register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Autode kaalumine  
Poster Message
anryo
  
Autode kaalumine
Intercomp SW500


Hinnad:
Hind meie juures kaalumise korral 20.- eur / auto.
Enda kätte laenutamise puhul 40.- eur / päev + tagatisraha 300.- eur.

Asukoht:
Tallinnas Männikul / Sauel

Täpsem info ja broneerimine:
+372 52 60 001

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
18.03.2009 at 23:42 2 edits. Last edited 27.07.2011 at 09:40 by anryo
Jesper
 
Autode kaalumine
quote:
anryo:
Kui korda saab, siis kindlasti saab ka sümboolse raha eest kaalumise teenust pakkuda.

Kuna alamfoorumiks on "Tehniline", mitte "makstud reklaam", siis olgu ära mainitud et "sümboolsest rahast" on asi kaugel. Ma ei tea kui palju konkreetne mudel BHRA-le maksma läks, aga lakke vaadates pakuks et 7 päeva rendiga on hind tasa.

Linna peal on ka oluliselt sümboolsema hinnaga pakkumisi ja seda juba pikemat aega, seega ameerikat te ei avastanud...



____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
19.03.2009 at 01:14
Lembit
Autode kaalumine
Mis kvaliteediga teil põrand on seal? Maksimaalne kõrvalekalle horisontaalist mm?
19.03.2009 at 01:33
matukas
  
Autode kaalumine
Mäletamist mööda olid Saksa Auto AMK kaalud samasugused. Ja hind ka sarnane. Vähemalt selle ajaga võrreldes.
Ei oska öelda, kas see küsitud raha on sümboolne või mitte. Eks oleneb vist inimese rahavarudest :)
Samas võib sümboolne maitse tekkida asjale, kui saavutad ühe kaalumisega auto käitumise totaalse muutumise paremuse poole.
Seda siis pärast andmete järgi seadistamist muidugi. Kaalumine ise ei tee imesid :D

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
19.03.2009 at 10:21 1 edit. Last edited 19.03.2009 at 10:21 by matukas
anryo
  
Autode kaalumine
quote:
Lembit: Mis kvaliteediga teil põrand on seal? Maksimaalne kõrvalekalle horisontaalist mm?
Kraade mõõtnud ei ole, kuid auto omal jõul teise serva ei veere ja põrnad on sile. Tegemist on hiljuti valminud laohoonega.
Eks igaüks ise otsustab hinna sobivuse kohta. Kindlasti on teil ka muid variante.
Kuid ei maksa ka unustada seda, et mina ei seisa kogu aeg valmis kaalude kõrval, et vaid auto 2 minutiga üle lükata sealt ja 300.- taskusse pista.
Suure tõenäosusega tähendab see minu jaoks vabast (õhtusest või nädalavahetuse) ajast kodust enda välja ajamist ja kohale sõitmist ning kaalude lahtipakkimist ja üles seadmist - nii, et minimaalselt 1h kulub mul ikka kogu operatsiooni jaoks. Seega, minuarust on summa tõesti pigem sümboolne.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
19.03.2009 at 11:00 4 edits. Last edited 19.03.2009 at 13:11 by anryo
hall
 
Autode kaalumine
Minu meelest pole tunnihindadel viga midagi, aga need päeva ja võistluse hinnad tunduvad küll "sümboolsest" kaugel olevad...

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
19.03.2009 at 11:06
anryo
  
Autode kaalumine
Nendele me ei rõhugi iseenesest, sest alati on risk, et midagi läheb katki ja siis pole meil endal jälle kaalusid.
Samas, see kes tahab, saab alati ju omapoolse pakkumise teha!

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
19.03.2009 at 11:53
Jesper
 
Autode kaalumine
No aga mismoodi sa kujutad ette rinkaauto kaalumist tunni ajaga, asjaarmastaja poolt kes seda tööd teeb esimest kuni neljandat korda? Ma muidugi olen ilge koba aga viimati läks terve pikk õhtupoolik, algul ei tulnud stabikad lahti, siis selgus et vedrumutreid ei saa keerata kui auto maas on (selleks peaks olema sõna otseses mõttes joonistatud mees), siis käitus auto muutuste peale imelikult ja järgnes kukla kratsimise ning raamatute lappamise voor...

Ok, ma ei taha viriseda, igaühel on õigus teha sellised hinnad nagu tahab, lihtsalt mina seda nüüd päris heategevuseks ei nimetaks :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
19.03.2009 at 12:03
Moss
 
Autode kaalumine
quote:
Jesper: ...algul ei tulnud stabikad lahti.... siis käitus auto muutuste peale imelikult ja järgnes kukla kratsimise ning raamatute lappamise voor...


Neid operatsioone ei pea ju ilmtingimata kaalude peal tegema.
19.03.2009 at 13:35
Lembit
Autode kaalumine
quote:
anryo:
quote:
Lembit: Mis kvaliteediga teil põrand on seal? Maksimaalne kõrvalekalle horisontaalist mm?
Kraade mõõtnud ei ole, kuid auto omal jõul teise serva ei veere ja põrnad on sile. Tegemist on hiljuti valminud laohoonega.
Eks igaüks ise otsustab hinna sobivuse kohta. Kindlasti on teil ka muid variante.
Kuid ei maksa ka unustada seda, et mina ei seisa kogu aeg valmis kaalude kõrval, et vaid auto 2 minutiga üle lükata sealt ja 300.- taskusse pista.
Suure tõenäosusega tähendab see minu jaoks vabast (õhtusest või nädalavahetuse) ajast kodust enda välja ajamist ja kohale sõitmist ning kaalude lahtipakkimist ja üles seadmist - nii, et minimaalselt 1h kulub mul ikka kogu operatsiooni jaoks. Seega, minuarust on summa tõesti pigem sümboolne.
Kas ma saan siit korrektselt aru, et sa sead kaalud juba loodiga üles, nii, et klient ajab ainult auto peale ja hakkab kaaluma?
19.03.2009 at 23:48
anryo
  
Autode kaalumine
Arvan, et see põrand on juba loodis. Kuid, see on hea tähelepanek - ma testin kindlasti esimesel korral loodiga üle!

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
20.03.2009 at 11:13
wirx
  
Autode kaalumine
minumeelest võiks selle teema üldse ära kustutada - http://opentrack.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=405

Ja no soodne hind on tõeline nali - Võistlustingimusetes kasutamise puhul 5000.- eek / päev + tagatisraha 5000.- eek
~11k eest saab juba terve seadme osta USA-st, päris loll peaks olema, kui ntx nädalavahetuseks rendiks 15000+5000 tagatist :D

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
22.03.2009 at 13:08
anryo
  
Autode kaalumine
Hinnad:
Hind meie juures kaalumise korral 20.- eur / auto.
Enda kätte laenutamise puhul 40.- eur / päev + tagatisraha 300.- eur.

Asukoht:
Tallinnas Männikul / Sauel

Täpsem info ja broneerimine:
+372 52 60 001

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
23.03.2009 at 12:55 1 edit. Last edited 27.07.2011 at 09:38 by anryo
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Autode kaalumine  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.