register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : opentrack.ee : ringiaegade logid  
Poster Message
BlueStang
 
ringiaegade logid
kas ringiaegade logid on maha võetud?
http://mail.gate.ee/wap/LiveResults.asp
see aadress tundub mitte toimivat enam?

hea oleks need foorumisse üles saada - hea vahel vaadata
06.04.2007 at 16:31
urmet
  
ringiaegade logid
https aitab.

https://mail.gate.ee/wap/LiveResults.asp
07.04.2007 at 20:08
BlueStang
 
ringiaegade logid
:) täitsa aitabki, opentrack lehel võiks siis ka vastava paranduse ära teha
08.04.2007 at 13:41
rustang
  
Moderator
ringiaegade logid
quote:
BlueStang: :) täitsa aitabki, opentrack lehel võiks siis ka vastava paranduse ära teha
Nüüd peaks link korras olema.
09.04.2007 at 10:43
jura
ringiaegade logid
See ilmselt suur töö, aga kas on nüüd hooaja lõpul plaan ka OT kodulehel edetabeleid uuendada... palju uusi ilusaid aegu suve jooksul sõidetud... ja võiks ju pikema tabeli teha... nii 20..30 autot/sõitjat. Ja võibolla Bikernieki motrada lisada.. seal ka juba kaks korda käidud.

Vanasti ( 2001..2002 vist) peeti mingit, minu mäletamistmööda Porsche Klubi lehel, mitteametlikku (kuhu igaüks saatis oma ise mõõdetud aja) Tabasalu kardiraja edetabelit... äkki selline asi ka kuidagi kuhugi siia tekitada Rapla kohta ja nüüd uue Tabasalu kohta ja Pärnu väikese ringi kohta näiteks, kus oma lõbuks tihti sõitmas käiakse. See aja adekvaatsus siis iga mehe südametunnistuse asi loomulikult.

Kõik me ju ilmselt peame arvestust oma rekordite üle ja saab siis koostajale viisakalt meelde tuletada, kui on kahe silma vahele jäänud.

Sellised mõtted...
11.09.2007 at 19:30
devilc
Moderator
ringiaegade logid
Hmm, äkki teha see hoopis foorumis topitud teemana? Lihtsam mudida ja igaüks saab vastavalt siis parandusettepanekuid edastada?
11.09.2007 at 23:41
jura
ringiaegade logid
Nii mõte nagu oligi, välja arvatud Pärnu suur ring... kus niisama keegi kihutamas vist ei käi, et sinna ikkagi tuleksid OT ürituste või teiste, kus identset shikaani paigutust kasutatud, ametlikud ajad.

Tabasalu, Rapla ja Pärnu väikese ringi kohta võiks küll teha sellise ebaametliku edetabeli, kus siis ka isemõõdetud ajad pannakse... ja pannakse siis need, kes ise seal olla tahavad ehk siis kes selleteemalise meili saadavad (et teemat ennast mitte risustada).

Ühe raja aegade haldamise võiksin enda peale võtta, Rapla näiteks - kuidagi kõige kodusem rada... kas teen siis postituse nimega Rapla kardiraja mitteametlik edetabel ja hakkan meile ootama?

Infona võiks siis olla:
aeg; sõitja tegelik nimi; auto mark, mudel, aasta ja Kw; rehvitüüp (s, ts, t); aasta, millal sõitis

Mis arvate? Kes teisi radu viitsiks hallata?

Edit: Ja veel üks mõte - kas teha eri rehvitüüpidele eraldi tabelid/arvestus... või lubada näiteks ühte autot eri rehvidega kaks/kolm korda tabelisse (tabel ise võiks olla kuni 50 autot näiteks), et siis hea seal vaadata, mis rehvide erinevused endast kujutavad ja saab paremini oma aegu teistega võrrelda?
11.09.2007 at 23:54 4 edits. Last edited 12.09.2007 at 00:09 by jura
devilc
Moderator
ringiaegade logid
Ära veel tee, mõtleme, kuidas seda asja paremini korraldada.
12.09.2007 at 00:44
mart154
 
ringiaegade logid
quote:
devilc: Ära veel tee, mõtleme, kuidas seda asja paremini korraldada.

