register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Jääraja üritused   1 2 3  
Poster Message
Cardo
 
Jääraja üritused
Kuna endal plaan võimalikult palju jäist aega ära kasutada, ehk koondaks sõiduvõimalused siia kokku.

Vaataks kuidas ilmataat lubab ja ehk käredama külmaga teeks mingi vabaliuvälja üritusegi.
Ise plaanin 11 jaan Männikul või äkki saaks isegi Klooga surnujärvel või Rummu järvel hoo üles.
Paljud suviste ürituste liikmed talvel ühisüritustest osa võtaksid ?
04.01.2009 at 13:19
tehnik
  
Jääraja üritused
Oleks sellest hea teada kül kui selliseid üritusi või muidu sõitma minemisi korraldatakse. Mul on kül plaanis kusagile jääpeale minna, kui jää kandma hakkab, eriti Pärnu piirkonnas.
Ootan praegu harjutamiseks Seljametsa karjääri võimalusi, sinna mul hea lähedal minna.
04.01.2009 at 15:47
-XR-
Jääraja üritused
Klooga järvel on keegi juba käinud?
Kas kannab ka?
04.01.2009 at 17:57
Pierre
Jääraja üritused
Pärnu kandis Seljametsa karjääril juba sõidetakse aga teha on seal hetkel vaid naelrehviga (lund vähe ja noor jää on ülisile).
Muidu olen ikka lamelliga peal ja saab tuisata küll. ;)
04.01.2009 at 17:58
tehnik
  
Jääraja üritused
quote:
Pierre: Pärnu kandis Seljametsa karjääril juba sõidetakse aga teha on seal hetkel vaid naelrehviga (lund vähe ja noor jää on ülisile).
Muidu olen ikka lamelliga peal ja saab tuisata küll. ;)
Huvitav jah et jää juba kannab. Panen lähipäevadel naastrehvid alla ja lähen vaatama. Loodame et tuleb ikka lund ka juurde ja vähendab seda jää siledust.
04.01.2009 at 22:03
MESHUGGAH
  
Jääraja üritused
http://www.angelar.ee/forum/viewtopic.php?f=2&t=1072 siin on uks uritus tulemas.

____________________________
www.angelar.ee
05.01.2009 at 00:44
Cardo
 
Jääraja üritused
quote:
MESHUGGAH: http://www.angelar.ee/forum/viewtopic.php?f=2&t=1072 siin on uks uritus tulemas.

Sain aru, et seal piigiga osaleda ei saa :(
05.01.2009 at 11:02
Ruslan
Jääraja üritused
Teoreetiliselt võib konkreetsel võistlusel teha eraldi piikklass, mille punktid ei lähe karika arvestusse. Aga selleks tahaks näha vähemalt 5 soovijat. Siis teen reglemendis muudatuse ja lisan veel 1 klassi. Nii et, kes soovib piigiga tulla, andku mulle teada!
Ürituse info eesti keeles on siin:
http://foorum.fastfords.org.ee/viewtopic.php?f=2&t=9816


____________________________
Ruslan
58163273
zr1@hot.ee
05.01.2009 at 13:53
Cardo
 
Jääraja üritused
Mina oleks 1 kes piigiga tuleks
05.01.2009 at 14:37
Jesper
 
Jääraja üritused
Kuna politsei on igal pool kuum teema, siis tekkis mul küsimus et kas need standartsed jää peal käimise kohad on kuidagi kohalike omavalitsuste vms poolt sanktsioneeritud ka? Vähemalt siit paistab terve posu nõudeid: https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=741359

Ei viitsiks väga minna kuhugi peale ja lahkuda sealt mitmekümnekilose trahviga stiilis registreerimata veesõidukiga lubadeta sõit :D Või noh kui nii hull asi pole, siis mul on ikkagi kõhutunne et meie vahvas keelumärgiriigis leidub sada põhjust miks jäärajatajatele :kill teha.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
07.01.2009 at 14:06
Ruslan
Jääraja üritused
quote:
Jesper: Kuna politsei on igal pool kuum teema, siis tekkis mul küsimus et kas need standartsed jää peal käimise kohad on kuidagi kohalike omavalitsuste vms poolt sanktsioneeritud ka?

Meie taotleme küll vallavalitsuselt luba võistluse korraldamiseks. Sellega peaks meil OK olema.


