register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : S1600 mootor   1 2 3  
Poster Message
Lembit
S1600 mootor
quote:
serõi:
quote:
rolantsik: Ja S1600 reeglite vist isegi võiks seal sõita Radicaliga,sest Radical on olnud ju seeriatootmises.
Meie GT klassis nuditi see võimalus ära mootoratta mootori keelamisega,kuid S1600 ei ole seda välistatud.


Väljavõte S1600 tehnilistest tingimustest:
2.1 General. Only passenger car bodies are permitted. Appearance of the cars must be
proper.

Iseenesest on tõlge päris koom :)
Korrektne ja reeglite mõtte kohane väljend oleks ilmselt "saloon car", mitte "passenger car", sest ega radical kah veoauto ei ole :D
12.02.2009 at 12:18
mart154
 
S1600 mootor
quote:
Lembit: Sekundeeriks valmis auto soovitajatele.
Kõik projektid lõppevad ülekulutamistega ja isegi, kui algselt teha plaan kulutada ainult 100k, siis lõpuks läheb ikka 250k ja kolm aastat.
Sellest Rootsis pakutavast radical'st tingida veel tiba alla ja saab juba 2009 kevadel rajale samas suurusjärgus eelarvega.


Antud isik on ehitamis-huviga "lollpea" :D
Lisaks tal on vaja vist midagi taolist teha kooli lõputööks vms... Ma väga sügavalt ei uurinud...

Mees tahtis lihtsalt, et ma soovitaks talle mõnda "radikaalset errnelja" :)
12.02.2009 at 12:23
Lembit
S1600 mootor
quote:
mart154:
quote:
Lembit: Sekundeeriks valmis auto soovitajatele.
Kõik projektid lõppevad ülekulutamistega ja isegi, kui algselt teha plaan kulutada ainult 100k, siis lõpuks läheb ikka 250k ja kolm aastat.
Sellest Rootsis pakutavast radical'st tingida veel tiba alla ja saab juba 2009 kevadel rajale samas suurusjärgus eelarvega.


Antud isik on ehitamis-huviga "lollpea" :D
Lisaks tal on vaja vist midagi taolist teha kooli lõputööks vms... Ma väga sügavalt ei uurinud...

Mees tahtis lihtsalt, et ma soovitaks talle mõnda "radikaalset errnelja" :)
Ooo, supercool... :)
Kui pikk projekt tal ajaliselt ette on näha? Kas selleks kevadeks valmis, järgmiseks, või ülejärgmiseks?
Kuidas tal raha kasutada oleks? Kas kõik korraga, pidevalt või mingi muu versioon?
Missugused on olemasolevad teadmised/oskused. CAD, Keevitus, muu metallitöö, klaasriidega möllamine?
Mul oleks erinevateks variantideks välja pakkuda 2-4 erineva tasemega projektiideed. Nii tehnika, kui ka üldkontseptsiooni mõttes.
Võib vabalt ühendust võtta :D
12.02.2009 at 12:41
hall
 
S1600 mootor
quote:
rolantsik: Jah,mulle ka tuli meelde,et seal hakati alguses lahtise kokpitiga ja klaasipuhastjaga peale,kuid ikkagi alles peale seda,kui ilmus Radical.Enne võis Cebatavicius oma lahtise prototüübiga sõita aastaid ilma nendeta.


No kus see mitte päris mahtuv auto on üks aeglasematest, siis pole ju põhjust reeglitesse mahtumise pärast kellelgi häält tõstma hakata, kuna lõpptulemust see ei muuda.


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
12.02.2009 at 13:35
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : S1600 mootor   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.