Petteri Hietala
AKE

Ehk siis kui auto vastab Eesti ARK nõutele, probleeme ei ole. Silwer kas sul auto vastab ARK nõuetele? :P

____________________________
Petrolheads.ee
07.07.2009 at 13:18
Silwer
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
100% irw... :)

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
07.07.2009 at 13:20
ICE
  
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Muideks kõige suurem reaalne oht mingisuguse kontrollija meelevalda sellise autoga on sattuda laevalt maha sõites ning läbi "endise" tolliala liikudes.
Kuna ma hästi treilerivarianti ei usu siis teoorias võiks su bemmi kolmnurga otsas laevalt maha vedada ning peale "tsooni" lahti ühendada ning rahulikult kohale sõita. Teepeal kui WOT´ga ei sõida, siis vast tähelepanu ei tõmba. :)

Edit. Kuna mu dB mõõdiku patarei oli tühi ning peale uue paigaldamist näitas ekraan kõike muud kui numbreid, läks seade täna remonti. Viga lubati leida täna-homme. Hoian kursis mõõtmishuvilisi.

____________________________
Petrolheads.ee
07.07.2009 at 13:27 2 edits. Last edited 07.07.2009 at 13:29 by ICE
HrHunt
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Kui vaja siis mul on olemas multimeeter mis mõõdab dB. Täpsus on ± 3.5dB @ 94dB (1kHz).

____________________________

07.07.2009 at 15:33 2 edits. Last edited 07.07.2009 at 20:59 by HrHunt
charger
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Äkki on võimalik kuskil Tallinna kandis mõnipäev enam-vähem sobiv müramõõdistamine kokku leppida? Mind ka huvitaks teada saada :)
07.07.2009 at 22:46
ICE
  
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Selline plaan peas mõlkus küll, et teha korraga kõik see asi. Võtta mõlemad mõõdikud ka veel huvipärast. Arvatavasti saab see olema järgmine nädal siis.

Edit. tuli remondikohast kõne, et minu mõõturit parandada ei anna ning kuna garantii ka läbi siis prügikasti kaup :(
Kui kellegil on tuttavat firmas Ronex siis sealt võiks äkki õnnestuda laenata professionaalset müramõõdukit, neil laos olemas!

____________________________
Petrolheads.ee
07.07.2009 at 22:48 1 edit. Last edited 10.07.2009 at 10:52 by ICE
Silwer
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Nii, sain ka ühe pakkumise Soome vedajalt autode vedamiseks marsruudil Helsinki - Ahvenisto - Helsinki. Hind on kirves (1224 eur + KM) ja meil oleks hulka odavam võtta treiler juba Tallinnast sama hinnaga (siis ei ole vaja enam eraldi laevapileteid autodele).

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
10.07.2009 at 15:09
HoCi
  
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Kui kellelgi on tahtmist, siis GTR Evolution'i mänguga saab Ahvenisto rada sõita igasuguste pillidega.
Rada tuleb juurde tõmmata siit: http://forum.racedepartment.com/dlcat-gtr-evolution-tracks-4/ (nõuab foorumis registreerimist).

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
11.07.2009 at 19:21
HoCi
  
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Kuidas Ahvenisto rada rajarehve sööb? Üks sõber soomes soovitas korralikud rehvid võtta kaasa, sest seal pidi rada rehvi sööma päris hästi.
Kogemusi kellelgi? (Rehviks mul R888)

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
12.07.2009 at 12:27
indro
  
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Vähemalt GTR2 mängu põhjal tundub see Ahvenisto rada suhteliselt tehniline olevat.
Rehvide kulumise kohta tahaks ise ka infot, võibolla peab uued rehvid veel enne hankima.
12.07.2009 at 13:42
HrHunt
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
rFactori jaoks on ka rada olemas. Kõvad kõrgusevahed, minu autole peaks meeldima.

____________________________

12.07.2009 at 13:49
ICE
  
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Ei mäleta küll, et Toyot eriti söönud oleks. Ma läksin peale tutikatega (4WD) ning õhtuks seis väga erinev ei olnud :) V-o Xjan mäletab täpsemalt.