____________________________
Ruslan
58163273
zr1@hot.ee
07.01.2009 at 14:17 1 edit. Last edited 07.01.2009 at 14:18 by Ruslan
Jesper
 
Jääraja üritused
See ei olnud tegelikult päris see mida ma küsisin. Nagu elu on näidanud, siis sõita ma ei oska, seega pole karikavõistlustele ja muudele tšempionaatidele asja :) Lihtsalt tahaks vaba rada ja muretult tüdimuseni talda anda, võib-olla peaks siis panema mingi pundi kindlaks ajaks ja kohaks kokku ja ka samasuguse loa küsima.

Samas minu trikooder ennustab järgmiseks nädalaks kevadet, seega hetkel vist pole veel aktuaalne teema :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
07.01.2009 at 14:37 1 edit. Last edited 07.01.2009 at 14:41 by Jesper
Ruslan
Jääraja üritused
AG võistlused ongi rohkem treeningu iseloomuga. Kõik saavad hommikul 1,5 tundi (konkreetsel üritusel) vabalt harjutada, samuti ka peale võistlussõitude lõppu. Lisaks, ajasõidud on palju pikemad, kui tavaliselt.
Ei ole nii, et terve päev passid kohapeal niisama, teed oma 6 min sõitu ja lähed koju tagasi.

____________________________
Ruslan
58163273
zr1@hot.ee
07.01.2009 at 16:47
Jesper
 
Jääraja üritused
Argh, ma olen sellel teemal juba pikki vaidlussimultaane andnud paari AG ja üldse selle ürituseformaadi fänniga, rohkem ei viitsi ausalt :) Fordiklubi rajapäeval mis selle AG süsteemi järgi tehti sõitsin ma päeva jooksul kokku 35 rajakilomeetrit, hästi pressides oleks ehk veel 5-10 mahutanud (vaatasin selle numbri just ükspäev GPSi logist järgi kusjuures). Open Trackil tuli mingi 120-130 km. Päris trennis teisipäeviti ei keeranud ma ka suure vihmaga enne nina Tallinna poole, kui vähemalt 150 kilti purgis oli. Nuff said.

Täiendus: mul ei ole mitte kõige vähematki selle vastu, et inimesed korraldavad üritusi ja neil osalevad, lihtsalt mina isiklikult tahan rohkem sõita, isiklik puue või kiiks või misiganes.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
07.01.2009 at 17:42 1 edit. Last edited 07.01.2009 at 17:44 by Jesper
tehnik
  
Jääraja üritused
Käisin täna Seljametsa karjääris ära. Lund peaks veel rohkem olema, rada on ebamäärase laiusega ja peaaegu ring, libeduse tase oli selline et naastrehviga sai sellest enam vähem jagu, mõnes kohas oli natukene häirivaid konarusi. Sõitsin mingi paar tundi ja olen siiski rohkem rahul kui rahulolematu.

Üleeelmisel talvel oli kohalike sõitjatega juttu ka sellest kas politsei meid trahvima ka tuleb. Nemad aga ütlesid et vallavalitsusest on jääl sõitmiseks luba olemas ja politsei pidi sellest teadlik olema. Mina olen seal sõitnud mitmeid talvi ja pole politseid veel siiani kohanud.

Kahju jah et sulaks läheb, kui aga veel kannatab siis plaanin reedel, laupäeval ja pühapäeval jälle minna.

Kui külma jätkuks ja auto muidusõitudes ära ei lagune, siis oleks mõni AG võistlus vahelduseks ka päris huvitav.
07.01.2009 at 18:22
Pierre
Jääraja üritused
quote:
tehnik: Käisin täna Seljametsa karjääris ära. Lund peaks veel rohkem olema, rada on ebamäärase laiusega ja peaaegu ring, libeduse tase oli selline et naastrehviga sai sellest enam vähem jagu, mõnes kohas oli natukene häirivaid konarusi. Sõitsin mingi paar tundi ja olen siiski rohkem rahul kui rahulolematu.



ma käisin ka täna sõitmas seal, algul kütsime kõik ikka ovaali aga mõne aja pärast tulid miskid galandi-vennad, ja hakkasid mingit rada sõitma, võtsin neile sappa ja liitusid siis teisedki, niiet pmst on rada sees (üks kuuseoks ja üks rehv on ka tähistuseks).
rada siis pmst hobuseraua kujuline, umbes sama mis eelnevatel aastatel.


edit: võtsin siin vahepeal olnud rajajoonise maha.
riivas liialt silma ;)
07.01.2009 at 18:50 3 edits. Last edited 07.01.2009 at 20:15 by Pierre
Ruslan
Jääraja üritused
quote:
Ruslan:
Ürituse info eesti keeles on siin:
http://foorum.fastfords.org.ee/viewtopic.php?f=2&t=9816


Etapp toimub Iru Ringil!
Piigid on keelatud! Kõik muud suve ja talve rehvitüübid on lubatud.

