register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Jääraja üritused   1 2 3  
Poster Message
Pierre
Jääraja üritused
Pärnu poolsemale rahvale on välja pakkuda ka Valgeranna rada, mis asub Haapsalu maantee ääres, pmst.

Täna kella 16 paiku sõideti ja märgiti rada sisse, mis on üsna tehniline ja hea, kuid mitte eriti kiire.
Lamell rehvidega saab ka sõita, ei pea tingimata piikidega STi olema ;).

Rajaga seoses on tegelased Pärnu Autoklubi mehed ja kui ilma hoiab, siis ndv teeks ka väikese sõidu "vastu kella", n.ö. OT variandis, ehk siis mitte võistlus.

Kaart, kes veel kohta ei tea:



Rada asub põllul, niiet kuhugi läbi vajuda ei ole. On põhjani jäätunud ja seal on jää paksus minu silma järgi 12-20cm +/- siia sinna. Raja märgistusse palun suhtuda heaperemehelikult (sõidad ümber, paned püsti).

Kuna ilmad on heitlikud siinkandis, siis kes soovib, see proovib. ;)

On parem kui Seljametsa rada.

edit: märgitud rada asub kaardil näidatust alumisel "ringil", pealesõidukoht: "you can´t miss it": tee keerab, sina sõidad otse ja ei kaldu jälgedelt ära ;).

Edu.
22.01.2009 at 01:18 2 edits. Last edited 22.01.2009 at 01:26 by Pierre
tehnik
  
Jääraja üritused
Väga huvitav ! :)
Lähen juba täna vaatama kui jõuan ennem pimedat.
22.01.2009 at 15:21
tehnik
  
Jääraja üritused
quote:
tehnik: Väga huvitav ! :)
Lähen juba täna vaatama kui jõuan ennem pimedat.
Jõudsingi videvikuks sinna. Rada tundus jah aeglane, kuid hea just tehnikate ja käsipiduri harjutamiseks. Häirisid konarused millele tuli eraldi tähelepanu pöörata ja mis andsid minu auto veidike jäigemate vedrude tõttu parasjagu tunda. Praeguses olekus rada kasutaksin just tehnikate harjutamiseks, kuid mitte võidusõitmisteks. Naastudest on ka kahju, üks kolmandik läks niigi kaduma Seljametsa karjääris lõbutsemisega, kus olid ka viimasel korral jubedad konarused ja rööpad.
Kui talv tuleks ja lumi konarused kuidagi ära siluks, siis oleks huvitav seal isegi ajapeale proovida sõita.
22.01.2009 at 19:51
Pierre
Jääraja üritused
Jah, need konarused tekivad tahesttahtmata päeva-paariga.
Nende jaoks aitab raudlabidas või mõni metallist kühvel. Seda vaatab veel, kõigepealt peab ilma olema.

Ma pullipärast võtsin sul mõne ringi aega, stabiilselt 1.34 sõitsid.
Noh katsusin siis võtta kui mingid huvilised raja väliskurvis ees ei seisnud ;).
Ma sain oma parimaks lamellrehvi ja samuti fwd´ga 1.38, kuid stabiilselt oli 1.41, eks need kurvid kipuvad natuke pikaks aga samas ma ei lasknud end konarustest häirida :).
22.01.2009 at 21:12
tehnik
  
Jääraja üritused
quote:
Pierre: Jah, need konarused tekivad tahesttahtmata päeva-paariga.
Nende jaoks aitab raudlabidas või mõni metallist kühvel. Seda vaatab veel, kõigepealt peab ilma olema.
Võtan järgmisel korral siis ka igaks juhuks raudlabida kaasa.

quote:
Pierre:Ma pullipärast võtsin sul mõne ringi aega, stabiilselt 1.34 sõitsid.
Noh katsusin siis võtta kui mingid huvilised raja väliskurvis ees ei seisnud ;).
Ma sain oma parimaks lamellrehvi ja samuti fwd´ga 1.38, kuid stabiilselt oli 1.41, eks need kurvid kipuvad natuke pikaks aga samas ma ei lasknud end konarustest häirida :).
No näed siis, ikkagi oli ajapeale sõitmine :D . Eks naeltega sõites, võrreldes lamellidega, peabki aeg parem olema, kuigi ma püüdsin autot hoida nende konaruste peal, eriti rajale sissesõidu juures ja seal taga, ennem raja tagasi kulgema hakkamist sissesõidu poole. Ei teagi praegu kas peaksin järelejäänud naelu hoidma või laskma neil lamellideks kujuneda.

Ma ei tea millise autoga sa sõitsid, kuigi aiman. Nüüd ei saa ma ennem sinna minna kui pühapäeval ja tõenäoliselt peale lõunat, eks siis paistab milline on rada. Loodame et vahepeal väga koledat sula ei tee, et ikka tasub vaatama minna.
22.01.2009 at 22:54
tehnik
  
Jääraja üritused
quote:
tehnik: ..... Nüüd ei saa ma ennem sinna minna kui pühapäeval ja tõenäoliselt peale lõunat, eks siis paistab milline on rada. Loodame et vahepeal väga koledat sula ei tee, et ikka tasub vaatama minna.
Rada oli täna väga hea, konarusi polnus ja võis ennast päris sõitma unustada. Kül tahaks et edasine sula rada ära ei riku, kuid eks paistab.
25.01.2009 at 19:35
Ruslan
Jääraja üritused
Tulge sõitma - AG talvekarika 3.etapp :
http://foorum.fastfords.org.ee/viewtopic.php?f=2&t=10012

____________________________
Ruslan
58163273
zr1@hot.ee
27.01.2009 at 01:31
Cardo
 
Jääraja üritused
Ilmad külmenevad, seega lootust kindlalt kandvale jääle.
Pühapäeval plaanis Männikul pisut tiirutada.
31.01.2009 at 13:06
jaan tatikas
 