____________________________
Petrolheads.ee
12.07.2009 at 15:21
xjan
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Mul oli selleks ajaks juba ära kulunud rehvid ja ei saanud ka seega enam aru. Pigem ei söö, raplas rullib rohkem.

____________________________
BMW 1M ...
13.07.2009 at 01:16
Silwer
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Tundub et ega selle treileri kohta paremat hinda välja ei võlu. Hinnatase on umbes 18-20 tuhat ja täpse numbri saab teada siis kui asjaga konkreetseks läheme. Ehk siis auto kohta 2000-2222,22... krooni.

Palju siis huvilisi üldse treilerile oleks?

Minule on teada:
1) Mina ise
2) Lauri911
3) Konstantin
4) Sergei Kulp
5)

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
13.07.2009 at 10:02
lauri911
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
quote:
Silwer: Tundub et ega selle treileri kohta paremat hinda välja ei võlu. Hinnatase on umbes 18-20 tuhat ja täpse numbri saab teada siis kui asjaga konkreetseks läheme. Ehk siis auto kohta 2000-2222,22... krooni.

Hmm, päris kirves lugu. Huvitav, kuidas see hind kujuneb --- kas MASU tingimustes on äkki võimalik treilerile omapoolne pakkumine teha, näiteks 12000, võta või jäta?
13.07.2009 at 22:15
Silwer
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Nagu ma olen aru saanud siis 12 tuhat on ainuüksi täis treileri edasi-tagasi laevapilet.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
13.07.2009 at 22:38
lauri911
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
quote:
Silwer: Nagu ma olen aru saanud siis 12 tuhat on ainuüksi täis treileri edasi-tagasi laevapilet.

Siis on asi parem, ma arvasin, et laevapilet tuleb veel treilerile lisaks :)

See siis tähendab, et treileri lisakulu autole on u. 800.- võrreldes iseminemisega.
See 800.- nagu kindlustus, et kui autoga midagi juhtub, siis saab kenasti tagasi toodud.
14.07.2009 at 09:15 2 edits. Last edited 14.07.2009 at 09:38 by lauri911
HrHunt
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Lambi-idee: Kui treileril jääb näiteks 1 koht vabaks võiks selle hinna ära jagada kõigi nende vahel, kes lähevad oma ratastel. Kui keskil peaks mingi suurem probleem tekkima, et auto enam ei sõida saaks sujuvalt tagasi. Kui vaba koht täis saab eks siis ülejäänud hindavad riskid ja tegevused ümber :) Olenevalt lõpliku seltskonna suurusest ja treileri mahust võib neid kohti 2 ka olla. Ära jagatuna see lisaraha poleks just eriti märkimist väärt.

____________________________

14.07.2009 at 16:45
lauri911
 
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
quote:
HrHunt: Lambi-idee: Kui treileril jääb näiteks 1 koht vabaks võiks selle hinna ära jagada kõigi nende vahel, kes lähevad oma ratastel. Kui keskil peaks mingi suurem probleem tekkima, et auto enam ei sõida saaks sujuvalt tagasi. Kui vaba koht täis saab eks siis ülejäänud hindavad riskid ja tegevused ümber :) Olenevalt lõpliku seltskonna suurusest ja treileri mahust võib neid kohti 2 ka olla. Ära jagatuna see lisaraha poleks just eriti märkimist väärt.

Igati hää mõte :)
14.07.2009 at 19:11
HrHunt
Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?
Täiendav punkt võiks olla et treilakoha hõivanu maksab selle kinni ja ülejäänud saavad papi tagasi. Siis pole keegi kindlalt solvunud kui mõne ässaga peaks esimeses kurvis sedasi minema :P

Kui see veel n inimesele mõistlik tundub ja treilal kohti jääb saab Silwer ehk korjanduse teha?

____________________________

14.07.2009 at 20:02 1 edit. Last edited 14.07.2009 at 20:05 by HrHunt
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Suvel OT Ahvenistol -- poll, mitu tulijat oleks?   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.