____________________________
Ruslan
58163273
zr1@hot.ee
14.01.2009 at 19:11
HoCi
  
Jääraja üritused
Männikul saab ka väga eduliselt lõbutseda. Eile sai käidud. Piigiga loomulikult lõbu 3-kordistub:


Saab sõita rada ja kui isu, siis ka ümber saare kiireid ringe teha.


____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
19.01.2009 at 19:29
-XR-
Jääraja üritused
quote:
HoCi: Männikul saab ka väga eduliselt lõbutseda. Eile sai käidud. Piigiga loomulikult lõbu 3-kordistub:


Saab sõita rada ja kui isu, siis ka ümber saare kiireid ringe teha.


eile kukkus ju üks Audi läbi jää ;)
19.01.2009 at 20:14
tehnik
  
Jääraja üritused
quote:
HoCi: Männikul saab ka väga eduliselt lõbutseda. ........
Läheb jälle sulaks ju. Kuid igaks juhuks huvituksin, et kus see Männiku täpsemalt asub ?
19.01.2009 at 20:17
HoCi
  
Jääraja üritused
XR, see Audi ronis ise sellisesse kohta, kus oligi tõenäoline läbi kukkuda (sõida seal, kus sõidavad teised). Seal kohas teevad krossikad piikidega trenni hommikust õhtuni ja jää oli seal nii õhukeseks retsitud, et ei imesta...lisaks jäid nad sellises kahtlases kohas veel seisma ka ning natukese aja pärast vajuski läbi...aga hea, et nad ise terveks jäid.

*Ma ise läksin natuke varem ära aga subaru omanik kommenteeris seda nii.


tehnik, mina sõitsin nii, et keeran männiku tee peale järve juures ning siis otse, kuni sõidad silla alt läbi, mis viib tartu mnt. poole. Keerad sinna silla peale ning kohe peale seda vasakule esimesest teest...ma selle koha nime ei tea kahjuks.



____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
19.01.2009 at 20:54 1 edit. Last edited 19.01.2009 at 20:55 by HoCi
tehnik
  
Jääraja üritused
quote:
HoCi: .......

tehnik, mina sõitsin nii, et keeran männiku tee peale järve juures ning siis otse, kuni sõidad silla alt läbi, mis viib tartu mnt. poole. Keerad sinna silla peale ning kohe peale seda vasakule esimesest teest...ma selle koha nime ei tea kahjuks.



Noh kui talv tuleb siis ehk lähen vaatama.
19.01.2009 at 22:25
matukas
  
Jääraja üritused
Regio Delfi kaart
Seda ma ei oska öelda, kas sissesõit on sinna lubatud või mitte. Üldiselt on seal mõlema ligipääsu tee peal keelumärgid ees. Aga vbl vaid moe pärast ;)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
19.01.2009 at 22:33 1 edit. Last edited 19.01.2009 at 22:33 by matukas
JustMe
Jääraja üritused
quote:
matukas: Regio Delfi kaart
Seda ma ei oska öelda, kas sissesõit on sinna lubatud või mitte. Üldiselt on seal mõlema ligipääsu tee peal keelumärgid ees. Aga vbl vaid moe pärast ;)
Tammemäel keelumärki ees ei ole, on vaid tupiku ja prügi mahapaneku keelu märk.

____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
19.01.2009 at 22:53
matukas
  
Jääraja üritused
quote:
JustMe: ...Tammemäel keelumärki ees ei ole, on vaid tupiku ja prügi mahapaneku keelu märk.
Männiku-Saku poolsel sissesõidul vähemalt suvel orienteerumispäevakul nägin. Aga siis oli valla kooskõlastus ja võis ignoreerida :)
Seega, Tallinna ringtee poolt soovijatel siseneda.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
19.01.2009 at 22:55 2 edits. Last edited 19.01.2009 at 22:57 by matukas
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Jääraja üritused   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.