Jääraja üritused


31.01.2009 at 20:41
tehnik
  
Jääraja üritused
Täna Valgerannas: oli väga libe


31.01.2009 at 23:25
Cardo
 
Jääraja üritused
Kuumad eesti kutid :D







01.02.2009 at 21:21
zeke
Jääraja üritused
Eile -10C


My ass eestis ei saa kabrioga sõita :)

____________________________
MX-5, 116
02.02.2009 at 12:35
devilc
Moderator
Jääraja üritused
Irw. Käsiraamat küll soovitab miinuskraadidega mitte sellist pulli teha, aga äge näeb välja. :)
02.02.2009 at 13:46
zeke
Jääraja üritused
Käsiraamatu jutt käis minu arust ain't pehme katuse kohta aga mul talveks kõvakatus peal. Aga sõita on ikka hoopis teine tera.

____________________________
MX-5, 116
02.02.2009 at 14:16
-XR-
Jääraja üritused
Käsiraamat vist ei soovita eriti jäärajale ka minna või mis? :D
02.02.2009 at 14:20
Cardo
 
Jääraja üritused
Täna sõitsin mööda Peterburi teed ja kiikasin korra Rummu järvele, väga heas korras paistis olema, mingi rada oli ka sees. Tundus mitumat korda paremas seisukorras kui Männiku. Seega kui ilm lubab, siis pühapäeval peaks lombipeal olema ja sealset libedat proovima. Kes ei tea, siis asub Tln poolt minnes ennem Kiiut mõned head kilomeetrid.
06.02.2009 at 15:03
Jesper
 
Jääraja üritused
Seda linki siin vist veel polnud kuskil? http://www.laitserallypark.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=138&Itemid=30

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
06.02.2009 at 15:26
Cardo
 
Jääraja üritused
Sellise ilmaga ei plaani jääd rikkuma minna, ehk tuleval nv-l uus katse.
08.02.2009 at 13:32
tehnik
  
Jääraja üritused
Eile oli seljametsa karjääris päris hea sõita, rada oli täiesti olemas, selline nagu paar aastat tagasi, lausa puu toigastega korralikult tähistatud ning piikidega sõitjad olid raja ka veidikene karedamaks kraapinud. Oli üle pika aja jälle võimalik gaasi anda ja natukene kiiremini sõita, seega olen rahul. Mis sellest aga peale tänast sula järgi jääb on näha järgmisel nädalal.
08.02.2009 at 14:05
Kaido
Jääraja üritused
Käisin eile Rummu järvel, 12.00 ajal hakkas ka rahvast juurde tekkima. Rada on ilus, mitte küll väga kiire, aga suht heas korras (veel) - vaid üks lõik oli roopas ja üksikud sisekurvid lõrtsist treppi sõidetud.
09.02.2009 at 10:14
wirx
  
Jääraja üritused
Paide külje all Väätsal oli nädalavahetusel kohalik jääralli, käisin ka maja ees mazdaga funnimas http://wirx.ee/pildid/main.php/v/mazda/siksirallil/
Rada ise oli huvitavam, kui järgmisel päeval Tarbijal, kuid eks tarbija jääraja rikkus sula ära
Väätsal oli huvitavaim osa 30 minutilt järjest kestev ühisstardiga(mis küll romurallit rohkem meenutas) sõit piikidel sikside vastu, kust õnnestus isegi karikas võtta


____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
09.02.2009 at 23:26 1 edit. Last edited 09.02.2009 at 23:27 by wirx
matukas
  
Jääraja üritused
quote:
wirx: Paide külje all Väätsal oli nädalavahetusel kohalik jääralli, käisin ka maja ees mazdaga funnimas http://wirx.ee/pildid/main.php/v/mazda/siksirallil/...
Ühel pildil on näha, et nii külm on olnud, et penil keel siniseks külmunud :D:D Aga vbl hoopis mustikasupp?
Aga tore, et sellistes kohtades ka ikka elu päris üksluine pole :)

EDIT: Loodan, et keegi seda sinise keele nalja tõsiselt ei võtnud. Sellel pimedal ajal tuleb igati meeleolu üleval hoida. Aga õnneks on juba parasjagu rohkem valgust õue tulnud.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
10.02.2009 at 02:07 3 edits. Last edited 10.02.2009 at 22:19 by matukas
devilc
Moderator
Jääraja üritused
OT: Sellel tõul ongi sinine keel :)
10.02.2009 at 20:58
Cardo
 
Jääraja üritused
Koertest rääkides, siis koerpoisid üritavad laupäeval õige ilma korral uut jäärünnakut samal ajal samas kohas.

Kell 11-12 peaks Rummu järvel olema.
10.02.2009 at 22:53 1 edit. Last edited 13.02.2009 at 12:03 by Cardo
tehnik
  
Jääraja üritused
Leidsingi lõpuks midagi põnevat ka oma kandist:
http://www.rally.ee/?a=a018&b=3778

Kahe esimese vooru lõpupoole jõudsin eessõitjale järgi ja kaotasin tema taga aega ning kahjuks juhtus nii ka saadud lisasõidus. Ka rehvid oleksid pidanud ikkagi paremad olema, sest praeguste osaline naastude puudumine andis ka tunda. Kuid kokkuvõttes oli päris põnev lihtsalt osavõtmine võistlusest kui niisugusest ja kõige sellejuurde kuuluvast ning sõitmine ühel suhteliselt pikal ja päris libedal rajal. Jäin omas klassis 7-ndaks, 15 osavõtja hulgast.

Üks eemalt võetud videojupp:
16.02.2009 at 09:45
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Jääraja üritused   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.