ettepanek... Opentracki kodulehele luua väike script, mis sorteeriks ise ajad paremuse järjekorda :)
Lisaks, vorm nende aegade sisestamiseks, ja võib-olla siis mingi kontrollimise võimalus admini poolt, et saaks jobude postitatud lollused välja korjata?

edit: meeldiks see idee sellepärast, et siis saaks sinna panna oma kõigi autode parimad ajad :)
ja näha üldse arengut läbi aastate jms
12.09.2007 at 10:12 1 edit. Last edited 12.09.2007 at 10:15 by mart154
Silwer
ringiaegade logid
Minu arvates ei ole mõtet panna sinna tabelisse stopperiga mõõdetud aegasid. Pigem siis ikka ajad mis mõõdetud elektroonilise ajavõtu poolt või siis mida saab tõestada Driftboxi või analoogide (sh. Nokia Symbian) logide abil.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
12.09.2007 at 10:43 1 edit. Last edited 12.09.2007 at 10:44 by Silwer
wirx
  
ringiaegade logid
nõus silweriga, et stopperiga ajamõõtmine ilma kontrollimiseta on nati jama, mõni võib hoogu sattuda ja sekundeid näpistama hakata.
Keegi kasutaja võiks enda peale võtta aegade kontrollimise(ma võin ntx driftbox/perfomance box omi teha) ja kui kontrollija poolt on asi kinnitatud, et ikka sõitis õiget rada ning ei lõiganud kusagilt muru pealt, siis ka netti ajad üles pista.
Bluetooth GPS oma symbian telefonile juurde osta maksab ~1000, kuid kasulik on näha kohe, kas ajad paranesid, seega ei tohiks see väga suur väljaminek olla võrreldes teiste kulutustega ja alati jääb võimalus kellegilt mõni seade laenata või siis seadme omanik sõitma kaasa kutsuda(ma ise olen just seda teed läinud)
Suurel pärnu ringil saab ka sõita, kui raja omanikuga kokkulepida ning õigel ajal kohale minna(erinevate autode treeningud)
Samuti poolt, et erinevate rehvidega saaks tabelisse, võiks olla ka kirjas mustri sügavus ntx Michelin Pilot Sport Cup 3mm

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
12.09.2007 at 11:18
BlueStang
 
ringiaegade logid
tabelis peaksid kajastuma ikka mingid ametlikud ajad - konkreetsel üritusel korraliku ajavõtusüsteemiga mõõdetud
30.09.2007 at 20:22
jura
ringiaegade logid
Ma tagasihoidlikult küsiks korra veel, et ega pole plaanis viimaste aastate tulemuste põhjal opentrack.pri lehel ringiaegade lehte uuendada... tahaksin väga seal veidi aeg ka figureerida... enne veel, kui nüüd GT3 RS-id ja muud loomad mind sealt välja puksivad...
30.04.2008 at 19:47
kronja
 
ringiaegade logid
quote:
jura: Ma tagasihoidlikult küsiks korra veel, et ega pole plaanis viimaste aastate tulemuste põhjal opentrack.pri lehel ringiaegade lehte uuendada... tahaksin väga seal veidi aeg ka figureerida... enne veel, kui nüüd GT3 RS-id ja muud loomad mind sealt välja puksivad...

irw
03.05.2008 at 19:49
rustang
  
Moderator
ringiaegade logid
quote:
jura: Ma tagasihoidlikult küsiks korra veel, et ega pole plaanis viimaste aastate tulemuste põhjal opentrack.pri lehel ringiaegade lehte uuendada... tahaksin väga seal veidi aeg ka figureerida... enne veel, kui nüüd GT3 RS-id ja muud loomad mind sealt välja puksivad...

Ma olen nõus üles riputama kui keegi viitsib tabeli koostada. :)

Edit: edetabelisse pisikesed muudatused sisse viidud.
06.05.2008 at 13:15 1 edit. Last edited 08.05.2008 at 14:55 by rustang
opentrack.tqhq.ee foorum : opentrack.ee : ringiaegade logid  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.